PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت nod32

aramus
14-04-2011, 15:41
سلام دوستان

من یه برنامه میخوام که بشه باهاش اپدیت های nod32 رو گرفت و روی یه کامپیوتر دیگه بدون نیاز به اینترنت ریخت

ممنون

Ship Storm
14-04-2011, 18:30
سلام دوستان

من یه برنامه میخوام که بشه باهاش اپدیت های nod32 رو گرفت و روی یه کامپیوتر دیگه بدون نیاز به اینترنت ریخت

ممنون

شما نیاز به رنامه ندارید کافیه یک لایسنس وارد نرم افزار کنید و بعد یک Miror بسازید و آپدیت ها رو همه در اون فولدر Miror ذخیره میشه و از طریق کپی کردن اون فولدر هر سیستمی رو میتونید آپدیت کنید
اطلاعات تکمیلی تر در تاپیک خودش پیگیر بشید :

تاپیک اختصاصی NOD32 و Smart Security ← راهنمای تاپیک در پست اول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

لایسنس ناد32 چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aramus
14-04-2011, 21:21
من همه کار ها رو کردم ولی بکاپ نگرفت ؟!!!
از دفعه های بعدی اپدیت بکاپ میگیره ؟ یعنی هر موقع اپدیت کنم بکاپ میگیره یا الان که انتب ویروسم اپدیت شده هم میشه بکاپ گرفت ؟
حالا زمانی هم که بکاپ گرفت چطور برش گردونم با خود nod باید اینکارو کرد یا با پیست معمولی و دستی ؟
ممنون

mehdy.delshekaste
14-04-2011, 22:30
دوست عزيز ميتوني از برنامه زير استفاده كني

ورژن قديمي وجديدش رو با هم برات گذاشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
14-04-2011, 22:30
من همه کار ها رو کردم ولی بکاپ نگرفت ؟!!!
از دفعه های بعدی اپدیت بکاپ میگیره ؟ یعنی هر موقع اپدیت کنم بکاپ میگیره یا الان که انتب ویروسم اپدیت شده هم میشه بکاپ گرفت ؟
حالا زمانی هم که بکاپ گرفت چطور برش گردونم با خود nod باید اینکارو کرد یا با پیست معمولی و دستی ؟
ممنون

شما لایسنسی رو که قرار دادم اگر نصب کنید و یکبار سیستم رو آپدیت کنید تو فولدری که آدرس دهی میکنید بک آپ گرفته میشه
شما فولدر رو یک کپی ازش میگیری و به سیستم دیگری انتقال میدی و اونجا مسیر فولدر رو به نرم افزار نود 32 آدرس دهی میکنی که آپدیت رو بصورت آفلاین انجام بده

aramus
15-04-2011, 00:30
با تشکر کار کرد خیلی راحت و عالی
فقط اخرین سوال
این لایسنس اعتبارش تموم شد
جدیدش رو تو همون پست میزارید یا جای دیگه ؟

این پست

golabi2
15-04-2011, 02:26
ذوستان کسی nodlogin آخرین ورژنشو نداره؟!
این برنامه ای که گذاشتین رو 7 جواب نمیده

Ship Storm
15-04-2011, 05:41
با تشکر کار کرد خیلی راحت و عالی
فقط اخرین سوال
این لایسنس اعتبارش تموم شد
جدیدش رو تو همون پست میزارید یا جای دیگه ؟

این پست

فعلا تا 1 ماه و 10 روز دیگه اعتبار داره
وقتی تموم شد اگر پیدا کنیم لایسنس جدید رو قرار میدیم حتما تو همون تاپیک

raha10
18-04-2011, 18:25
دوستان جهت دریافت اپدیت رایگان
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید