PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپتاپ سوني مدل VGN-CS190 دارم و هر كاري مي كنم xp نصب نمي شه!!!

aria_electric_fars
13-04-2011, 11:24
سلام دوستان
من يه لپتاپ داشتم قبلا سوني vgn-cr240n و راحت ويندوز اكس پي نصب شد ولي الان يه لپتاپ سوني دارم مدل VGN-CS190 و هر كاري مي كنم ويندوز روش نصب نمي شه و حتي Fdisk كردم و پارتيشن جديد ساختم ولي وقتي سي دي ويندوز اكس پي رو مي زارم توش همون اوايل كار قبل از اينكه درايوي كه مي خوام انتخاب كنم كه نصب بشه ارور مي ده و اعصابم داغون شده

لطفا يه راهنمايي در زمينه نصب ويندوز xp روي vaio VGN-CS190 ارائه كنيد

با تشكر

aria_electric_fars
13-04-2011, 12:35
اينم عكس اروري كه مي ده موقع نصب ويندوز xp

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

teknosys
13-04-2011, 20:40
سلام

میشه Xp نصب کرد.

برید به بایوس توی قسمت Advanced گزینه SATA Opration و ATA رو بزارید روی ACHI . اگر این گزینه نبود از ویندوز MICROSOFT XP SP3 CORPORATION 2010 استفاده کنید.

لینک دانلود از سافت گذر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درایور های این مدل برای XP هم از اینجا می تونی دانلودکنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشین.

aria_electric_fars
13-04-2011, 20:51
سلام دوست عزيز
درايورها رو از قبل دانلود كردم و مشكلي ندارم از اين بابت
مشكل فقط همون نصب هست
الان تو بايوس رفتم و اين گزينه ها نبود ، جالب اينجاست كه خيلي گزينه ها كم هست تو بايوس
اين فايل ويندوز هم كه گذاشتيد 668 مگ هست و واقعا سنگينه شايد با adsl يك روز طول بكشه دانلود بشه !!!
اگر مي دونيد كه اين صد در صد جواب مي ده تا برم بخرم ولي اگر نمي ده كه من نزديك 4 تا بيشتر سي دي ويندوز دارم

اينم تو سايتش بود
Windows XP SP3 Pro Corporate Student Edition February 2011

اين چطوره؟؟؟ جواب مي ده؟؟؟

با تشكر

teknosys
13-04-2011, 21:53
سلام

جواب میده. هردو. اما اونی که گفتم مولتی بوت داره. غیر از ویندوز یه چندتا نرم افزار مثل برداشتن پسورد ویندوز و از این چیزا داره. ولی برای نصب روی دستگاه شما هردو جواب میدن.

یه کاره دیگه هم که می تونی بکنی دانلود درایور SATA برای XP هست. بعد باید با nlite اونو به سی دی ویندوزهایی که داری اضافه کنید. آموزشش هم توی فروم هست.

موفق باشین.

aria_electric_fars
13-04-2011, 23:21
سلام
اگر سي دي گيرم نيومد حتما اون كار دوم رو انجام مي دم
ممنون از راهنمايي خوبتون

با تشكر

Ali.Mirzaie
22-04-2011, 09:50
منم نظیر این مشکل و دارم
چجوری وارد ستاپ بشم.