PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با رجیستری ویندوز 7

amin_v30
13-04-2011, 15:33
با سلام خدمت دوستان.من یه مشکلی پیدا کردم.مدتی قبل دسترسی به رجیستری رو بنا به دلایلی در کامپیوتر خودم مسدود کردم.حالا که میخوام دسترسی به رجیستری رو آزاد کنم و به حالت اویله برگردونم متاسفانه یادم نمیاد که از چه طریقی باید این کار رو انجام بدم.اگه کمکم کنید ممنونتون میشم :11:

Dew Drop
13-04-2011, 17:56
سلام
از طریق گروپ پالیسی محدودش کردید؟
تو search قسمت start بنویسید gpedit.msc اون رو باز کنید این مسیر رو برید
User configuration>Administartive templates>system
رو سیستم کلیک کنید تو صفحه سمت راست Prevent access to registery edidting tools رو باز کنید
تیک اون رو بزارید رو Not configurate
apply کنید و OK.

amin_v30
14-04-2011, 10:27
واقعا از راهنمایی که کردین ممنون هستم.مشکلم حل شد.موفق باشید دوست عزیز

b28
26-01-2012, 19:41
سلام
دوستان من هم قبلا علامت شرتکات ها را از رو ایکنها بر می داشتم ولی حالا با این اپدیت جدید سون وقتی رجستری رو هر جوری دست کاری کنی رجستریش خراب میشه . مثلا منیج دیگه بالا نمیاد ارور میده
مشکل از کجاست ؟

jafarian
27-01-2012, 00:44
سلام
دوستان من هم قبلا علامت شرتکات ها را از رو ایکنها بر می داشتم ولی حالا با این اپدیت جدید سون وقتی رجستری رو هر جوری دست کاری کنی رجستریش خراب میشه . مثلا منیج دیگه بالا نمیاد ارور میده
مشکل از کجاست ؟

اگرمیخواین علامت شرتکات ازروی آیکونها بردارین پیشنهاد من برنامه vista shortcut overlay remover استفاده باید میکردین درضمن قبل ازدستکاری رجیسنری بهتره همیشه بک آپ بگرین بطور مثال بابرنامه RegBak که تو لینک اول هست سایت دوم ببینید به احتمال زیاد بکارتون بیاد برای همین گزینه manage توضیح داده:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
27-01-2012, 13:52
ازطریق رجیستری هم خواستین با ساختن کی مورد نظرتو مسیری که گفته شده میتونید فعالش کنید مشکلی بود بگین راهنمایی کنم.