PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows 7با xp

mr-dion
13-04-2011, 12:10
سلام من الان ویندوز 64 بیتی 7 رو سیستم دارم
اگه بخوام ویندوز ایکس پی هم با سون داشته باشم باید چیکار کنم؟

mr-dion
13-04-2011, 16:59
سلام من الان ویندوز 64 بیتی 7 رو سیستم دارم
اگه بخوام ویندوز ایکس پی هم با سون داشته باشم باید چیکار کنم؟
کسی نیست جواب بده

Dew Drop
13-04-2011, 18:09
سلام
برای نصب ویندوز ها باید اولویت انتشار رو برای نصب رعایت کنید.
اینکه بخواید بعد سون,xp رو نصب کنید منوی بوت شما مشکل پیدا میکنه و ویندوز سون تو منوی بوت نشون داده نمیشه
که برای تعمیرش باید از نرم افزارهای Easy bcd,vista boot pro و یا دی وی دی ویندوز سون برای اصلاح منوی بوت استفاده کنید.
و یا می تونید از Virtualbox , Vmware , xp mode هم استفاده کنید برای سیستم عامل مجازی.

mohalls
15-04-2011, 20:32
سلام
برای نصب ویندوز ها باید اولویت انتشار رو برای نصب رعایت کنید.
اینکه بخواید بعد سون,xp رو نصب کنید منوی بوت شما مشکل پیدا میکنه و ویندوز سون تو منوی بوت نشون داده نمیشه
که برای تعمیرش باید از نرم افزارهای Easy bcd,vista boot pro و یا دی وی دی ویندوز سون برای اصلاح منوی بوت استفاده کنید.
و یا می تونید از Virtualbox , Vmware , xp mode هم استفاده کنید برای سیستم عامل مجازی.

من یه بار با دی وی دی کبنگ 2011 وین 7 نصب کردم بعدش ویندوز اکس پی رو نصب کردم از(کینگ) مشکلی پیدا نکرد علتش چیه؟؟

- ولی مشکل منوی بوت وقتی لینوکس نصب کرده بودم و خواستم بعدش اکس پی نصب کنم پیش اومد !

می شه راهنمایی کنید دقیقا باید چکار کنم !!

mohalls
16-04-2011, 17:04
من یه بار با دی وی دی کبنگ 2011 وین 7 نصب کردم بعدش ویندوز اکس پی رو نصب کردم از(کینگ) مشکلی پیدا نکرد علتش چیه؟؟

- ولی مشکل منوی بوت وقتی لینوکس نصب کرده بودم و خواستم بعدش اکس پی نصب کنم پیش اومد !

:20: کسی نمی دونه؟؟

Dew Drop
17-04-2011, 13:21

نرم افزار Easy BCD رو نصب کنید.برید به add/remove entries
تو قسمت add/entry سیستم عاملی که می خواید به منوی بوت اضافه بشه رو انتخاب کنید و درایوی که در اون نصب شده,بعد add entry رو بزنید و Save .