PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کارافتادن USB ها

parham6933
14-04-2011, 11:22
باسلام
USB های جلو وعقب کامپیوتر یکی از دوستام چندماهیه که از کار افتادن, آیا راهی واسه درست کردنشون هست؟؟؟
به نظر شما مشکل از کجاست و علتش چی میتونه باشه؟؟
کلآ قابل تعمیر یا تعویض هستند یا باید مادربوردو عوض کرد؟؟
به نقل از دوستم :(( گفتن وقتی که این اتفاق افتاده بود اول صدای یه انفجار کوچیک از پشت کیس اومده و سپس یه مقدار دودم ازش زده بود بیرون))

متشکرم.

jafarian
14-04-2011, 11:45
باسلام
USB های جلو وعقب کامپیوتر یکی از دوستام چندماهیه که از کار افتادن, آیا راهی واسه درست کردنشون هست؟؟؟
به نظر شما مشکل از کجاست و علتش چی میتونه باشه؟؟
کلآ قابل تعمیر یا تعویض هستند یا باید مادربوردو عوض کرد؟؟
به نقل از دوستم :(( گفتن وقتی که این اتفاق افتاده بود اول صدای یه انفجار کوچیک از پشت کیس اومده و سپس یه مقدار دودم ازش زده بود بیرون))

متشکرم.

ویندوزعوض کردین؟ درایورچیپست و USB مین آپدیت کنید سیستم اسکن کنید بعدش بایوس آپدیت کنید ازطریق جامپیرمین خالی کنیدبعدش ازداخل ستاپ دیفالت کنید اگربا این توضیحی که دادم درست نشدباید ببرین نمایندگی مربوطه:20:

NirvanaH
14-04-2011, 12:00
دادا مینت چیه؟مدل و برندش رو بگو؟؟؟؟

parham6933
14-04-2011, 15:40
ویندوزعوض کردین؟ درایورچیپست و USB مین آپدیت کنید سیستم اسکن کنید بعدش بایوس آپدیت کنید ازطریق جامپیرمین خالی کنیدبعدش ازداخل ستاپ دیفالت کنید اگربا این توضیحی که دادم درست نشدباید ببرین نمایندگی مربوطه:20:

ممنونم
والا گفتم که کامپیوتر مال خودم نیست ولی مطمئنم با عوض کردن ویندوز درست نمیشه؛ احتمالآ یه چیزی ازش سوخته,
حالا چطوری میشه مین و درایور و USB مین رو آپدیت کرد؟ تا حالا این کارو انجام ندادم از کجا آموزشش رو میشه پیدا کرد؟؟
متشکرم

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

دادا مینت چیه؟مدل و برندش رو بگو؟؟؟؟

داداش کامپیوتر خودم نیست اطلاعی ندارم ولی فکر کنم از این gigabayete های قدیمی باشه؟ حالا برندش چیه خدا میدونه؟ سعی میکنم ازش بپرسم

jafarian
14-04-2011, 21:27
ممنونم
والا گفتم که کامپیوتر مال خودم نیست ولی مطمئنم با عوض کردن ویندوز درست نمیشه؛ احتمالآ یه چیزی ازش سوخته,
حالا چطوری میشه مین و درایور و USB مین رو آپدیت کرد؟ تا حالا این کارو انجام ندادم از کجا آموزشش رو میشه پیدا کرد؟؟
متشکرم

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

داداش کامپیوتر خودم نیست اطلاعی ندارم ولی فکر کنم از این gigabayete های قدیمی باشه؟ حالا برندش چیه خدا میدونه؟ سعی میکنم ازش بپرسم

کارنداره دوست عزیزیک کارنرم افزاری میری تو سایت سازنده مین آخرین ورژن درایورچیپست و usb رودانلود میکنی نصب میکنی دیدی با این کارا کلا کارتون راه نیفتادمیتونی یک کارت تبدیل Pci به usb بگیری چند پورتم داره رو خودش قیمتشم حول و حوش 8000 تا 9000 تومن البته اگرمین گارانتی داره استفاده کنید بهتره:20:

NirvanaH
15-04-2011, 07:29
میتونی یک کارت تبدیل Pci به usb بگیری چند پورتم داره رو خودش قیمتشم حول و حوش 8000 تا 9000 تومن البته اگرمین گارانتی داره استفاده کنید بهتره:20:
تایید میشه.بهترین گزینه در صورت عدم رفع مشکل:10: