PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

saeeiid
20-01-2012, 23:42
دوستان دیروز رفتم 65100 گرفتم واقعا عالی هست هم دو بعدی و هم سه بعدی
فقط نمی تونم تلوزیون دیجیتال رو ببینم ( پیدا نمی کند ) در ضمن من تو مشهد هستم ممنون میشم کمکم کنید:20:

خوب بسلامتی .
خوب مشکل از آنتنت هست.
برو تو قسمت جستجوی دستی . ببین کیفیت و قدرت سیگنالت چه قدره .
واسه 8 تا شبکه عادی حداقل باید 50 باشه .
واسه باقی شبکه ها باید تقریبا بالای 80 باشه .

jeghly
20-01-2012, 23:46
خیلی ممنون
ولی من اصلا هیچ سیگنالی حتی 1 درصد نمی تونم بگیرم

saeeiid
20-01-2012, 23:58
خیلی ممنون

آنتن رو وصل کردی دیگه ؟

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:57 PM ----------

البته دوست عزیز ، اگه نصاب از طرف گلدیران اومده واستون نصب کرده وظیفش بوده تمام و کمال یادت بده و راش بندازه .

نصاب نصب کرده واستون دیگه آره ؟

saeeiid
21-01-2012, 00:05
دوست عزیز ، من دارم میرم . میگم که منتظر من نباشی حداقل .
اگه آنتن وصل کردی ، باید سیگنال داشته باشی. در غیر این صورت قطعی داره کابلت .
البته امیدوارم که نصاب واست نصب کرده باشه !

شبت به خیر

ئظا
21-01-2012, 01:22
خیلی ممنون

اولا مبارک باشه
ثانیا نصاب باید نصب کنه و تحویل بده و در صورتی که خودتون باز کردیدو نصب کردید نه هدیه شامل حالتون میشه
و نه گارانتی متاسفانه
ثالثا بررسی کنید ببینید اصلا منطقه ای که هستید تحت پوشش شبکه های دیجیتال هست یا نه؟!

jeghly
21-01-2012, 01:39
نصاب نصب کرد
ولی اصلا هیچ تلاشی برای درست کردن این مشکل نکرد فقط گفت اینجا خوب پوشش نمیده و باید یک ----- بگیرید

ئظا
21-01-2012, 01:57
نصاب نصب کرد
ولی اصلا هیچ تلاشی برای درست کردن این مشکل نکرد فقط گفت اینجا خوب پوشش نمیده و باید یک ----- بگیرید

یه تحقیقی بکن ببین جایی که هستید کلا شبکه های دیجیتال پوشش داره؟
اگر داره آنتنتون رو چک کن ببین به سمت فرستده شهرتون هست؟
چون مشکلی نیست که بشه راهنمایی از راه دور کرد و باید یا بلد باشید
یا یه متخصص بیاد چک کنه و یا حد اقل راهنماییتون کنه
با توجه به حرفی که نصاب زده احتمالا تحت پوشش شبکه های دیجیتالی نیستید متاسفانه:41:

appadanax
21-01-2012, 03:33
سلام. کسی میدونه که آیا ممکنه ال جی برای 57000 در سال 2012 آپدیتی معرفی کنه که بتونه قابلیت Multitask به اون بده؟
مثل تلوزیون ابونتو که تو سایتش زده. کسی اطلاعی داره؟
اگه بشه خیلی عالیه!!!

رونمایی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند ال جی در سال ۲۰۱۲

۱۹ دی ۱۳۹۰ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F10%2F%25d8%25b1%25d9%2588%25d9%2586%25d9%2585%25d 8%25a7%25db%258c%25db%258c-%25d8%25a7%25d8%25b2-%25d9%2588%25db%258c%25da%2598%25da%25af%25db%258c %25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c-%25d8%25ac%25d8%25af%25db%258c%25d8%25af-%25d8%25aa%25d9%2584%25d9%2588%25db%258c%25d8%25b2 %25db%258c%25d9%2588%25d9%2586-%25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت ال جی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند خود در نمایشگاه CES لاس وگاس سال جاری پرده برداری می کند. ال جی قصد دارد در سال ۲۰۱۲ با قرار دادن بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی و کنترل جادویی جدید (Magic Remote) به تلویزیون های هوشمند خود رنگ جدیدی دهد.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش: گرچه بازار تلویزیون های هوشمند در مراحل اولیه خود به سر می برد، اما شرکت ال جی به طور مستمر در حال عرضه ویژگیهای جدید و به روز کردن تکنولوژی موجود به منظور دستیابی به جایگاه برترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند در جهان می باشد. ویژگیهای کاربردی که در تلویزیون های هوشمند جدید ال جی معرفی خواهد شد، به کاربران این امکان را می دهد که تجربه جدیدی از تماشای تلویزیون داشته باشند.
تلویزیون های هوشمند ال جی پیشرفت چشمگیری را با ارائه بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی در سال اخیر داشته است. علاوه بردسترسی به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، بیشتر کاربران می توانند به خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) و کمک به خیریه ها از طریق تلویزیون های هوشمند خود دسترسی داشته باشند.
ال جی در منطقه سه بعدی خود در نمایشگاه، علاوه بر ارائه مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی سه بعدی، قادر است فیلم های دوبعدی موجود را با استفاده از موتور مبدل ال جی به سه بعدی تبدیل نماید.
به دلیل استفاده از تکنولوژی FPR، عینک های سه بعدی ال جی بدون باتری، سبک و ارزان بوده که این ویژگی باعث ایده آل بودن تلویزیون های ال جی برای استفاده گروهی در خانواده و مدت زمان طولانی تر برای مشاهده می باشد.
اگرچه ویژگی های تلویزیون های هوشمند در حال رشد می باشد، ولی با استفاده از کنترل جادویی ال جی همه چیز روزبه روز ساده تر می شود. ویژگی جدید تشخیص صدا این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از دستورات صوتی متن هایی را وارد کنند. کلید گرد موجود بر روی این کنترل جادویی موجب حرکت و انتخاب سریع تر در منوها و برنامه های مختلف می شود. تنها با حرکت دادن این کنترل (مانند موس کامپیوتر) می توانید گزینه مورد نظر را بر روی صفحه انتخاب نمایید. ویژگی تشخیص حالت بدن این امکان را به افراد می دهد که با حرکات فیزیکی مانند تکان دادن دست تلویزیون خود را کنترل نموده و تنها با یک اشاره به راحتی و سریع گزینه مورد نظر را بر روی صفحه تلویزیون هوشمند خود انتخاب نمایند.

سینمای سه بعدی هوشمند ال جی ویژگی ارتباطی متعددی را ارائه می کند، که جدیدترین آنها تکنولوژی WiDi اینتل میباشد، که به افراد این امکان را می دهد تا ارتباط بیسیم ساده و سریعی را بین تلویزیون و کامپیوتر شخصی خود بدون نیاز به اینترنت به وجود آورند. از طریق تکنولوژی اشتراک گذاری هوشمند کاربران قادر هستند به اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه های خارجی از قبیل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها و گوشی های هوشمند دسترسی یافته، و هم چنین تصویر تلویزیون را به دستگاه های خارجی از طریق WiFi انتقال دهند.
از طریق سرویس برنامه های کاربردی شما می توانید به تعداد زیادی برنامه و محتوا در تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید. با وجود افزایش همیشگی تعداد برنامه ها و محتواها، ویژگی داشبورد خانگی ال جی با قابلیت به روز رسانی، همواره جستجویی سریع و آسان را برای شما فراهم می نماید. علاوه بر این با ایجاد یک میانبر بر روی صفحه داشبورد خانگی، افراد می توانند از برنامه و محتوای مورد نظر خود هر چه سریعتر استفاده نمایند.[/QUOTE]

saeeiid
21-01-2012, 11:24
نصاب نصب کرد

از گلد ایران که زنگیدن درمورد نصب و اینا نظرتو بپرسن قشنگ بهشون بگو.
نصاب من بیچاره ساعت 12 شب اومد. تا یک و نیم اینا درگیر بود و یاد من میداد !

ئظا
21-01-2012, 12:01
برای دوستانی که میخوان بدونن تفاوت تکنولوژی اکتیو و پسیو چی هست و کدوم برنده هستن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] article%2F225218%2Factive_3d_vs_passive_3d.html)

warrio
21-01-2012, 14:25
برای دوستانی که میخوان بدونن تفاوت تکنولوژی اکتیو و پسیو چی هست و کدوم برنده هستن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] article%2F225218%2Factive_3d_vs_passive_3d.html)

خنده دارش اینه که گفته کیفیت تصویر اکتیو بالاتره ولی پسیوو برنده دونسته!!

Even though active-shutter glasses should produce a better image, both of us preferred the passive 3D glasses overall. However, we both found that the quality of the TV itself is just as important as the type of 3D-glasses tech the TV employs. While passive 3D tech is at a disadvantage for image quality, it can nonetheless create a better-looking overall image than an active-shutter 3D set that just doesn't get it quite right. Unless other active-shutter 3D TV manufacturers step up their game significantly in price and ease of use, we think passive 3D is the way to go.

mehdi speed 700
21-01-2012, 16:42
فقط نمی تونم تلوزیون دیجیتال رو ببینم ( پیدا نمی کند ) در ضمن من تو مشهد هستم ممنون میشم کمکم کنید:20:

رفیق زنگ بزن صدا وسیمای مشهد ببین باید انتن رو به چه طرفی بچرخونی بعدش بهت میگن وقتی آنتن رو تنظیم کردی میتونی با جستوجوی خودکار شبکه هارو تنظیم کنی همونطور که یکی از رفقا گفت باید قدرت سیگنال رو توی قسمت جست و جوی دستی در نظر داشته باشی قدرت سیگنال من با این که توی بهارستان اصفهان هستم با این انتن های سیماران 100% هست فقط اگه مطمئنی منطقتون توی پوشش خوبیه که هیچی با آنتن معمولی هم میتونی بگری ولی شاید به خاطر پرارازیت های مزاحم درست دریافت نشه یا اگه منطقتون سیگنل ضعیف هست یه دونه از این آنتنای سیماران بگیر روی 20 تا 25 هست.بعدشم یادت باشه میله های vhfش روب از کنی تا سیگنال های vhf رو بگیره

myleila
21-01-2012, 16:46

سلام دوست عزیز
مبارک باشه

میشه بگی چند اینچ و چند گرفتی و اصلا جشنواره و هدایایی در کار بود یا نه ؟

ممنون

mehdi speed 700
21-01-2012, 16:55
سلام. کسی میدونه که آیا ممکنه ال جی برای 57000 در سال 2012 آپدیتی معرفی کنه که بتونه قابلیت Multitask به اون بده؟
مثل تلوزیون ابونتو که تو سایتش زده. کسی اطلاعی داره؟
اگه بشه خیلی عالیه!!!

رونمایی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند ال جی در سال ۲۰۱۲

۱۹ دی ۱۳۹۰ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F10%2F%25d8%25b1%25d9%2588%25d9%2586%25d9%2585%25d 8%25a7%25db%258c%25db%258c-%25d8%25a7%25d8%25b2-%25d9%2588%25db%258c%25da%2598%25da%25af%25db%258c %25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c-%25d8%25ac%25d8%25af%25db%258c%25d8%25af-%25d8%25aa%25d9%2584%25d9%2588%25db%258c%25d8%25b2 %25db%258c%25d9%2588%25d9%2586-%25d9%2587%25d8%25a7%25db%258c%2F) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت ال جی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند خود در نمایشگاه CES لاس وگاس سال جاری پرده برداری می کند. ال جی قصد دارد در سال ۲۰۱۲ با قرار دادن بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی و کنترل جادویی جدید (Magic Remote) به تلویزیون های هوشمند خود رنگ جدیدی دهد.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش: گرچه بازار تلویزیون های هوشمند در مراحل اولیه خود به سر می برد، اما شرکت ال جی به طور مستمر در حال عرضه ویژگیهای جدید و به روز کردن تکنولوژی موجود به منظور دستیابی به جایگاه برترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند در جهان می باشد. ویژگیهای کاربردی که در تلویزیون های هوشمند جدید ال جی معرفی خواهد شد، به کاربران این امکان را می دهد که تجربه جدیدی از تماشای تلویزیون داشته باشند.
تلویزیون های هوشمند ال جی پیشرفت چشمگیری را با ارائه بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی در سال اخیر داشته است. علاوه بردسترسی به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، بیشتر کاربران می توانند به خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) و کمک به خیریه ها از طریق تلویزیون های هوشمند خود دسترسی داشته باشند.
ال جی در منطقه سه بعدی خود در نمایشگاه، علاوه بر ارائه مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی سه بعدی، قادر است فیلم های دوبعدی موجود را با استفاده از موتور مبدل ال جی به سه بعدی تبدیل نماید.
به دلیل استفاده از تکنولوژی FPR، عینک های سه بعدی ال جی بدون باتری، سبک و ارزان بوده که این ویژگی باعث ایده آل بودن تلویزیون های ال جی برای استفاده گروهی در خانواده و مدت زمان طولانی تر برای مشاهده می باشد.
اگرچه ویژگی های تلویزیون های هوشمند در حال رشد می باشد، ولی با استفاده از کنترل جادویی ال جی همه چیز روزبه روز ساده تر می شود. ویژگی جدید تشخیص صدا این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از دستورات صوتی متن هایی را وارد کنند. کلید گرد موجود بر روی این کنترل جادویی موجب حرکت و انتخاب سریع تر در منوها و برنامه های مختلف می شود. تنها با حرکت دادن این کنترل (مانند موس کامپیوتر) می توانید گزینه مورد نظر را بر روی صفحه انتخاب نمایید. ویژگی تشخیص حالت بدن این امکان را به افراد می دهد که با حرکات فیزیکی مانند تکان دادن دست تلویزیون خود را کنترل نموده و تنها با یک اشاره به راحتی و سریع گزینه مورد نظر را بر روی صفحه تلویزیون هوشمند خود انتخاب نمایند.

سینمای سه بعدی هوشمند ال جی ویژگی ارتباطی متعددی را ارائه می کند، که جدیدترین آنها تکنولوژی WiDi اینتل میباشد، که به افراد این امکان را می دهد تا ارتباط بیسیم ساده و سریعی را بین تلویزیون و کامپیوتر شخصی خود بدون نیاز به اینترنت به وجود آورند. از طریق تکنولوژی اشتراک گذاری هوشمند کاربران قادر هستند به اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه های خارجی از قبیل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها و گوشی های هوشمند دسترسی یافته، و هم چنین تصویر تلویزیون را به دستگاه های خارجی از طریق WiFi انتقال دهند.
از طریق سرویس برنامه های کاربردی شما می توانید به تعداد زیادی برنامه و محتوا در تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید. با وجود افزایش همیشگی تعداد برنامه ها و محتواها، ویژگی داشبورد خانگی ال جی با قابلیت به روز رسانی، همواره جستجویی سریع و آسان را برای شما فراهم می نماید. علاوه بر این با ایجاد یک میانبر بر روی صفحه داشبورد خانگی، افراد می توانند از برنامه و محتوای مورد نظر خود هر چه سریعتر استفاده نمایند.[/QUOTE]

ببین رفیق توی اخطاریه smart tv در تنظیمات tv یه سری متن نوشته که توش یکی از مواردش اینه که ال جی ضمانت نمی کنه که tv شما همیشه بشه آپدیت شه و بازی و برنامه واسش بیاد ولی مطمئن باش تا 3 تا 4 سال دیگه برنامه و آپدیت واسش میاد.
و اینطور که معلومه ،vها خیلی دارن پیشرفت می کنن و برنامه های جدیدی واسشون میاد از کجا معلوم نیان سال دیگه tv با cpu 2 گیگا هرتزی ندن اونوقت شما هستی و با این tv حالایی.
ولی به احتمال زیا انی آپدیت واسه ی tv های ما اگه باهاش سازگار باشه میاد همینطور کنترلش مثلا الان یه دستگاهی هست من اسمش رو یادم رفته که میتونی همین tv های 3 بعدی معمولی یا tv های مال 1 یا 2 سال پیش رو باهاش تبدیل به smart tv کنی.
من به دوستان هم گفتم 80 20 هست که این آپدیت واسه ی tv های ما بیاد.چون این امکاناتی که میگه tv های ما تقریبا داره ولی همین امکانات توی ایران نسبت به موقعیت ما تغییر می کنه.ولی کنترلش که حتمی میاد همونطور که کنترل جادویی رو ساپورت می کنن این رو هم ساپورت می کنن ولی پول میخواد که ما حالا همین هم بسمونه چون اینطور که معلومه این کنترل فقط از زبان انگلیسی ساپورت می کنه پس زیاد به درد ما نمیخوره ولی اگه فارسیشم بیاد خوبه مثل همین گوشی های نوکیا که یک سری فرمان هارو اونم به صورت فارسی اجرا می کنن البته این ماله خیلی وقت پیشه

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

من اینقدر انگلیسی خوب نبود که اینارو بخونم با تنرلیت هم چرت و پرت خوندم.
این رفیقمون که میگه کیفیت تصویر اکتیو بالاتره درسته ولی موضوع اینه که پسیو میتونه full hd پخش کنه که این واسه فیلم های حالایی و tv های حالایی بسه

moeen77
21-01-2012, 19:12
سلام تو بست های قبل خوندم هرشرکت برای خود موتور بردازشگر تصویر دارد ایا تو بلاسما های الجی موتور بردازشش که XD ENGNE هست نسبت به سایر برند ها خو ب است راستی من اطلا عات کاملی از تلوزیون PZ9500 می خواهم لطفا راهنماییم کنید و هر چه زود تر به من باسخ دهید

mehdi speed 700
21-01-2012, 20:24
سلام تو بست های قبل خوندم هرشرکت برای خود موتور بردازشگر تصویر دارد ایا تو بلاسما های الجی موتور بردازشش که XD ENGNE هست نسبت به سایر برند ها خو ب است راستی من اطلا عات کاملی از تلوزیون PZ9500 می خواهم لطفا راهنماییم کنید و هر چه زود تر به من باسخ دهید

بله رفیق تموم tv های ال جی از همین موتور پردازش استفاده می کنن البته توی این 2 3 سال اخیر.
در مورد این tv میتونی هم به سایت گلدیران مراجعه کنی هم سایت ال جی اطلاعات کاملش هست ولی اگه میخوای از زبون رفقا بشنوی من اطلاعی ندارم

ئظا
21-01-2012, 22:09
ببین رفیق توی اخطاریه smart tv در تنظیمات tv یه سری متن نوشته که توش یکی از مواردش اینه که ال جی ضمانت نمی کنه که tv شما همیشه بشه آپدیت شه و بازی و برنامه واسش بیاد ولی مطمئن باش تا 3 تا 4 سال دیگه برنامه و آپدیت واسش میاد.
و اینطور که معلومه ،vها خیلی دارن پیشرفت می کنن و برنامه های جدیدی واسشون میاد از کجا معلوم نیان سال دیگه tv با cpu 2 گیگا هرتزی ندن اونوقت شما هستی و با این tv حالایی.
ولی به احتمال زیا انی آپدیت واسه ی tv های ما اگه باهاش سازگار باشه میاد همینطور کنترلش مثلا الان یه دستگاهی هست من اسمش رو یادم رفته که میتونی همین tv های 3 بعدی معمولی یا tv های مال 1 یا 2 سال پیش رو باهاش تبدیل به smart tv کنی.
من به دوستان هم گفتم 80 20 هست که این آپدیت واسه ی tv های ما بیاد.چون این امکاناتی که میگه tv های ما تقریبا داره ولی همین امکانات توی ایران نسبت به موقعیت ما تغییر می کنه.ولی کنترلش که حتمی میاد همونطور که کنترل جادویی رو ساپورت می کنن این رو هم ساپورت می کنن ولی پول میخواد که ما حالا همین هم بسمونه چون اینطور که معلومه این کنترل فقط از زبان انگلیسی ساپورت می کنه پس زیاد به درد ما نمیخوره ولی اگه فارسیشم بیاد خوبه مثل همین گوشی های نوکیا که یک سری فرمان هارو اونم به صورت فارسی اجرا می کنن البته این ماله خیلی وقت پیشه

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

من اینقدر انگلیسی خوب نبود که اینارو بخونم با تنرلیت هم چرت و پرت خوندم.
این رفیقمون که میگه کیفیت تصویر اکتیو بالاتره درسته ولی موضوع اینه که پسیو میتونه full hd پخش کنه که این واسه فیلم های حالایی و tv های حالایی بسه[/QUOTE][/QUOTE]

در مورد ساپورت که حد اقل 5 سال هست و نگرانی در این مورد نباید باشه

در مورد اون مطلب هم که انگلیسی بود شرمنده وقت ندارم ترجمش کنم اگر شد سر فرصت میکنم این کار رو
ولی کلیتش این بود که با در نظر گرفتن تمام معایب و محاسن هر دو تکنولوژی پسیو بهتره و برای ادامه راه و آینده راهی هست که باید طی بشه

الان هم در مقایسه با برندهای اکتیو و قیمتهاشون من هم کیفیته ال جی رو مناسبتر میبینم و هم قیمتش رو

moeen77
22-01-2012, 10:35
سلام کسی باتلوزیون های بلاسمای الجی 3 بعدی دیده به بای بلاسما های باناسونیک می رسه منظورم 3 بعدی اش باتشکر لطفا زود جواب بدهید

moeen77
22-01-2012, 13:16
سلام ایا ای گوگل تی وی که الجی ساخته رو تلوزیون های الجی قایل اجرااست با تشکر

ئظا
22-01-2012, 19:48
سلام ایا ای گوگل تی وی که الجی ساخته رو تلوزیون های الجی قایل اجرااست با تشکر

این گوگل تی وی فعلا در مرحله معرفی هست
هر وقت به بازار عرضه شد میشه راجع بهش صحبت کرد
و آیا اینکه اَپلیکیشن هاش قابل اجرا باشن یا نه ، فکر میکنم نه چون این طرحی مشترک با گوگل هست
و مطمئنا نرم افزارهایه متفاوتی خواهد داشت ( نمیشه تا عرضه قاطعانه چیزی گفت ولی عقلانی اینه که فرق داشته باشن و اجرا نشن که تلوزیون جدید فروشش بیشتر و بهتر باشه )
البته تلوزیونهای قبلی ساپورت میشن ولی قائدتا ربطی به هم ندارن

mmonemi
22-01-2012, 21:52
نصاب نصب کرد
مگه کجای مشهدی ؟
من مشهد - قاسم آباد
راحت همه کانال های دیجیتال رو میگیره! جهت آنتن همونی که قبلا باهاش انالوگ میدیدم

yaran99
22-01-2012, 22:57
این فیلم بلوری که ال جی اشانتیون میدهد همین فیلم است ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ئظا
22-01-2012, 23:55

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این که همون دمویی هست که تو فروشگاه ها برای تست سه بعدی میزارن رو تلوزیونها
فکر نکنم این فیلمه هدیه باشه

M7000
23-01-2012, 00:08
یک باید زیرنویس باید اسمش با فایل یکی باشه.2 کد زیرنویس باید ansi باشه که این رو میتونی از طرق نت پد زیرنویس رو باز کنی بعد بزنی save as بعدش کد زیرنویس رو میتونی تعیین کنی اگه چیزی جز ansi بود باید تغییرش بدی به ansi.
بعدش tv زیرنویس رو باز می کنه اگه هم مشکل زمان داشت میتونی بری روی گزینه ی تنظیم فیلم همون موقع که داری فیلم میبینی و زیرنویس رو هماهنگ کنی یا زبونش رو تغییر بدی و اینا
خیلی ممنون..

mehdi speed 700
23-01-2012, 11:33
این که همون دمویی هست که تو فروشگاه ها برای تست سه بعدی میزارن رو تلوزیونها
فکر نکنم این فیلمه هدیه باشه

نه رفیق اینو که اصلا دست کسی نمیدن اگه هم بخوای تیو ایران گیرت نمیاد خوده این فروشگاه ها هم توی باکس های ذخیره و شبکشون ذخیره شده واسه پخش ندارن.وی این نصاب های بی .... دارن.البته منم از سایت 3dbaz.ir این رو خریدم البته نه این رو شماره یکش رو که عکس هواپیما روشه.
دیسکی که هدی میدن کارتون despicable me هست

vb-sosol
23-01-2012, 13:45

این لینک دانلودش کجاشه؟

yaran99
23-01-2012, 14:47
این لینک دانلودش کجاشه؟
از این سایت نمیشه دانلود کرد . دیگه نمدونم توی نت لینک دانلودی براش پیدا میشه یا نه ؟

mehdi speed 700
23-01-2012, 14:50
از این سایت نمیشه دانلود کرد . دیگه نمدونم توی نت لینک دانلودی براش پیدا میشه یا نه ؟

از این سایت میشه تموم دمو های شرکت هارو دانلود کرد توی قسمت تریلر ولی سرعتش صفره

baran77777
23-01-2012, 16:10
از این سایت میشه تموم دمو های شرکت هارو دانلود کرد توی قسمت تریلر ولی سرعتش صفره
من تمام این دموها رو دانلود کردم هر کی میخاد پیغام بده

mehdi speed 700
23-01-2012, 16:43
من تمام این دموها رو دانلود کردم هر کی میخاد پیغام بده
من فقط دو تاش رو میخوام.
lg led light
lg led firework

saeeiid
23-01-2012, 17:42
منم بیشترش رو دانلود کرده بودم قبلا ، ولی خوب خیلی بدرد نمیخوره .
اگه نمونه 3d داشت خوب بود . ضمن اینکه سرعتش هم خیلی پایینه و اگه اشتباه نکنم یکی دو تا لینک بیشتر اجازه نمیده با هم دان کنی
دیگه با این تلویزیون من حوصله دیدن دموی ساده ندارم آخه ! و چیزه حالب اینکه دموی تلویزون های ال جی که توی مغازه ها هست و این جا داره البته غیر سه بهدی.
همون یارو که با تنیس توپ و میزنه بدیوار میخوره به پپسی میاد تو صورت ! با اون یارو که چیز پرت می کنه سگه میپره میگیرتش !

mehdi speed 700
23-01-2012, 19:12
منم بیشترش رو دانلود کرده بودم قبلا ، ولی خوب خیلی بدرد نمیخوره .
اگه نمونه 3d داشت خوب بود . ضمن اینکه سرعتش هم خیلی پایینه و اگه اشتباه نکنم یکی دو تا لینک بیشتر اجازه نمیده با هم دان کنی
دیگه با این تلویزیون من حوصله دیدن دموی ساده ندارم آخه ! و چیزه حالب اینکه دموی تلویزون های ال جی که توی مغازه ها هست و این جا داره البته غیر سه بهدی.
همون یارو که با تنیس توپ و میزنه بدیوار میخوره به پپسی میاد تو صورت ! با اون یارو که چیز پرت می کنه سگه میپره میگیرتش !

دوستان من از این سایت 3dbaz خرید کردم الانم واسم اومد یه دونه بلوری خریدم{آواتار} و چند تا فیلم side by side کیفیت side by side های واقعا عالیه بلوری هم که دیگه اصلا رودست نداره.
ولی بهتون پیشنهاد می کنم بلوری نگیرین همون side by side خیلی میصرفه من بلوری رو خریدم 15000 تومن با پستش میشد19 تومن.اونم یه فیلم تازه حالا چون بلوری گرون شده میدن 17000 تومن 50 گیگ.ولی یه فیلم side by side دی وی دی 1000 تومن فیلم ثور دو تا dvd بود داد 2000 تومن کیفیتشم فوق العاده بالا با بیت ریت بالا.
الان من دو تا بلوری دارم:1-اواتار2-megamind که ماله رفیقم بود سامسونگ بهشون جایزه داده بود چون بلوری پلیر نداشتن من ازش خریدم 14000 تومن اونم بلوری اصل رو3-این هدیه ال جی هم که بیاد میشه 3 تا.ولی میخوام هر چند تا فیلم side by side توی این سایت هست بخرم چون خیلی خیلی قیمت هاش خوبه فرمت فیلم هاشم mkv هست با زیرنویس.الان حدود 8 تام side by side دارم.
رفیق یکی از دوستام نصاب واسشون اومد بود tv رو نصب کنه چند تا فیلم 3 بعدی هم بهشون انداخته بودdvd 5000 تومن.هر فیلمی روی یه dvd با کیفیت dvd.منم resident evil 4 رو ازش گرفتم under-over بود 3 بعدیشم عالی بود ولی کیفیت dvd بود زیاد چنگی به دل نمیزد.
البته همین دیسک های دموی ال جی رو هم خریدم روی dvd با فرمت mkv که هروقت مهمون داریم گفت بزار چند تا کلیپ داشته باشم.
ولی از قبل از این عینک های آناگلیف که خریدم چند تا کلیپ side by side روش بود.ولی خوب اونا چون بیشتر در مورد طبیعت بود هیجان نداشت.چند تا کلیپ از ال جی و پاناسونیک هم از تورنت دانلود کردم که داشته باشم

ئظا
23-01-2012, 21:25
دوستان من از این سایت 3dbaz خرید کردم الانم واسم اومد یه دونه بلوری خریدم{آواتار} و چند تا فیلم side by side کیفیت side by side های واقعا عالیه بلوری هم که دیگه اصلا رودست نداره.
ولی بهتون پیشنهاد می کنم بلوری نگیرین همون side by side خیلی میصرفه من بلوری رو خریدم 15000 تومن با پستش میشد19 تومن.اونم یه فیلم تازه حالا چون بلوری گرون شده میدن 17000 تومن 50 گیگ.ولی یه فیلم side by side دی وی دی 1000 تومن فیلم ثور دو تا dvd بود داد 2000 تومن کیفیتشم فوق العاده بالا با بیت ریت بالا.
الان من دو تا بلوری دارم:1-اواتار2-megamind که ماله رفیقم بود سامسونگ بهشون جایزه داده بود چون بلوری پلیر نداشتن من ازش خریدم 14000 تومن اونم بلوری اصل رو3-این هدیه ال جی هم که بیاد میشه 3 تا.ولی میخوام هر چند تا فیلم side by side توی این سایت هست بخرم چون خیلی خیلی قیمت هاش خوبه فرمت فیلم هاشم mkv هست با زیرنویس.الان حدود 8 تام side by side دارم.
رفیق یکی از دوستام نصاب واسشون اومد بود tv رو نصب کنه چند تا فیلم 3 بعدی هم بهشون انداخته بودdvd 5000 تومن.هر فیلمی روی یه dvd با کیفیت dvd.منم resident evil 4 رو ازش گرفتم under-over بود 3 بعدیشم عالی بود ولی کیفیت dvd بود زیاد چنگی به دل نمیزد.
البته همین دیسک های دموی ال جی رو هم خریدم روی dvd با فرمت mkv که هروقت مهمون داریم گفت بزار چند تا کلیپ داشته باشم.
ولی از قبل از این عینک های آناگلیف که خریدم چند تا کلیپ side by side روش بود.ولی خوب اونا چون بیشتر در مورد طبیعت بود هیجان نداشت.چند تا کلیپ از ال جی و پاناسونیک هم از تورنت دانلود کردم که داشته باشم

بازم گرون خریدی
از اینجا بلوری بخر اگر خواستی:
از اینجا هم ساید بای ساید :

از هر دو خرید کردم و کیفیتشون 100% مورد تایید هست:10:

VAHID
23-01-2012, 22:32
سلام

دوستان این مدل ال جی کیفیتش چطوره؟؟کلا از همه لحاظ.....

LED 3D LG 47LX9500

قیمتشم بگید؟؟؟

ئظا
23-01-2012, 23:01
سلام

دوستان این مدل ال جی کیفیتش چطوره؟؟کلا از همه لحاظ.....

LED 3D LG 47LX9500

قیمتشم بگید؟؟؟

دوسته عزیز فکرنکنم این مدل تو ایران باشه
مدلهایی که تو ایران هست LW 95000 و LW 98000 هست که اینا فول LED هستن
و قیمته سه بعدیشون هم یه کم بالاست ، حدوده 4 میلیون
در هر حال تلوزیونهای خیلی خوبی هستن
من کیفیت 2 بعدیشون رو از نزدیک دیدم
در حد همون 65100 و 57000 هستن
فقط چون فول ال ای دی هستن و ادج ال ای دی نیستن قیمتشون خیلی بالاتر از اون مدل ها هست
بازم اگر قصد خرید جدی دارید بگید تا دوستان بیشتر راهنمایی کنن

ویرایش : البته این مدل هم هست ولی بهتره بدونید این مدل سه بعدیش اکتیو هست و پسیو نیست
برای همین من تو فروشگاه ها ندیدمش ، فکر کنم دیگه مانوری روش داده نمیشه

mehdi speed 700
23-01-2012, 23:15
بازم گرون خریدی
از اینجا بلوری بخر اگر خواستی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft212273-page40.html)
از اینجا هم ساید بای ساید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft228106-page3.html)

از هر دو خرید کردم و کیفیتشون 100% مورد تایید هست:10:

رفیق خرید کردی از این دودره ها نیست منظورم side by side هست.لیستش رو داری اگه داری واسم pm کن.من 3 روزه سرعت نتم 2 مگ شده {قبلا 1 مگ بود}حالا یه نیم ساعته شده dial up

ئظا
23-01-2012, 23:29
رفیق خرید کردی از این دودره ها نیست منظورم side by side هست.لیستش رو داری اگه داری واسم pm کن.من 3 روزه سرعت نتم 2 مگ شده {قبلا 1 مگ بود}حالا یه نیم ساعته شده dial up

آره خرید کردم
فقط برای شما که شهرستانی فک کنم دردسر داشته باشه
باید هارد رو بفرستی برات پر کنه و دوباره پست کنه
ازش بپرس ببین اصلا این کار رو میکنه؟!
فقط هم مثله اینکه رو هارد فعلا میفروشه
منم رو هارد خریدم
لیست نمیخواد دیگه ، حدوده 600 گیگ رو پر میکنه 20000 تومن
من لیست ندارم ولی بگی برات میفرسته

اینترنتتم داره تلافی اون 2 روز و در میاره:31:

mehdi speed 700
23-01-2012, 23:59
آره خرید کردم
فقط برای شما که شهرستانی فک کنم دردسر داشته باشه
باید هارد رو بفرستی برات پر کنه و دوباره پست کنه
ازش بپرس ببین اصلا این کار رو میکنه؟!
فقط هم مثله اینکه رو هارد فعلا میفروشه
منم رو هارد خریدم
لیست نمیخواد دیگه ، حدوده 600 گیگ رو پر میکنه 20000 تومن
من لیست ندارم ولی بگی برات میفرسته

اینترنتتم داره تلافی اون 2 روز و در میاره:31:

بعد شما که گرفتی کیفیتش چجوریه بیت ریتش چجوریه فیلم داخلش هست یا از کانال های 3d ضبط شده.
روی دیسک یعنی نمیده.آخه من هارد حالا ندارم

ئظا
24-01-2012, 00:06
بعد شما که گرفتی کیفیتش چجوریه بیت ریتش چجوریه فیلم داخلش هست یا از کانال های 3d ضبط شده.
روی دیسک یعنی نمیده.آخه من هارد حالا ندارم

کیفیتش عالی هست ، فقط صداش dts هست
بیت ریتش رو چک نکردم
رو دیسک فکر کنم کل پکیج رو میداد 85 تومن ولی الان حذف کرده رو دیسک رو و نوشته فقط رو هارد
به خودش PM بده تو پرشین تولز جواب میده ، اسمش داوود هست و پسره خوبیه
بگو بهش ببین چی میگه:46:

mehdi speed 700
24-01-2012, 00:55
کیفیتش عالی هست ، فقط صداش dts هست
بیت ریتش رو چک نکردم
رو دیسک فکر کنم کل پکیج رو میداد 85 تومن ولی الان حذف کرده رو دیسک رو و نوشته فقط رو هارد
به خودش PM بده تو پرشین تولز جواب میده ، اسمش داوود هست و پسره خوبیه
بگو بهش ببین چی میگه:46:

چه بهتر بلوری پلیر رو به سینما وصل کردم با اپتیکا کیفیت صداسم که خوبه.چون dts رو tv ساپورت نمی کنه.
میزاره گلچین کنیم یا نه میخواد قروقاطی بندازه

ئظا
24-01-2012, 01:16
چه بهتر بلوری پلیر رو به سینما وصل کردم با اپتیکا کیفیت صداسم که خوبه.چون dts رو tv ساپورت نمی کنه.
میزاره گلچین کنیم یا نه میخواد قروقاطی بندازه

گلچین هم فکر کنم بزاره بکنی ولی فکر کنم نوشته کل پکیج رو یه جا میده
یه پرس و جو از خودش بکن ببین چی میگه:46:

jeghly
24-01-2012, 12:57
سلام دوست عزیز
مبارک باشه

میشه بگی چند اینچ و چند گرفتی و اصلا جشنواره و هدایایی در کار بود یا نه ؟

ممنون
متشکرم
تلوزیون 2.150.000 بایک سینما خانواده 350
کلا 2.500.000 و 200 کارت هدیه با 3 تا اینک و یک فیلم بلوری

moeen77
24-01-2012, 15:27
سلام من فردا می رم بخرم اما با این همه حرف هایی شد من بالاخره نفهمیدم اکتیو بخرم یا بسیو یک سوال داشتم کدام یک از شما یک تلوزیون اکتیو الجی داره یا از نزدیک دیددش اگر کسی دار به غیر از سنگینی قیمت زیادش و ... چقدر کیفیت 3 بعدی خراب می کنه و بد نشون میده مخصوصا در تلوزیون های بلاسما ایا تلوزیون pz9500 در ایران هست و فروخته می شود قیمت 60 اینچش چه قدر است ایا با 3 بعدی اش ازنزدیک کار کرده اید چه قدر تداخل تصویر و برش دارد و به مدل های باناسونیک میرسد لطفا زود جواب دهید چون فردا من می خواهم بخرم منتظرم

warrio
24-01-2012, 16:05
سلام من فردا می رم بخرم اما با این همه حرف هایی شد من بالاخره نفهمیدم اکتیو بخرم یا بسیو یک سوال داشتم کدام یک از شما یک تلوزیون اکتیو الجی داره یا از نزدیک دیددش اگر کسی دار به غیر از سنگینی قیمت زیادش و ... چقدر کیفیت 3 بعدی خراب می کنه و بد نشون میده مخصوصا در تلوزیون های بلاسما ایا تلوزیون pz9500 در ایران هست و فروخته می شود قیمت 60 اینچش چه قدر است ایا با 3 بعدی اش ازنزدیک کار کرده اید چه قدر تداخل تصویر و برش دارد و به مدل های باناسونیک میرسد لطفا زود جواب دهید چون فردا من می خواهم بخرم منتظرم

pz950 خیلی از st30 ضعیفتره مخصوصا سه بعدی.

st30

pz950 تو ایرن همون pz9500

mehdi speed 700
24-01-2012, 16:22
pz950 خیلی از st30 ضعیفتره مخصوصا سه بعدی.

st30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Freview%2FPanasonic-ST30-TX-P46ST30B-42ST30-46ST30-50ST30-3D-Plasma-TV-Review.html)

pz950 تو ایرن همون pz9500
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Freview%2FLG-50PZ950-3D-Plasma-Review.html)
.
با این که توی سه بعدی ضعیف تره قبول دارم ولی امکاناتش بیشتره

البته بعد از st30 بهتر از pz950 وجود نداره توی پلاسما میگم

warrio
24-01-2012, 16:25
من pz9500 تو فروشگاه ال جی دیدم یخ مشکل خیلی بزرگش نداشتن فیلتر کنتراست مخصوص جاهای پرنوره تو جاهای پرنور کنتراست پاناسونیک خیلی بیشتره.

VAHID
24-01-2012, 18:21
دوسته عزیز فکرنکنم این مدل تو ایران باشه
مدلهایی که تو ایران هست LW 95000 و LW 98000 هست که اینا فول LED هستن
و قیمته سه بعدیشون هم یه کم بالاست ، حدوده 4 میلیون
در هر حال تلوزیونهای خیلی خوبی هستن
من کیفیت 2 بعدیشون رو از نزدیک دیدم
در حد همون 65100 و 57000 هستن
فقط چون فول ال ای دی هستن و ادج ال ای دی نیستن قیمتشون خیلی بالاتر از اون مدل ها هست
بازم اگر قصد خرید جدی دارید بگید تا دوستان بیشتر راهنمایی کنن

ویرایش : البته این مدل هم هست ولی بهتره بدونید این مدل سه بعدیش اکتیو هست و پسیو نیست
برای همین من تو فروشگاه ها ندیدمش ، فکر کنم دیگه مانوری روش داده نمیشه

ممنون دوست عزیز ولی منظورتون از اینکه این مدل سه بعدیش اکتیو هست و پسیو نیست چیه ؟؟

ئظا
24-01-2012, 23:00
ممنون دوست عزیز ولی منظورتون از اینکه این مدل سه بعدیش اکتیو هست و پسیو نیست چیه ؟؟

یعنی این از اون سه بعدی ها هست که عینکاش گرونه و لرزش و پرش داره و سر درد و سر گیجه میاره و ....
چند صفحه قبل رو یه مرور کنید خیلی در مورد passive و active بحث شده
کلا برای پخش تصاویر سه بعدی 2 تکنولوژی هست که همین پسیو و اکتیو هستن
این مدلی که شما مد نظرت هست اکتیوه
ولی چیزی که تو این تاپیک راجع بهش بحث میشه تکنولوژی پسیو و به خصوص Cinema 3D ال جی هست

متشکرم
تلوزیون 2.150.000 بایک سینما خانواده 350
کلا 2.500.000 و 200 کارت هدیه با 3 تا اینک و یک فیلم بلوری

مدل و سایز تلوزیون رو هم میشه بگید؟
چون فکر کنم گفتید 65100 سایز 42 اینچ گرفتید؟ درسته؟
قیمتش 2099000 هست چرا 2150000 به شما دادن؟

در ضمن 4 تا عینک و کنترل جادویی تو کارتن بود دیگه ؟
اینا رو جدا کسی که اومد برای نصب بهتون داد؟

hhaamed
25-01-2012, 00:19
من دفترچه فارسی lw9500 میخوام

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

من دفترچه فارسی lw9500 میخوام کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

pinokiu
25-01-2012, 03:54
من دفترچه فارسی lw9500 میخوام

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:14 AM ----------

من دفترچه فارسی lw9500 میخوام کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم

jeghly
25-01-2012, 10:47
یعنی این از اون سه بعدی ها هست که عینکاش گرونه و لرزش و پرش داره و سر درد و سر گیجه میاره و ....
چند صفحه قبل رو یه مرور کنید خیلی در مورد passive و active بحث شده
کلا برای پخش تصاویر سه بعدی 2 تکنولوژی هست که همین پسیو و اکتیو هستن
این مدلی که شما مد نظرت هست اکتیوه
ولی چیزی که تو این تاپیک راجع بهش بحث میشه تکنولوژی پسیو و به خصوص Cinema 3D ال جی هست

مدل و سایز تلوزیون رو هم میشه بگید؟
چون فکر کنم گفتید 65100 سایز 42 اینچ گرفتید؟ درسته؟
قیمتش 2099000 هست چرا 2150000 به شما دادن؟

در ضمن 4 تا عینک و کنترل جادویی تو کارتن بود دیگه ؟
اینا رو جدا کسی که اومد برای نصب بهتون داد؟
42 اینچ
4 اینک و کنترل جادویی هم تو جعبه بود
قیمت2.150.000

saeeiid
25-01-2012, 11:35

مبارکه .
منم دقیقا دمو های ال جی رو همه رو دانلود کردم واسه مهمونا ! چون جذابیتش از همه بیشتره دیگه . طبیعیه.
ولی جدای از اون . دانلود زیاد کردم .
یدونه آواتار گرفتم 32 گیگ.
یه دونه دزدادن دریایی کارائیب گرفتم 25 گیگ.
drive angry رو گرفتم اونم حدود 11 گیگ.
هری پاتر گرفتم 15 گیگ.
آلیس در سرزمین عجایب حدودا 10 گیگ.
Clash Of The Titans حدود 8 گیگ.
Final Destination 5 حدودا 1 گیگ ( کیفیتش هم بد نیست ) جالب بود واسه خودم
G Force 3D حدودا 5 گیگ
Cats and Dogs The Revenge of Kitty Galore حدودا 7 گیگ
یه مستند IMAX Hubble 3D رو هم گرفتم حدودا 3 گیگه که زمانش کم هست.

همه رو از اینترنت گرفتم و البته بیشترش تورنتی بود .

99 درصدشون هم 1920 در 1080 هست . با صدای عالی و بیت ریت بالا.
فقط 2 تاشون دوبله آلمانی هست و یه دونشون ترکی !

ئظا
25-01-2012, 14:10
42 اینچ
4 اینک و کنترل جادویی هم تو جعبه بود
قیمت2.150.000
در هر حال مبارک باشه ولی 51 هزار تومن گرون بهت دادن؟!
نمیدونم چرا؟

mehdi speed 700
25-01-2012, 16:00
مبارکه .
منم دقیقا دمو های ال جی رو همه رو دانلود کردم واسه مهمونا ! چون جذابیتش از همه بیشتره دیگه . طبیعیه.
هری پاتر گرفتم 15 گیگ.
G Force 3D حدودا 5 گیگ

منم امروز رفتم هارد رفیقم رو گرفتم خالی بود یه 500 گیگ.ارسالش کردم واسه ی این سایت 3dbaz همش رو واسم side by side کنه.هر چی عنوان side by side توی سایت داره رو واسم میریزه.
البته الن آواتار رو واسم فرستاده با دموهای ال جی و دو تا مستند و حدود 4 گیگ کلیپ و فیلم ثور که اونم 8 گیگ.
بیت ریت فیلماش خوبه بعشی هاش چون زیادی بیت ریتشون بالا بود مجبور شدم بریزم روی فلش بعد وصل کنم به بلوری.یه کلیپ 10 دقیقه ای هست که 3560*800 اینم side by side.
ولی یه مشکلی هست اونم این که این دستگاه بلوری ما بلوری رایتی رو با فرمت bd-r رو یک سریاش رو پخش می کنه و فیلم های کپی رو به خاطر قاونو کپی رایت{که واقعا ااااهههه بهش} اجرا نمی کنه.
حالا این آواتار کیفیتش توپ جلود و همه چیش هم مثل پک اصل.ولی چه فایده مثل داشتن بوگاتی بدون سوییچه که باید یک رش کنی تا بشه ازش استفاده کنم.یکی انگار می گفت باید بلوری پلیر رو ببرم به نمایندگی تا واسم هکش کنن.تا بتونه رایتی هارو هم اجرا کنه

moeen77
25-01-2012, 20:07
بلاسمای pz9500 چه قدر از بلاسمای st30 3 بعدی اش ضعیفه یعنی محو شدگی توش وجود داره و باعث خراب شدن شدن تصویر می شود راستی از نظر 2 بعدی به فول ال ای دی ها می رسد لطفا تا شب جواب بدهید راستی این دو مدل چقدر هستن

mehdi speed 700
25-01-2012, 20:21
بلاسمای pz9500 چه قدر از بلاسمای st30 3 بعدی اش ضعیفه یعنی محو شدگی توش وجود داره و باعث خراب شدن شدن تصویر می شود راستی از نظر 2 بعدی به فول ال ای دی ها می رسد لطفا تا شب جواب بدهید راستی این دو مدل چقدر هستن

در مورد p9500 نمیتونم چیزی بگم چون st30 رو ندیدم.ببین رفیق مطمئنا full led ها کتراست بالایی دارن ولی توی زمان پاسخگویی بازنشانی به پای پلاسما نمیرسن ابلته مصرف برقشون هم کمتره.به نظر من full led بهتره

M7000
25-01-2012, 22:42
مبارکه .
هری پاتر گرفتم 15 گیگ.
G Force 3D حدودا 5 گیگ

میشه ادرس سایت هایی رو که ازشون دانلود کردین رو بذارید مخصوصا دموهای lg مرسی

mehdi speed 700
25-01-2012, 22:49

رفیق دانلود از تورنت بلدی برو توی سایت های سرچ تورنت هر چی بخوای هست.همه مدل فیلم 3d ی و دموی شرکت ها اینا

jeghly
26-01-2012, 02:41
دوستان من یک مودم tplink 8901G دارم که روتر هم دارد
می خواستم ببینم کارت وایرلس برای پی سی بگیرم می تونم dlna تلوزیون را راه اندازی کنم و فیلم های hd را روی اون ببینم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا کسانی که dlna راه اندازی کردند روش کار رو بگویند ممنون

pinokiu
26-01-2012, 04:17
می خواستم ببینم کارت وایرلس برای پی سی بگیرم می تونم dlna تلوزیون را راه اندازی کنم و فیلم های hd را روی اون ببینم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dlna روی وایرلس فایده نداره
فیلمای با کیفیت رو نمیتونی ببینی چون سرعتش کمه
تازه همونایی هم که میشه دید لود شدنش طول میکشه
بدرد عکس و موزیک میخوره و فیلمهای divx و این چیزا
اگه میخوای واقعا از dlna استفاده کنی و فیلم hd ببینی وایرلس بدردت نمیخوره از کابل استفاده کن
dlna هم کاری نداره
یه سی دی هست تو سی دی های تلویزیون توش یه نرم افزار به اسم nero نمیدونم چی چی هست
اونو که نصب کنی میتونی باهاش تنظیم کنی که چه فولدرهایی رو تو شبکه به اشتراک بگذاری
مثلا فولدر فیلمهاتو که توش اضافه کنی این تو شبکه شناخته میشه
بعد که تو ورودیهای تلویزیون بری اگه همه کارا رو درست انجام داده باشی به ورودی جدید اضافه شده که اسمش dlna هست
اونو میزنی بعد اسم کامپیوترتو انتخاب میکنی
اونوقا وارد هون فولدرهایی که به اشتراک گذاشتی میشه
میتونی از اونجا هر فایلی رو پخش کنی

ئظا
26-01-2012, 05:38
dlna روی وایرلس فایده نداره
فیلمای با کیفیت رو نمیتونی ببینی چون سرعتش کمه
تازه همونایی هم که میشه دید لود شدنش طول میکشه
بدرد عکس و موزیک میخوره و فیلمهای divx و این چیزا
اگه میخوای واقعا از dlna استفاده کنی و فیلم hd ببینی وایرلس بدردت نمیخوره از کابل استفاده کن
dlna هم کاری نداره
یه سی دی هست تو سی دی های تلویزیون توش یه نرم افزار به اسم nero نمیدونم چی چی هست
اونو که نصب کنی میتونی باهاش تنظیم کنی که چه فولدرهایی رو تو شبکه به اشتراک بگذاری
مثلا فولدر فیلمهاتو که توش اضافه کنی این تو شبکه شناخته میشه
بعد که تو ورودیهای تلویزیون بری اگه همه کارا رو درست انجام داده باشی به ورودی جدید اضافه شده که اسمش dlna هست
اونو میزنی بعد اسم کامپیوترتو انتخاب میکنی
اونوقا وارد هون فولدرهایی که به اشتراک گذاشتی میشه
میتونی از اونجا هر فایلی رو پخش کنی

این حالت بالاعکسش هم ممکن هست؟
یعنی از تو PC بتونیم فایلهایی که تو هارد یا فلشی که به تلوزیون یا بلوری پلیر متصل هست رو ببینیم؟

myleila
26-01-2012, 09:05
سلام

دوستان عزیز مدل lw65100 توی مشخصاتش نوشته شده زمان پاسخگویی به تصویر 4 میلی ثانیه .. این زمان زیاد نیست ؟

ممنون

ئظا
26-01-2012, 10:05
سلام

دوستان عزیز مدل lw65100 توی مشخصاتش نوشته شده زمان پاسخگویی به تصویر 4 میلی ثانیه .. این زمان زیاد نیست ؟

ممنون

تو سایته خوده ال جی زده 2.4 دوسته عزیز

mehdi speed 700
26-01-2012, 11:23

رفیق شما اگه این روتر رو داری که دیگه نیاز به کارت وایرلس نداری.روتر رو به کارت شبکه tv وصل کن.بعدش یا یه دانگل وایرلس به tv وصل کن یا با کابل شبکه.
حالا منظور از فیلم hd دیدن باید چی باشه اگه همین فیلم های 700 مگ توی سایت ها واسه دانلوده یا فیلم هایی که بت ریتشون پایین 4 مگ باشه میتونی با وایرلس ببینی ولی اگه بالای این میزان باشه باید با کابل شبکه tv رو مچ کنی راهنمای کاملش هم که توی دفترچه tv هست.ولی زیاد مالی نیست.چون تا میاد اطلاعات رو بخونه و اگه خوالستی بزنی جلو یه کم گیر می کنه و اینا فایده نداره.فقط واسه موقعی که مثلا میخوای یه فایل چند دقیقه ای به اشتراک بزاری بعد از این حالت استفاده کنی شما اگه بخوای فیلم hd ببینی که توی اون 1/5 ساعت باید هم pc روشن باشه هم tv.خوب راحت تره بریزی رو فلش وصل کنی به tv.
روش کار توی دفترچه tv هست شما اون دفترچه رو دو سه بار بخون.
الان اگه بیان از من در مورد دفترچه راهنماهای tv و بلوری و سینما خانگیمون امتحان بگیرن پایین 19 نمیشم

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

یعنی از تو PC بتونیم فایلهایی که تو هارد یا فلشی که به تلوزیون یا بلوری پلیر متصل هست رو ببینیم؟
. نه رفیق پس قانون کپی رایت که دهنه من رو چیز کرده چی میشه.
به خاطر همین قانون کپی رایت الن من نمیتونم بلوری آواتار رو ببینم چون دستگاه بلوریمون از قانون کپی رایت پیروی می کنه

pinokiu
26-01-2012, 15:45

نه اتفاقا جالب بود اگه میشد اما تلویزیون جوری تنظیم شده که فقط بتونه اطلاعات رو بخونه
فکر نکنم بشه کاریش کرد
مگر اینکه یکی بیاد فریمور تلویزیون رو دستکاری کنه و این قابلیت رو بهش اضافه کنه که تاحالا کسی اینکار رو نکرده

pinokiu
26-01-2012, 15:50
به خاطر همین قانون کپی رایت الن من نمیتونم بلوری آواتار رو ببینم چون دستگاه بلوریمون از قانون کپی رایت پیروی می کنه
منم بعضی جاها دیدم نوشتن بخاطر همین مشکلات و مشکلات دیگه
میرن پلی استیشن میخرن به جای بلوری پلیر

moeen77
26-01-2012, 19:06
سلام قیمت تلوزیون 47lw9800 و تلوزیون 50pz9500 در جمهوری چه قدر است ولطفا یک مقاله فارسی از این تلوزیون pz9500 قرار دهید لطفا هرچه زود تر جوابم رادهید

ئظا
27-01-2012, 00:57
رفیق شما اگه این روتر رو داری که دیگه نیاز به کارت وایرلس نداری.روتر رو به کارت شبکه tv وصل کن.بعدش یا یه دانگل وایرلس به tv وصل کن یا با کابل شبکه.
حالا منظور از فیلم hd دیدن باید چی باشه اگه همین فیلم های 700 مگ توی سایت ها واسه دانلوده یا فیلم هایی که بت ریتشون پایین 4 مگ باشه میتونی با وایرلس ببینی ولی اگه بالای این میزان باشه باید با کابل شبکه tv رو مچ کنی راهنمای کاملش هم که توی دفترچه tv هست.ولی زیاد مالی نیست.چون تا میاد اطلاعات رو بخونه و اگه خوالستی بزنی جلو یه کم گیر می کنه و اینا فایده نداره.فقط واسه موقعی که مثلا میخوای یه فایل چند دقیقه ای به اشتراک بزاری بعد از این حالت استفاده کنی شما اگه بخوای فیلم hd ببینی که توی اون 1/5 ساعت باید هم pc روشن باشه هم tv.خوب راحت تره بریزی رو فلش وصل کنی به tv.
الان اگه بیان از من در مورد دفترچه راهنماهای tv و بلوری و سینما خانگیمون امتحان بگیرن پایین 19 نمیشم

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

ال جی هست؟
شنیدم تو پخش فیلم های کپی مشکل ندارن که؟
البته مثله اینکه به نحوه رایت هم بستگی داره

نه اتفاقا جالب بود اگه میشد اما تلویزیون جوری تنظیم شده که فقط بتونه اطلاعات رو بخونه
فکر نکنم بشه کاریش کرد
مگر اینکه یکی بیاد فریمور تلویزیون رو دستکاری کنه و این قابلیت رو بهش اضافه کنه که تاحالا کسی اینکار رو نکرده

منظورم از رو هاردی هست که به تلوزیون یا بلوری پلیر وصل شده و روش ضبط شده که خیلی هم مهم نیست

منم بعضی جاها دیدم نوشتن بخاطر همین مشکلات و مشکلات دیگه
میرن پلی استیشن میخرن به جای بلوری پلیر
:46:

سلام قیمت تلوزیون 47lw9800 و تلوزیون 50pz9500 در جمهوری چه قدر است ولطفا یک مقاله فارسی از این تلوزیون pz9500 قرار دهید لطفا هرچه زود تر جوابم رادهید

دوسته عزیز به عنوان تاپیک توجه کنید لطفا
برای مقاله در مورد تلوزیونها به سایت زومیت برید
در مورد قیمت و ... تاپیک زیاد هست

hesampc
27-01-2012, 17:54
سلام دوستان واقعا تاپیکی که زدین خیلی جالب بود و اطلاعات کاملی داشت و بجز اطلاعات تئوری دوستان تجربیات خود را بازگو کرده و خیلی به کسی که میخاهد تیوی بخره کمک میکند ...

دوستان من خودم از این مدل 5700 خیلی خوشم اومد و یک تیوی کاملی بود تا اینکه دیروز یکی از دوستانم یک تیوی پلاسما 50 اینچ تو بازار دید و فروشنده بهش گفته این تیوی ها تازه 20 روزه اومده و اینک های اینها دیگه باتری نمیخوره و سبک :18: و از این حرفا بعد قیمتش هم 1600000 ...
خوب این اطلاعاتی که دوستم به من داد میخورد که پلاسما ها هم پسیو دارن راستم خودم که تا الان پلاسما پسیو ندیدم جایی هم نشنیدم و اینترنت رو هم زیرو رو کردم مدل این تلویزون رو پیدا نکردم شما اطلاعاتی دارین ؟:13:

mohammad hamed
27-01-2012, 19:56
آیا میشه با 65100 برنامه ها رو توی فلش ضبط کرد؟؟ این دکمه rec روی کنترل واسه چیه؟؟

Sorena_777
27-01-2012, 20:36
سلام دوستان عزيز
بنده ميخوام تو اين هفته يه tv بخرم حداقل هم 46-47 اينچ تا نزديكاي 2 تومان هم بيشتر نميدم
ممنون ميشم راهنمايم بكنيد

hesampc
27-01-2012, 21:26
دوستان ایا cinema3d برای پلاسما اومده ؟
یا به ابارتی پلاسما پسیو ساپورت ال جی اومده اخه من از یکی از دوستام شنیدم میگفت 50 اینچش 1600000 ؟
کلی گشتم من که چیزی پیدا نکردم ... میگفت تازه اومده حدود 20 روز ؟ من که موندم ...

enayati193
27-01-2012, 22:41
سلام دوستان
می خوستم بدونم برای هر بار ضبط کردن برنامه های تلوزیون برروی هارد باید هارد را فرمت کرد؟ اگه اینطوره پس هارد همیشه باید خالی باشه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

mehdi speed 700
27-01-2012, 23:26
آیا میشه با 65100 برنامه ها رو توی فلش ضبط کرد؟؟ این دکمه rec روی کنترل واسه چیه؟؟

نه رفیق هارد میخواد.این دکمه هم ماله ضبط کردنه

ئظا
28-01-2012, 00:22
نه رفیق هارد میخواد.این دکمه هم ماله ضبط کردنه

ظرفیت هارد که فرقی نداره؟ مثلا 60 گیگ یا 500 گیگ یا هرچی؟

appadanax
28-01-2012, 01:26

نه فقط باید هارد اکسترنال باشه. روی usb رکورد نمیکنه. + هاردت رو با فرمت لینوکس فرمت می کنه => فایل های قبل ات توسط ویندوز قابل شناسایی نیست

appadanax
28-01-2012, 01:39

این DLNA رو من زیاد ور رفتم . یه پاکت پی سی دارم که فایل ها رو می شه به اشتراک گذاشت. ولی پایداری اش کمه و بعضی وقت ها DC می شه و آقا از اول! ولی با اندروید دوستم پایدار تره. کلن برای سورپرایز خوبه! همون فلش از همه بهتره! می چپونی سمت چپ TV!

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

بدی دانگل وایرلس گرونیشه که به نظرم نمی ارزه. من با 7 تومن 15 متر کابل گرفتم که بعدن هم بدرد می خوره ولی این دانگله فقط برای TV خوبه+ یک پورت USB تلوزیون رو هم اشغال می کنه. 57000 دارم که خوبه و راضیم ولی پورت USB اش کمه که 2 تا است. به ویژه که کنترل مجیکش هم از USB استفاده می کنه.

appadanax
28-01-2012, 02:30
این گوگل تی وی فعلا در مرحله معرفی هست
هر وقت به بازار عرضه شد میشه راجع بهش صحبت کرد
و آیا اینکه اَپلیکیشن هاش قابل اجرا باشن یا نه ، فکر میکنم نه چون این طرحی مشترک با گوگل هست
و مطمئنا نرم افزارهایه متفاوتی خواهد داشت ( نمیشه تا عرضه قاطعانه چیزی گفت ولی عقلانی اینه که فرق داشته باشن و اجرا نشن که تلوزیون جدید فروشش بیشتر و بهتر باشه )
البته تلوزیونهای قبلی ساپورت میشن ولی قائدتا ربطی به هم ندارن

من که این TV اوبونتو رو دیدم عاشقش شدم. دارای سیستم عامل Multitask هست. ظاهرن دنبال یک شرکت مثل ال جی یا سامسونگ هست که بتونه این پلات فرم رو روی اون بزاره. خیلی دوست داشتم 57000 من هم با این ورژن آپدیت میشد! ای خداااااا ..... هر چی میگیریم بازم یکه چیزی هست که دل آدم رو آآآآآب میکنه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s a j j a d
28-01-2012, 10:44
يه سوال
اگه فيلم سه بعدي بلوري رو تو هارد پلي استيشن 3 كپي كنيم يا يه هارد اكسترنال كه توش بلوري كپي زده باشيم مي تونيم فيلمها رو تو تي وي ال جي 57000 سه بعدي ببينيم؟
كسي امتحان كرده؟
اگه ps 3 جواب بده خريدش به صرفه تر از بلوري پلير مي شه

saeeiid
28-01-2012, 11:03
چرا عزیز.
حتما اکسترنال .
500 به بالا
حتمن هم فرمت باشه و خالی .

---------- Post added at 11:01 AM ---------- Previous post was at 11:00 AM ----------

سلام دوستان
می خوستم بدونم برای هر بار ضبط کردن برنامه های تلوزیون برروی هارد باید هارد را فرمت کرد؟ اگه اینطوره پس هارد همیشه باید خالی باشه؟

نه عزیز.
فقط بار اول فرمتش کن . خود tv فرمتش میکنه به طور مخصوص و دیگه نیاز به فرمت نیست

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

يه سوال
اگه فيلم سه بعدي بلوري رو تو هارد پلي استيشن 3 كپي كنيم يا يه هارد اكسترنال كه توش بلوري كپي زده باشيم مي تونيم فيلمها رو تو تي وي ال جي 57000 سه بعدي ببينيم؟
كسي امتحان كرده؟
اگه ps 3 جواب بده خريدش به صرفه تر از بلوري پلير مي شه

عزیز بستگی به فرمتش داره.
اگه بخوای با هارد یا یو اس بی سه بعدی ببینی یا بلوری باید پسوندش رو ساپورت کنه.
مثلا من بلو ری گرفتم با پسوند m2ts که ساپورت نکرد ، مجبور شدم اول کانورتش کنم به mkv . بعد ریختم روی هارد و تست کردم و نشون داد.

saeeiid
28-01-2012, 11:08

دوست عزیز 90 درصدش رو از تورنت گرفتم من .
سایت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسیار خوبه و حرف نداره .

s a j j a d
28-01-2012, 11:18
[

---------- Post added at 11:03 AM ---------- Previous post was at 11:01 AM ----------

[/COLOR]

عزیز بستگی به فرمتش داره.
اگه بخوای با هارد یا یو اس بی سه بعدی ببینی یا بلوری باید پسوندش رو ساپورت کنه.
مثلا من بلو ری گرفتم با پسوند m2ts که ساپورت نکرد ، مجبور شدم اول کانورتش کنم به mkv . بعد ریختم روی هارد و تست کردم و نشون داد.[/QUOTE]

سلام آقاي سيد حسن نصراله:31:
ممنون بابت پاسختان اما سوال من در مورد كپي كردن تو هارد پلي استيشن 3 بود و اجرا از اون كه اونجوري سه بعدي پخش مي كنه يا نه؟

enayati193
28-01-2012, 14:58
سلام دوستان
1-ایا پنل های تلوزیون های سه بعدی LG مقاوت لازم را نسبت به ضربه دارند
2-ایا میشه از عینک های سه بعدی LG برای تلوزیون های سه بعدی سامسونگ و بلعکس استفاده کرد

mehdi speed 700
28-01-2012, 18:00
سلام دوستان
1-ایا پنل های تلوزیون های سه بعدی LG مقاوت لازم را نسبت به ضربه دارند
2-ایا میشه از عینک های سه بعدی LG برای تلوزیون های سه بعدی سامسونگ و بلعکس استفاده کرد

1-اگه پنل ips باشن بسیار محمکند.ولی با سوزن داغون میشن.چون تار و پودش دافغون میشه.
نه رفیق عینک های پسیو فقط واسه پسیو هست و اکتیو هم اکتیو.الانم که تو ایران فقط ال جی پسیو ارائه میده.ولی این که میشه عینک های اکتیو سامسونگ رو روی ال جی امتحان کرد نمیدونم.ولی به احتمال 99% نمیشه.چون شاید عینک با tv مچ نشه

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

من تا الان امتحان نکردم ولی یکی از دوستان میگفت فقط 500 به بالا ولی من مطمئن نیستم

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

این DLNA رو من زیاد ور رفتم . یه پاکت پی سی دارم که فایل ها رو می شه به اشتراک گذاشت. ولی پایداری اش کمه و بعضی وقت ها DC می شه و آقا از اول! ولی با اندروید دوستم پایدار تره. کلن برای سورپرایز خوبه! همون فلش از همه بهتره! می چپونی سمت چپ TV!

---------- Post added at 03:39 AM ---------- Previous post was at 03:34 AM ----------

بدی دانگل وایرلس گرونیشه که به نظرم نمی ارزه. من با 7 تومن 15 متر کابل گرفتم که بعدن هم بدرد می خوره ولی این دانگله فقط برای TV خوبه+ یک پورت USB تلوزیون رو هم اشغال می کنه. 57000 دارم که خوبه و راضیم ولی پورت USB اش کمه که 2 تا است. به ویژه که کنترل مجیکش هم از USB استفاده می کنه.

رفیق منم الان دارم از کابل استفاه می کنم چون دانگل گیرم نیمد.الن توی خونه زیر قالی ها سیم کشی شده اونم 10 متر.ولی بیسیم راحته آدم وصل می کنه سیم و اینام نمیخواد.
البته دانگل حالا گرون شده

ئظا
28-01-2012, 21:09
مثله اینکه قیمتا اومدن پایین؟
LW65100 که 2099000 بود شده 1950000 ؟!

myleila
28-01-2012, 22:21
مثله اینکه قیمتا اومدن پایین؟
LW65100 که 2099000 بود شده 1950000 ؟!

سلام

مطمئنید مال همین مدله این قیمت ؟ .. بیشتر به lw57000 میخوره
از چه منبعی این قیمت رو گرفتید ؟

ممنون

yaran99
28-01-2012, 22:23
جشنواره ال جی برگزار شده :
7 عدد عینک پسیو
1 عدد کنترل جادویی
کارت هدیه از 200 هزار تومن به بالا ( در صورت خرید سینما خانگی یا بلوری پلیر سه بعدی همراه با تلویزیون)
من دو مورد زیر را برای خرید انتخاب کرده ام :
42LW57000 به قیمت1650000 تومن
LG -BD670 به قیمت 250000 تومن
1- آیا انتخاب مناسبی است ؟
2- به جز کنترل جادویی کنترل معمولی هم همراه این تلویزیون ها ارایه می شود ؟

mehdi speed 700
28-01-2012, 22:25
7 عدد عینک پسیو
1 عدد کنترل جادویی
کارت هدیه از 200 هزار تومن به بالا ( در صورت خرید سینما خانگی یا بلوری پلیر سه بعدی همراه با تلویزیون)

اااااااا نیگا کن ها اونموقع اگه وساه ما هم به جای این که می گفتن حتما باید یه سینما خانگی یه بلوری پلیر میخریدیم دیگه یه سینما خانگی هم الکی بر نمیداشتیم والله.

همینه دیگه من که گفتم قیمتا یه دفعه افت می کنه بهمن ماه

ئظا
28-01-2012, 22:54
سلام

مطمئنید مال همین مدله این قیمت ؟ .. بیشتر به lw57000 میخوره
از چه منبعی این قیمت رو گرفتید ؟

ممنون

بله دوسته عزیز
مطمئنم
فقط خدا کنه BD player هم پایین اومده باشه
من که 2.099.000 خریدم 2-3 هفته پیش این تی وی رو احساس کلاه بر سر رفتگی میکنم:31:

اینم منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D3450%26subcats%3DY%26features_hash%3DV339)

7 عدد عینک پسیو
1 عدد کنترل جادویی

بله دوسته عزیز انتخابه خوبیه
منم همین مدل BD670 رو انتخاب کردم
یکی از 5 player برتر از دیده cnet بوده
کنترل معمولی هم بله داره

mehdi speed 700
28-01-2012, 23:18
بله دوسته عزیز
مطمئنم
فقط خدا کنه BD player هم پایین اومده باشه
من که 2.099.000 خریدم 2-3 هفته پیش این تی وی رو احساس کلاه بر سر رفتگی میکنم:31:

اینم منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D3450%26subcats%3DY%26features_hash%3DV339)

بله دوسته عزیز انتخابه خوبیه
منم همین مدل BD670 رو انتخاب کردم
یکی از 5 player برتر از دیده cnet بوده
کنترل معمولی هم بله داره

عجب یعنی بلوری پلیر ما جزء 5 بلوری پلیر برتر به به.البته مال من bd660 هست مثل همونه فقط وایرلس نیست.ولی موندم من وایرلس نداره ولی با گوشی های هوشمند ال جی کنترل میشه این دیگه چجور بلوریه

ئظا
29-01-2012, 00:04
عجب یعنی بلوری پلیر ما جزء 5 بلوری پلیر برتر به به.البته مال من bd660 هست مثل همونه فقط وایرلس نیست.ولی موندم من وایرلس نداره ولی با گوشی های هوشمند ال جی کنترل میشه این دیگه چجور بلوریه

:31: 660 رو کلا تو هر جا بگردی به غیر از ایران پیدا نمیکنی:31:
مثله اینکه مختص ایرانه ( مثل همین 66100 که فقط تو ایران هست و جاهای دیگه 6500 میشناسنش )؟!
تو سایته خوده ال جی هم ، مثلا تو آمریکا انگلیس استرالیا و .... دیدم این مدل 660 اصلا نبود؟
650 هست 670 و 690( که این 690 کلا یه چیزه متفاوتی هست و خیلی هم گرونه و هارد 250 گیگ اینترنال داره و....)
ولی 670 تو خیلی از سایتها ازش ری وی یو هست و تعریفش رو کردن و تو آمریکا هم دومین پلیر پرفروش 2011 بوده

اینم بگم که 660 و670 به قول خودتون فقط از نظر وای فای فرق دارن و الباقی مشخصاتشون یکی هست

راستی دیدم گفته بودید تو پخش BD کپی مشکل دارید؟ با همین پلیر کپی پخش نمیکنه؟
تا الان چند تا بلوری کپی رو باهاش مشکل داشتید؟

mehdi speed 700
29-01-2012, 15:10
:31: 660 رو کلا تو هر جا بگردی به غیر از ایران پیدا نمیکنی:31:
مثله اینکه مختص ایرانه ( مثل همین 66100 که فقط تو ایران هست و جاهای دیگه 6500 میشناسنش )؟!
تو سایته خوده ال جی هم ، مثلا تو آمریکا انگلیس استرالیا و .... دیدم این مدل 660 اصلا نبود؟
650 هست 670 و 690( که این 690 کلا یه چیزه متفاوتی هست و خیلی هم گرونه و هارد 250 گیگ اینترنال داره و....)
ولی 670 تو خیلی از سایتها ازش ری وی یو هست و تعریفش رو کردن و تو آمریکا هم دومین پلیر پرفروش 2011 بوده

اینم بگم که 660 و670 به قول خودتون فقط از نظر وای فای فرق دارن و الباقی مشخصاتشون یکی هست

راستی دیدم گفته بودید تو پخش BD کپی مشکل دارید؟ با همین پلیر کپی پخش نمیکنه؟
تا الان چند تا بلوری کپی رو باهاش مشکل داشتید؟

نه فقط همین یه فیلمه.فیلم 50 گیگ آواتار.من بلوری کپی تا حالا زیاد باهاش ندیده بودم.
نه رفیق این بلوری منطقه ای هست.مثلا ریجن بلوری ما چون b هست.بیشتر توی خاورمیانه و اروپا آفریقا دیده میشه.
الان توی سایت آمازون هم که سرچ کنی واسه فروش هست.
اینم ادرس همین بلوری واسه فروش توی انگلیس هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tv-audio-video%2Fvideo%2FLG-blu-ray-player-BD660.jsp)

اگه توجه کنی نوشته پایینش با گوشی هم میشه به طور بیسیم کنترلش کرد ولی من موندم چجوری چون این وایرلس نداره
البته ما هم میخواستیم یه 670 برداریم ولی یارو گفت حالا موجودی نیست 2 3 جا دیگم رفتم گفت نداریم منم نخریدم

hesampc
29-01-2012, 17:52
دوستان من این سوال رو تو چند صفحه پیش پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد میشه راهنماییم کنید چون فردا میخوام برم بازار ...
یا به ابارتی پلاسما پسیو ساپورت ال جی اومده اخه من از یکی از دوستام شنیدم میگفت 50 اینچش 1600000 ؟
کلی گشتم من که چیزی پیدا نکردم ... میگفت تازه اومده حدود 20 روز ؟ من که موندم ...

ramin1313
29-01-2012, 18:06
سلام.خوبی؟این دموی ال جی رو از کجا تهیه کردی؟من به هر دری میزنم نمیتونم پیدا کنم

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:05 PM ----------

نه فقط همین یه فیلمه.فیلم 50 گیگ آواتار.من بلوری کپی تا حالا زیاد باهاش ندیده بودم.
نه رفیق این بلوری منطقه ای هست.مثلا ریجن بلوری ما چون b هست.بیشتر توی خاورمیانه و اروپا آفریقا دیده میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tv-audio-video%2Fvideo%2FLG-blu-ray-player-BD660.jsp)

اگه توجه کنی نوشته پایینش با گوشی هم میشه به طور بیسیم کنترلش کرد ولی من موندم چجوری چون این وایرلس نداره
البته ما هم میخواستیم یه 670 برداریم ولی یارو گفت حالا موجودی نیست 2 3 جا دیگم رفتم گفت نداریم منم نخریدم
سلام خوبی؟این دموی ال جی رو از کجا آوردی؟

jeghly
29-01-2012, 19:19
برای نوشتن حروف یا پاک کردن توی محیط اینترنت با کنترل معمولی باید چیکار کنیم ( lw65100 )

mehdi speed 700
29-01-2012, 19:25
دوستان من این سوال رو تو چند صفحه پیش پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد میشه راهنماییم کنید چون فردا میخوام برم بازار ...

رفیق کسی اگه میدونست میگفت

ئظا
29-01-2012, 23:00

کاری به خوبی بدیش ندارم
منظورم اینه که فقط تو ایران و یه سری کشورهای مثل خودمون هست
الان که در کل نه 660 هست نه 670 و قراره تو این هفته بیارن
در مورد فیلم کپی هم پرسیدم امروز و طرف گفت هیچ مشکلی با فیلم کپی ندارن و اگرم به ندرت این مشکل پیش بیاد با خدمات تماس میگیری و برات کدش رو با یه فلش کردن تغییر میدن و پخش میکنه:46:
فرقی ندارن 660 و 670 فقط همون وایرلس هست که 50 هزار تومن گرونترش کرده:31:

دوسته عزیز تا الان من که نه دیدم و نه شنیدم که پلاسمای سه بعدی پسیو ساخته باشه LG
چیزه خاصی هم نیست فهمیدنش
یه تماس با گلدیران بگیرید و سوال کنید
ولی من تو نت هم سرچ کردم اصلا پلاسمای پسیو وجود نداره و فکر میکنم پسیو رو پلاسما اصلا
امکانش نباشه
دوستت هم احتمالا شوخی کرده که گفته پلاسمای سه بعدی 50 اینچ 1.600.000

mehdi speed 700
29-01-2012, 23:16
کاری به خوبی بدیش ندارم
منظورم اینه که فقط تو ایران و یه سری کشورهای مثل خودمون هست
الان که در کل نه 660 هست نه 670 و قراره تو این هفته بیارن
در مورد فیلم کپی هم پرسیدم امروز و طرف گفت هیچ مشکلی با فیلم کپی ندارن و اگرم به ندرت این مشکل پیش بیاد با خدمات تماس میگیری و برات کدش رو با یه فلش کردن تغییر میدن و پخش میکنه:46:
فرقی ندارن 660 و 670 فقط همون وایرلس هست که 50 هزار تومن گرونترش کرده:31:

دوسته عزیز تا الان من که نه دیدم و نه شنیدم که پلاسمای سه بعدی پسیو ساخته باشه LG
ولی من تو نت هم سرچ کردم اصلا پلاسمای پسیو وجود نداره و فکر میکنم پسیو رو پلاسما اصلا
امکانش نباشه

رفیق پس میشه درستش کرد آره

راستی رفیق مگه انگلیس هم یه کشور مثل ما هست.نه رفیق میگم که به همون ریجن دستگاه که ماله منطقه ی b یا a یا c باشه هست

ئظا
30-01-2012, 01:20
رفیق پس میشه درستش کرد آره

راستی رفیق مگه انگلیس هم یه کشور مثل ما هست.نه رفیق میگم که به همون ریجن دستگاه که ماله منطقه ی b یا a یا c باشه هست

اینجور که این بنده خدا ( فروشنده فروشگاه LG ) میگفت میشه و چیزه خاصی هم نیست

اون انگلیس هم حق با شما هست :46: 660 توش هست
ولی خوب اصولا ما خیلی بالاتر از انگیلیسیم خووووووووب:31:

ویرایش:
دوسته عزیز 660 و 670 تو این عکس ها از نظر ظاهر هم یه کم متفاوت هستن
شما که 660 داری شبیه کدوم ایناس ؟ چون میگن فقط فقط وایرلس نداره خواستم ببینم تو ایران هم ظاهرشون متفاوت هست یا یکی هستن؟

LG BD 660 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LG BD 670 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi-en
30-01-2012, 01:25
اقا به نظرتون lg بگیرم یا sony
بشتر برای بازی میخوام کامپیوتر وصل کنم با تاخیر کم تصاویر رو پخش کنه (3 بعدی)
کدوم خوبه اکثرا میگن sony ??

hesampc
30-01-2012, 02:25
امکانش نباشه

رفیق ممنون بابت پاسخ به سوال من ...
نمیدونم والا ولی زنگ زدم به یکی از نمایندگی ها( یکی از اشنا هامون) گفت که ما هم شنیدیم ولی من شک دارم اصلا فرق پسیو و اکتیو بدونه چیه ...
شماره گلدیران چنده ؟

ئظا
30-01-2012, 02:26

دوسته عزیز تفاوت بین سونی و ال جی تو 3 بعدی ( passive و active ) خیلی زیاد هست
اصلا این دو تا ربطی به هم ندارن
اگر امکانش رو داری برو خودت تست کن و بعد تصمیم بگیر
ولی در کل برای 3 بعدی ال جی رو توصیه میکنن چون مزایا و برتری های پسیو نسبت به اکتیو زیاد هست
و کیفیتهاشون هم تقریبا یکی هستن

ئظا
30-01-2012, 02:58
رفیق ممنون بابت پاسخ به سوال من ...
نمیدونم والا ولی زنگ زدم به یکی از نمایندگی ها( یکی از اشنا هامون) گفت که ما هم شنیدیم ولی من شک دارم اصلا فرق پسیو و اکتیو بدونه چیه ...
شماره گلدیران چنده ؟

احتمالا نمیدونسته

دیگه کم لطفی نکن دیگه ، شماره رو هم 118 میتونی بگیری هم یه گلدیران سرچ کنی تو اینترنت ...

pinokiu
30-01-2012, 03:40

ببین دوست عزیز یه چیزی من میگم و میرم حالا شاید بقیه دوستان موضع بگیرن اما من نظرمو بدون هیچ تعصبی میگم
تلویزیون سینما سه بعدی ال جی خوبه
فوق العاده نیست اما به نسبت پولی که میدی خیلی میارزه چون واقعا ارزون در میاد اگه بری قیمت کنی متوجه میشی
اما خب بهترین نیست به هیچ وجه
شما اگه دنبال کیفیتی و مشکل بودجه نداری این که دیگه پرسیدن نداره برادر من
فرق این دو برند زمین تا آسمونه
از لحاظ تصویر عادی که پخش میشه همه تلویزیونهای امروزی تقریبا یکین
اما شما طراحی و دیزاین و کیفیت و ترکیب بندی منوهای سونی رو ببین
استایلی که به خونت میده رو در نظر بگیر.ساپرت شرکت وارد کننده رو در نظر بگیر
اونوقت بیا مدلهای ال جی هم نگاه کن و وارد کننده دو دره باز گلدیران رو هم در نظر بگیر
تلویزیون رو نمیخری فقط واسه اینکه تکنولوژی سه بعدیش مثلا یه مزایایی داره که البته گول اینارو هم نخور بیشتر جنبه تبلیغات داره
همه چیزو در نظر بگیر
من اگه مشکل بودجه نداشتم هیچوقت سراغ برندای خز و خیل کره ای نمیرفتم.به نظرم سامسونگ و ال جی جفتشون در یه حدن.اما چه میشه کرد فولوس موجود نبود اون موقع که باید خرید میکردم
بازم میگم اگه مایه و اینا حله که دیگه آخه معلومه چی باید بخری دوست عزیز
اما اگه مجبوری مثل بنده دو دوتا چارتا کنی اونوقت بشین تحقیق کن ببین چه کاری از دستت بر میاد
.
.
.
راستی اینو یادم رفت بگم من خودم lw57000 دارم و با این مدل نمیشه گیم زد تاخیرش زیاده.البته شرکت خالی بند کره ای گفته که response time این مدل 2.4 میلی ثانیست که دروغ محظه
من با مانیتورم که زمان پاسخگوییش 8 میلی ثانیست خیلی ردیف و راحت تر بازی میکنم
فکر کنم منظورشون 240 میلی ثانیه باشه
خلاصه اینکه حالا من ناراضی نیستم از این تلویزیون اما اینو بدون ال جی خیلی دروغگوئه خیلییییییییییییی و گول تبلیغات خوشکلشو زیاد نخور

ئظا
30-01-2012, 06:46
ببین دوست عزیز یه چیزی من میگم و میرم حالا شاید بقیه دوستان موضع بگیرن اما من نظرمو بدون هیچ تعصبی میگم
فوق العاده نیست اما به نسبت پولی که میدی خیلی میارزه چون واقعا ارزون در میاد اگه بری قیمت کنی متوجه میشی
اونوقت بیا مدلهای ال جی هم نگاه کن و وارد کننده دو دره باز گلدیران رو هم در نظر بگیر
تلویزیون رو نمیخری فقط واسه اینکه تکنولوژی سه بعدیش مثلا یه مزایایی داره که البته گول اینارو هم نخور بیشتر جنبه تبلیغات داره
همه چیزو در نظر بگیر
من اگه مشکل بودجه نداشتم هیچوقت سراغ برندای خز و خیل کره ای نمیرفتم.به نظرم سامسونگ و ال جی جفتشون در یه حدن.اما چه میشه کرد فولوس موجود نبود اون موقع که باید خرید میکردم
اما اگه مجبوری مثل بنده دو دوتا چارتا کنی اونوقت بشین تحقیق کن ببین چه کاری از دستت بر میاد
.
.
.
راستی اینو یادم رفت بگم من خودم lw57000 دارم و با این مدل نمیشه گیم زد تاخیرش زیاده.البته شرکت خالی بند کره ای گفته که response time این مدل 2.4 میلی ثانیست که دروغ محظه
خلاصه اینکه حالا من ناراضی نیستم از این تلویزیون اما اینو بدون ال جی خیلی دروغگوئه خیلییییییییییییی و گول تبلیغات خوشکلشو زیاد نخور

در مورد LW57000 و مشکلی که باهاش دارید نمیدونم چی بگم و آقا مهدی که اونم 57000 داره باید نظر بده

ولی در مورد دیدگاهتون و معیارهاتون میتونم بگم هیچ حرف پایه و اساس داری ندیدم تو صحبتهاتون
حالا میخوای فکر کن موضع گرفتم با هر چیز دیگه
از صحبتهاتون معلومه که تفکر خاصی پشتش نیست و بیشتر ظاهر بینانه هست تا علمی و تحقیقاتی

پیشنهاد میکنم به جای این حرفا یه کم دقت کنید که همین سونی که دارید حرفش رو میزنید پنلش رو تا همین الان همون کره ای های دو دره بازه نمیدونم چی چی که میگید تولید میکنن و همه پنل های سونی سامسونگ هستن ، در مورد تکنولوژی سه بعدی هم قبلا به اندازه کافی بحث کردیم و همین کافی هست که بگم الان تو آمریکا برند ال جی و ویزییو پرفروشترین 3 بعدی ها هستن نه سونی و سامسونگ و پانا و شارپ و...
فقط هم به خاطره تکنولوژی passive هست نه هیچ چیزه دیگه

saeeiid
30-01-2012, 09:13
همه چیزو در نظر بگیر
.
.
.

دوست عزیز . الان کاملا معلومه کی داره گول می خوره.
یه چرخی تو بازار بزنی متوجه میشی.
برندی مثل سونی ، به گفته خود بازریاب هاشون حدود 15 الی 20 درصده قیمتشون فقط به خاطر اسمش هست .
یعنی همون مارک سونی که میخوره روش.
جالبه بدونی توخود ژاپن سونی رو یه مارک صادراتی میدونن و اصلا قبولش ندارن.
تو دقیقا گیر کردی توی افکار عادی مردم که آره فقط سونی خوبه و اینا.
نمیخوای قبول کنی. برو لپ تاپ های وایو رو ببین.
یه چرخ بزن و تفاوت قیمتش رو بقیه ببین و البته سخت افزار هاش رو هم مقایسه کن.
ببین تفارت 300 تا 500 هزارتومنی سونی ، با بقیه برندها با همون سخت افزار بلکه هم پایین تر چیه.
باید بپذیری که الان تکنولوژی ال جی جدید تره توی سه بعدی.
این رو ما ها که داریم نمیگیم . جوایزی که گرفته نشون میده.
حتما اوناهم داورا رو خریدن تا مثل ترکی پنالتی بگیره واسه استقلال !
پس منطقی بحث کن نه احساسی.
سونی الان فقط یه مارکه همین اونهم کاملا چینی . اگه به دیزاین هم باشه به نظر من همون سامسونگ هنوز قشنگ تر از سونی هست .

eigor
30-01-2012, 12:52
سلام نظرتون در مورد سینما خانگی ال جی مدل LH880-XBH چیه ممنون میشم راهنمایی کنید.آیا با تلویزیون lw57000-ta مچ هست؟ ممنون

pinokiu
30-01-2012, 13:11
دوست عزیز . الان کاملا معلومه کی داره گول می خوره.
یه چرخی تو بازار بزنی متوجه میشی.
برندی مثل سونی ، به گفته خود بازریاب هاشون حدود 15 الی 20 درصده قیمتشون فقط به خاطر اسمش هست .
یعنی همون مارک سونی که میخوره روش.
جالبه بدونی توخود ژاپن سونی رو یه مارک صادراتی میدونن و اصلا قبولش ندارن.
تو دقیقا گیر کردی توی افکار عادی مردم که آره فقط سونی خوبه و اینا.
نمیخوای قبول کنی. برو لپ تاپ های وایو رو ببین.
یه چرخ بزن و تفاوت قیمتش رو بقیه ببین و البته سخت افزار هاش رو هم مقایسه کن.
ببین تفارت 300 تا 500 هزارتومنی سونی ، با بقیه برندها با همون سخت افزار بلکه هم پایین تر چیه.
باید بپذیری که الان تکنولوژی ال جی جدید تره توی سه بعدی.
این رو ما ها که داریم نمیگیم . جوایزی که گرفته نشون میده.
حتما اوناهم داورا رو خریدن تا مثل ترکی پنالتی بگیره واسه استقلال !
پس منطقی بحث کن نه احساسی.
سونی الان فقط یه مارکه همین اونهم کاملا چینی . اگه به دیزاین هم باشه به نظر من همون سامسونگ هنوز قشنگ تر از سونی هست .

خب انصافا هست دیگه داداش چرا مقاومت میکنی؟حالا من نمیگم فقط سونی
پاناسونیک و شارپ هم خیلی سرترن به نسیت برندای کره ای.یا مثلا شما برو فیلیپس رو ببین
کلا اگه تو بحرشون بری و مقایسه کنی خیلی تفاوت داره که حس گفتنش نیست
ال جی و سامسونگ عین اسباب بازین
ضمنا هیچ گرونی اینقدر بی دلیل و بی منطق نیست.قبول دارم سونی پول برندشو میگیره اما نه دیگه تا این حد
البته این نظر منه و سلیقه منه شما حال میکنی خب خوش به حالت و نمیخوام این بحث رو ادامه بدم
خواستم دوستمون رو راهنمایی کنم و در نهایت هم بهش سوالشو جواب دادم.لااقل 57000 اصلا به درد بازی کردن نمیخوره حالا مدلهای دیگه ال جی رو نمیدونم

ئظا
30-01-2012, 14:00
پاناسونیک و شارپ هم خیلی سرترن به نسیت برندای کره ای.یا مثلا شما برو فیلیپس رو ببین
ضمنا هیچ گرونی اینقدر بی دلیل و بی منطق نیست.قبول دارم سونی پول برندشو میگیره اما نه دیگه تا این حد
البته این نظر منه و سلیقه منه شما حال میکنی خب خوش به حالت و نمیخوام این بحث رو ادامه بدم
خواستم دوستمون رو راهنمایی کنم و در نهایت هم بهش سوالشو جواب دادم.لااقل 57000 اصلا به درد بازی کردن نمیخوره حالا مدلهای دیگه ال جی رو نمیدونم

مثله اینکه شما در جریان نیستی یا فکر میکنی شوخی میکنیم
داداش پنل میدونی چیه؟
همون که تصویر رو توش میبینی و مهمترین قسمته یه تلوزیونه
پنل تلوزیونهای سونی رو سامسونگ داره واسش میزنه
اصلا تکنولوژی LCD ماله سامسونگه و برندهای دیگه همشون از سامسونگ امتیازش رو خریدن
تو دیزاین هم انصافا الان سامسونگ سر تر از بقیه هست ( با اینکه من اصلا طرفدار سامسونگ نیستم)

اینجا یه نفر داره الکی مقاومت میکنه اونم شما هستی عزیز
این که سونی و شارپ و پاناسونیک سرترن و کره ایها آشغالن رو با یه متری باید سنجیده باشی؟!
اونم معقول ، نه اینکه چون سونی گرونتره پس بهتره،این رو میگن استدلاله معده ای

الانم میخوای بگی من بحثی ندارم و ....
اگر بحث نداری و به خصوص استدلالی برای بحث هات نداری پس اصلا تو یه فروم پست نده و کسی
رو هم راهنمایی نکن ، اگر هم دلیله عقلانی داری بیا بگو و دیگران رو قانع کن

pinokiu
30-01-2012, 14:36
مثله اینکه شما در جریان نیستی یا فکر میکنی شوخی میکنیم
داداش پنل میدونی چیه؟
همون که تصویر رو توش میبینی و مهمترین قسمته یه تلوزیونه
پنل تلوزیونهای سونی رو سامسونگ داره واسش میزنه
اصلا تکنولوژی LCD ماله سامسونگه و برندهای دیگه همشون از سامسونگ امتیازش رو خریدن
تو دیزاین هم انصافا الان سامسونگ سر تر از بقیه هست ( با اینکه من اصلا طرفدار سامسونگ نیستم)

اینجا یه نفر داره الکی مقاومت میکنه اونم شما هستی عزیز
این که سونی و شارپ و پاناسونیک سرترن و کره ایها آشغالن رو با یه متری باید سنجیده باشی؟!
اونم معقول ، نه اینکه چون سونی گرونتره پس بهتره،این رو میگن استدلاله معده ای

الانم میخوای بگی من بحثی ندارم و ....
اگر بحث نداری و به خصوص استدلالی برای بحث هات نداری پس اصلا تو یه فروم پست نده و کسی
رو هم راهنمایی نکن ، اگر هم دلیله عقلانی داری بیا بگو و دیگران رو قانع کن

نه فقط شما میدونی پنل چیه:31:
چه ربطی داره آخه؟پنل یکی از مواد اولیه ساخت تلویزیونه.یکیش!!!!
بعد از اون طراحی مادر برد و چیپستها و متعلقات الکترونیکی هست
کیفیت پردازش
طراحی ظاهری
جنس بدنه
منو بندی
ساپرت دیوایسهای ورودی و خروجی
در نهایت کیفیت کارکرد و مچ بودن همه ی اینا با هم و اعتمادی که میتونی به محصول داشته باشی
مثلا بنده الان میخوام گزینه simplink رو خاموش کنم یا تغییر یدم باید اول برم تو منوی input بعد از اونجا دکمه قرمز رو بزنم تا برسم به مقصد
یعنی انقدر فکر نکردن گزینه به این به درد بخوری رو توی دکمه های کنترل جا بدن به جای اون همه دکمه بی استفاده.آدم حس میکنه از بس تنوع مدل دادن نرسیدن به این چیزا حتی فکر کنن.الان یادم نمیاد اما از این موارد زیاد داره مثلا سینما و تلویزیون با یک کنترل کار نمیکنن یا خیلی چیزا که تو برندای دیگه بهشون بیشتر فکر شده
این که قطعات رو کی ساخته مهمه.اما مهم تر اینه که کی بهتر تونسته جمع و جور کنه و محصول خوب در بیاره
مثلا اپل کدوم یکی از قطعات محصولاتش رو خودش میسازه؟اما موفقیتش کاملا به اسم خودشه نه سازنده های قطعاتش
نمیگم آشغالن کره ایا.اما خز و خیلن البته این نظر منه
خز بودنشونم تو تبلیغات بیش از حد و چیزای کوچیکشون رو شاخ نشون دادنه
و البته ظاهرشونم به نظر من شیک و ساده نیست

mehdi speed 700
30-01-2012, 17:45
اینجور که این بنده خدا ( فروشنده فروشگاه LG ) میگفت میشه و چیزه خاصی هم نیست

اون انگلیس هم حق با شما هست :46: 660 توش هست
ولی خوب اصولا ما خیلی بالاتر از انگیلیسیم خووووووووب:31:

ویرایش:
دوسته عزیز 660 و 670 تو این عکس ها از نظر ظاهر هم یه کم متفاوت هستن
شما که 660 داری شبیه کدوم ایناس ؟ چون میگن فقط فقط وایرلس نداره خواستم ببینم تو ایران هم ظاهرشون متفاوت هست یا یکی هستن؟

LG BD 660 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tv-audio-video%2Fvideo%2FLG-blu-ray-player-BD660.jsp)
LG BD 670 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tv-audio-video%2Fvideo%2FLG-blu-ray-player-BD670.jsp)

رفیق 660 که همونه که ما داریم.توی گلدیران نبین یه شکل دیگس اون یه مدل دیگس

myleila
30-01-2012, 17:49
سلام

من دیروز رفتم نمایندگی ال جی .. تلویزیون ال جی نداشت اما قول 4 شنبه داد با این قیمت ها 47lw65100 قیمت 2798000 تومن و 47lw57000 قیمت 2382000 تومن .. اما توی سایتای فروش انلاین دقیقا 100 تومن از این قیمت کمتر میدن .. حالا جالبه نمایندگی فاکتور فروشش رو بهم نشون داد . اون قیمتایی که این سایتای انلاین دارن میدن رو زده بود به عنوان قیمت خرید از شرکت و قیمتایی که بالا گفتم رو زده بود قیمت برای مصرف کننده ؟ .. من اصلا سر در نمیارم که این مبلغ حدود 100 تومن از کجا به قیمت تلویزیون اضافه شده و ایا از نمایندگی بخرم یا نه انلاین بخرم ؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

mehdi speed 700
30-01-2012, 17:53

مگه نگفتی یه چیز میگی و میری اگه حرفات درست پس چرا وای میسی اینم از تعصب.
شما پول بده یه hdmi 1.4 بگیر تا مشکلت حل شه.خیلی هم مشکل داری پول بیشتر بده tv 400 هرتز ال جی بگیر.
حالا دوباره میخواد یه چیز بگه برو با همون tv های سیاه و سفید سونی حال کن.تازگی ها سونی یه tv سیاه و سفید full hd داده بیا و ببین

mehdi speed 700
30-01-2012, 17:59
کیفیت پردازش
طراحی ظاهری
جنس بدنه
منو بندی
در نهایت کیفیت کارکرد و مچ بودن همه ی اینا با هم و اعتمادی که میتونی به محصول داشته باشی
مثلا بنده الان میخوام گزینه simplink رو خاموش کنم یا تغییر یدم باید اول برم تو منوی input بعد از اونجا دکمه قرمز رو بزنم تا برسم به مقصد
یعنی انقدر فکر نکردن گزینه به این به درد بخوری رو توی دکمه های کنترل جا بدن به جای اون همه دکمه بی استفاده.آدم حس میکنه از بس تنوع مدل دادن نرسیدن به این چیزا حتی فکر کنن.الان یادم نمیاد اما از این موارد زیاد داره مثلا سینما و تلویزیون با یک کنترل کار نمیکنن یا خیلی چیزا که تو برندای دیگه بهشون بیشتر فکر شده
این که قطعات رو کی ساخته مهمه.اما مهم تر اینه که کی بهتر تونسته جمع و جور کنه و محصول خوب در بیاره
مثلا اپل کدوم یکی از قطعات محصولاتش رو خودش میسازه؟اما موفقیتش کاملا به اسم خودشه نه سازنده های قطعاتش

خه مادر بورد tv مگه چی میخواد مادر بورد دم و دستگاهش رو میشه 300 تومن تازه گرونش سر هم بندی کرد دو تا 01 واسه یه ic که دیگه مادربورد این حرفاش نیست.
رفیق کیفیت tv رو پنل معلوم می کنه کنتراست پنل.چینش کریستال مایع پنل.زمان پاسخگویی پنل.فقط پردازش تصویر رو خوده بورد و اینا درست می کنه حالا هی بگو نمیدونم چی.اگه میخواستن همه ی این دکمه هارو جا بدن باید یه کنترل میساختن اندازه یه کیبورد.تموم این دکمه ها نیازه شما رفیق استفاده نداری.کی میگه نمیشه سینما خانگی و بلوری رو با کنترل tv کنترلش کرد.شما بلد نیستی
این آقائه که میخواد بگه و بره.:33::33::33:

pinokiu
30-01-2012, 18:18
خواهشا شمایی که حرف زدن بلد نیستی و ادب سرت نمیشه خودتو وسط ننداز و با من صخبت نکن
من و اون دوست عزیز داریم راجع به یه چیزی صحبت میکنیم با شما صحبت نکردم خودتو انداختی وسط.هرچی هم بگیم به شما اونقدر مربوط نمیشه که بخوای بیای به من بگی بمونم یا برم
من هر کاری که صلاح بدونم انجام میدم
ضمنا هر وقت تفاوت رسپانس تایم رو با سرعت اسکن عمودی فهمیدی بعد بیا بگو 400 هرتز بخر
hdmi 1.4 هم نمیدونی بدون بیت ریت انتفال اطلاعات رو بالا میبره نه زمان پاسخگویی رو
لااقل نمیدونی میخوای حرفی هم بزنی مودب باش ببین اونوقت اگه کسی هم مخالف باشه مودبانه جوابتو میده

---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:16 PM ----------

سلام

من دیروز رفتم نمایندگی ال جی .. تلویزیون ال جی نداشت اما قول 4 شنبه داد با این قیمت ها 47lw65100 قیمت 2798000 تومن و 47lw57000 قیمت 2382000 تومن .. اما توی سایتای فروش انلاین دقیقا 100 تومن از این قیمت کمتر میدن .. حالا جالبه نمایندگی فاکتور فروشش رو بهم نشون داد . اون قیمتایی که این سایتای انلاین دارن میدن رو زده بود به عنوان قیمت خرید از شرکت و قیمتایی که بالا گفتم رو زده بود قیمت برای مصرف کننده ؟ .. من اصلا سر در نمیارم که این مبلغ حدود 100 تومن از کجا به قیمت تلویزیون اضافه شده و ایا از نمایندگی بخرم یا نه انلاین بخرم ؟

راهنمایی کنید ممنون میشم

والا عجبیه
از یه نمایندگی دیگه هم بپرس.معمولا تو اینترنت چند درصد گرونتره

pinokiu
30-01-2012, 18:19
خواهشا شمایی که حرف زدن بلد نیستی و ادب سرت نمیشه خودتو وسط ننداز و با من صخبت نکن
من و اون دوست عزیز داریم راجع به یه چیزی صحبت میکنیم با شما صحبت نکردم خودتو انداختی وسط.هرچی هم بگیم به شما اونقدر مربوط نمیشه که بخوای بیای به من بگی بمونم یا برم
ضمنا هر وقت تفاوت رسپانس تایم رو با سرعت اسکن عمودی فهمیدی بعد بیا بگو 400 هرتز بخر
hdmi 1.4 هم نمیدونی بدون بیت ریت انتفال اطلاعات رو بالا میبره نه زمان پاسخگویی رو
لااقل نمیدونی میخوای حرفی هم بزنی مودب باش ببین اونوقت اگه کسی هم مخالف باشه مودبانه جوابتو میده

pinokiu
30-01-2012, 18:24
سلام

راهنمایی کنید ممنون میشم

عجیبه اگه میتونی از یه نمایندگی دیگه هم بپرس.معمولا تو اینترنت چند درصدی گرونتره

mehdi speed 700
30-01-2012, 20:05

فوحش که ندادم و نمیدم فقط میگم مرده و حرفش من کی گفتم شما باید بری من میگم خودت میگی میرم.
فروم که مال بابای من نیست که چشم چون شما گفتی صخبت نمی کنم.
شما وقتی یه چیز رو نمیدونی واسه چی میگی.بچه که بودی فامیلاتون گفتن سونی عالیه شمام باور کردی.
گله وقتی به قول خودت رسپاینس تایم بالا باشه سرعت اسکن هم میاد پایین.ببخشی اسکن عمودی تصویر.
وقتی بیت ریت بالا باشه پس یعنی زمان ارسالش هم کمتره.
یه ورودی هست به نام arc شما وقتی به اون hdmi وصل کنی سرعت خوبی داره.
راستی دوستان این اقا لیسانس دیجیتال داره.مدرک لوازم تصویری هم داره.
آخه برادر من.توی این تاپیک 3 نفر دارن حرف شمارو تکذیب می کنن ولی ماشالله مرغت یه پا داره.
این رفیقمون هر وقت کم میاره میگه نیا وسط.داداش اینجا یه تاپیک عمومیه حرف خصوصی=پیغام خصوصی

pinokiu
30-01-2012, 21:08
فوحش که ندادم و نمیدم فقط میگم مرده و حرفش من کی گفتم شما باید بری من میگم خودت میگی میرم.
فروم که مال بابای من نیست که چشم چون شما گفتی صخبت نمی کنم.
شما وقتی یه چیز رو نمیدونی واسه چی میگی.بچه که بودی فامیلاتون گفتن سونی عالیه شمام باور کردی.
گله وقتی به قول خودت رسپاینس تایم بالا باشه سرعت اسکن هم میاد پایین.ببخشی اسکن عمودی تصویر.
وقتی بیت ریت بالا باشه پس یعنی زمان ارسالش هم کمتره.
یه ورودی هست به نام arc شما وقتی به اون hdmi وصل کنی سرعت خوبی داره.
راستی دوستان این اقا لیسانس دیجیتال داره.مدرک لوازم تصویری هم داره.
آخه برادر من.توی این تاپیک 3 نفر دارن حرف شمارو تکذیب می کنن ولی ماشالله مرغت یه پا داره.
این رفیقمون هر وقت کم میاره میگه نیا وسط.داداش اینجا یه تاپیک عمومیه حرف خصوصی=پیغام خصوصی

.................................................. .......

ئظا
30-01-2012, 21:52
آقای pinokiu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من فکر میکنم شما یه جای کارت میلنگه که برای بازی با تلوزیونت مشکل داری؟!
یا تنظیماتت مشکل داره یا کابلت یا ....
چون کل نت رو زیر و رو کردم و حتی یه نفر هم ندیدم همچین حرفی بزنه؟
نمیدونم تاخیری که میگی چجوری هست و به چه حالت بروز میکنه؟!
ولی همین چند وقت پیش بود که ال جی یه مسابقه بازیهای 3 بعدی با همین تلوزیونهای سینما 3 بعدی راه انداخته بود
و حتی یه گزارش هم من ندیدم که نوشته باشه ریسپانس تایم مشکل داشته
حتی تو فروم cnet هم من نگاه کردم یه بحث سره همین بازی با Cinema 3D بود و طرف اومده بود و خیلی تعریف کرده بود
تازه اونم از LW5600 و کسایه دیگه ای هم که داشتن تایید کرده بودن
شما باز تنظیمات و اتصالات رو چک کن شاید مشکلت برطرف شد
ولی این عینک رو هم که یه چیز رو از قبل خوب یا بد ببینی رو از چشمت بردار
در جوابه صحبتهای قبلی هم باید بگم که اکثر سایتهای معتبر خارجی تکنولوژی passive رو برنده مطلق تو 3D میدونن
یه مطالعه و تحقیق اجمالی بکنی خودت متوجه میشی

pinokiu
31-01-2012, 00:28
آقای pinokiu ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من فکر میکنم شما یه جای کارت میلنگه که برای بازی با تلوزیونت مشکل داری؟!
یا تنظیماتت مشکل داره یا کابلت یا ....
چون کل نت رو زیر و رو کردم و حتی یه نفر هم ندیدم همچین حرفی بزنه؟
نمیدونم تاخیری که میگی چجوری هست و به چه حالت بروز میکنه؟!
ولی همین چند وقت پیش بود که ال جی یه مسابقه بازیهای 3 بعدی با همین تلوزیونهای سینما 3 بعدی راه انداخته بود
و حتی یه گزارش هم من ندیدم که نوشته باشه ریسپانس تایم مشکل داشته
حتی تو فروم cnet هم من نگاه کردم یه بحث سره همین بازی با Cinema 3D بود و طرف اومده بود و خیلی تعریف کرده بود
تازه اونم از LW5600 و کسایه دیگه ای هم که داشتن تایید کرده بودن
شما باز تنظیمات و اتصالات رو چک کن شاید مشکلت برطرف شد
ولی این عینک رو هم که یه چیز رو از قبل خوب یا بد ببینی رو از چشمت بردار
در جوابه صحبتهای قبلی هم باید بگم که اکثر سایتهای معتبر خارجی تکنولوژی passive رو برنده مطلق تو 3D میدونن
یه مطالعه و تحقیق اجمالی بکنی خودت متوجه میشی

خب من با همون کابلی که روی سینما خانگی هست لپتاپ رو وصل کردم.فکر کنم کابل روی سینما جنسش خوبه دیگه؟ نمیدونم اگه مشکل از کابل hdmi باشه خب یکی دیگه میخرم اما بعید میدونم
کلا رو مود hdmi بطور کاملا محسوسی لگ داره
بعدا اومدم با کابل rgb قدیمی وصلش کردم لگش خیلی کم شد.یعنی تقریبا برطرف شد
اما مشکل اینه که وقتی تصویر رو با hdmi ببینی دیگه با rgb حتی نمیتونی یه لحظه کار کنی
خیلی رنگا تو پورت rgb افتضاح و داغونن
تصویر هم یه حالت بدی داره زیاد شفاف نیست
خلاصه اصلا حاضر نیستم با rgb کار کنم در مقابل hdmi هیچی نیست
.
.
.
دوست عزیز منم اندازه شماها تحقیق کردم و مقاله ها رو خوندم.هرچند برام 3 بعدی خیلی چیز جالبی نیست اما با توجه به چیزایی که دیدم این انتخاب رو کردم.الان هم ناراضی نیستم کلا خوبه
اما اگه پول بیشتری داشتم یا اون موقع شرایط ال جی انقدر رویایی نبود احتمال اینکه چیز دیگه ای بخرم وجود داشت.چون قبلا هم گفتم من زیاد از سه بعدی استفاده نمیکنم حالا میخواد هر برندی باشه کلا زیاد برام جالب نیست

ئظا
31-01-2012, 02:23
خب من با همون کابلی که روی سینما خانگی هست لپتاپ رو وصل کردم.فکر کنم کابل روی سینما جنسش خوبه دیگه؟ نمیدونم اگه مشکل از کابل hdmi باشه خب یکی دیگه میخرم اما بعید میدونم
کلا رو مود hdmi بطور کاملا محسوسی لگ داره
بعدا اومدم با کابل rgb قدیمی وصلش کردم لگش خیلی کم شد.یعنی تقریبا برطرف شد
اما مشکل اینه که وقتی تصویر رو با hdmi ببینی دیگه با rgb حتی نمیتونی یه لحظه کار کنی
خیلی رنگا تو پورت rgb افتضاح و داغونن
تصویر هم یه حالت بدی داره زیاد شفاف نیست
خلاصه اصلا حاضر نیستم با rgb کار کنم در مقابل hdmi هیچی نیست
.
.
.
دوست عزیز منم اندازه شماها تحقیق کردم و مقاله ها رو خوندم.هرچند برام 3 بعدی خیلی چیز جالبی نیست اما با توجه به چیزایی که دیدم این انتخاب رو کردم.الان هم ناراضی نیستم کلا خوبه
اما اگه پول بیشتری داشتم یا اون موقع شرایط ال جی انقدر رویایی نبود احتمال اینکه چیز دیگه ای بخرم وجود داشت.چون قبلا هم گفتم من زیاد از سه بعدی استفاده نمیکنم حالا میخواد هر برندی باشه کلا زیاد برام جالب نیست
شما یه کابل HDMI خوب ترجیحا 1.4 بگیر دوسته عزیز
احتمالا خیلی بهتر خواهد شد
یه مورد دیگه هم میتونه از قدرت لپ تابتون باشه و کارت گرافیکش
با یه کنسول مثل PS3 یا XBOX360 هم تست کن اگر امکانش رو داشتی

با این تفاسیر شما کلا نباید 3 بعدی میگرفتی ، با همین پول میتونستی یه 47 یا 50 اینچ بگیری

ئظا
31-01-2012, 02:59
سلام

راهنمایی کنید ممنون میشم

راستش نمیدونم شما کجایی و کی قیمت کردی؟
ولی تو تهران من قیمت گرفتم( 2-3 هفته پیش ) قیمتها اینا بود:
LW45000 سایز 42 قیمت 1.490.000 تومن و سایز 47 قیمت 2.050.000 تومن
LW57000 سایز 42 قیمت 1.700.000 تومن و سایز 47 قیمت 2.290.000 تومن
LW65100 سایز 42 قیمت 2.099.000 تومن و سایز 47 قیمت 2.690.000 تومن
البته بعد از تعطیلات دیدم که تو سایتها قیمت LW57000 در سایز 42 شده 1.650.000
و LW65100 سایز 42 شده 1.950.000
نمیدونم اونی که به شما قیمت داده کدوم شهر هست و چی بوده قیمت
ولی شنیدم سامسونگ 11% مجوز افزایش قیمت گرفته و سونی هم به کل عرضه رو فعلا متوقف کرده
تو سایت چاره هم نگاه کنی قیمتها همینایی هست که عرض کردم و جالبه که سامسونگ و سونی رو هم
اصلا قیمت نزده و گویا شایعات درست هستن و قراره افزایش بدن؟!
اما ال جی حد اقل تا عید قیمتش همینها هست چون جشنواره داره
این شماره رو هم میدم میتونی خودت سوال کنی:46:
گالری مونا - تهران - خیابان جمهوری - بعد از شیخ هادی پلاک 812
66700641-66721612-66719426

ئظا
31-01-2012, 04:33
دوستانی که در ساپرت 1080P در سینما سه بعدی ال جی شک دارن و به حق هم هست
به مقالاتی که لینک میدم نگاه کنید و خودتون متوجه میشید که بعد از آپدیتی که ال جی داد و تغییر الگوریتم داد
تصویری که برای هر چشم به نمایش درمیومد رو از 540p به 1080i برای هر چشم تبدیل کرد که در مجموع شما یک تصویر 3بعدی فول اچ دی میبینید
(درست مثل اکتیو )و بعد از آپدیت تصویر سه بعدی ازدیده ری وی یو کننده که به قول خودش زیاد تصاویر سینما سه بعدی رو
قبل از اپدیت دیده بوده دگرگون شدن و تبدیل به فول اچ دی شدن
توجه داشته باشید که این مقاله ها بررسیهای سایت فلت پنل هستن و به هیچ عنوان جانبدارانه و تبلیغاتی محسوب نمیشن
این بررسی اولیه از تلوزیون LW6500 هست که البته تو ایران همون 65100 هست ( که 65100 جدیدتر و کم عیب تر شده ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Freview.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D1301 662476)
این بررسی مربوط به Cinema 3D مدل 6500 هست بعد از آپدیت اصلاح الگوریتم سه بعدی توسط LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fnews.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D131393 8337)

دوستان اگر وقت نمیکنید مطالعه دقیق داشته باشید اجمالا عکس ها رو ببینید و یه دیدی بزنید
لپ مطلب هم اینه که تو این نقد و بررسی گفته بود که این تلوزیون تو رنج میان قیمتها محاسنش بر معایبش برتری داره
و مهمترین نکتش این بود با اینکه پسیو هست تو پخش تصاویر 2 بعدی هم هیچ تفاوتی با سایر برند ها نداره
بعد از اون اصلاح اگوریتم هم که به کل گفته 3D تو این تلوزیون متحول شده و به فول اچ دی تبدیل شده

saeeiid
31-01-2012, 09:54
سلام دوستان. من بحث شما 3 تا دوست عزیز رو خوندم .
یه مطلبی بگم با اجازه.
من با این 57000 بازی هم میکنم.
یه بار با کابل عادی وصل کردم که کابل com باشه اگه اشتباه نکنم . که خوب خوب بود و من مشکلی ندیدم و قشنگ ساپورت شد.
سری بعد با کابل اچ دی وصل کردم . که اول تصویر مشکل داشت با یه کنم تنظیمات توی لپتاپ درست شد و عالی. هیچ مشکلی هم نبود.
باهاش حدود 2 ساعت فیفا 12 بازی کردم و عالی بود تازه قهرمان هم شدم !
ولی پس یه کم تیک داشت نمیدونم چرا؟ صد در صد از تنظیمات بازی بود .
باهاش MW3 هم تست کردم که جواب داد البته چون اهلش نبودم خیلی بازی نکردم.

من راضی ام و این دوستی که میگه واسه بازی خوب نیست نمیدونم چرا این و میگه . لا اقل با چه منطقی.
من تعصب الکی ندارم . خوب خوبه بنده خدا !
در مورد پنل هم که من بیانات اون دو دوستمون رو تایید می کنم که بیشتر یه تلویزیون همون پنله. من شاید اطلاعات شما دوستان رو نداشته باشم ولی این رو قبول دارم. و باز هم میگم سونی واقعا پول برنده. چون دیدم کسی که 6 تومن پول سونی داده بود با بلو ری و سینما و این حرفا . ولی انصافا میگم واقعا دیدن سه بعدی با عینک هاش سر درد آور بود.
بخوایم یا نخوایم باید قبول کنیم که تکنولوژی پسیو گرفته . و الا این درصد فروش نداشت. حالا شما دوستمون اگه میخوای بگو خز و خیل ولی با چه معیاری ؟
چون کره ای هستند ؟ یا چون فروششون زیاده و تو ایران مشتری دارند؟
بالاخره ایران الان یکی از امن ترین محیط های سرمایه گزاری وسایل الکترونیک هست واسه اونا پس معلومه که تبلیغ می کنن.
چون ما جهان سومی ها به تبلیغات حساس تریم . ولی توی همون آسیای شرقی و اروپا بدون این تبلیغات گسترده این فروش زیاد رو داشتن.
پس باید قبول کنیم که تکنولوژیش مورد قبول واقع شده.چه ما بخوایم و چه شما نخوای.
و درمورد بحث هم از دوست عزیزم آقا مهدی می خوام یه کم با بیان لیِِّن تر و نرم تر بحث کنه. البته جسارت نباشه حضورش.

mehdi speed 700
31-01-2012, 12:02

با این تفاسیر شما کلا نباید 3 بعدی میگرفتی ، با همین پول میتونستی یه 47 یا 50 اینچ بگیری

راست میگه یه پلاسما مشتی میشده با پولش گرفت

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

دوستانی که در ساپرت 1080P در سینما سه بعدی ال جی شک دارن و به حق هم هست
به مقالاتی که لینک میدم نگاه کنید و خودتون متوجه میشید که بعد از آپدیتی که ال جی داد و تغییر الگوریتم داد
تصویری که برای هر چشم به نمایش درمیومد رو از 540p به 1080i برای هر چشم تبدیل کرد که در مجموع شما یک تصویر 3بعدی فول اچ دی میبینید
(درست مثل اکتیو )و بعد از آپدیت تصویر سه بعدی ازدیده ری وی یو کننده که به قول خودش زیاد تصاویر سینما سه بعدی رو
قبل از اپدیت دیده بوده دگرگون شدن و تبدیل به فول اچ دی شدن
توجه داشته باشید که این مقاله ها بررسیهای سایت فلت پنل هستن و به هیچ عنوان جانبدارانه و تبلیغاتی محسوب نمیشن
این بررسی اولیه از تلوزیون LW6500 هست که البته تو ایران همون 65100 هست ( که 65100 جدیدتر و کم عیب تر شده ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Freview.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D1301 662476)
این بررسی مربوط به Cinema 3D مدل 6500 هست بعد از آپدیت اصلاح الگوریتم سه بعدی توسط LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fnews.php%3Fsubaction%3Dshowfull%26id%3D131393 8337)

دوستان اگر وقت نمیکنید مطالعه دقیق داشته باشید اجمالا عکس ها رو ببینید و یه دیدی بزنید
لپ مطلب هم اینه که تو این نقد و بررسی گفته بود که این تلوزیون تو رنج میان قیمتها محاسنش بر معایبش برتری داره
و مهمترین نکتش این بود با اینکه پسیو هست تو پخش تصاویر 2 بعدی هم هیچ تفاوتی با سایر برند ها نداره
بعد از اون اصلاح اگوریتم هم که به کل گفته 3D تو این تلوزیون متحول شده و به فول اچ دی تبدیل شده

ما هم از اول همینو گفتیم کی بود قبول کنه 10 تا عکس و مطلب هم گذاشتیم ولی کو گوش شنوا.شما واسه استفاده از الگوریتمی که 1080p تصویر بده.باید تروموشن رو خاموش کنید

mehdi speed 700
31-01-2012, 12:13
عجب سایتی بود.ولی در مورد زمان پاسخگویی یعنی واقها زمان پاسخگویی 65100. اینقدر بده 8 میلی ثانیه.
اونوقت lw9800 زمان پاسخگوییش 1.6 هست

raha1815
31-01-2012, 12:30
سلام دوستان
به نظر شما من lg led8600 بخرم یا sony nx720 40
ممنون میشم راهنمایی کنید .

ئظا
31-01-2012, 13:29
عجب سایتی بود.ولی در مورد زمان پاسخگویی یعنی واقها زمان پاسخگویی 65100. اینقدر بده 8 میلی ثانیه.
اونوقت lw9800 زمان پاسخگوییش 1.6 هست

کجا نوشته بود 65100 تایمش 8 هست؟! سایته خوده ال جی زده 2ms

ویرایش: آها ، دیدم ، گفتم که این ماله 6500 هست که قدیمی تر از 65100 محسوب میشه
این مدلی که به عنوان 65100 تو ایران هست یه جورایی بهینه شده همون 6500 هست
و یه فرقهایه کوچیکی با هم دارن ( یه نمونه ظاهریش هم اینه که 65100 یه ورودی کامپوننت 5 فیش هم داره
ولی 6500 توهمون عکسی هم که تواین سایت گذاشته فقط 3 فیش داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeeiid
31-01-2012, 15:13
دوستان اگه از این تبدیل های یک به 3 یا 4 یو اس بی بخرم ، رو تی وی کار می کنه؟ کسی تست کرده ؟

pinokiu
31-01-2012, 16:41

خب قبل از همه چیز لطفا اگر میتونید این ویدئو رو ببینید تا متوجه بشید منظورم دقیقا چیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DIDQEnlbv0KQ)
کامنتهای زیرش هم اگه وقت کردید بخونید خوبه
اگه هم ف ی ل ت ر شکن ندارید از اینجا دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fhd2nsw98b3k93dt)

عرضم به حضور شما والا من لپتاپم رو قبلا با hdmi به یه تلویزیون اسکارلت ال جی مدل 3-4 سال پیش وصل کردم اصلا لگ نداشت پس نمیتونه از کامپیوتر باشه
من تو ویکی پدیا خوندم کلا پنلهای ips یه عیبی دارن اونم اینکه رسپانسشون بالاست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FIPS_panel)
تو همون مقاله ای که شما در مورد 6500 گذاشتی هم نوشته که 25-30 میلی ثانیه این پنلها لگ دارن
حالا اینجا البته یه نکته فنی هست اونم اینکه لگ (تاخیر) نتیجه دو عامله:
1.پردازش تصویر
2.تشکیل شدن تصویر روی پنل
در واقع اون تاخیری که شما متوجهش میشی حاصل جمع 1و2 هست
اون عددی که کمپانی ال جی میزنه مثلا 2.4 میلی ثانیه و اینجور ارقام عجیب غریب
این در واقع لگ ناشی از پردازش تصویر هست.و چون لگ پنل زیاده اصلا اسمی هم ازش نمیبره.خب این به نظر من دروغ بزرگیه یا عدد ندین یا اگه میدین واقعی یا حداقل به واقعیت نزدیک باشه.بخاطر این میگم گول تبلیغاتو نخورید.البته همه شرکتها حقه میزنن اما خب این در نوع خودش شاهکار محسوب میشه دیگه
نظر شما هم محترمه اما فکر میکنم بهتره شرکت سازنده سعی نکنه مشتری رو اینجوری گول بزنه.این از این
.
.
.
البته این لگی که من تجربه کردم تو بازی از طریق HDMI خیلی بیشتر از این حرفها بود و اگه فیلم رو دیده باشین متوجه میشین چقدره.من که ابزار اندازه گیری زمان تاخیر ندارم اما همینطور مزنه ای میتونم بگم راحت 200-300 میلی ثانیه به بالا تاخیر داره
روی پورت RGB تاخیر خیلی کم میشه اما از بین نمیره.فکر کنم همون 30 میلی ثانیه عدد درستی باشه براش.البته 30 میلی ثانیه فکر نکنید عدد خیلی یزرگیه هر چشمی متوجهش نمیشه یه مقدار چشم حساس میخواد
من فکر میکنم رو پورت hdmi الگوریتمی پیاده شده که این تاخیر رو بوجود میاره.شاید هم سخت افزار ورودی hdmi بیش از این توان نداره.به هر حال بعیده مشکل از کابل باشه چون اگه کابل خراب بود تصویر به هم می ریخت
ضمنا این فقط مشکل من نیست میبینین که خیلیا این مشکل رو دارن.
.
.
.
راجع به خریدم هم من به شخصه ناراضی نیستم
با 2 تومن یه تلویزیون 47 با یه سینمای خوب به اضافه هدایا گرفتم
با این پول از هر برندی خرید میکردم پنل خالیش هم بهم نمیدادن
به نظر خودم خرید خوبی کردم و راضیم.حالا این سه بعدی هم توفیق اجباری بود برام
من بیشتر میخوام کمک کنم به بقیه و کسایی که الان میخوان خرید کنن.قصدم هم خراب کردن کسی نیست

ئظا
31-01-2012, 17:25
خب قبل از همه چیز لطفا اگر میتونید این ویدئو رو ببینید تا متوجه بشید منظورم دقیقا چیه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] watch%3Fv%3DIDQEnlbv0KQ)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fhd2nsw98b3k93dt)

عرضم به حضور شما والا من لپتاپم رو قبلا با hdmi به یه تلویزیون اسکارلت ال جی مدل 3-4 سال پیش وصل کردم اصلا لگ نداشت پس نمیتونه از کامپیوتر باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FIPS_panel)
تو همون مقاله ای که شما در مورد 6500 گذاشتی هم نوشته که 25-30 میلی ثانیه این پنلها لگ دارن
1.پردازش تصویر
این در واقع لگ ناشی از پردازش تصویر هست.و چون لگ پنل زیاده اصلا اسمی هم ازش نمیبره.خب این به نظر من دروغ بزرگیه یا عدد ندین یا اگه میدین واقعی یا حداقل به واقعیت نزدیک باشه.بخاطر این میگم گول تبلیغاتو نخورید.البته همه شرکتها حقه میزنن اما خب این در نوع خودش شاهکار محسوب میشه دیگه
نظر شما هم محترمه اما فکر میکنم بهتره شرکت سازنده سعی نکنه مشتری رو اینجوری گول بزنه.این از این
.
.
.
البته این لگی که من تجربه کردم تو بازی از طریق HDMI خیلی بیشتر از این حرفها بود و اگه فیلم رو دیده باشین متوجه میشین چقدره.من که ابزار اندازه گیری زمان تاخیر ندارم اما همینطور مزنه ای میتونم بگم راحت 200-300 میلی ثانیه به بالا تاخیر داره
روی پورت RGB تاخیر خیلی کم میشه اما از بین نمیره.فکر کنم همون 30 میلی ثانیه عدد درستی باشه براش.البته 30 میلی ثانیه فکر نکنید عدد خیلی یزرگیه هر چشمی متوجهش نمیشه یه مقدار چشم حساس میخواد
من فکر میکنم رو پورت hdmi الگوریتمی پیاده شده که این تاخیر رو بوجود میاره.شاید هم سخت افزار ورودی hdmi بیش از این توان نداره.به هر حال بعیده مشکل از کابل باشه چون اگه کابل خراب بود تصویر به هم می ریخت
.
.
.
من بیشتر میخوام کمک کنم به بقیه و کسایی که الان میخوان خرید کنن.قصدم هم خراب کردن کسی نیست

راستش دوسته عزیز من خودم 65100 خریدم و قبل از خرید هم برای فروشنده9 شرط گذاشتم که تست کنم بعد بخرم که قبول کردن و منم PS3 رو بردم و همونجا بازی سونیک که 3بعدی هم هست ( sonic generation ) رو تست کردم
3 بعدیش که عالی بود و سونیک هم که میدنید چقدر سریع هست؟ بدونه هیچ لگی پخش میشد
بازی uncharted 3 رو هم تست کردم اونم هیچ مشکلی نداشت؟!
الان هنوز تو خونه تلوزیون خودم رو نصب نکردم
چون منتظرم بلوری پلیر هاشون برسه و بخرم تا یک جا نصب کنم و از جوایز هم استفاده کنم
در هر حال چون تست کردم دارم میگم یه اشکالی تو کار خودتون ممکنه باشه
ولی بعد از نصب هم باز با بازیهای بیشتری تست میکنم و خبرش رو میدم

دوسته عزیز تو هیچ ریویو یا سایتی شما نمیبینی ایرادی گرفته باشن
یه فیلم تو یوتیوب هم هیچی رو ثابت نمیکنه
امکانش هست که اون بنده خدا هم ابزارهاش مشکل داشته باشه
خود شما وقتی میگی با HDMI فقط مشکل داری و با کابل دیگه درست هست
مطمئن باش این وسط یه مشکلی هست که بعید میدونم به ریسپانس تایم و تلوزیون ربطی داشته باشه

myleila
31-01-2012, 17:45
راستش نمیدونم شما کجایی و کی قیمت کردی؟
ولی تو تهران من قیمت گرفتم( 2-3 هفته پیش ) قیمتها اینا بود:
LW45000 سایز 42 قیمت 1.490.000 تومن و سایز 47 قیمت 2.050.000 تومن
LW57000 سایز 42 قیمت 1.700.000 تومن و سایز 47 قیمت 2.290.000 تومن
LW65100 سایز 42 قیمت 2.099.000 تومن و سایز 47 قیمت 2.690.000 تومن
البته بعد از تعطیلات دیدم که تو سایتها قیمت LW57000 در سایز 42 شده 1.650.000
و LW65100 سایز 42 شده 1.950.000
نمیدونم اونی که به شما قیمت داده کدوم شهر هست و چی بوده قیمت
ولی شنیدم سامسونگ 11% مجوز افزایش قیمت گرفته و سونی هم به کل عرضه رو فعلا متوقف کرده
تو سایت چاره هم نگاه کنی قیمتها همینایی هست که عرض کردم و جالبه که سامسونگ و سونی رو هم
اصلا قیمت نزده و گویا شایعات درست هستن و قراره افزایش بدن؟!
اما ال جی حد اقل تا عید قیمتش همینها هست چون جشنواره داره
این شماره رو هم میدم میتونی خودت سوال کنی:46:
گالری مونا - تهران - خیابان جمهوری - بعد از شیخ هادی پلاک 812
66700641-66721612-66719426

سلام

دوست عزیز من استان فارس هستم .. اینجا همین یه نمایندگی الجی بیشتر نیست .. ولی خدایی اون برگه ای که گذاشت جلوی من خیلی عجیب بود .. قیمت های پایه رو زده بود قیمت خرید از شرکت و قیمتی که 100 تومن گرونتر بود رو زده بود قیمت برای مصرف کننده .. البته تلویزیون 3 بعدی تموم کرده .. الان دو هفته ای هست که من درگیر خریدم و این 3بعدی نمیاره .. دیگه نهایتش میرم شیراز دنبالش میگردم . میخوام 47lw65100 بگیرم ..

ممنون

ئظا
31-01-2012, 18:05
سلام

دوست عزیز من استان فارس هستم .. اینجا همین یه نمایندگی الجی بیشتر نیست .. ولی خدایی اون برگه ای که گذاشت جلوی من خیلی عجیب بود .. قیمت های پایه رو زده بود قیمت خرید از شرکت و قیمتی که 100 تومن گرونتر بود رو زده بود قیمت برای مصرف کننده .. البته تلویزیون 3 بعدی تموم کرده .. الان دو هفته ای هست که من درگیر خریدم و این 3بعدی نمیاره .. دیگه نهایتش میرم شیراز دنبالش میگردم . میخوام 47lw65100 بگیرم ..

ممنون

انشااله که زودتر میخری
سوالی بود در خدمتیم
از اون شماره ها هم یه سوال بکن ضرر نداره

jeghly
31-01-2012, 20:02
دوستان من 65100 خریدم
می خواستم ببینم هدایا (اینک اضافه و فیلم ) داخل جعبه است یا نه بعدا میفرستن چون برای من فقط مجیک موشن بود.
و کارت هدیه رو چجوری میشه فعال کرد؟؟؟؟؟؟؟؟

enayati193
31-01-2012, 22:37
سلام دوست عزیز
من در اخرین روز جشنواره قبلی که حدود چهل روز پیش بود یک تلوزیون 42 ال جی مدل 57000 خریدم و ازش خیلی راضی هستم وکارت هدیه اون که 400000 هزار تومن بود تو این هفته برام شارژ شد و قراره هدایای دیگش هم تا چند روز دیگه برام ارسال بشه
اکنون سوال من اینه که :
1- این تلوزیون تصویر در تصویر هم داره؟ اگه داره چگونه کار می کنه
2-من شنیده بودم که پنل این تلوزیون ها شیشه محافظ داره ایا همینطوره؟
3-ایا ممکن هست در اثر فلش یا هارد یا اینترنت تلوزیون ویروسی شود؟ تلوزیون هم ویروسی بشه؟

mehdi speed 700
31-01-2012, 23:54
دوستان اگه از این تبدیل های یک به 3 یا 4 یو اس بی بخرم ، رو تی وی کار می کنه؟ کسی تست کرده ؟

نه رفیق hub ساپورت نمی کنه.دوستان گفتن حرف من نیست چون هنوز تست نکردم

pinokiu
31-01-2012, 23:55
راستش دوسته عزیز من خودم 65100 خریدم و قبل از خرید هم برای فروشنده9 شرط گذاشتم که تست کنم بعد بخرم که قبول کردن و منم PS3 رو بردم و همونجا بازی سونیک که 3بعدی هم هست ( sonic generation ) رو تست کردم
چون منتظرم بلوری پلیر هاشون برسه و بخرم تا یک جا نصب کنم و از جوایز هم استفاده کنم

مطمئن باش این وسط یه مشکلی هست که بعید میدونم به ریسپانس تایم و تلوزیون ربطی داشته باشه

خب آخه مگه یه لپتاپ رو با hdmi وصل کردن به تلویزیون چی داره که بخواد مشکلی توش باشه؟
البته مدل تلویزیون شما فرق داره من 57000 دارم
من خودم فکر میکنم این مربوط میشه به پردازش تو ورودی hdmi
حالا یا نرم افزار تلویزیون مناسب نیست یا سخت افزارش بیش از این امکان پردازش نمیده
ضمنا خب شما کامنتای زیر همون فیلم رو ببین خیلی بیشتر از یک نفر این مشکل رو داشتن
فرومهای دیگه هم این مشکل رو دیدم الان حسش نیست بگردم لینک بدم
شما سرچ کن:
lw5700 lg lag
یا بزن cinema 3d lg lag
البته ناراضی ها زیاد نیستن.اما همچین هم نیست بگی هیچکس این مشکل رو نداره ممکنه خیلی از کسایی که این تی وی رو خریدن اصلا سراغ بازی نرفتن
مگه چند درصد مردم دنبال بازی هستن؟
به هر حال امیدوارم یه آپدیت بده و درست بشه مشکل

pinokiu
31-01-2012, 23:57

خب آخه مگه یه لپتاپ رو با hdmi وصل کردن به تلویزیون چی داره که بخواد مشکلی توش باشه؟
البته مدل تلویزیون شما فرق داره من 57000 دارم
من خودم فکر میکنم این مربوط میشه به پردازش تو ورودی hdmi
حالا یا نرم افزار تلویزیون مناسب نیست یا سخت افزارش بیش از این امکان پردازش نمیده
ضمنا خب شما کامنتای زیر همون فیلم رو ببین خیلی بیشتر از یک نفر این مشکل رو داشتن
فرومهای دیگه هم این مشکل رو دیدم الان حسش نیست بگردم لینک بدم
شما سرچ کن:
lw5700 lg lag
یا بزن cinema 3d lg lag
البته ناراضی ها زیاد نیستن.اما همچین هم نیست بگی هیچکس این مشکل رو نداره ممکنه خیلی از کسایی که این تی وی رو خریدن اصلا سراغ بازی نرفتن
مگه چند درصد مردم دنبال بازی هستن؟
به هر حال امیدوارم یه آپدیت بده و درست بشه مشکل

mehdi speed 700
01-02-2012, 00:01

1.پردازش تصویر
.
.
.
.
.
.

من که pc رو با کابل rgb وصل کردم باهاش full hd رزولیشن گرفتم توی بازی mw3.تاخییر هم نداشت.
اینطور که شما میگین همه ی پنل های ips مشکل زمان پاسخگویی دارن اشتباهه چون همین سایتی که ئضا معرفی کرده مدل lw9500 رو که با همین پنل هاست با 1.6 میلی ثانیه زمان پاسخگویی مشخص کرده

mehdi speed 700
01-02-2012, 00:09
سلام دوست عزیز
من در اخرین روز جشنواره قبلی که حدود چهل روز پیش بود یک تلوزیون 42 ال جی مدل 57000 خریدم و ازش خیلی راضی هستم وکارت هدیه اون که 400000 هزار تومن بود تو این هفته برام شارژ شد و قراره هدایای دیگش هم تا چند روز دیگه برام ارسال بشه
اکنون سوال من اینه که :
1- این تلوزیون تصویر در تصویر هم داره؟ اگه داره چگونه کار می کنه
2-من شنیده بودم که پنل این تلوزیون ها شیشه محافظ داره ایا همینطوره؟
3-ایا ممکن هست در اثر فلش یا هارد یا اینترنت تلوزیون ویروسی شود؟ تلوزیون هم ویروسی بشه؟

1-نداره
2-شیشه محافظ نداره شما خودت دست بزن ببین شیشه روشه.نه رفیق پنل هاش جورین که زیادی محکمن
3-من تا حالا ندیده بودم tv ویروسی بشه.ویروس هم باشه به احتمال زیاد نمیشناسه پس اجراش نمی کنه.
ولی چون سیستم عامل داره شاید ویروس بگیره.ولی تا حالا گزارش نشده

pinokiu
01-02-2012, 00:45
من که pc رو با کابل rgb وصل کردم باهاش full hd رزولیشن گرفتم توی بازی mw3.تاخییر هم نداشت.
اینطور که شما میگین همه ی پنل های ips مشکل زمان پاسخگویی دارن اشتباهه چون همین سایتی که ئضا معرفی کرده مدل lw9500 رو که با همین پنل هاست با 1.6 میلی ثانیه زمان پاسخگویی مشخص کرده

خسته نباشی واقعا زحمت کشیدی
اینو که خودم گفتم در مورد rgb حرف منو کپی میکنی؟البته اینو بگم تو ورودی rgb هم لگ وجود داره اما ناچیزه و مزاحم بازی نیست از نظر من اوکیه.اما این نیست که بگی اصلا وجود نداره و مثل مانیتوره
بله همه ی پنلهای ips تاخیر دارن اما بین 25 تا 30 میلی ثانیه.یعنی اذیت کننده نیست زیاد
اینو من نمیگم برو اون لینک ویکیپدیا رو خلاصه و مختصر بخون
همچنین لینک ئظا رو که خودش آورده بود راجع به 6500 رو بخون
کلا این اعدادی که الان سازنده ها میدن خیلی چرت و پرته.اینو فقط در مورد ال جی نمیگم
اصلا تاخیر در حد 20-30 میلی ثانیه رو هر چشمی نمیتونه متوجهش بشه و نیازی به خالی بندی نیست مثلا بگی 2 میلی ثانیه و این صوبتا
چشم هیچ انسانی فرکانسهای بالاتر از 60 هرتز رو حس نمیکنه این یعنی اگه زمان پاسخگویی زیر 1/60 باشه برای چشم ما تصویر بدون تاخیره.1/60 ثانیه میشه تقریبا 16-17 میلی ثانیه
یعنی اگه سازنده ها دارن واسه ما انسانها تلویزیون میسازن اصلا اجتیاج نیست خودشونو اینجوری زحمت بندازن و به این اعداد احمقانه برسن
اما چون بازار رقابتیه و خریدار به این اعدا خیلی بیشتر از کارایی واقعی اهمیت میده خب هر سازنده ای یه عددی میده دیگه کی به کیه باید جنسشو بفروشه
اون لگی که من تو بازی دیدم مربوط به لگی که پنل ips داره نیست و فقط تو ورودی hdmi اتفاق میفته حالا به هر دلیل
شما یه بار یه کنسول رو با hdmi وصل کن بازی کن اونوقت متوجه میشی که من نه با شما دشمنی دارم نه با ال جی
شما برو مثلا همون لینک یوتوب رو ببین.ملت اومدن نظرشونو بدون غرض نوشتن و با هم به این نتیجه رسیدن مشکل چیزی نیست که از طرف مشتری قابل حل باشه و باید موضوع رو به الجی بگن تا اگه با آپدیت نرم افزاری قابل حله درستش کنه
اما متاسفانه نمیدونم چرا شما اینجوری جبهه میگیری

frozen0935
01-02-2012, 01:22
برای اون دسته از دوستانی که با کنترل مجیک تلویزیونشون مشکل دارن گیرنده کنترل را از پشت LED جدا کنید و بعد از خنک شدنش مشکلتون برطرف میشه در ضمن دیگم به اونجا نچسبونیدش چون حرارت خرابش میکنه.

appadanax
01-02-2012, 05:55
نه رفیق hub ساپورت نمی کنه.دوستان گفتن حرف من نیست چون هنوز تست نکردم
تو دفترچه راهنما هست.
هاب رو ساپورت نمی کنه.

appadanax
01-02-2012, 06:24
کیفیت پردازش
طراحی ظاهری
جنس بدنه
منو بندی
من 57000 دارم. ازش کاملن راضیم. ولی در مورد منوها که اشاره کردید(simplink) با شما موافقم. کلن منوها بهتر می شد طراحی بشه که امیدوارم بهتر بشه. ضبط ماشینم هم ال جی هست که با سونی که داشتم و دزدینش در طراحی عقب تره. با این همه وسایل USB فقط 2 تا پورت براش گذاشتن که دست کم 4 پورت لازم بود چون یکیش که کامل قبضه مجیک کنترلش هست! یه هارد هم وصل کنی دیگه پورت هات تمومه! + نمیدونم چیپست دانگل وای فای مگه چقدر هزینه داره که توکار نداره و باید 40 تومن هزینه کنی(که اون هم USB هست!) یا کابل بکشی. ولی با این قیمت نمیشه طرف های سونی رفت با مشخصات برابر. این هم هست+ طراحی 57000 زیباست و خیلی هم شیک.البته این نظر شخصی من هست و سلیقه ها متفاوت.

saeeiid
01-02-2012, 08:25
تو دفترچه راهنما هست.
هاب رو ساپورت نمی کنه.

الان یعنی کلا راهی نیست بشه یو اس بی هاش رو زیاد کرد ؟

---------- Post added at 08:25 AM ---------- Previous post was at 08:22 AM ----------

خوب عزیزم بیا نصبش کن دیگه !
زمان نصبش دیر بشه جایزه اینات نپره ها ؟!

tractorspor
01-02-2012, 08:25
با سلام خدمت همه
من دیروز 42LW57000 خریدم به قیمت 1683000 تومن با یه سینما خانگی مدل LH-W866HTS که در مجموع 2111000 تموم شد.
نصاب خود شرکت هم برام نصب کرد اما مشکلی که داشتم اینترنت رو وقتی از طریق LAN وصل کردیم کانکت نشد و در قسمت تنظیمات شبکه تو عکس شماتیک بین مودم و تلویزیون یه ضربدر قرمز زده. نصاب شرکت هم احساس کردم سردر نمیاره و با گفتن این جمله که مودمتون باید روتر بشه!! سمبل کرد و رفت.
صبح امروز دوباره امتحان کردم و مشکل خود به خود حل شد و الان هم اپدیت نسخه 04.03.13 رو داره دانلود میکنه.
با تمام این وجود مرور اینترنت رو امتحان کردم با مجیک کنترل و با اون فونت های درشت پیشفرض عملا ناکارامد و خسته کننده هست . مثل اینه که دستاتو بسته باشند و سعی کنی شنا کنی! خدایی مووس یه نعمت بزرگیه که بشر هرگز قدرشو ندونسته!!
امیدوارم اپلیکیشن های دیگرش کاربردی تر باشند.

saeeiid
01-02-2012, 13:24
مبارک باشه.
عادت میکنی کار کنی.
من که راحت باهاش وب گردی میکنم.
همینجا هم پیام میدم باهاش.ولی خوب نرم افزار هاش فعلا بدرد من هم نخورده .

ئظا
01-02-2012, 13:46
مثله اینکه تعداد cinema 3D دار ها داره زیاد میشه
میخوام یه خواهشی کنم ازتون
البته اگر امکانش براتون هست
خواستم شما هم بازی با تلوزیونتون تست کنید و بیاید نتیجه رو بگید که آیا اونطور که دوستمون pinokiu
میگه لگ دارید یا نه؟
البته حتما بگید که با چه دستگاهی تست کردید ( مثلا با PS3 یا XBOX 360 یا PC )
و با چه کابلی و رو چه تنظیماتی

در ضمن به همه دوستان هم که خرید کردن تبریک میگم

mehdi speed 700
01-02-2012, 13:47
برای اون دسته از دوستانی که با کنترل مجیک تلویزیونشون مشکل دارن گیرنده کنترل را از پشت LED جدا کنید و بعد از خنک شدنش مشکلتون برطرف میشه در ضمن دیگم به اونجا نچسبونیدش چون حرارت خرابش میکنه.

تو دفترچه یه قسمت رو مشخص کرده که باید اونجا زدش.من که مشکلی ندارم.فقط بدیش اینه خوره ی باتریه هی دو سه هفته یه بار باتری میخواد.میخوام از این بارتی شارژی ها براش بگیرم

mehdi speed 700
01-02-2012, 13:52
دوستان طبق گفته ی پینوکیو من pc رو فقط با کابل rgb وصل کردم.درسته بسیار کم طول میکشه تا دستورات اجرا شه.من هدفون به گوشم زدم و بازی driver رو تست کردم.صدا کمی زود تر میومد.مثلا تصادف که میکردی اگه دقت می کردی میفهمیدی که صدا زود تر میاد.ولی امشب قراره یه ps3 با hdmi 1.4 بهش وصل کنیم هم فیلم ببینیم هم گیم بزنیم خبرش رو بهتون میدم

milad.dehdehi
01-02-2012, 14:16
با سلام و درود بر شما دوستان
بنده با بودجه 2000000 - 2500000 تومانی قصد خرید یک LED بسیار باکیفیت و البته بصرفه ای هستم که در این زمینه از همه ی دوستان گرامی کمک و مشورت می طلبم ؛ در این راستا مدلهای- LG LW95000 - LG 3D LX6500 - SONY 3D NX720 پیشنهاد شده است
از دوستان خوبم تقاضا دارم که از بین ای مدلها بهترین گزینه رو انتخاب کنند
بنده میدونم که این فروم متعلق به Cinema 3D LG است ولی اگر میشه راجع به مدلهای LG نظر بدهید
بانهایت سپاس و احترام

mehdi speed 700
01-02-2012, 14:30
با سلام و درود بر شما دوستان
بنده با بودجه 2000000 - 2500000 تومانی قصد خرید یک LED بسیار باکیفیت و البته بصرفه ای هستم که در این زمینه از همه ی دوستان گرامی کمک و مشورت می طلبم ؛ در این راستا مدلهای- LG LW95000 - LG 3D LX6500 - SONY 3D NX720 پیشنهاد شده است
از دوستان خوبم تقاضا دارم که از بین ای مدلها بهترین گزینه رو انتخاب کنند
بنده میدونم که این فروم متعلق به Cinema 3D LG است ولی اگر میشه راجع به مدلهای LG نظر بدهید
بانهایت سپاس و احترام

رفیق بی دریغ میگم اگه نیاز به سه بعدی نداری lw95000 رو از دست نده که واقعا شاهکاره و توی led ها رو دست نداره

pinokiu
01-02-2012, 14:30
من دیروز دو تا پست بالا یکی برای ئظا و یکی برای مهدی نوشتم نمیدونم چرا هنوز مدیران تایید نکردن...
خداییش حسش نیست دوباره بنویسم.اصلا یادمم نیست چی نوشته بودم.حالا اگه تایید شد که میبینید دیگه...
البته مهدی گفته تست میکنه با hdmi که خب میاد نتیجشو میگه
اگه مشکل از فریمور باشه خوبه چون با یه آپدیت قابل حله

saeeiid
01-02-2012, 14:43
تو دفترچه یه قسمت رو مشخص کرده که باید اونجا زدش.من که مشکلی ندارم.فقط بدیش اینه خوره ی باتریه هی دو سه هفته یه بار باتری میخواد.میخوام از این بارتی شارژی ها براش بگیرم
آقا مهدی الان سه ماهه من کلا از این کنترل فقط استفاده می کنم. ولی تا حالا باتریش تمموم نشده .
همون باتری اورجینال خودش هم هست .

saeeiid
01-02-2012, 14:49
دوستان یه سوال فنی !
این کابل hdmi 1.4 دقیقا چه فرقی با بقیه کابلا داره ؟
من الان یه دونه نصبه که توی خود سینما بود . یه دونه دیگه هم دارم . چه فرقی باید داشته باشه یا از کجا میشه فهمید چیه؟
تو خود فروم های اینجا گشتم یه جا بحث داغ بود ولی چیزه مفیدی دستگیرم نشد !

ئظا
01-02-2012, 18:11
خوب عزیزم بیا نصبش کن دیگه !
زمان نصبش دیر بشه جایزه اینات نپره ها ؟!

منتظرم این BD player واسشون برسه برم بگیرم
فروشنده گفت تاریخ فاکتور رو درست میکنه ، موردی برای هدایا پیش نمیاد
فقط زورش به اینه که من تلوزیون رو خریدم 2.099.000 الان شد 1.950.000 :41:

من دیروز دو تا پست بالا یکی برای ئظا و یکی برای مهدی نوشتم نمیدونم چرا هنوز مدیران تایید نکردن...
خداییش حسش نیست دوباره بنویسم.اصلا یادمم نیست چی نوشته بودم.حالا اگه تایید شد که میبینید دیگه...
البته مهدی گفته تست میکنه با hdmi که خب میاد نتیجشو میگه
اگه مشکل از فریمور باشه خوبه چون با یه آپدیت قابل حله

تا یه مدت اینجوریه
2 تا پست پشت هم که بدی میره واسه تایید ولی تایید میشن
یه کم پست هات بره بالا دیگه اینجوری نمیشه:46:

mehdi speed 700
01-02-2012, 19:42
آقا مهدی الان سه ماهه من کلا از این کنترل فقط استفاده می کنم. ولی تا حالا باتریش تمموم نشده .
همون باتری اورجینال خودش هم هست .

شما استفادت به احتمال زیاد زیاد نیست من چقدر باهاش بازی می کنم و توی نت میتابم شب ها بارتی فاب خودش دو هفته و نصفی بیشتر نکشید ولی تازگی ها دو تا باتری روش انداختم خدارو شکر هنوز تموم نشده با امروز از یک هفته و نصفی می گذره

---------- Post added at 07:42 PM ---------- Previous post was at 07:39 PM ----------

دوستان یه سوال فنی !
این کابل hdmi 1.4 دقیقا چه فرقی با بقیه کابلا داره ؟
من الان یه دونه نصبه که توی خود سینما بود . یه دونه دیگه هم دارم . چه فرقی باید داشته باشه یا از کجا میشه فهمید چیه؟
تو خود فروم های اینجا گشتم یه جا بحث داغ بود ولی چیزه مفیدی دستگیرم نشد !

رفی اونی که توی جعبه هست 1.3 هست.1.3 کیفیت رنگش و سرعتش نسبت به کابل های قبلی بهتره.ولی این 1.4 سرعتش ارسال و دریافتش خیلی بالاست و تایم ارسالش هم نسبت به بقیه کم تره

keyhan365
01-02-2012, 20:05
با سلام . من یک 47LW57000 دارم که برای اتصال به اینترنت از مودم D-LINK 520T (تک پورت ) استفاده می کنم . ضمنا تنظیمات مودم را در حالت PPOE قرار داده و در قسمت یوزر نیم و پسورد اطلاعات اکانت ADSL را وارد کردم و حال زمان وصل نمودن مودم به تلویزیون در مرحله سوم (DNS) متوقف شده و نا معتبر بودن DNS را ایراد می گیرد . ضمنا تنظیمات تلویزیون ( آی پی و ...) در حالت خودکار قرار دارد . حال اگر کسی طریقه اتصال به اینترنت را از طریق این نوع مودم می داند لطفا مرا راهنمایی نماید . ممنون .
(در ضمن در تماسی که با پشتیبانی گلدیران گرفتم گفتند برای اینکار بایستی از طریق کامپیوتر اتصال داد و کامپیوتر روشن باشد و می خواستم بدانم آیا این مورد صحت دارد ؟)

ئظا
01-02-2012, 22:09
دوستان من یک مطالعه اجمالی در مورد کابل HDMI ورژن 1.3 و 1.4 انجام دادم و نتیجش برام این شد که
اگر قصد استفاده از 3D دارید حتما از کابل 1.4 استفاده کنید که خیلی هم گرون نیست
من دو مدلش رو پیدا کردم که بهتون معرفی میکنم:
HDMI DLC-HE20HF - 2M sony ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D5 2501)

HDMI-RP-CHES30E-K panasonic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 9956)

البته یه مدل مانستر هم پیدا کردم که گرون هست و به کار ما نمیاد ولی خوب برای بالا رفتن اطلاعات بد نیست :

Ultra 600 HDMI Video Cable - 2.43m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D6 029)

اینم بررسی کامل کابل HDMI که خودتون میتونید تو اون جدلی که اواسط صفحه هست ببینید که ساپورت 3D فقط تو 1.4 هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FHDMI)

mehdi speed 700
01-02-2012, 23:24
دوستان من یک مطالعه اجمالی در مورد کابل HDMI ورژن 1.3 و 1.4 انجام دادم و نتیجش برام این شد که
اگر قصد استفاده از 3D دارید حتما از کابل 1.4 استفاده کنید که خیلی هم گرون نیست
من دو مدلش رو پیدا کردم که بهتون معرفی میکنم:
HDMI DLC-HE20HF - 2M sony ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D5 2501)

HDMI-RP-CHES30E-K panasonic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 9956)

البته یه مدل مانستر هم پیدا کردم که گرون هست و به کار ما نمیاد ولی خوب برای بالا رفتن اطلاعات بد نیست :

Ultra 600 HDMI Video Cable - 2.43m ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D6 029)

اینم بررسی کامل کابل HDMI که خودتون میتونید تو اون جدلی که اواسط صفحه هست ببینید که ساپورت 3D فقط تو 1.4 هست
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2FHDMI)

ئظا جان من با hdmi 1.3 فیلم 3d دیدم اونم بلوری 50 گیگ

ئظا
01-02-2012, 23:29
ئظا جان من با hdmi 1.3 فیلم 3d دیدم اونم بلوری 50 گیگ

محمدرضا هستم:31:
نه که نشه دید
از قابلیت ARC هم میشه استفاده کرد
منتهی اینکه حد اکثر کیفیت رو بده یا نه و دیگر مواردی که تو همون ویکیپدیا نوشته بود حرف دیگه ای هست
در ضمن بلوری 50 گیگ و 25 گیگ و ... فرقی با هم ندارن از نظر استفاده از کابل و مقدار دیتایی که در هر ثانیه
داره ترنسفر میشه ملاک هست
راستی چی شد ؟ PS3 رو دوستت نیاورد تست کنید؟

moeen77
02-02-2012, 00:18
سلام این بازی های که تو تلوزیون های اسمارت هست چه جوری بازی یاش مسخره یا خوبه

frozen0935
02-02-2012, 00:43
سلام کسی این برنامه کنترل 57000 را برای آندرویید را داره اگه کسی داره لطفا آپلود کنه چون من نتونستم از مارکت بگیرم

ئظا
02-02-2012, 03:45
یک مفاله نسبتا خوب فارسی در مورد مقایسه تکنولوژی passive و active ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FPages%2FPrintable-News-7540.aspx)

با نهایت احترام به دوستانی که در مورد ال جی نظرات خصمانه دارن و سونی رو چشم بسته قبول دارن
بهتره بدونن سونی هم خودش بهتر از همه میدونه که چه تکنولوژی ای در سه بعدی پیروز هست

Sony still in talks with LG about passive 3D panels ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

keyhan365
02-02-2012, 10:49
سلام . من یک 47LW57000 دارم که برای اتصال به اینترنت از مودم D-LINK 520T (تک پورت ) استفاده می کنم ولی در مرحله سومDNS متوقف می شه
دوستانی که در این مورد تجربه دارند لطفا راهنمایی کنند. با سپاس

mehdi speed 700
02-02-2012, 11:27
محمدرضا هستم:31:
نه که نشه دید
از قابلیت ARC هم میشه استفاده کرد
منتهی اینکه حد اکثر کیفیت رو بده یا نه و دیگر مواردی که تو همون ویکیپدیا نوشته بود حرف دیگه ای هست
در ضمن بلوری 50 گیگ و 25 گیگ و ... فرقی با هم ندارن از نظر استفاده از کابل و مقدار دیتایی که در هر ثانیه
داره ترنسفر میشه ملاک هست
راستی چی شد ؟ PS3 رو دوستت نیاورد تست کنید؟

من یه دو روزه توی باشگاه پام بد جور آسیب دیده.نه تونستم برم کلاس.نه این رفیقمو دیدم ولی به احتمال زیاد هفته ی دیگه تست می کنم

---------- Post added at 11:27 AM ---------- Previous post was at 11:24 AM ----------

سلام این بازی های که تو تلوزیون های اسمارت هست چه جوری بازی یاش مسخره یا خوبه

مالی نیست.در حد tv هست

saeeiid
02-02-2012, 12:42
بسیار مقاله جالبی محمدرضا جان. ممنون

enayati193
02-02-2012, 18:19
سلام دوستان عزیز
1-درقسمت تنظیمات صدا گزینه ای است بنام surround infiti 3d که همیشه غیر فعال است چگونه فعال می شود؟
2-درقسمت حالت های سه بعدی تصویر که پنج حالت وجود دارد دوحالت سمت چپ همیشه غیر فعال است چرا؟
3-و حالت دیگر سه بعدی که در وسط قرار دارد و تصویر بالا و پایین دارد برای چیست؟
4-درقسمت تنظیمات کنترل پیشرفته تصویر گزینه ی XVYCC که همیشه غیر فعال است برای چیست؟
5-تا شدگی موضعی LED وهمچنین پرش تصویر یعنی چی؟ باید روشن باشد یا خاموش؟
ممنون میشم اگه مرا راهنمایی کنید؟

moeen77
02-02-2012, 22:51
سلام در سایتی نوشده بود عمق تلوزیون های اکتیو زیاد تر است ایا درست است لطفا مرا راهنمایی کنید

ئظا
02-02-2012, 23:45
سلام در سایتی نوشده بود عمق تلوزیون های اکتیو زیاد تر است ایا درست است لطفا مرا راهنمایی کنید

فکر نمیکنم اینجور باشه دوسته عزیز
من هر دوشون رو تست کردم
بستگی به فیلم یا هر چیزی داره که میبینی وگرنه تفاوته چشمگیری در این ضمینه ندارن
-----------------------------------------------------------------

دوستان همونطور که میدونید من 65100 گرفتم و هنوز هم نصبش نکردم چون منتظر هستم تا فروشگاه BDplayer رو بیاره و بعد نصب کنم
این چند روزه دوستان که در مورد لگ داشتنه این تلوزیونها ( 57000 و 65100 ) صحبت کردن من تو نت خیلی دنبال این قضیه گشتم و تو چند تا فروم خارجی هم دیدم که از همین موضوع صحبت شده و گله داشتن
الان تصمیم گرفتم با فروشگاه هماهنگ کنم و این 65100 رو با یه LW98000 تعویض کنم که البته حدوده 2 میلیون اختلاف قیمتشون هست
خواستم ببینم کسی از 98000 اطلاعی داره که آیا اونم این مشکل رو داره یا نه؟
یا اصلا مشکل 65100 در حدی هست که این کار رو بکنم؟
البته 98000 خودتون میدونید که مزایای دیگه ای هم داره و کلا چیزه فوق العاده ای هست
ممنون میشم راهنمایی کنید که حد اقل اگر قراره 2 تومن بیشتر بدم دیگه مثل این دفعه دل چرکین نباشم:41:

kouroshpayande
03-02-2012, 10:27
...به خاطر همین قانون کپی رایت الن من نمیتونم بلوری آواتار رو ببینم چون دستگاه بلوریمون از قانون کپی رایت پیروی می کنه...

پلیر من bd660 هست کپی بلوری آواتار و... رو راحت اجرا کرد
پلیر رو آپدیت کردی

baran77777
03-02-2012, 10:57
من هر دوشون رو تست کردم

دوستان همونطور که میدونید من 65100 گرفتم و هنوز هم نصبش نکردم چون منتظر هستم تا فروشگاه BDplayer رو بیاره و بعد نصب کنم
این چند روزه دوستان که در مورد لگ داشتنه این تلوزیونها ( 57000 و 65100 ) صحبت کردن من تو نت خیلی دنبال این قضیه گشتم و تو چند تا فروم خارجی هم دیدم که از همین موضوع صحبت شده و گله داشتن
الان تصمیم گرفتم با فروشگاه هماهنگ کنم و این 65100 رو با یه LW98000 تعویض کنم که البته حدوده 2 میلیون اختلاف قیمتشون هست
البته 98000 خودتون میدونید که مزایای دیگه ای هم داره و کلا چیزه فوق العاده ای هست
ممنون میشم راهنمایی کنید که حد اقل اگر قراره 2 تومن بیشتر بدم دیگه مثل این دفعه دل چرکین نباشم:41:

98000 بدون شک یک از بهترینهای بازار هست هم به خاطر فول ال ای دی بودنش هم پسیو بودن سه بعدی اون . البته قیمتش خیلی بالا هست . (دوست عزیز هیچ تلویزیونی بدون عیب نیست )

ئظا
03-02-2012, 11:07
98000 بدون شک یک از بهترینهای بازار هست هم به خاطر فول ال ای دی بودنش هم پسیو بودن سه بعدی اون . البته قیمتش خیلی بالا هست . (دوست عزیز هیچ تلویزیونی بدون عیب نیست )

درست میگید
البته منوط به این هست که فروشنده راضی بشه که تلوزیون من رو مرجوع کنه و ما به تفاوتش رو بگیره
وگرنه هجبورم با همین 65100 بسازم ، که اینم یکی از بهترین ها هست ولی اگر برای بازی لگ داشته باشه عملا برای من بی ارزش میشه
جالبه تو ایران قیمته 98000 از همه جای دنیا ارزونتر درمیاد ، یا توجه به اینکه حدوده 3000 دلار هست عرض میکنم
که با دلار 1800 حدودا 5400 میشه که الان تو بازار 3900 هست

moeen77
03-02-2012, 11:42
سلام LW98000 تو ایرا دچه قدر است اگر ارزون هست بخرم

moeen77
03-02-2012, 12:01
من هر دوشون رو تست کردم

سلام دوست عزیز این تلوزیون اکتیوی که دیدی چه قدر تداخل تصویر و برش داشت

moeen77
03-02-2012, 12:04
سلام شما بلاسمای های 3 بعدی الجی را دیدید مثل PZ9500 کیفیتش خوبه و اصلا تو ایران بیدامی شود قیمتش چه قدر است زود باسخ دهید

enayati193
03-02-2012, 12:39
سلام دوستان عزیز
1-درقسمت تنظیمات صدا گزینه ای است بنام surround infiti 3d که همیشه غیر فعال است چگونه فعال می شود؟
2-درقسمت حالت های سه بعدی تصویر که پنج حالت وجود دارد دوحالت سمت چپ همیشه غیر فعال است چرا؟
4-درقسمت تنظیمات کنترل پیشرفته تصویر گزینه ی XVYCC که همیشه غیر فعال است برای چیست؟
5-تار شدگی موضعی LED و همچنین پرش تصویر یعنی چی؟ باید روشن باشد یا خاموش؟

myleila
03-02-2012, 13:08
درست میگید
البته منوط به این هست که فروشنده راضی بشه که تلوزیون من رو مرجوع کنه و ما به تفاوتش رو بگیره
وگرنه هجبورم با همین 65100 بسازم ، که اینم یکی از بهترین ها هست ولی اگر برای بازی لگ داشته باشه عملا برای من بی ارزش میشه
جالبه تو ایران قیمته 98000 از همه جای دنیا ارزونتر درمیاد ، یا توجه به اینکه حدوده 3000 دلار هست عرض میکنم

سلام

این لگی که میگی برای هنگامی هست که پی سی رو به تی وی وصل میکنیم یا نه با ایکس باکس و یا پلی استیشن هم این تاخیر بوجود میاد .. اگه با اینا تاخیر داشته باشه که به درد منم نمیخوره .. میرم سراغ سری 8 سامی

ممنون

ئظا
03-02-2012, 13:20
سلام LW98000 تو ایرا دچه قدر است اگر ارزون هست بخرم

گفتم که ،سایز 47 اینچش 3.900.000 تومن ، البته بستگی داره از نظر شما گرون و ارزون چی باشه:46:

baran77777
03-02-2012, 14:42
درست میگید

مدل 65100 از نظر سایت cnet یکی از بهترینها هست اما اگه بخواهید به خاطر بازی بگیرید 98000 خیلی بهتره چون این خاصیت رو هم داره که اگر بخواهید دنفره بازی کنید با عینک مخصوص هر کدوم میتونه تصویر مربوط به خودش رو به طور تمام صفحه تلویزیون ببینه مثل مدل 9706 فیلیپس

ئظا
03-02-2012, 17:07
مدل 65100 از نظر سایت cnet یکی از بهترینها هست اما اگه بخواهید به خاطر بازی بگیرید 98000 خیلی بهتره چون این خاصیت رو هم داره که اگر بخواهید دنفره بازی کنید با عینک مخصوص هر کدوم میتونه تصویر مربوط به خودش رو به طور تمام صفحه تلویزیون ببینه مثل مدل 9706 فیلیپس

راستش 65100 یا 57000 از خیلی از نظر ها جزو بهترین ها هستن
ولی این Input lag چیزی هست که نمیشه کاریش کرد و برای منی که خیلی بازی برام مهم هست اصلا قابل قبول نیست
خوشبختانه امروز رفتم و با فروشنده صحبت کردم و قبول کرد عوض کنه
البته فردا PS3 رو میبرم و تست میکنم 98000 رو که دیگه این اتفاق برام نیوفته
دفعه قبل هم 65100 رو تست کرده بودم و اتفاقا لگ رو هم دیدم ولی فروشنده گفت با تنظیمات بر طرف میشه که گویا طبق معمول که فروشنده ها اطلاعاتشون پایین هست این بار هم همینطور بود
وقتی اینجا دوستمون پینوکیو بحث لگ رو مطرح کرد من قبول نمیکردم و فکر میکردم بنده خدا داره علیه این TV موضع گیری میکنه که اینطور نبود و باید ازش معذرت بخوام
بعد از اون تو فروم های خارجی خیلی جستجو کردم و دیدم این موضوع input lag کاملا درست هست و از هند و کانادا و آمریکا همه دارن ازش مینالن
الان 98000 یه سیستمی هست که تازه اومده و بحثی روش نشده و تو فروم ها هم هنوز کمتر کسی دارتش و چیزی راجع بهش نگفتن البته تو cnet و flatpanelhd نقد ازش شده که من چیزی در مورد لگ توشون ندیدم
بهترین راه همونه که برم فردا و تستش کنم
قابلیته 2 تصویر هم برای بازیهی اسپلیت اسکرین رو دیدم که داره و دو تا عینک مخصوص هم همراهش هست
ولی تو نقد فلت پنل نوشته بود که تو تست ها مشکل داشته و تصویرش سایه دار بوده که شاید با آپدیت رفع بشه
من خیلی برام مهم نیست چون تنها بازی میکنم و فقط لگ نداشتن برام مهم هست

ئظا
03-02-2012, 18:59
دوستان مثله اینکه نیستید امروز؟
من یه نگاه به input lag تو LW9800 انداختم و گویا حتی از 65100 هم بیشتر هست؟!!!!

این ماله 9800 هست:

Input lag (delay from signal is received to displayed on the TV) was measured to 35-40 ms without dynamic circuits. Some gamers might find this level of input lag slightly too high. TruMotion adds a lot of input lag to the signal. The LED local dimming feature also adds input lag, primarily with the “high” and “medium” settings.

این ماله 6500 ( همون 65100 ):

On the other hand I didn’t notice Overdrive trailing (haloes around moving objects), which is a good thing. Input lag varies depending on the different circuits and if you want to lower input lag you should aim to deactivate the TruMotion system. Input lag was measured to 25-30 ms with the calibrated settings.

دوستان اگر اطلاعی در این مورد دارن لطف کنن
چون تا یکی دو روز آینده باید تصمیم بگیرم که آیا 65100 رو نگه دارم یا اینکه با 98000 عوضش کنم ( که نزدیک 2 میلیون سر باید بدم)
ممنون از همگی

mehdi speed 700
03-02-2012, 19:21
من هر دوشون رو تست کردم

محمد رفیق من تا حالا تست نکردم ببینم این مشکل وجود داره یا نه همین لگ رو میگم.بعدم که توی بازی با مانیتور خودم چک کرد دیدم مثل خوده tv.پس یعنی لگ نداره از خود بازی بود.ولی من xbox هم با کینکت وصل کردم یه حالی داد سه بعدی هیچی هم لگ نداشت.با hdmi رو میگم.
ولی حالا خودت هر جور میدنی اگه میخوای عوض کنی این 98000 دیگه رودست نداره بالاخره nano full led هست دیگه

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

...به خاطر همین قانون کپی رایت الن من نمیتونم بلوری آواتار رو ببینم چون دستگاه بلوریمون از قانون کپی رایت پیروی می کنه...

پلیر من bd660 هست کپی بلوری آواتار و... رو راحت اجرا کرد
پلیر رو آپدیت کردی

آخرین آپدیت روشه.کابل lan بهش وصله.البته این فیلم رو هیچکدوم از پلیر های ال جی اجرا نکرده بود من به هر کدوم از رفقام دادم گفتن اجرا نشده.ولی روی ps3 اجرا شده بود

sJaguar
03-02-2012, 19:43
دوستان نظرشون رو در مورد این مدل ها بدن

42lw45000
42lv55000

کدوم یکی مناسبتره؟

و اینکه آیا تو این رنج اسمارت 3دی هم هست؟
حدود 1/300 تا 1/400 نهایتا

متشکر

mehdi speed 700
03-02-2012, 20:05
سلام دوستان عزیز
5-تار شدگی موضعی LED و همچنین پرش تصویر یعنی چی؟ باید روشن باشد یا خاموش؟

1-خوب از اسمش معلومه صدا رو 3 بعدی میده بیرون اگه هم روی فیلم یک سری جلوه های سوراند باشه اجرا می کنه.صدا رو باحال تر می کنه.ماله ما که میشه فعال شه.
2-واسه این که شما هنوز فیلمی به tv ندادی که حالت های دو تا چپیارو داشته باشه.
3-اونم مثل بقیس یه مدل سه بعدیع فیلم under-over پیدا کنی باید روی این حالت سه بعدی ببینی
4-اینم یه مدل تکنولوژی رنگ تصویر هست با طیف رنگ بیشتر که رنگ هارو طبیعی تر نشون میده مثل همون تکنولوژی rgb{قرمز-سبز-آبی}
اینم مقالش توی ویکیپدیا :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اونطور که من فهمیدم مختص hdmi 1.3 به بالاست

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

رفقا من یه هارد وصل کردم.به tv.بعدش پیغام فرمت داد.فرمت شد دو کلیپ روش ضبط کردم ولی حالا دیگه ویندوز نمیخوندش.کلا روی سون بالا نمیاد.فایل هارو نمیخونه حالا دوستان من چجوری این رو فرمتش کنم که روی کامپیوتر بخونه

myleila
03-02-2012, 21:43
سلام

دوستان شیراز جایی هست که 47lw65100 رو داشته باشه ؟ .. دوستان شیرازی لطف کنن راهنمایی کنن

ممنون

ئظا
04-02-2012, 00:16
محمد رفیق من تا حالا تست نکردم ببینم این مشکل وجود داره یا نه همین لگ رو میگم.بعدم که توی بازی با مانیتور خودم چک کرد دیدم مثل خوده tv.پس یعنی لگ نداره از خود بازی بود.ولی من xbox هم با کینکت وصل کردم یه حالی داد سه بعدی هیچی هم لگ نداشت.با hdmi رو میگم.
ولی حالا خودت هر جور میدنی اگه میخوای عوض کنی این 98000 دیگه رودست نداره بالاخره nano full led هست دیگه

راستش مهدی جان یه کم گیج شدم
چون خودم تو خونه تلوزیون رو تست نکردم و فقط تو مغازه یه بار تستش کردم ، الان یه جورایی نمیدونم دقیقا چه کنم
98000 خیلی خوبه هم شیک و هم خیلی با کیفیت ولی با چیزایی که تو سایتها دیدم در مورد این تاخیری که میگن یه کم بیشتر میخوام دقت کنم
چون تو نقدی که فلت پنل کرده زمان تاخیره 6500 رو 25-30 ms زده در حالی که برای 9800 زده 35-40 ms یعنی 98000 تاخیرش بیش از 6500 ای هست که همین الان دارم ؟!
دوستان دیگه هم اگر تجربه ای در این ضمینه دارن ممنون میشم ( با اینکه میدونم کمتر کسی 98000 رو داره چون تازه اومده )

رفقا من یه هارد وصل کردم.به tv.بعدش پیغام فرمت داد.فرمت شد دو کلیپ روش ضبط کردم ولی حالا دیگه ویندوز نمیخوندش.کلا روی سون بالا نمیاد.فایل هارو نمیخونه حالا دوستان من چجوری این رو فرمتش کنم که روی کامپیوتر بخونه

الان میخوای دوباره با PC فرمتش کنی؟
با usb وصلش کن برو تو computer management و تو قسمت storage نگاه کن ببین میشناستش یا نه؟
احتمال زیاد ببینتش و از رو همون میتونی فرمتش کنی
ولی اگر اونجا شناسایی نشه یه راه میمونه که به داخل سیستم و پورت ساتا وصلش کنی
( اگر هاردت از اینا هست که جلوش میاد بیرن و ساتا هم میخوره که چه بهتر وگرنه باید باکسش رو باز کنی و از داخل کیس کابل و برق ساتا رو بهش وصل کنی و از همونجایی که گفتم فرمتش کنی)

pinokiu
04-02-2012, 02:58
راستش مهدی جان یه کم گیج شدم
چون خودم تو خونه تلوزیون رو تست نکردم و فقط تو مغازه یه بار تستش کردم ، الان یه جورایی نمیدونم دقیقا چه کنم
98000 خیلی خوبه هم شیک و هم خیلی با کیفیت ولی با چیزایی که تو سایتها دیدم در مورد این تاخیری که میگن یه کم بیشتر میخوام دقت کنم
چون تو نقدی که فلت پنل کرده زمان تاخیره 6500 رو 25-30 ms زده در حالی که برای 9800 زده 35-40 ms یعنی 98000 تاخیرش بیش از 6500 ای هست که همین الان دارم ؟!
دوستان دیگه هم اگر تجربه ای در این ضمینه دارن ممنون میشم ( با اینکه میدونم کمتر کسی 98000 رو داره چون تازه اومده )

سلام من چند روزی اینترنتم قطع بود
خواهش میکنم من ناراحت نشدم
بهترین کار اینه که تست کنی
حالا که میگی امکانش هم هست خوب برو تست کن ضرر نداره که
ایندفعه دیگه چیزایی که برات مهمه رو تست میکنی و دقتت بیشتر هست مطمئنا

hesampc
04-02-2012, 03:27
دوست عزیز من خودم از نزدیک 9800 رو دیدم نسبت به قیمتش از نظر من نمی ارزه واقعآ همون 65100 رو نگه داری خیلی بهتره ... ولی در کل خیلی سر هست ولی نه که 2 ملیون بیشتر بخوای هزینه کنی ... خوب من خودم اطلاعات زیادی از 9800 ندارم ولی لینک زیر و میزارم شاید بکارت بیاد ... البته اگه نخونده باشیش ...
در کل خیلی شیک تره و از فناوری نانو استفاده شده کنتراست بالاتری داره از نظر ریسپونس تایم هم بهتر از دیگر ال ای دی هاست چون 400 هرتز .. از نظر 3 بعدی هم چیزی که من دیدم مشه گفت بهترین 3 بعدی بازاره ولی یکمی گرونه و تساویر تاریک تر از 65100 یا 57000 هست ... ولی از نظر من نگه دارش ... تو صفحه 2 لینکی که میزارم در مورد لگ در بازی تو این ال ای دی توضیح میده ...

hesampc
04-02-2012, 03:36
دوستان من 57000 42 انتخاب کردم امروز خریدم و اومدن نسب کردن ... ولی نمیدونم چرا تو پخش(3840*1080) Full SBS مشکل داره و ارر میده ... ولی (half SBS (1920*1080 مشکی نداره و پخش مینه ...این مشکل تو تلیویزیون دوستم 65100 هم پیش اومد ولی اینم بگم که من 1 نمونه از full SBS دارم چون نت لاکپشتی نمیزاره دانلود کنم مجبورم به همین هالف ساید بای ساید ها اکتفا کنم امکانش هست از فایل من باشه ... کسی ساید باساید 3840*1080 در تی وی مشکل مشابه داشته ؟

saeeiid
04-02-2012, 10:05
سلام محمد رضا جان
به نظر من هم هیچ تی وی بدون عیب نیست و البته هیچ گرونی هم نشانه خوبی.
ولیخوب این مدل جدید مشخصه . شیک تره تکنولوژیش بالاتر.
ولی با توجه به اینکه هنوز خیلی توی دستها نچرخیده فک کنم سخت بتونی نظرات بچه هارو بپرسی.
و البته من باشم 2 تومن بالاتر نمیدم به خاطر بازی ! البته جسارت نشه وا !
بهترین راه همونه بری مغازه تستش کنی !

---------- Post added at 10:05 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

دوستان من 57000 42 انتخاب کردم امروز خریدم و اومدن نسب کردن ... ولی نمیدونم چرا تو پخش(3840*1080) Full SBS مشکل داره و ارر میده ... ولی (half SBS (1920*1080 مشکی نداره و پخش مینه ...این مشکل تو تلیویزیون دوستم 65100 هم پیش اومد ولی اینم بگم که من 1 نمونه از full SBS دارم چون نت لاکپشتی نمیزاره دانلود کنم مجبورم به همین هالف ساید بای ساید ها اکتفا کنم امکانش هست از فایل من باشه ... کسی ساید باساید 3840*1080 در تی وی مشکل مشابه داشته ؟

دوست عزیز منت هم درگیر این مشکل شدم .
فیلم آواتار رو از نت گرفتم با همون کیفیت 3840 * 1080 . پخش نکرد. البته دیدم فرمتش m2ts هست که متاسفانه تلویزیون ساپورت نمیکنه .
تبدیلش کردم به mkv درست شد و کار کرد .

ئظا
04-02-2012, 10:13
سلام من چند روزی اینترنتم قطع بود
خواهش میکنم من ناراحت نشدم
بهترین کار اینه که تست کنی
حالا که میگی امکانش هم هست خوب برو تست کن ضرر نداره که
ایندفعه دیگه چیزایی که برات مهمه رو تست میکنی و دقتت بیشتر هست مطمئنا

به سلامتی که وصل شد
درست میگی ، امروز میرم یه تست میکنم
ولی مثله اینکه این مشکل Input lag تو تمام LED های جدید که اسمارت هستن وجود داره
جالبه من تو نقدهای فلت پنل اچ دی نگاه میکردم همه برند ها همین داستان رو دارن؟!
ولی این 98000 کلا چیزه جالبی هست ، هم دیزاینش و هم کیفیتش
بریم امروز ببینیم چی میشه

دوست عزیز من خودم از نزدیک 9800 رو دیدم نسبت به قیمتش از نظر من نمی ارزه واقعآ همون 65100 رو نگه داری خیلی بهتره ... ولی در کل خیلی سر هست ولی نه که 2 ملیون بیشتر بخوای هزینه کنی ... خوب من خودم اطلاعات زیادی از 9800 ندارم ولی لینک زیر و میزارم شاید بکارت بیاد ... البته اگه نخونده باشیش ...
در کل خیلی شیک تره و از فناوری نانو استفاده شده کنتراست بالاتری داره از نظر ریسپونس تایم هم بهتر از دیگر ال ای دی هاست چون 400 هرتز .. از نظر 3 بعدی هم چیزی که من دیدم مشه گفت بهترین 3 بعدی بازاره ولی یکمی گرونه و تساویر تاریک تر از 65100 یا 57000 هست ... ولی از نظر من نگه دارش ... تو صفحه 2 لینکی که میزارم در مورد لگ در بازی تو این ال ای دی توضیح میده ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ticles%2Fvideo-audio%2Ftelevision%2Fitem%2F1538-lg-nano-%25D8%25A8%25D8%25B1%25D8%25B1%25D8%25B3%25DB%258C-%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B2 %25DB%258C%25D9%2588%25D9%2586-lw9800)

ممنون لطف کردید
قبلا مطالعش کرده بودم
البته این از فلت پنل اچ دی مطلب رو برداشته
من اون اصلیش رو هم با دقت خوندم
راستش این 98000 مزیتهایه زیادی داره
البته اینم بگم من 65100 سایز 42 دارم و 98000 که میگیرم 47 هست
همین 65100 سایز 47 اینچش 2.700.000 هست یعنی در اصل 1.200.000 اختلافشون میشه
که با توجه به مزایایی که داره واقعا میارزه

سلام محمد رضا جان
به نظر من هم هیچ تی وی بدون عیب نیست و البته هیچ گرونی هم نشانه خوبی.
ولیخوب این مدل جدید مشخصه . شیک تره تکنولوژیش بالاتر.
ولی با توجه به اینکه هنوز خیلی توی دستها نچرخیده فک کنم سخت بتونی نظرات بچه هارو بپرسی.
و البته من باشم 2 تومن بالاتر نمیدم به خاطر بازی ! البته جسارت نشه وا !
بهترین راه همونه بری مغازه تستش کنی !

سلام سعید جان
درست میگی عزیز
گفتم که فقط مزیتهاش خیلی زیاده
یه سایزم بالاتر از تلوزیونه خودم میشه
فول ال ای دی هست
سه بعدیش میگن خیلی خوبه
در کل خیلی بهتره و فقطم برای بازی نمیخوام عوض کنم
البته اونم بهتر باشه که چه بهتر ولی فکر اینم میکنم که تا چند سال میخوام ازش استفاده کنم و هر چی بروز تر باشه از اونور دیر تر دِ موده میشه
در کل این 98000 چیزه خفنی هست و الانم که فروشنده قبول کرده تعویض کنه فکر کنم ضرر نمیکنم
فکر میکنم از همون اول 98000 گرفته بودم ، فقط نامردا کلا 250 تومن کارت هدیه میدن در صورتی که شنیدم پارسال رو 42 اینچ هم 700 تومن هدیه میدادن :(

saeeiid
04-02-2012, 10:17
بسلامتی انشالله مبارک باشه !
آقا این ببینید دوستان باحاله !

saeeiid
04-02-2012, 10:35
به سلامتی که وصل شد

ممنون لطف کردید
قبلا مطالعش کرده بودم

سلام سعید جان
درست میگی عزیز
فول ال ای دی هست
سه بعدیش میگن خیلی خوبه
البته اونم بهتر باشه که چه بهتر ولی فکر اینم میکنم که تا چند سال میخوام ازش استفاده کنم و هر چی بروز تر باشه از اونور دیر تر دِ موده میشه
در کل این 98000 چیزه خفنی هست و الانم که فروشنده قبول کرده تعویض کنه فکر کنم ضرر نمیکنم
فکر میکنم از همون اول 98000 گرفته بودم ، فقط نامردا کلا 250 تومن کارت هدیه میدن در صورتی که شنیدم پارسال رو 42 اینچ هم 700 تومن هدیه میدادن :(

[/COLOR]

به هر حال کلا مبارکت باشه ×
البته 700 تومن رو دوست عزیز روی 42 نمیدادن روی آخرین سایزش میدادن که فک کنم 55 بود .
من 10 روز دیر رفتم بخرم 500 تومن هدیه اش شد 400 تومن !
راستی عینک و اینترنت و ایناش پیچید ؟
تازه بالاخره زنگیدم ال جی گفتم با مودم ساده بفرستید واسم ! وایرلس داشتم خونه دیدم دیگه ارزش انتظار نداره.

ئظا
04-02-2012, 10:55
به هر حال کلا مبارکت باشه ×
البته 700 تومن رو دوست عزیز روی 42 نمیدادن روی آخرین سایزش میدادن که فک کنم 55 بود .
من 10 روز دیر رفتم بخرم 500 تومن هدیه اش شد 400 تومن !
راستی عینک و اینترنت و ایناش پیچید ؟
تازه بالاخره زنگیدم ال جی گفتم با مودم ساده بفرستید واسم ! وایرلس داشتم خونه دیدم دیگه ارزش انتظار نداره.

سلامت باشی
مودم فقط رو 55 میدن
7 تا عینک و کنترل جادویی و یه فیلم بلوری و کارت هدیه 250 تومنی رو 47 اینچ رو 42 اینچ 200 تومن میدن
البته کارت هدیه رو در صورتی میدن که یه بلوری پلیر سه بعدی یا یه سینما خانگی بگیری

یاز 500 ام میدادن خوب بوده ، 400 ام خوب بوده:31:
مودم هم مبارکه:20:

saeeiid
04-02-2012, 11:03
ممد جون آقا من یه مقاله میخوندم در باره این 9800 که به این برخوردم :

زمان پاسخ گویی LW9800 بسیار خوب است و به ندرت تصاویر سریع را به صورت تار مشاهده می کنید. سرعت تلویزیون خوب است ولی هنوز نمی توان سرعت آن را با سرعت تلویزیون های پلاسما مقایسه کرد.
به طور کلی می توان گفته سرعت تلویزیون برای همه کاربران مناسب است؛ ولی ممکن است گیمر های حرفه ای در بازی های پر سرعت، گاهی احساس کنند قسمتی از تصویر برای یک لحظه تار می شود.

ئظا
04-02-2012, 11:08
ممد جون آقا من یه مقاله میخوندم در باره این 9800 که به این برخوردم :

زمان پاسخ گویی LW9800 بسیار خوب است و به ندرت تصاویر سریع را به صورت تار مشاهده می کنید. سرعت تلویزیون خوب است ولی هنوز نمی توان سرعت آن را با سرعت تلویزیون های پلاسما مقایسه کرد.
به طور کلی می توان گفته سرعت تلویزیون برای همه کاربران مناسب است؛ ولی ممکن است گیمر های حرفه ای در بازی های پر سرعت، گاهی احساس کنند قسمتی از تصویر برای یک لحظه تار می شود.

دسدتت درد نکنه
تو همون مقاله زومیت هست ، خوندمش
الان اصلا مشکل ریسپانس تایم پنل نیست
از اون نظر هم 98000 و هم 65100 خوب هستن
مشکل الان input lag هست
منظور اینه مثلا بازی شوتر که بازی میکنی وقتی دکمه تیر رو رو دسته میزنی با یه تاخیر خیلی جزئی تو تلوزیون تیر اندازی رو میبینی (که حدوده 30-40 ms هست)، الان مشکل اینه وگرنه ریسپانس تایم خوده پنل و سرعت عمل پیکسلها هیچ مشکلی نداره:46:

saeeiid
04-02-2012, 11:23
خوب این 30 - 40 ms اینقدر تاثیر داره ؟

ئظا
04-02-2012, 11:46
خوب این 30 - 40 ms اینقدر تاثیر داره ؟

راستش عدد رو که سایتها نوشتن
یه کلیپ دیدم با دستگاه طرف اندازه گرفته بود 100ms بود تاخیرش

راستش نمیدونم چجوری توضیح بدم ، شاید عدد کوچیک باشه ولی متاسفانه حس میشه!
من یه سامسونگ 6 سال پیش رو دارم که فول اچ دی هست و باهاش بازی میکنم هیچ تاخیری نداره
ولی همون یه باری که 65100 رو تست کردم تاخیر رو قشنگ دیدم
همونجا به فروشنده هم گفتم ولی گفت چیزی حس نمیکنه و با تنظیمات درست میشه فک کنم میخواست جنس رو فرو کنه:21:
در هر حال اون دوستمون پینوکیو هم این رو دیده
فقط اقا مهدی هست که میگه تاخیری نداره
نمیدونم ، راستش گیج سدم که این مشکل اصلا برای چی هست؟

keyhan365
04-02-2012, 11:51
سلام . من چند روزیه که یک 47LW57000 خریدم و بطور کلی ازش راضیم فقط من یک مورد برخورد کردم که نمی دونم در همه این تلویزیونها هست یا مال من ایراد داره؟
اایراد هم به این صورت هست که وقتی زمینه کاملا سیاهه مثلا وقتی ----- روی یک کانال ضعیف یا بدون سیگناله وفقط همین نوشته وسط صفحه است و بقیه صفحه سیاهه هاله ای از نور در سمت راست صفحه و در امتداد افقی همین نوشته تشکیل میشه که اگه این نوشته با لا یاپایین بره این هاله هم جابجا میشه و فقط در صحنه سیاه قابل تشخیصه و در تصاویر عادی قابل دیدن نیست (بهتر تنظیم تصویر هم روی درخشان باشه تا بهتر دیده دبشه )البته من این مشکل را در ال سی دی 32 سونی که قبلا داشتم ندیدم. ازدوستان عزیزی که این تلویزیونو دارن خواهش می کنم بررسی کنند و نتیجه را اعلام کنن که اگه ببینم همگانیه که بی خیال بشم ولی اگه فقط مال من ایراد داره ازضمانتش استفاده کنم. با تشکر

ئظا
04-02-2012, 12:08
سلام . من چند روزیه که یک 47LW57000 خریدم و بطور کلی ازش راضیم فقط من یک مورد برخورد کردم که نمی دونم در همه این تلویزیونها هست یا مال من ایراد داره؟
اایراد هم به این صورت هست که وقتی زمینه کاملا سیاهه مثلا وقتی ----- روی یک کانال ضعیف یا بدون سیگناله وفقط همین نوشته وسط صفحه است و بقیه صفحه سیاهه هاله ای از نور در سمت راست صفحه و در امتداد افقی همین نوشته تشکیل میشه که اگه این نوشته با لا یاپایین بره این هاله هم جابجا میشه و فقط در صحنه سیاه قابل تشخیصه و در تصاویر عادی قابل دیدن نیست (بهتر تنظیم تصویر هم روی درخشان باشه تا بهتر دیده دبشه )البته من این مشکل را در ال سی دی 32 سونی که قبلا داشتم ندیدم. ازدوستان عزیزی که این تلویزیونو دارن خواهش می کنم بررسی کنند و نتیجه را اعلام کنن که اگه ببینم همگانیه که بی خیال بشم ولی اگه فقط مال من ایراد داره ازضمانتش استفاده کنم. با تشکر

تا جایی که من میدونم و تو نقدهای سایتها خوندم طبیعی هست
دوستان دیگه هم راهنمایی خواهند کرد
-------------------------------------------
گویا با آپدیت 4.02.62 مشکل input lag تا حد زیادی بر طرف میشه
البته این آپدیت هنوز رو شبکه خود ال جی قرار نگرفته و با خود تی وی نمیشه گرفتش
باید از سایت خود ال جی آپدیت رو گرفت و با فلش رو تی وی ریخت
حالا نمیدونم ما که تو ایران هستیم هم میتونیم این کار رو انجام بدیم و مثلا رو --- T تلوزیون تاثیر منفی نمیگذاره؟
ولی تو نت دیدم چند نفری گفتن این آپدیت مشکلاتی رو حل کرده که یکیش input lag هست

saeeiid
04-02-2012, 13:26
راستش من با اون سامسونگم که بازی می کردم اصلا میشکلی نداشتم .
با این هم همینطور .
نمیدونم دقیقا این کی حس میشه.
شاید واسه یه سری بازی های خاصه

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

محمد جون این آپدیت رو از کجا بگیریم ؟!

mehdi speed 700
04-02-2012, 17:57

رفیق تکنولوژی نور دهی توی این مدل plus هست.به گونه ای که نور صفحه از کناره ها با استفاده از led به صفحه پخش میشه واسه همین شما وقتی یه نقطه ی سفید وسط صفحه داشته باشی و بقیه صفحه تاریک باشه بالخره باید اون نقطه روشن بشه وقتی لامپ های led میخوان اون نقطه رو روشن کنن کمی از نور به بیرون تراوش می کنه و قسمت های کناره رو روشن می کنه.
مشکلی نیست

---------- Post added at 05:48 PM ---------- Previous post was at 05:44 PM ----------

رفیق این رزولیشن واقعا سنگینه من خودم داشتم بلوری پلیر که اجرا نکرد tv هم داشت اجرا می کرد که دفعه خاموش شد پیشنهاد می کنم یه همچین رزولیشتنی به tv واسه اجرا ندی ممکن واسه tv مشکل پیش بیاد

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

به سلامتی که وصل شد

ممنون لطف کردید
قبلا مطالعش کرده بودم

سلام سعید جان
درست میگی عزیز
فول ال ای دی هست
سه بعدیش میگن خیلی خوبه

[/COLOR]

رفیق این رو از من بشنو هیچ وقت دنبال مد نرو.همیشه دنبال چیزی برو که خودت دوست داری.
دور از جون شما و دوستان به قول یکی از دبیرامون:کسی از مد پیروی می کنه که قدرت تصمیم گیری نداره و دوست داره بقیه به جاش تصمیم بگیرن شما زیاد کار به مد و دموده شدن tv نکن شما ببین خودت چجوری با tv حال می کنی

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:51 PM ----------

بسلامتی انشالله مبارک باشه !
آقا این ببینید دوستان باحاله !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] img%2Ffeature-main%2Flg_CINEMA3D_WEB_USPs.swf)

ممنون خوب بود ولی من این رو قبلا دیده بودم

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

دسدتت درد نکنه
تو همون مقاله زومیت هست ، خوندمش
الان اصلا مشکل ریسپانس تایم پنل نیست
از اون نظر هم 98000 و هم 65100 خوب هستن
مشکل الان input lag هست
منظور اینه مثلا بازی شوتر که بازی میکنی وقتی دکمه تیر رو رو دسته میزنی با یه تاخیر خیلی جزئی تو تلوزیون تیر اندازی رو میبینی (که حدوده 30-40 ms هست)، الان مشکل اینه وگرنه ریسپانس تایم خوده پنل و سرعت عمل پیکسلها هیچ مشکلی نداره:46:

من واضح تر میگم:یعنی tv تا میاد تصویر رو پردازش کنه و روی صفحه نمایش و بفرسته واسه مشاهده یه ذره تاخییر داره

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

من یه سامسونگ 6 سال پیش رو دارم که فول اچ دی هست و باهاش بازی میکنم هیچ تاخیری نداره
همونجا به فروشنده هم گفتم ولی گفت چیزی حس نمیکنه و با تنظیمات درست میشه فک کنم میخواست جنس رو فرو کنه:21:

آقا من بازم میگم من با xbox که مشکلی نداشتم البته تنظیمات رو هم روی بازی تنظیم کردم

---------- Post added at 05:57 PM ---------- Previous post was at 05:55 PM ----------

راستی خوبه یادم اومد طول کابل هم میتونه توی تاخیر شریک باشه من اون طوری که میدونم طول کابل hdmi به طور استاندارد نباید بالای 1.5 متر بره

sJaguar
04-02-2012, 20:18
این کارت هدیه های تلویزیون های الجی چط.ریه قضیش؟
حتما باید بهمراه سینما خانواده یا بلوری پلیر خرید بشه که اون کارت هدیه تعلق بگیره؟

من دو مدل دیدم 42LW5700 1/650/000 با 200 تومن کارت هدیه
42LW45000 , 1490000 با کارت هدیه
از مغازه هم سوال کردم گفت باید بهمراه سینما خانواده یا پلیر برداری ازش سوال کردم که خودت برمیداری ایناشو که از قیمت کسر بشه گفت نه.:31:

pinokiu
04-02-2012, 21:03
به سلامتی که وصل شد
[/COLOR]

مرسی
آره اینو باهات موافقم.کلا سری تلویزیونهای جدید تو اکثر سازنده ها یه سری مشکلات عجیب غریب دارن
با اینکه همه کیفیت تصویر رو بالا بردن اما ظاهرا این اسمارت یکم مشکل سازه کرده قضیه رو
دوست منم سامسونگ خرید 5-6 ماه پیش
این مشکلش اینه که هی ریست میشه چند وقت یه بار
معلوم هم نیست کی اتفاق میفته اما در طول روز اینطور که خودش میگه یکی دو بار میشه
سرویسکار هم اومده هیچی ندیده گفته چیزیش نیست و این حرفا.حالا نگرانه گارانتیش که تموم شد یه اتفاقی بیفته
کلا همون ال سی دی های قدیمی بی دردسر تر بودن انگار

تاخیر که هست.مثلا تو بازیهایی که تحرک کمه شاید زیاد اذیت نکنه
اما رانندگی سرعتی باشه یا بزن بزن و اکشن رو اعصابه
این چیزی که من حس کردم دقیقا عین همون فیلمست که گذاشتم در همون حده.همون چیزی که خودت تو فروشگاه دیدی همونه
در ضمن hdmi تنظیمات خاصی نداره که بخواد رو لگ تاثیر بذاره.یه سری تنظیمات کلی برای صدا و تصویره نه چیز دیگه
.
.
.
محمد رضا جان اینکه مهدی جان میگه بازی خوب و بدون هیچ تاخیری اجرا میشه خب میتونه چهار تا دلیل داشته باشه
1.مهدی اولین بارشه گیم بازی میکنه و چشماش متوجه این مسئله نمیشه
2.تلویزیون من و البته خیلیای دیگه خرابه.یا به قولی تنظیماتمون نادرسته!!!!!
3.مهدی جان اصلا این مسئله رو تست نکرده و بیخودی طرفداری میکنه
4.پینوکیو دروغ میگه و البته اون خیلیای دیگه هم دروغ میگن و همه دشمن ال جی هستن

VAHID
04-02-2012, 21:32
دوستان قیمت این ال جی مدل lw98000 چنده؟؟؟

mehdi speed 700
04-02-2012, 21:53
مرسی
آره اینو باهات موافقم.کلا سری تلویزیونهای جدید تو اکثر سازنده ها یه سری مشکلات عجیب غریب دارن
با اینکه همه کیفیت تصویر رو بالا بردن اما ظاهرا این اسمارت یکم مشکل سازه کرده قضیه رو
دوست منم سامسونگ خرید 5-6 ماه پیش
این مشکلش اینه که هی ریست میشه چند وقت یه بار
معلوم هم نیست کی اتفاق میفته اما در طول روز اینطور که خودش میگه یکی دو بار میشه
سرویسکار هم اومده هیچی ندیده گفته چیزیش نیست و این حرفا.حالا نگرانه گارانتیش که تموم شد یه اتفاقی بیفته
کلا همون ال سی دی های قدیمی بی دردسر تر بودن انگار

تاخیر که هست.مثلا تو بازیهایی که تحرک کمه شاید زیاد اذیت نکنه
اما رانندگی سرعتی باشه یا بزن بزن و اکشن رو اعصابه
این چیزی که من حس کردم دقیقا عین همون فیلمست که گذاشتم در همون حده.همون چیزی که خودت تو فروشگاه دیدی همونه
در ضمن hdmi تنظیمات خاصی نداره که بخواد رو لگ تاثیر بذاره.یه سری تنظیمات کلی برای صدا و تصویره نه چیز دیگه
.
.
.
محمد رضا جان اینکه مهدی جان میگه بازی خوب و بدون هیچ تاخیری اجرا میشه خب میتونه چهار تا دلیل داشته باشه
1.مهدی اولین بارشه گیم بازی میکنه و چشماش متوجه این مسئله نمیشه
2.تلویزیون من و البته خیلیای دیگه خرابه.یا به قولی تنظیماتمون نادرسته!!!!!
3.مهدی جان اصلا این مسئله رو تست نکرده و بیخودی طرفداری میکنه
4.پینوکیو دروغ میگه و البته اون خیلیای دیگه هم دروغ میگن و همه دشمن ال جی هستن

من که یک بار گفتم با xbox یه بار تست کردم و خدارو شکر خوب بود ولی با pc که با rgb وصل کردم تاخییر داشت.

ولی من گیم با pc و مانیتور رو به همه ی اینا ترجیح میدم گیم با pc یه چیز دیگس مخصوصا اگه با جنگی و تفنگی باشه.
با کنسول ژانر هایی مثل مورتال و تیکن حال میده

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:53 PM ----------

ولی اگه بازم تونستم کنسول گیر بیارم فیلم می گیریم نشونتون میدم

pinokiu
04-02-2012, 21:59
تازه با rgb که تاخیر خیلی کمه!!!

ئظا
04-02-2012, 22:39
راستش من با اون سامسونگم که بازی می کردم اصلا میشکلی نداشتم .
با این هم همینطور .
نمیدونم دقیقا این کی حس میشه.
شاید واسه یه سری بازی های خاصه

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

محمد جون این آپدیت رو از کجا بگیریم ؟!

خدمتت عرض کنم که آپدیت رو از اینجا میتونی بگیری
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] support-product%2Flg-55LW6500)
ولی نمیدونم برای تلوزیونهای ما که تو ایرانیم مشکلی پیش میاره یا نه؟
چون ممکنه منو های فارسی بره که برای من یکی مهم نیست ولی ممکن هم هست تو --- T هم تاثیر بزاره که این اذیت کننده میشه

اینم لیست تلوزیونهایی که این آپدیت بهشون میخوره و همچنین کارایی که آپدیت اجام میده:

The latest firmware file for upgrade

[What's new?]
1. Netflix3.1 CP is upgraded (Netflix2.1 -> Netflix3.1)
2. NHL is added as new CP(Premium)
3. CinemaNow CP is upgraded (Dolby Digital function is added)
4. App Media DRM is applied.
5. Plex billing / Adult Certification

[Application Model list]
32LW5700-UE
42LK530-UC
42LK550-UA
42LV3700-UD
42LV5400-UB
42LV5500-UA
42LW5600-UA
42LW5700-UE
47LK530-UC
47LK550-UA
47LV3700-UD
47LV5400-UB
47LV5500-UA
47LW5600-UA
47LW5700-UE
47LW6500-UA
47LW9800-UA
55LK530-UC
55LV3700-UD
55LV5400-UB
55LV5500-UA
55LV9500-UA
55LW5600-UA
55LW5700-UE
55LW6500-UA
55LW9500-UA
55LW9800-UA
65LW6500-UA

این کارت هدیه های تلویزیون های الجی چط.ریه قضیش؟
حتما باید بهمراه سینما خانواده یا بلوری پلیر خرید بشه که اون کارت هدیه تعلق بگیره؟

من دو مدل دیدم 42LW5700 1/650/000 با 200 تومن کارت هدیه
42LW45000 , 1490000 با کارت هدیه
از مغازه هم سوال کردم گفت باید بهمراه سینما خانواده یا پلیر برداری ازش سوال کردم که خودت برمیداری ایناشو که از قیمت کسر بشه گفت نه.:31:
میتونی بگیری و بعد بیرون بفروشی ولی ضرر میکنی ، کارت هدیش هم 200 تومن هست برای 42 اینچ

دوستان قیمت این ال جی مدل lw98000 چنده؟؟؟

قیمته 47 اینچش 3.900.000 هست
از اینجا میتونی قیمتها رو ببینی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dcategories.view%26category_id% 3D121)

رفیق این رو از من بشنو هیچ وقت دنبال مد نرو.همیشه دنبال چیزی برو که خودت دوست داری.
دور از جون شما و دوستان به قول یکی از دبیرامون:کسی از مد پیروی می کنه که قدرت تصمیم گیری نداره و دوست داره بقیه به جاش تصمیم بگیرن شما زیاد کار به مد و دموده شدن tv نکن شما ببین خودت چجوری با tv حال می کنیمهدی جان منظورم رو خوب نگرفتی
بیشتر از مود منظورم تو کارایی بود
البته تو اینکه دیزاین و شکل و شمایل هم مهم هست شکی نیست
ولی کارایی های 98000 خیلی بالاتر از 65100 هست و همچنین فول ال ای دی بودنش و ..... که خودت بهتر میدونی
اتفاقا من خیلی دنبال مد نیستم و الان فکر کنم 5-6 سال هست که گوشیم رو هم عوض نکردم
ولی وقتی بخوام یه چیزی بگیرم سعی میکنم بهترین انتخاب رو داشته باشم

baran77777
04-02-2012, 23:15
مدل 57000 از نظر تصاویر دو بعدی چطوری هست ؟ ایا با 100 هرتز در دیدن تصاویر با سرعت بالا مشکل داره ؟ آیا می ارزه 400 گرونتر 6500 برداشت که هرتز اون 200 هست ؟

ئظا
04-02-2012, 23:50
مدل 57000 از نظر تصاویر دو بعدی چطوری هست ؟ ایا با 100 هرتز در دیدن تصاویر با سرعت بالا مشکل داره ؟ آیا می ارزه 400 گرونتر 6500 برداشت که هرتز اون 200 هست ؟

دوسته عزیز 400 نیست اختلافشون و 300 هست
57000 هست 1650000 و 65100 هست 1950000
از نظر 100 هرتز و 200 هرتز هم باید بگم خیلی تفاوت رو احساس نخواهی کرد در حالت معمولی
ولی تو یه سری بازیهای کامپیوتری و یه سری مسابقات ورزشی میگن خیلی تفاوت داره

mehdi speed 700
05-02-2012, 00:06
دوسته عزیز 400 نیست اختلافشون و 300 هست
57000 هست 1650000 و 65100 هست 1950000
از نظر 100 هرتز و 200 هرتز هم باید بگم خیلی تفاوت رو احساس نخواهی کرد در حالت معمولی
ولی تو یه سری بازیهای کامپیوتری و یه سری مسابقات ورزشی میگن خیلی تفاوت داره

من موندم چرا با مانیتورم که ته تهش 75 هرتز میده بیشتر حال می کنم.:d
شوخی کردم ببین رفیق به قول محمد رضا شما تفاوت رو احساس نمی کنی ولی من این رو هم بگم این تروموشن وقتی به درد میخوره من با همین 120 هرتز تصاویر روون میبینم حتی پر سرعت رو ولی وقتی مثلا زیرنویس باشه چون tv قاطی می کنه شاید مشکل پیش بیادحالا کی tv قاط میزنه وقتی که مثلا فیلم صحنه ی پرسرعتشه ولی شما پایین فیلم زیرنویس ثابت داری چون tv تصاویر پرسرعت رو میخواد روون نشون بده زیرنویس یه ذره پرش پیدا می کنه هی توی اون چند ثانیه به قول رفقا پرش میزنه البته بگم این اتفاق توی هر فیلم شاید 1 یا دوبار اتفاق بیافته اونم در مورد فیلم های هست که مثلا وسط صحنه های اکشن صحبت می کنند و سرعت تصاویر هم خیلی زیاده من تا الان فیلم با tv زیاد دیدم تا حالا بین این همه 2 بار اتفاق افتاده

ئظا
05-02-2012, 00:35
من موندم چرا با مانیتورم که ته تهش 75 هرتز میده بیشتر حال می کنم.:d
شوخی کردم ببین رفیق به قول محمد رضا شما تفاوت رو احساس نمی کنی ولی من این رو هم بگم این تروموشن وقتی به درد میخوره من با همین 120 هرتز تصاویر روون میبینم حتی پر سرعت رو ولی وقتی مثلا زیرنویس باشه چون tv قاطی می کنه شاید مشکل پیش بیادحالا کی tv قاط میزنه وقتی که مثلا فیلم صحنه ی پرسرعتشه ولی شما پایین فیلم زیرنویس ثابت داری چون tv تصاویر پرسرعت رو میخواد روون نشون بده زیرنویس یه ذره پرش پیدا می کنه هی توی اون چند ثانیه به قول رفقا پرش میزنه البته بگم این اتفاق توی هر فیلم شاید 1 یا دوبار اتفاق بیافته اونم در مورد فیلم های هست که مثلا وسط صحنه های اکشن صحبت می کنند و سرعت تصاویر هم خیلی زیاده من تا الان فیلم با tv زیاد دیدم تا حالا بین این همه 2 بار اتفاق افتاده

راستش منم با مانیتور خیلی راحت بازی میکنم
HDMI داره و با ایکس باکس سره سوزنی تاخیر یا مشکل نداره
یه LCD سامسونگم دارم که دیگه داره قراضه میشه ولی هنوزم خداییش تصویرش عالیه و جالب اینکه اونم
اصلا لگی چیزی نداره؟!
ولی کلا تلوزیونهای جدید مثله اینکه تاخیره ورودی دارن
تو یه سایت خارجی دیدم زده بود برای پروسس هایی هست که رو تصویر انجام میدن و از سونی تا شارپ و ...
همه همین مشکل رو کم یا زیاد دارن؟!

saeeiid
05-02-2012, 09:07
آره ها ! واسه منم سوال بود چجوری یه مانیتور با 75 هرتز و اینا اینقدر راحت جووواب میده !

bestmovie
05-02-2012, 11:49
با سلام و تشکر از دوستانی که وقت میزارن و جواب میدن
دوستانی که خودشون امتحان کردن ممنون میشم راهنمایی کنند تلویزیون های جدید الجی کلا چه فرمتهایی رو پخش میکنه؟
و اینکه فایلهای زیرنویس فارسی رو بدون مشکل مثل srt یا sub و.... رو نمایش میده

mehdi speed 700
05-02-2012, 13:18
با سلام و تشکر از دوستانی که وقت میزارن و جواب میدن
دوستانی که خودشون امتحان کردن ممنون میشم راهنمایی کنند تلویزیون های جدید الجی کلا چه فرمتهایی رو پخش میکنه؟
و اینکه فایلهای زیرنویس فارسی رو بدون مشکل مثل srt یا sub و.... رو نمایش میده

من زیاد فیلم میبینم شما اگه فیلم بین باشی از طریق نت.به احتمال زیاد mkv میبینی که tv هیچ مشکلی باهاش نداره.
من الان فهرست فیلم هایی که این lw57000 میتونه پخش کنه رو واسه شما مینیوسم:اینا فرمت های تصویری هستند{vob.tb.trp.ts.dat.mpeg.mpg.asf.avi.DivX .mkv.mp4.m4v.wmv}رفیق تموم این فرمت هارو این tv تا بیت ریت 20 مگ میتونه پخش کنه.فقط باید صدای این فیلم ها حتما mp3 باشه با بیت ریت تا 320 کیلوبیت البته دالبی هم باشه میتونه پخش کنه.زیرنویس ها رو هم که ساپورت می کنه{smi.srt.sub.ass.ssa.txt.psb}فقط رفیق باید کد این زیرنویس ها ansi یا utf-8 باشه که میشه اون رو با نت پد تغییر داد.
صدا هایی که پخش می کنه فقط mp3 هست واسه صوتی میگم فایل های کپی رایت هم پخش نمیشه.
ال جی روی کپی رایت خیلی حساسه.
ولی بیشتر این چیزایی که توی نت هست -- شده و کپی رایت نداره.
واسه عکس هم{jpeg.jpg.jpe}تا سایز 15360*8640

ئظا
05-02-2012, 14:43
دوستان کسی این آپدیت آخری رو نریخته؟
ببینه چه نتیجه ای داره؟
Software_File(Version_4.02.62).zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi speed 700
05-02-2012, 17:19
من که میگم این آپدیت ها شاید واستون مشکل ایجاد کنه چون smar tv های ما ماله ایرانه و رو منطقه ایران تنظیم شده شاید مشکل زا بشه وقتی یه آپدیت دیگه روش نصب کنید

ئظا
05-02-2012, 17:25
من که میگم این آپدیت ها شاید واستون مشکل ایجاد کنه چون smar tv های ما ماله ایرانه و رو منطقه ایران تنظیم شده شاید مشکل زا بشه وقتی یه آپدیت دیگه روش نصب کنید

نمیدونم والا
الان ورژن آخرین آپدیتی که شما رو تی ویت داری چی هست؟

kouroshpayande
05-02-2012, 18:31
من زیاد فیلم میبینم شما اگه فیلم بین باشی از طریق نت.به احتمال زیاد mkv میبینی که tv هیچ مشکلی باهاش نداره.
من الان فهرست فیلم هایی که این lw57000 میتونه پخش کنه رو واسه شما مینیوسم:اینا فرمت های تصویری هستند{vob.tb.trp.ts.dat.mpeg.mpg.asf.avi.DivX .mkv.mp4.m4v.wmv}رفیق تموم این فرمت هارو این tv تا بیت ریت 20 مگ میتونه پخش کنه.فقط باید صدای این فیلم ها حتما mp3 باشه با بیت ریت تا 320 کیلوبیت البته دالبی هم باشه میتونه پخش کنه.زیرنویس ها رو هم که ساپورت می کنه{smi.srt.sub.ass.ssa.txt.psb}فقط رفیق باید کد این زیرنویس ها ansi یا utf-8 باشه که میشه اون رو با نت پد تغییر داد.
صدا هایی که پخش می کنه فقط mp3 هست واسه صوتی میگم فایل های کپی رایت هم پخش نمیشه.

سلام آقا مهدی راستش من میخواستم از 3dbaz بلوری بخرم ولی از وقتی که شما گفتی فیلم آواتارش تو پلیرتون اجرا نشد شک کردم. به نظر شما بقیه بلوری هاش همینطورن؟ این 3dbaz چقدر هزینه پستی میگیره؟ سایت دیگه ای سراغ دارین که بلوری باکیفیت داشته باشه

mehdi speed 700
05-02-2012, 18:42
سلام آقا مهدی راستش من میخواستم از 3dbaz بلوری بخرم ولی از وقتی که شما گفتی فیلم آواتارش تو پلیرتون اجرا نشد شک کردم. به نظر شما بقیه بلوری هاش همینطورن؟ این 3dbaz چقدر هزینه پستی میگیره؟ سایت دیگه ای سراغ دارین که بلوری باکیفیت داشته باشه

رفیق مگه 3d نمیخوای خوب همین side by side هارو بگیر کیفیتشون هم خوبه.من این بلوریی که رایت شد مشکل داشت.دیگه هم این سایته بلوری نمیفروشه

mehdi speed 700
05-02-2012, 19:53
دوستان یه تاپیک در مورد بلوری پلیر های ال جی ایجاد کردم.هر کسی اطلاعاتی داره یا مشکلی داره اینجا مطرح کنه:

s a j j a d
05-02-2012, 20:01
آقايون لينك داونلود آخرين آپديت تلويزيون ال جي 47" ال دبليو 5700 رو داريد؟ من تو خونه اينترنت ندارم مي خواهم آفلاين آپديتش كنم تلويزيونمو
و ديگه اينكه با وصل كردن كامپيوتر به تلويزيون تونستم ايميج فيلمهاي بلوري رو با برنامه پاور دي وي دي 12 پخش كنم اما نتونستم سه بعدي شو تنظيم كنم كسي اطلاعاتي داره تو اين مورد؟

mehdi speed 700
05-02-2012, 20:18
نمیدونم والا
الان ورژن آخرین آپدیتی که شما رو تی ویت داری چی هست؟

04.03.13

این آخرین آپدیته

kouroshpayande
05-02-2012, 21:25
رفیق مگه 3d نمیخوای خوب همین side by side هارو بگیر کیفیتشون هم خوبه.من این بلوریی که رایت شد مشکل داشت.دیگه هم این سایته بلوری نمیفروشه
رفیق سایت فرشنده side by side بهم معرفی میکنی

moeen77
05-02-2012, 23:46
سلام واسه تلوزیون pz9500 هم ابدیت هست اگر هست غیر از تغییر و ابدیت اسمارت کار دیگه ایم می کنه

ئظا
06-02-2012, 01:03

ایرادی که مهدی خورده بوده احتمال زیاد از فیلم بوده
از اینا میتونی بگیری دوسته عزیز:

آقايون لينك داونلود آخرين آپديت تلويزيون ال جي 47" ال دبليو 5700 رو داريد؟ من تو خونه اينترنت ندارم مي خواهم آفلاين آپديتش كنم تلويزيونمو
و ديگه اينكه با وصل كردن كامپيوتر به تلويزيون تونستم ايميج فيلمهاي بلوري رو با برنامه پاور دي وي دي 12 پخش كنم اما نتونستم سه بعدي شو تنظيم كنم كسي اطلاعاتي داره تو اين مورد؟

آخرین آپدیت رو لینکش رو تو صفحه قبل گذاشتم
برای 5700 هم هست ولی گویا برای ایران فرق میکنه؟!

04.03.13

این آخرین آپدیته

مهدی این که خیلی قدیمی محسوب میشه
4.02.62 هست؟!
منتهی این وسطش 2 هست و ماله شما 3؟!!!!!!!!!

teenager227
06-02-2012, 08:14

من درست متوجه نشدم. یعنی mkv با رزولوشن 1920 در 1080 میتونه پخش کنه؟ اگه صداش فقط mp3 باشه پخش میکنه؟ اینطوری که خیلی از mkv هارو پخش نخواهد کرد.؟!؟!؟!؟!
راستی من میخواستم lw980 بخرم. کسی از قیمتش خبر داره؟ و کلا اینکه چه جوریاس. من هرچی review ازش خوندم خوب بوده. واسه من از همه چی مهمتر اینه که خود تلویزیون بتونه mkv بخونه مخصوصا full hd

s a j j a d
06-02-2012, 09:41

اون آپديت مگه مال 6500 نبود؟
و اينكه براي ايران فرق مي كنه يعني حالا آپ نكنم؟

ئظا
06-02-2012, 10:53
من درست متوجه نشدم. یعنی mkv با رزولوشن 1920 در 1080 میتونه پخش کنه؟ اگه صداش فقط mp3 باشه پخش میکنه؟ اینطوری که خیلی از mkv هارو پخش نخواهد کرد.؟!؟!؟!؟!
راستی من میخواستم lw980 بخرم. کسی از قیمتش خبر داره؟ و کلا اینکه چه جوریاس. من هرچی review ازش خوندم خوب بوده. واسه من از همه چی مهمتر اینه که خود تلویزیون بتونه mkv بخونه مخصوصا full hd

تا جایی که من میدونم حد اکثر رزولوشن 1080p هست و صدا رو هم تا دالبی 5.1 پشتیبانی میکنه فقط مثله اینکه dts رو ساپورت نمیکنه
تو ایران 980 نیست و LW 98000 هست که سایز 47 اش 3.900.000 هست ، منم دارم میگیرم امروز فردا
تا جایی که میدونم حرف نداره و در حال حاظر جزو 5 تا تلوزیون برتر دنیا هست

اون آپديت مگه مال 6500 نبود؟
و اينكه براي ايران فرق مي كنه يعني حالا آپ نكنم؟

دوسته عزیز عجله نکن فعلا
اون آپدیت ماله خیلی از مدل ها هست رو همون لینک کلیک کنی میبینی
ولی گویا آپدیتی که تو ایران استفاده میشه وسطش 03 هست و آپدیته آمریکا و اروپا 02 داره
که فکر میکنم اگر اون رو بزنی یه سری چیزا مثل فرکانس و تنظیمات --- t که مخصوص ایران هست و یا
منو فارسی و ..... بپره ، شایدم کلا ضرر داشته باشه؟
یکی باید از گلدیران بپرسه!

mehdi speed 700
06-02-2012, 16:31

آقا شما از نظر mkv ها مطمئن باش.همرو پخش می کنه تا رزولیشن full hd.فقط من میگم صداش باید مدیکش mp3 باشه.فیلم هارو پخش می کنه ولی صداش رو پشتیبانی نمی کنه.اگه فیلم از نت میگیری یعنی همین mkv هایی که توی نت واسه دانلود هست اینارو میتونه ساپورت کنه

s a j j a d
06-02-2012, 17:36
تا جایی که من میدونم حد اکثر رزولوشن 1080p هست و صدا رو هم تا دالبی 5.1 پشتیبانی میکنه فقط مثله اینکه dts رو ساپورت نمیکنه
تو ایران 980 نیست و LW 98000 هست که سایز 47 اش 3.900.000 هست ، منم دارم میگیرم امروز فردا
تا جایی که میدونم حرف نداره و در حال حاظر جزو 5 تا تلوزیون برتر دنیا هست

دوسته عزیز عجله نکن فعلا
اون آپدیت ماله خیلی از مدل ها هست رو همون لینک کلیک کنی میبینی
ولی گویا آپدیتی که تو ایران استفاده میشه وسطش 03 هست و آپدیته آمریکا و اروپا 02 داره
که فکر میکنم اگر اون رو بزنی یه سری چیزا مثل فرکانس و تنظیمات --- t که مخصوص ایران هست و یا
منو فارسی و ..... بپره ، شایدم کلا ضرر داشته باشه؟
یکی باید از گلدیران بپرسه!

مرسي از پاسخگوييتان تلويزيون ال جي من ساخت ايران نيست از --- t هم استفاده نمي كنم اما به توصيه شما صبر مي كنم

hesampc
06-02-2012, 17:52
اقا من چند تا فیلم از نت خریدم کسی با رزولوشن 3840*1080 که SBS هستمند که اگه نصف بشه میشه دوتا 1920 *1080 روی هم که 3 بعدی میشه ... ولی من هرچی با این رزولیشن رو دستگاه خواستم اجرا کنم اجرا نشد ... ولی 1920*1080 مشکلی دنداشت ولی اخه با این رزولویشن کیفیت خوب نمیشه یعنی 1080*960 یعنی 960 لاین افقی کشیده میشه و تا به 1920 برسا پس کیفیت خیلی پاین میاد ... نمیدونم چیکار کنم تا Full SBS (3840*1080) پخش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه با هم میگم من تو پخش Half SBS (1920*1080( مشکلی ندارم ):

myleila
06-02-2012, 18:06
سلام

این 65100 انگار دیگه پیدا نمیشه .. جالبه روی هرچی دست میزاریم نایاب میشه .. من دیگه کم کم دارم ناامید میشم میخوام برم سراغ سامسونگ هرچند که 8880 اونم گیر نمیاد

ممنون

ئظا
06-02-2012, 19:46
سلام

این 65100 انگار دیگه پیدا نمیشه .. جالبه روی هرچی دست میزاریم نایاب میشه .. من دیگه کم کم دارم ناامید میشم میخوام برم سراغ سامسونگ هرچند که 8880 اونم گیر نمیاد

ممنون

منظورت رو از پیدا نمیشه متوجه نمیشم؟!
اتفاقا من یه دونه 65100 دارم آکبند سایز 42
که میخوام با 98000 عوض کنم
بخوای میتونم همین رو بهت بدم ( چون فرق نداره چه اینو بدم به مغازه الباقیش رو بدم چه کلا پول بدم به طرف )
شما کجا هستید؟
اگه تهرانید بگید تا براتون ردیفش کنم ، البته از همون نمایندگی بگیرید راحت ترید و ارسالشم براتون رایگان هست

myleila
06-02-2012, 20:11
بخوای میتونم همین رو بهت بدم ( چون فرق نداره چه اینو بدم به مغازه الباقیش رو بدم چه کلا پول بدم به طرف )
شما کجا هستید؟
اگه تهرانید بگید تا براتون ردیفش کنم ، البته از همون نمایندگی بگیرید راحت ترید و ارسالشم براتون رایگان هست

سلام

ممنون دوست عزیز

متاسفانه بدبختی اینه که من استان فارس هستم .. اینجا هم یه نمایندگی بیشتر نداره اونم هر روز منو سر میدوونه و میگه حالا فردا بیا زنگ بزنم فلان رفیقم ببینم داره یا نه .. علت این کارش هم اینه که مدل 57000 اورده اونم 42 اینچ و 65100 سایز 55 و تا اونا رو پول نکنه جنس جدید نمیاره .. کلا این عادتش دیگه معروف شده .. متاسفانه وسیله و امکانات هم فعلا ندارم که برم شیراز دنبالش

mehdi speed 700
06-02-2012, 20:24
اقا من چند تا فیلم از نت خریدم کسی با رزولوشن 3840*1080 که SBS هستمند که اگه نصف بشه میشه دوتا 1920 *1080 روی هم که 3 بعدی میشه ... ولی من هرچی با این رزولیشن رو دستگاه خواستم اجرا کنم اجرا نشد ... ولی 1920*1080 مشکلی دنداشت ولی اخه با این رزولویشن کیفیت خوب نمیشه یعنی 1080*960 یعنی 960 لاین افقی کشیده میشه و تا به 1920 برسا پس کیفیت خیلی پاین میاد ... نمیدونم چیکار کنم تا Full SBS (3840*1080) پخش کنم کسی میتونه راهنمایی کنه با هم میگم من تو پخش Half SBS (1920*1080( مشکلی ندارم ):

رفیق من این سوال رو از شما دارم شما که علاقه ی زیاد به full hd دارین شما این فیلم هارو میخواین از فاصله ی 2 متری تماشا کنین.چون چشم انسان فقط از فاصله ی 2 متری میتونه تصویر full hd رو تشخیص بده.

نمیتونین پخش کنین خیلی سنگیه.شما همونارو سه بعدی ببین من ضمانت می کنم تغییر کیفیت رو زیاد حس نکنید.
چرا اینقدر سخت میگیرین به خودتون رفقا.اینطوری بخواید فیلم ببینید هیچ وقت حواستون به فیلم نیست.من با مانیتورم میبینم یه حالی می کنم

myleila
06-02-2012, 21:50
شما کجا هستید؟

سلام

ممنون دوست عزیز

متاسفانه من استان فارس هستم .. اینجایی هم که من هستم یه نمایندگی الجی بیشتر نیست که اونم هر روز داره منو میدوونه .. میگه شرکت نداره حالا فردا بیا دوباره زنگ میزنم .. فقط هم به این خاطر که تی وی هایی که اورده رو اول اب کنه بعد جنس جدید بیاره .. متاسفانه امکان اینکه به شیراز هم برم ندارم

داستانی شده واسه خودش

ئظا
06-02-2012, 22:36
مرسي از پاسخگوييتان تلويزيون ال جي من ساخت ايران نيست از --- t هم استفاده نمي كنم اما به توصيه شما صبر مي كنم

پس اگر اینطوره آپدیت رو بگیر و با خیال راحت بزن بهش:46:

راستی این لیست چگونگی تعلق گرفتن هدایای نورورزی ال جی هست:

teenager227
06-02-2012, 22:51
آقا شما از نظر mkv ها مطمئن باش.همرو پخش می کنه تا رزولیشن full hd.فقط من میگم صداش باید مدیکش mp3 باشه.فیلم هارو پخش می کنه ولی صداش رو پشتیبانی نمی کنه.اگه فیلم از نت میگیری یعنی همین mkv هایی که توی نت واسه دانلود هست اینارو میتونه ساپورت کنه

خوب چه فایده. فیلم رو که نمیشه بدون صدا دید. من کلی فیلم mkv از تو نت دانلود کردم. ولی اکثرا فرمت صداشون ac3 هست. یعنی mp3 نیست. یا باید همشون رو کانورت کنم که چند سال طول میکشه ! یا فیلم صامت ببینم عین چارلی چاپلین ;-)

kouroshpayande
06-02-2012, 22:52
بلوری بگیرین
sbs و... کیفیت مطوبی ندارن

ئظا
06-02-2012, 23:02
دوسته عزیز برای پخش رزلوشن های بالا باید پلیر مناسب داشته باشید که چیپ قوی داشته باشه و توانایی پردازشش بالا باشه ( یک بلوری پلیر سه بعدی فکر میکنم بتونه پخش کنه )
خود تلوزیون قدرت این کار رو نداره

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

خوب چه فایده. فیلم رو که نمیشه بدون صدا دید. من کلی فیلم mkv از تو نت دانلود کردم. ولی اکثرا فرمت صداشون ac3 هست. یعنی mp3 نیست. یا باید همشون رو کانورت کنم که چند سال طول میکشه ! یا فیلم صامت ببینم عین چارلی چاپلین ;-)

شما فقط صدا رو کانورت کنید اگر بلوری پلیر ندارید که خیلی هم طول نمیکشه
من 17 تا فیلم sbs رو از dts به dd5.1 در حدود 10-11 ساعت کانورت کردم
حجم فیلم ها هم جمعا 146 گیگ بود
ولی بازم پیشنهاد میکنم بلوری پلیر بگیرید
چون کیفیتی که فیلم های بلوری دارن عناوین sbs و ... ندارن

بلوری بگیرین
sbs و... کیفیت مطوبی ندارن

موافقم:46:

mehdi speed 700
06-02-2012, 23:10
دوسته عزیز برای پخش رزلوشن های بالا باید پلیر مناسب داشته باشید که چیپ قوی داشته باشه و توانایی پردازشش بالا باشه ( یک بلوری پلیر سه بعدی فکر میکنم بتونه پخش کنه )
خود تلوزیون قدرت این کار رو نداره

---------- Post added at 11:02 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

شما فقط صدا رو کانورت کنید اگر بلوری پلیر ندارید که خیلی هم طول نمیکشه
من 17 تا فیلم sbs رو از dts به dd5.1 در حدود 10-11 ساعت کانورت کردم
حجم فیلم ها هم جمعا 146 گیگ بود
ولی بازم پیشنهاد میکنم بلوری پلیر بگیرید
چون کیفیتی که فیلم های بلوری دارن عناوین sbs و ... ندارن

موافقم:46:

محمد رضا رفیق مشکل صدارو میشه با بلوری پلیر حل کرد ولی اون رزولیشن رو نمیشه چون واقعا سنگینه.
من امتحان کردم نشد.بلوری پلیر اجرا نکرد

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

نه ac3 رو نمیشه با tv دید.ولی با بلوری پلیر میشه

ئظا
07-02-2012, 00:20
محمد رضا رفیق مشکل صدارو میشه با بلوری پلیر حل کرد ولی اون رزولیشن رو نمیشه چون واقعا سنگینه.
من امتحان کردم نشد.بلوری پلیر اجرا نکرد

میدونی که من هنوز تلوزیون و پلیر رو نگرفتم و امروزم که زنگ زدم گفت بارشون رسیده و تا دو روز دیگه انشااله
میرسه دست نمایندگی ها ، منم میگیرم به امید خدا:46:
به همین دلیل نمیدونم چیا رو دقیقا ساپورت میکنه:13:
ولی میدونم پلیرهایی هستن که ساپورت میکنن منتهی باید چیپ marvell qdeoداشته باشن

kouroshpayande
07-02-2012, 01:21
میدونی که من هنوز تلوزیون و پلیر رو نگرفتم و امروزم که زنگ زدم گفت بارشون رسیده و تا دو روز دیگه انشااله
میرسه دست نمایندگی ها ، منم میگیرم به امید خدا:46:
به همین دلیل نمیدونم چیا رو دقیقا ساپورت میکنه:13:
ولی میدونم پلیرهایی هستن که ساپورت میکنن منتهی باید چیپ marvell qdeoداشته باشن
آقا مبارکه... مدلش چیه
بررسی چیپ های MediaTek

ئظا
07-02-2012, 02:35
آقا مبارکه... مدلش چیه
بررسی چیپ های MediaTek
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ogfa.com%2Fpost-189.aspx)

سلامت باشی دوسته عزیز
47LW98000 + BD670 انشااله

saeeiid
07-02-2012, 09:16
دوستان محترم !
بالاخره این بلو ری پلیرها این full sbs رو پخش میکنه با یو اس بی ؟

pinokiu
07-02-2012, 10:26
بچه ها من تونستم لگ تلویزیون رو با دقت خوبی اندازه بگیرم
لگ پورت hdmi برابر هست با:
100±10 میلی ثانیه
و لگ پورت RGB برابر هست با:

80±10 میلی ثانیه
و الجی هم به قبر باباش خندیده که گفته 2.4 میلی ثانیه رسپانس تایمشه

چقدر این نژاد چشم تنگ دروغگو و کلاه برداره!!!!!
خیلی حرصم میگیره اینجوری کلاهمونو ور میدارن
.
.
.
اگه خواستین بهتون میگم چطور اندازه بگیرید
راستی محمدرضا جان شما هم اگه میتونی اون تلویزیون رو که بازش هم نکردی خب برو پس بده دیگه ولی ال جی نخر
این همه هم که میخوای سر بزاری با اون پول یه شارپی سونی چیزی بگیر
واسه گیم هم فکر کنم خودت میدونی اکثر بازیها با عینک اکتیو جور در میان
دیگه خود دانی هرجور خودت صلاح میدونی اما من که دیگه اصلا رو این برند ذهنیت خوبی ندارم
در حد صنام قبولش دارم نه بیشتر

saeeiid
07-02-2012, 12:50
بچه ها من تونستم لگ تلویزیون رو با دقت خوبی اندازه بگیرم
لگ پورت hdmi برابر هست با:
100±10 میلی ثانیه
و لگ پورت RGB برابر هست با:

80±10 میلی ثانیه
و الجی هم به قبر باباش خندیده که گفته 2.4 میلی ثانیه رسپانس تایمشه

چقدر این نژاد چشم تنگ دروغگو و کلاه برداره!!!!!
خیلی حرصم میگیره اینجوری کلاهمونو ور میدارن
.
.
.
اگه خواستین بهتون میگم چطور اندازه بگیرید
راستی محمدرضا جان شما هم اگه میتونی اون تلویزیون رو که بازش هم نکردی خب برو پس بده دیگه ولی ال جی نخر
این همه هم که میخوای سر بزاری با اون پول یه شارپی سونی چیزی بگیر
واسه گیم هم فکر کنم خودت میدونی اکثر بازیها با عینک اکتیو جور در میان
دیگه خود دانی هرجور خودت صلاح میدونی اما من که دیگه اصلا رو این برند ذهنیت خوبی ندارم
در حد صنام قبولش دارم نه بیشتر

من فدات بشم که از سیستم های استاندارد اروپایی دقیق تر اندازه گرفتی .
بی زحمت دقیق بگو چه جوری اندازه گرفتی و این رو هم ذکر کن که اونها چه جوری اندازه گرفتن و موفق به دریافت گواهینامه شدن .
دوتاش رو بگو و تصمیم گیری رو بگذار به عهده خود بچه ها . ممنون