PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن کاسپر اسکای 2011

Actros
13-04-2011, 09:46
سلام من یه اینترنت سیکیوریتی 2011 دارم رو سیستم که از دیروز آیکنش بالا نمیاد رو تسکبار. ورژن 11.0.0.400 هست. همزمان با این مشکل . مشکل show hidden file هم دارم .یه مشکل دیگه هم هست که وقتی میخوام درایوی رو باز کنم یه پنجره دیگه باز میشد . این مشکلات با ریجستری ریپر ایمن قبلا حل میشد ولی الان نمیشه ! با نرم افزار Malwarebytes' Anti-Malware هم اسکن کردم بنا به پیشنهاد دوستان . 130 تا پیدا کرد . ولی مشکل بالا نیامدن کاسپر هنوز پا برجاست. داستان چیه دوستان ؟ ممنون.با تعویض ویندوز حل میشه ولی نمیخوام عوض کنم تازه عوض کردم .

Actros
13-04-2011, 19:59
سابقه نداشته دوستان تو این بخش غیر فعال باشن ! این همه همکار و مدیر اینجا نتونستن این مشکلو حل کنند ؟
نا سلامتی ما خودمون همکار بودیم . 1 سوال بی جواب تو بخش سخت افزار نمی موند . وقتی زسیده نشه بهتره برداشته بشه دیگه . بازم از اون 20 نفر ممنون که یه نگاهی به تایپیک کردن !!:11:

wordship
13-04-2011, 20:19
سلام
دوست عزیز احیانا برای فعال سازی کسپر از تریال ریستر و یا کرک استفاده نکرده بودین؟

Actros
13-04-2011, 20:23
سلام
دوست عزیز احیانا برای فعال سازی کسپر از تریال ریستر و یا کرک استفاده نکرده بودین؟

نه عزیز key دادم 60 روزشم مونده بود .
با SUPERAntiSpyware Free Edition هم اسکن کردم آپدیتم کردم اونم یه 100 تایی مورد پیدا کردم پاکم کردم ولی مشکلات با پرجان

wordship
13-04-2011, 20:30
شما نسخه ی فینال کسپر رو باید نصب کنید
همونطور که میدونید
این ورژنی که شما استاده میکنید اولین ورژن ساله 2011 بود
و هنوز خیلی باگ داشت
شما نسخه فینال رو از این لینک دریافت کنید و نصب کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن احتمال میدم که شما کسپر رو خاموش یا غیر فعال میکردین در بعضی از مواقع!!
اخه این مسئله بر میگرده به سلف دفنس کسپر که به این راحتی ها قابل نفوذ نیست
و کلا اگر هم قصد استفاده از همین ورژن رو هم دارید حتما فایل ستاپش رو دوباره اجرا و کسپر رو فیکس کنید.

Actros
13-04-2011, 20:34
شما نسخه ی فینال کسپر رو باید نصب کنید
همونطور که میدونید
این ورژنی که شما استاده میکنید اولین ورژن ساله 2011 بود
و هنوز خیلی باگ داشت
شما نسخه فینال رو از این لینک دریافت کنید و نصب کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن احتمال میدم که شما کسپر رو خاموش یا غیر فعال میکردین در بعضی از مواقع!!
اخه این مسئله بر میگرده به سلف دفنس کسپر که به این راحتی ها قابل نفوذ نیست
و کلا اگر هم قصد استفاده از همین ورژن رو هم دارید حتما فایل ستاپش رو دوباره اجرا و کسپر رو فیکس کنید.

remove کردم نصب کردم . ولی اونجایی که میخوای key بدی دیگه نمیاد . بله سیستم آلوده شده . به یه طریقی .من خواستم ویندوز رو عوض نکنم که ضاهرا راهی جز اون ندارم .
مرسی عزیز:11:

wordship
13-04-2011, 20:37
remove کردم نصب کردم . ولی اونجایی که میخوای key بدی دیگه نمیاد . بله سیستم آلوده شده . به یه طریقی .من خواستم ویندوز رو عوض نکنم که ضاهرا راهی جز اون ندارم .
مرسی عزیز:11:
البته
اگر هنور عوض نکردین و ویندوز شما سون هست
میتونید برنامه فیکس ایت سنتر میکروسافت رو دریافت کنید.
خودش میگرده و مشکلات رو پیدا و به صورت انلاین هم حل میکنه
همچنین از برنامه هیتمن پرو هم استفاده کنید . و سیستم رو اسکن کنید

Actros
13-04-2011, 20:52
البته
اگر هنور عوض نکردین و ویندوز شما سون هست
میتونید برنامه فیکس ایت سنتر میکروسافت رو دریافت کنید.
خودش میگرده و مشکلات رو پیدا و به صورت انلاین هم حل میکنه
همچنین از برنامه هیتمن پرو هم استفاده کنید . و سیستم رو اسکن کنید

xp هست هیتمن هم اسکن کردم فرقی نکرد . بیخیال شم بهتره . مرسی

Actros
14-04-2011, 19:12
مشکل حل شد .
هارد رو باز کردم انداختم رو یه سیستم دیگه به عنوان هارد دوم بالا آوردم با کیپر اسکن کردم تمامی مشکلات حل شد بدون تعویض ویندوز ! خوش باشین !