PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم پخش آهنگ در روم

amir_aria
14-04-2011, 12:05
درود

دوستان من با ویندوز 7 یه مشکلی در مسنجرها دارم ، صدا که نصب هست و درایور رو هم دانلود کردم....

اما تو یاهو مسنجر و... صدا پخش نمیشه و میکروفون رو هم نمی تونم به دست بگیرم...

یک بخشی هم تو ویندوز xp هست ، که صدای آهنگ رو مستقیما در روم ها پخش می کنه Stereo mix

این رو در ویندوز 7 چطور باید فعال کنیم ؟!

بایوس رو چطور آپدیت کنم ؟

ممنون

Hamid.dzh
14-04-2011, 14:12
برای اینکه بتونی تو ویندوز 7 استریو میکس فعال کنی

رو اون اسپیکر کنار ساعت راست کلیلک کن و گزینه Recording Devices رو بزن تو پنجره باز شده راست کلیک کن بعد گزینه Show Disabled devices رو بزن اونوقت استریو میکس میاد.

ولی اگه استریو میکس نبود درابور صدای کارت صداتو باید آپدیت کنی

برای آپدیت ببین مادر بوردت چه مارکی و از چه شرکتی اونوقت به سایتش برو و درایور صدا رو دانلود کن.

برا اینکه بفهمی مادر بوردت چیه ؟؟؟

این برنامه رو استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی

amir_aria
14-04-2011, 22:06
سلام

ممنون از پاسختون ، این کارو انجام دادم و فعال شد اما باز هم صدایی از سیستم من به روم ها و اینترنت نمیره...

آخرین ورژن درایور صدا رو نصب کردم...

badraghi
19-05-2011, 20:06
سلام میشه بگی چه طور میشه آهنگ در روم پخش کرد .منم ویندوزم سون هست .خیلی ممنون میشم آموزششو بذاری اینجا . قبلا با ایکس پی میذاشتم .الن نمیدونم باید از کجا برم . ممنون از همگی

Hamid.dzh
19-05-2011, 22:15
ببین برو روی استریو میکس راست کلیک کن و گزینه Defualt Device رو بزن اونوقت حله. موفق باشی :40:

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

سلام میشه بگی چه طور میشه آهنگ در روم پخش کرد .منم ویندوزم سون هست .خیلی ممنون میشم آموزششو بذاری اینجا . قبلا با ایکس پی میذاشتم .الن نمیدونم باید از کجا برم . ممنون از همگی

اون بالا توضیح دادم اون بالا موفق باشی:40: