PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب دانلود با دانلود منیجر!!

usp30world
13-04-2011, 16:33
دوستان من یک مشکل عجیب دارم با دانلود منیجر
شبا که میخوام بخوابم لینکای دانلود و میزارم برای دانلود همرو توی نرم افزار به صف میکنم بعد که start میکنم باید تک به تک شروع کنه به گرفتن ولی همین که لینک اول میرسه به 99% دیگه گیر میکنه ! نه میره لینک بعدی و نه همون لینک 100% میشه !!!!
البته من اکانت rapidshare دارم و اینکه لینکا هم سالمه یعنی مشکل از لینک نیست ! چون وقتی صبح پا میشم یک resume, pasuse میکنم لینک اول 100% میشه و میره واسه دانلود لینک دوم !!
واقعاً همه راهیو امتحان کردم از flashget و dap هم استفاده کردم درست نشد ( حتی دانلود منیجر 6.5 هم ریختم درست نشد !) دیگه گیج شدم! حتی ویندوز pc هم تعویض کردم ! کلاً 1 ماه درگیرشم.
واقعـــــــــــاً ممنون میشم کسی کمکم کنه
مرسی

ebi1952
17-04-2011, 07:15
اگه تو روز این مشکلو نداری احتمال داره از isp که ازش اینترنت گرفتی باشه یا مودمت ایراد داشته باشه.

usp30world
19-04-2011, 00:33
همیشه این مشکل هستش روز و شب نداره

gypsy_mariachi
24-04-2011, 22:20
دوستان من یک مشکل عجیب دارم با دانلود منیجر
شبا که میخوام بخوابم لینکای دانلود و میزارم برای دانلود همرو توی نرم افزار به صف میکنم بعد که start میکنم باید تک به تک شروع کنه به گرفتن ولی همین که لینک اول میرسه به 99% دیگه گیر میکنه ! نه میره لینک بعدی و نه همون لینک 100% میشه !!!!
البته من اکانت rapidshare دارم و اینکه لینکا هم سالمه یعنی مشکل از لینک نیست ! چون وقتی صبح پا میشم یک resume, pasuse میکنم لینک اول 100% میشه و میره واسه دانلود لینک دوم !!
واقعاً همه راهیو امتحان کردم از flashget و dap هم استفاده کردم درست نشد ( حتی دانلود منیجر 6.5 هم ریختم درست نشد !) دیگه گیج شدم! حتی ویندوز pc هم تعویض کردم ! کلاً 1 ماه درگیرشم.
واقعـــــــــــاً ممنون میشم کسی کمکم کنه
مرسی

سلام
این اتفاق بعضی وقتها تو دانلود پیش می یاد ولی اینکه می گی همیشه یه کم عجیبه، یه چیزیرو تست کن
اولا از دانلود منیجر IDM استفاده کن بعدم تعداده Connection هاتو از قسمت Option یک قرار بده، یعنی در یک دانلود از یه Connectionاستفاده بشه و در همون لحظه هم از سایت rapidshare دانلوده دیگه ای انجام نده

monamie_82
05-09-2011, 18:47
سلام
این اتفاق بعضی وقتها تو دانلود پیش می یاد ولی اینکه می گی همیشه یه کم عجیبه، یه چیزیرو تست کن
اولا از دانلود منیجر IDM استفاده کن بعدم تعداده Connection هاتو از قسمت Option یک قرار بده، یعنی در یک دانلود از یه Connectionاستفاده بشه و در همون لحظه هم از سایت rapidshare دانلوده دیگه ای انجام نده

منم دقیقا این مشکل و خیلی وقت دارم ویندوز هم تو این فاصله عوض کردم ورژن دانلود منیجر و... نشده گاهی هم در همون حالت میمونه و اینهمه دانلود هم بیخود از بین میره. فیلما رو میشه یه کاری کرد همون جوری دید ولی فایلهای زیپ یا ... اصلا نمیشه کاریش کرد!!!!!!!!!!!!!!!!! از جاهای مختلفی دانلود میکنم از جای خاصی این مشکل پیش نمیاد........