PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ساختن دی وی دی فیلم

prong
13-04-2011, 21:32
سلام دوستتان...من یه سری فایلهای تصویری با فرمتهای مختلف رو هاردم دارم که که میخوام به صورت دی وی دی فیلم رایتشون کنم...میشه یه نرم افزار به من معرفی کنید که مخصوص این کار باشه؟؟
من برای رایت کردن از نرم افزار ashampoo استفاده میکنم...ولی مثل اینکه نمیتونه فایلهای تصویری رو به دی وی دی فیلم تبدیل کنه و فقط از پوشه video_ts دی وی دی فیلم میسازه...
ممنون

mossiplayer
13-04-2011, 21:46
با سلام و عرض خسته نباشید شما می توانید با اآدرس ذیل برنامه خود را به همراه کرک دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
رمز فایل:

به وبلاگ ما هم سری بزنید!!!!!!!!!!!!!!

AMIR MOHAMMAD . M
13-04-2011, 22:19
من هم مشکی مثل شما داشتم ودر آخر بعداز کار کردن با دهها نرم افزار مختلف فهمیدم که نرو از همه بهتره .
و اگر فایلهای شما تنوع فرمت داره بهتره که از کانورتر استفاده کنید.

jafarian
13-04-2011, 23:07
سلام دوستتان...من یه سری فایلهای تصویری با فرمتهای مختلف رو هاردم دارم که که میخوام به صورت دی وی دی فیلم رایتشون کنم...میشه یه نرم افزار به من معرفی کنید که مخصوص این کار باشه؟؟
من برای رایت کردن از نرم افزار ashampoo استفاده میکنم...ولی مثل اینکه نمیتونه فایلهای تصویری رو به دی وی دی فیلم تبدیل کنه و فقط از پوشه video_ts دی وی دی فیلم میسازه...
ممنون

شما میتونی ازاین برنامه استفاده کنیدلینک دانلود بعلاوه توضیح درمورد برنامه رو پایین قراردادم:20:

ConvertXtoDVD 4.1.16.360 Final

لینک دانلود برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید توضیح دررابطه بابرنامه

mohsen_7
17-04-2011, 23:36
منم چند تا نرم افزار رو تا الان تست کردم اما از بین اونها corel dvd moviefactory 7 خیلی به نظرم خوب و کامل اومد. باهاش میتونید برای فیلماتون منوگذاری هم بکنید.