PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك براي خريد موبايل

sajji
30-05-2006, 11:22
با سلام و خسته نباشيد
مي خواستم بدانم با بودجه اي در حدود 250 هزار تا 350 هزار تومان چه مدل گوشي از دو شركت نوكيا و سوني اريكسون بخرم و علت برتري آن چيست ؟
با تشكر

Metallica84
09-06-2006, 01:30
گوشي w800 سوني اريكسون به علت داشتن دوربين خوب,كيفيت صداي خوب,512 mb حافظه همراه و ....
انتخاب مناسبي هست.

cool_lizard
09-06-2006, 01:44
دي600 هم گوشي خوبيه........

sajji
17-06-2006, 09:06
:rolleye:
با تشكر ازجواب شما دوستان
همانطور كه مي دانيد سيستم عامل گوشي هاي سوني اريكسون جاوا و نوكيا سيمباين است . حا لا سوال من اين است كه اگر گوشي سوني اريكسون بخرم بعدا در مقابا برنامه هاي موجود در بازار براي سيستم عامل سيمباين كم نمي آورم و آيا اصلا اين برنامه ها ي نوكيا آنقدر چشمگير هستند كه بتوانند من را از خريدن گوشي سوني اريكسون پشيمان كنند. ؟...
با تشكر
منتظر جواب شما هستم

sajji
17-06-2006, 09:14
:rolleye:
با سلام و تشكر از شما دوستان
همانطور كه مي دانيد سيستم عامل گوشي سوني اريكسون جاوا و نوكيا سيمباين مي باشد . خالا سوال من اين است كه با توجه به اين موضوع و وفور برنامه براي سيستم عامل سيمباين , اگر گوشي سوني اريكسون بخرم بعدا در مقابل اين برنامه هايي كه براي سيستم عامل سيمباين وجود دارد كم نمي آورم و آيا اصلا اين برنامه ها آنقدر چشم گير هستند كه بتوانند مرا از خريد گوشي سوني اريكسون پشيمان كنند . در ضمن شنيده ام كه w810 i سوني اريكسون سيستم عامل سيمباين دارد. آيا اين سيتم عامل همان است كه بر روي گوشي هاي نوكيا وجود دارد و مي توان برنامه هاي نوكيا را بر روي آن نصب كرد ؟
با تشكر از شما
منتظر جواب شما هستم

B.Spears
17-06-2006, 09:24
:rolleye:در ضمن شنيده ام كه w810 i سوني اريكسون سيستم عامل سيمباين دارد. دارد و مي توان برنامه هاي نوكيا را بر روي آن نصب كرد ؟ منتظر جواب شما هستم
نه بابا w810 هم جاوا هستش و به جز قيافه فر جزعي با w800 داره