PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید کیس تا سقف 1.200 میلیون تومن

mtchabok
12-04-2011, 11:29
سلام دوستان
این اولین پستم توی p30world هس . خیلی خوشحالم که بالاخره تونستم یه فروم سخت افزار فعال پیدا کنم .
دوستان من یه کیس تا سقف 1.200 میلیون تومن می خواستم که قابلیت های زیر رو هم داشته باشه :
- بالاترین قدرت گرافیکی و پردازشی رو توی این قیمت داشته باشه .
- حداکثر رم سیستم 4 باشه بهتره چون بیشتر فک نکنم استفاده بشه .
- اگه امکانش هس حداقل رم گرافیک هم 1 گیگ باشه .
- مادربورد هم اگه usb 3 و sata3 داشته باشه خوبه ولی اگه با این قیمت نشد هم اشکالی نداره.
- هارد نمی خوام . الان دارم .

پیشاپیش از نظراتتون تشکر میکنم و بهتون خسته نباشید میگم . :20:

Ultra_Black
12-04-2011, 12:26
سلام
خیلی خوش اومدین...

CPU:Intel Core i7 2600=350
M.B:Asus P8P67 B3=250
RAM:Kingmax Hercules 4Gb 1600 CL9 (2x2Gb)=65
VGA:PowerColor 6950 2Gb=400
DVS RW:HP 1270i=28
Power:Green GP535B-EU=65
Case:Green Magnum 2=45
All:1203

دقت کنید مادربرد حتما پسوند B3 داشته باشه و احتمالا این هفته این سری توسط سازگار در بازار پخش خواهد شد...
راستی اگه کمی خوش شانس باشید میتونید کارت گرافیکتون رو به 6970 تبدیل کنید و از نهایت قدرتش بهره مند بشین

Erfan.
12-04-2011, 17:49
سلام.

دوست عزیز شما کاربردتون رو مشخص کنید دقیق تر میشه پیشنهاد داد...

وگرنه همون سیستم پیشنهادی استاد بابک عالیه! فقط یک مورد این که پاور رو به نظرم باید قویتر برداشت. مخصوصا با وجود VGA پر مصرف.

موفق باشید.

mtchabok
12-04-2011, 19:53
دوستان از اینکه اینقدر سریع جواب دادید واقعا ممنونم . بابت سیستم پیشنهادی خیلی ممنون .
من از سیستمم برای کارهای زیر استفاده میکنم .
- دانلود آفلاین
- طراحی سایت و برنامه نویسی
- بازی
- میکس و مونتاژ

در کل قدرت پردازشی رو واسه انجام چندین کار با هم میخوام مثلا اینکه همزمان هم دانلود آفلاین کنم ، هم اینکه بتونم یه سرور ران کنم و هم اینکه بتونم با مجازی سازها کار کنم .
گرافیک رو هم واسه انجام کارهای روزمره و بازی میخوام . و میخوام که حداقل تا 3 4 ساله دیگه مشکل گرافیکی نداشته باشم .

راستی یه چیزی رو یادم رفت بگم و اونم اینکه چون دانلود آفلاین می کنم شبانه روز سیستمم باید روشن باشه و در ضمن اورکلاک هم میکنم . برای این مواردی که گفتم سیستم دچار مشکل نمیشه . مثلا از لحاظ حرارت و یا روشن موندن زیاد ( چند روز ) ؟