PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آپ دیت بایوس

Help118
14-04-2011, 02:39
بایوس رو آپ دیت کردم ولی تو ست آپ هنوز مثلا 2009 نوشت همگه منوهای ست آپ و خود ست آپ آپ دیت نمیشن؟ تاریخ بایوس هم جدیده. کلا با آپ دیت کجاش پس آپ دیت میشه؟

jafarian
14-04-2011, 06:50
بایوس رو آپ دیت کردم ولی تو ست آپ هنوز مثلا 2009 نوشت همگه منوهای ست آپ و خود ست آپ آپ دیت نمیشن؟ تاریخ بایوس هم جدیده. کلا با آپ دیت کجاش پس آپ دیت میشه؟

شما که بایوس سیستم آپدیت کنید به منوهای ستاپ ربطی نداره آپدیت کردن بایوس بیشترجنبه سخت افزاری داره یک مثال دررابطه با مین گیگا میزنم همین سایتی که پایین قرارمیدم برین ورژن آخراین بایوس Fg1 هستش سایزشم که زده 1.22 مگ تاریخشم خورده 2011/04/01 توجدول آخرم گفته این بایوس نسخه Beta هست یعنی درحال آزمایش و هارد 3TB هم این مین میتونه ساپورت کنه :20:

لینک مادربورد
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EXTREME
14-04-2011, 13:22
بعد از آپدیت بایوس باید با نرم افزار cpu-z نگاه کنید ورژن بایوس رو ببینید اگه ورزنش جدیدتر بود یعنی بایوس آپدیت شده

Help118
15-04-2011, 13:31
میخوام وقتی کامپیوتر بوت میشه در صفحه پست هم ورژن رو آپ دیت شده بزنه. البته نسخه ورژن بایوس رو میزنه که بروز شده ولی منوهای ست آپ و تاریخ اون فرقی نمی کنند.

jafarian
15-04-2011, 14:00
میخوام وقتی کامپیوتر بوت میشه در صفحه پست هم ورژن رو آپ دیت شده بزنه. البته نسخه ورژن بایوس رو میزنه که بروز شده ولی منوهای ست آپ و تاریخ اون فرقی نمی کنند.

شماازداخل ویندوزمیتونیدمتوجه بشین به وسیله این برنامه وقتی نصبش کردین واجراش کردین ازطریق تپ Motherboard میتونید ورژن تاریخ بایوس ببینید:20:

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esoo
18-04-2011, 14:52
دوستان از وقتی بایوس و آپدیت کردم موسم خیلی گیر میکنه که احتمالا از اشغال بودنه سیپیو هستش چون فرکانسش خیلی بالا رفته و همش هنگ میکنه در صورتی که هیچ برنامه سنگینی باز نیست و سیستم همونیه که قبل از آپدیت بوده دست به چیزیم نزدم

EXTREME
18-04-2011, 15:26
چند حالت داره یا فایل بایوس ایراد داشته
یا باید برید بایوس رو دیقالت کنید یا سیستم ویروسی شده که فرکانس سی پی یو بالا رفته
برید تو ستاپ گزینه های بایوس رو بررسی کنید

esoo
18-04-2011, 19:19
چند حالت داره یا فایل بایوس ایراد داشته
یا باید برید بایوس رو دیقالت کنید یا سیستم ویروسی شده که فرکانس سی پی یو بالا رفته
برید تو ستاپ گزینه های بایوس رو بررسی کنید
تو قسمت بایوس فقط پسوورد گذاری داره گزینه دیگه ای نیست که دیفالتش کنم.آنتی ویروس نود آپدیت شده رو سیستم دارم فکرنمیکنم ویروس گرفته باشه.اگه دوباره فلش بزنم ایراد داره؟

esoo
19-04-2011, 22:28
آقا نگفتین من چه خاکی تو سر این کامپیوتر بریزم افتضاح شده.بایوسو دوباره بریزم یا ویندوز و دوباره بریزم؟

EXTREME
19-04-2011, 22:46
آقا نگفتین من چه خاکی تو سر این کامپیوتر بریزم افتضاح شده.بایوسو دوباره بریزم یا ویندوز و دوباره بریزم؟
ورژن قبلی بایوس رو بریزید ممکنه این ورژن بایوسی که ریختین ایراد داشته باشه

esoo
20-04-2011, 13:58
بهتر شده حالا یکم کارکنم ببینم چطوره.ولی حالا یه مشکل دیگه ایجادشده که با هربار بوت شدن تنظیم ساعت و تاریخ برمیگرده به زمان بایوس!بگو آخه بیکاربودی این بایوس و آپ کردی تو سایتش نوشته بود اگه مشکلی ندارین آپدیت نکنین.دیگه تجربه شد!

EXTREME
20-04-2011, 21:24
بهتر شده حالا یکم کارکنم ببینم چطوره.ولی حالا یه مشکل دیگه ایجادشده که با هربار بوت شدن تنظیم ساعت و تاریخ برمیگرده به زمان بایوس!بگو آخه بیکاربودی این بایوس و آپ کردی تو سایتش نوشته بود اگه مشکلی ندارین آپدیت نکنین.دیگه تجربه شد!
بایوس رو یه دور دیفالت کنید
و برید توویندوز و تو تنظیم ساعت تیک automaticaly رو بردارید
اگه بازم ساعت به خورد باتری مین ممکنه ضعیف شده باشه
time zone رو هم بزارید رو تهران

esoo
20-04-2011, 21:36
بایوس رو یه دور دیفالت کنید
و برید توویندوز و تو تنظیم ساعت تیک automaticaly رو بردارید
اگه بازم ساعت به خورد باتری مین ممکنه ضعیف شده باشه
time zone رو هم بزارید رو تهران
تو تنظیمات بوت قسمت بایوس گزینه ای برای دیفالت نداره فقط پسورده.راستی بایوس رو برگردوندم به ورژن قبل

EXTREME
20-04-2011, 21:55
تو تنظیمات بوت قسمت بایوس گزینه ای برای دیفالت نداره فقط پسورده.راستی بایوس رو برگردوندم به ورژن قبل
خوب از طریق باتری مین اقدام کنید برای دفیالت کردن بایوس یا جامپر مین

esoo
20-04-2011, 22:14
خوب از طریق باتری مین اقدام کنید برای دفیالت کردن بایوس یا جامپر مین
راستش اطلاعاتی درمورد این روشا ندارم میشه بی زحمت توضیح بدین ممنون میشم