PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به دادم برسید

ehsan_
13-04-2011, 14:03
سلام

من جدیدا هر چی برنامه از اینترنت دانلود می کنم که نصب کنم نصب نمیشه مثل یاهو مسنجر و صد برنامه کاربردی دیگه چون بلافاصله این پیغام میاد و بعد نصب کنسل میشه:19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنتی ویروس کاسپر 2011 دارم که هر روز آپ میشه و سیستم رو کامل اسکن کردم به همین خاطر نمی دونم این مشکل از کجاست:13:

لطفا راهنمایی کنید:20:

join me
13-04-2011, 14:29
خوب این پنجره میگه اینرنت سکیوریتی شما (کاسپر) جلوگیری کرده از باز شدن یک یا چند فایل / کاسپر رو غیرفعال کن بعد شروع به نصب برنامه های مورد نظرت کن ببین درست میشه یا نه !

در ضمن یه عنوان مناسب برای پست ها انتخاب کن / به دادم برسید که نشد عنوان !!!!

Dew Drop
13-04-2011, 18:19
سلام
لینک زیر رو ببینید مشکلتون رو حل می کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

--------------------
از قوانین انجمن....

برای انتخاب عنوان تاپیک از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید و از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید

ehsan_
13-04-2011, 19:45
خوب این پنجره میگه اینرنت سکیوریتی شما (کاسپر) جلوگیری کرده از باز شدن یک یا چند فایل / کاسپر رو غیرفعال کن بعد شروع به نصب برنامه های مورد نظرت کن ببین درست میشه یا نه !

در ضمن یه عنوان مناسب برای پست ها انتخاب کن / به دادم برسید که نشد عنوان !!!!

نه عزیز مشکل از انتی ویروس نیست چون کامل غیر فعالش هم که می کنم باز هم مشکل حل نمیشه

شرمنده بابت عنوان...اعصابم رو خیلی خورد کرده این...:20:

ehsan_
13-04-2011, 19:50
سلام
لینک زیر رو ببینید مشکلتون رو حل می کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
--------------------
از قوانین انجمن....

ممنون دوست عزیز

تمام مراحلی که گفته شده بود رو کاملا اجرا کردم و مشکل برای اجرای برخی برنامه ها حل شد مثل درایورها و...
ولی بعضی دیگه مثل نصب نسخه جدید یا هو مسنجر هنوز اون مشکل وجود داره

ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا برای نصب این برنامه چه کنم؟

ehsan_
14-04-2011, 17:38
کسی نیست کمک کنه؟