PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی هست که همچین مشکلی رو داشته باشه؟؟؟

Aminzikzak
30-05-2006, 14:02
من حتی ساعت 3 بعداز نصف شب با موبایلم تماس گرفتم آخرش موقغ صحبت کردن صدا قطع و صل میشد ، تقریبا یک ما هم میشه دم غروب دلش میگیره دیگه اصلا نمیشه بهش زنگ زد یا باهاش زنگ زد .
نمیدونم اشکال از گوشیمه یا از مخابرات آخه دکل مخابرات فقط صد متر با خونه ما فاصله داره .
تو عسلویه یدونه دکل مخابرات محض رضای خدا وجود نداره اما هر وقت با رفیقم تماس میگیرم راحت صداش میاد.
نوع گوشی: Nokia 7610

blacksun
30-05-2006, 14:32
آقا منم 7610 دارم مثل ماله شما گاها قاط ميزنه .البته من مشكلش رو پيدا كردم .گوشي من حتي ريست هم ميكرد.حالا نميدونم كاري كه من انجام دادم درست بوده يا نه. به هر حال جواب داده و گوشي من الان خوب كار ميكنه.
سعي كن برنامه هائي كه گوشي رو سنگين ميكنند مثل آنتي ويروسها رو بصورت موقت از كار بندازي.
بعدش اگه تم هاي سنگين گرافيكي داري از اونا استفاده نكني .
اين كار هارو بكن نتيجش رو به من اطلاع بده
راستي هر موقع اون آهنگ توت فرنگيهاي وحشي رو پيدا كردي يه لطفي كن يه جا اپلود كن منم بردارم
مرسي

zendegi
30-05-2006, 18:30
منم با blacksun جون موافقم حجم برنامه هات زياده اونايي رو كه نمخواي پاكشون كن.........

Aminzikzak
31-05-2006, 01:31
blacksun جان اگه گیر آوردم حتماً یه جایی میزارم که همه ببینن آخه من یک ساله دنبالشم ...
درمورد گوشی :
از وقتی فلشش کردم اینطوری شد . بردمش پیش تعمیرگاه موبایل دوباره فلشش کرد دیگه بالا نیومد...
منم با یه نامه طولانی فرستادمش گارانتی ولی نگفتم فلشش کردم فقط مشکلش رو گفتم و اینکه دیگه بالا نمیاد.
از هردو تون ممنونم که جواب دادید ...