PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

vb-sosol
03-01-2012, 14:12
سلام دوستان
همه میگن تنظیم دستی 57000 بهترین تصویر رو میده
حالا یکی لطف کنه و زحمت بکشه بگه چی رو روی چی بزاریم تا بهترین کیفیت رو ببینیم
من الان رو حالت استاندارد تصویرها رو میبینم

Mr.Oo
03-01-2012, 14:35
ممنون که جواب دادی دوست عزیز زمانی که هارد رو به تلویزیون میزنی راحت هارد رو شناسایی میکنه میشه باهاش راحت ضبط کرد خودت امتحان کردی میتونی یه مختصر توضیح بدی بازم ممنون از توجهت
مدل تی وی من 3D 42Lw45000

بعد از اینکه هارد رو به تلویزیون میزنی باید اول اون رو فرمت کنی که خود تلویزیون این پیغام رو میده و بعد از فرمت کردن هارد میتونی برنامه هارو از طریق منوی Home که تو تلویزیون های جدید ال جی هست ضبط کنی و این نکته رو هم باید بگم که با این روش فقط میتونی برنامه هایی رو که از طریق تلویزیون دیجیتال خود تلویزیون نشون میدن رو ضبط کنی و برای مثال نمیتونی برنامه هایی رو که از ماهواره نشون میدن رو ضبط کنی!

mehdi speed 700
03-01-2012, 15:49
سلام دوستان
همه میگن تنظیم دستی 57000 بهترین تصویر رو میده
حالا یکی لطف کنه و زحمت بکشه بگه چی رو روی چی بزاریم تا بهترین کیفیت رو ببینیم
من الان رو حالت استاندارد تصویرها رو میبینم

رفیق شما نسبت به نیازت باید تنظیمات رو عوض کنی.
من خودم توی خونه روی سنسور هوشمند میزارم کیفیت مطلوب رو بهم میده هیچ مشکلی هم نداره.
سنسور هوشمند نسبت به نور محیط تنظیمات رو کم زیاد میکنه

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

سلام من شنیدم عمق 3 بعدی بسیو از اکتیو کمتره درسته

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:47 PM ----------

سلام با این مدم های جی بی اراس می توان به اینترنت lw5700 وصل شد

رفیق هیچ فرقی بین عمق نداره هر کسی بهت گفته چرت و پرت گفته.
فرق پسیو و اکتیو توی عمق نیست توی رفع مشکلات و معایب هر دوشه.
که معایب پسیو خیلی کمتر از اکتیو به علاوه ی تداخل تصویر زاویه دید این چیزا......

yas0102
03-01-2012, 16:45
سلام دوستان
یکی دو روز پیش ورژن جدید تلویزیون رو از خود سایت ال جی گرفتم و اپدیتش کردم اولش تو تنظیمات تلویزیون دنبال چیزه تازه ای بودم ولی چیزی تغییر نکرده بود جز ورژن تی وی.اما الان متوجه شدم که کیفیت کانال های دیجیتال افت کرده یعنی نسبت به قبل کاملا مشخصه که داره بدتر نشون میده.الان نمیدونم چیکارش کنم یعنی این مشکل از اپدیت جدیدشه کسی میتونه کمکم کنه

mehdi speed 700
03-01-2012, 18:02
سلام دوستان
یکی دو روز پیش ورژن جدید تلویزیون رو از خود سایت ال جی گرفتم و اپدیتش کردم اولش تو تنظیمات تلویزیون دنبال چیزه تازه ای بودم ولی چیزی تغییر نکرده بود جز ورژن تی وی.اما الان متوجه شدم که کیفیت کانال های دیجیتال افت کرده یعنی نسبت به قبل کاملا مشخصه که داره بدتر نشون میده.الان نمیدونم چیکارش کنم یعنی این مشکل از اپدیت جدیدشه کسی میتونه کمکم کنه

فکر نکنم شاید شاید چون آپدیت شده الگوریتم گیرنده ی دیجیتال زیاد با کیفیت sd مچ نیست

omidrasool
03-01-2012, 18:52
سلام بچه ها
LG الان جشواره نداره؟

pesaramol
03-01-2012, 19:06
سلام ! میتونین کمک کنین از نظر قیمت و امکانات و کیفیت تصویر بین lcd660 و led lw57000 تو سایز 42 کدوم بهتره ؟ :8:

vb-sosol
03-01-2012, 19:21
رفیق شما نسبت به نیازت باید تنظیمات رو عوض کنی.
من خودم توی خونه روی سنسور هوشمند میزارم کیفیت مطلوب رو بهم میده هیچ مشکلی هم نداره.
سنسور هوشمند نسبت به نور محیط تنظیمات رو کم زیاد میکنه

سنسور آره خوبه
ولی شنیده بودم تنظیم دستی کنن خیلی بهتر میشه
من تنظیم میکنم ولی نیمدونم چی رو چه مقداری بزارم که بهتر باشه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

سلام دوستان

اتفاقا من هفته پیش بود فکر کنم که آپدیتش کردم البته با خود tv آپدیت کردم
قرار هم نیست هر آپدیتی توی ظاهر تغییری ایجاد شود !
قطعا مشکلی بود که توسط این آپدیت حل شده و قرار هم نیست مشکل افزودن بشه
و اتفاقا قبل از آپدیت وقتی روی کانال های دیجیتال میرفتم یه چند ثانیه تاخیر صدا و تصویر داشتم ولی با این اپدیت جدید این مشکل خیلی خیلی کم پیش میاد و سریع صدا و تصویر با هم مچ میشوند

pesaramol
03-01-2012, 19:58
سلام بچها ! کسی می تونه به من تو مقایسه کردن از نظر کیفیت تصویر و امکانات بین lcd660 و led 57000 lg کمک کنه ؟

mehdi speed 700
03-01-2012, 20:07
سلام بچه ها
LG الان جشواره نداره؟

نخیر رفیق تموم شد.شاید بهمن و قبل عید بزارن شاید شاید.چون معمولا قبل عید فقط قیمت ها افت می کنه

mehdi speed 700
03-01-2012, 20:27
سلام بچها ! کسی می تونه به من تو مقایسه کردن از نظر کیفیت تصویر و امکانات بین lcd660 و led 57000 lg کمک کنه ؟

رفیق من یه مقایسه میزارم خودت دیگه روش فکر کن.

سری : LW57000مشخصات برتر :

طرح شیک با قاب و لبه باریک
عینک سه بعدی (4 عدد)
تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی
تلوزیون هوشمند (Smart TV)

صرفه جویی فوق هوشمندانه انرژی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دارای گیرنده داخلی دیجیتال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت پخش فرمت HD DivX : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت Time Machine Ready) DVR) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت DLNA/WiFi : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تبدیل تصاویر دو بعدی به سه بعدی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تلویزیون هوشمند (Smart TV) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cinema 3D : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نسبت کنتراست : 1:8.000.000 قابلیت انطباق : 100 هرتز

سری : LCD660مشخصات برتر :

کیفیت تصویر Full HD با وضوح 1080×1920 پیکسل
قابلیت انطباق 200هرتز
نسبت کنتراست 1:200.000
زمان پاسخ دهی2میلی ثانیه

دارای قابلیت Clear voice II : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت بی سیم (Wireless Ready) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت پخش صدای دالبی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صرفه جویی هوشمندانه انرژی در بالاترین سطح : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت اتصال به شبکه های اینترنتی (NetCast) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت (DLNA) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ورودی USB2.0 (قابلیت پخش DivX,JPEG,MP3) : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سنسور هوشمند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابلیت پخش HD DivX : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کیفیت تصویر Full HD با وضوح 1920X1080 پیکسل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نسبت کنتراست : 1:200.000 زمان پاسخ دهی : 2 میلی ثانیهبلندگوها : دو بلندگوی یک تکه قدرت خروجی صدا : 20 واتورودی USB 2.0 : 2 ورودی HDMI : 3 قابلیت انطباق : 200 هرتز

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

سنسور آره خوبه
ولی شنیده بودم تنظیم دستی کنن خیلی بهتر میشه
من تنظیم میکنم ولی نیمدونم چی رو چه مقداری بزارم که بهتر باشه

---------- Post added at 08:21 PM ---------- Previous post was at 08:18 PM ----------

اتفاقا من هفته پیش بود فکر کنم که آپدیتش کردم البته با خود tv آپدیت کردم
قرار هم نیست هر آپدیتی توی ظاهر تغییری ایجاد شود !
قطعا مشکلی بود که توسط این آپدیت حل شده و قرار هم نیست مشکل افزودن بشه
و اتفاقا قبل از آپدیت وقتی روی کانال های دیجیتال میرفتم یه چند ثانیه تاخیر صدا و تصویر داشتم ولی با این اپدیت جدید این مشکل خیلی خیلی کم پیش میاد و سریع صدا و تصویر با هم مچ میشوند

من دیر به دیر آپدیت میکنم تازگی ها هم یه آپدیت جدید اومده بود نگرفتم چه فایده. تا حالا واسه ی من مکلی پیش نیومده.
فقط توی زیرنویس ها و صدای های با کیفیت گیر می کنه.
دوستان کسی این جا بلوری پلیر داره

mehdi speed 700
03-01-2012, 20:44
دوستان اینارو هم میزارم گفتم شاید خوشتون بیاد همش در مورد led57000 هستش

اشتراک هوشمند به منظور اشتراک آسان دسترسی بدون استفاده از سیم به محتوای ذخیره شده در دستگاه های دیجیتال از جمله دوربین های دیجیتال ، گوشی های همراه ، تبلت و رایانه ها و به نمایش گذاشتن آنها بر روی تلویزیون های عریض خانگی ، فقط با یک کلیک ساده .

با smart share خود را از اتصالات پیچیده کابل ها خلاص کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دسترسی به اطلاعات فایل با استفاده از مدیا لینک Media Link Smart Share عبارت است از سرویس آسانی که اطلاعات جامعی پیرامون محتوای فایل در اختیار قرار می دهد. این امر از طریق جستجوی خودکار نام فایل در شبکه انجام می شود . خلاصه موضوع ، بازیگران ، کارگردان، رده بندی تماشاگران و سایر اطلاعات مربوطه فورا نشان داده می شود. آیکون Media Link به منظور دستیابی سریع در نوار نشانگر موجود است.

اجرا توسط PLEX

برای استفاده از مدیا لینک فقط کافیست اپلیکیشن PLEX را بر روی رایانه ، تبلت یا گوشی هوشمند نصب کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جستجوی کامل شبکه جستجو گر شبکه عملکردی است که شما را قادر می سازد همانند رایانه در محیط اینترنت به گشت و گذار بپردازید. هر وقت که مایلید با کلیک بر
Web Broswer در نوار نشانگر به جستجوی شبکه اینترنت یپردازید. و به راحتی از طریق یک محیط کاربری مستقیم ، به محتوای اینترنت دسترسی داشته باشید.
1- وارد کردن آسان متن (Easy Text Input)

صفحه کلید مجازی با پیشنهاد خودکار کلمات کلیدی جستجوی اینترنت را سریع و آسان می کند.

2- علامت گذاری تصویری(Visual Bookmark)

باعث می شود به آسانی به محتوا دست یافته و از عملکردهای جستجوی سریع و آسان پشتیبانی می کند.

3- راحتی کار با Convenient: UI

UI به منظور جستجوی آسان اینترنت طراحی شده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرشار از سرگرمی ، سرشار از نشاط
از اپلیکیشن های پر کاربر و بازی های تعاملی طراحی شده برای وسایل سرگرمی شخصی و خانوادگی لذت ببرید. شما می توانید به سرعت به فروشگاه مجازی بر روی صفحه تلویزیون متصل شده و اپلیکیشن ها را دانلود کنید. صفحه اصلی را مطابق میل با اپلیکیشن های دلخواه اختصاصی کنید و هر وقت که میل بودید مستقیما به آنها دسترسی داشته باشید.

* فروشگاه LG APP همراه با به روز رسانی نرم افزار تلویزیون ال جی ، به روز می شود.

* با توجه به مکان و زمان ، خدمات موجود متفاوت هستند. تصاویر شبیه سازی شده اند. برای دستیابی به محتوای باند عریض به اتصال به اینترنت نیاز دارید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با محتوای منتخب فقط یک کلیک فاصله دارید

از طریق منوی محتوای منتخب ، مجموعه ای از موارد سرگرمی پر استفاده را تجربه کنید . سرویس محتوای منتخب از میان صدها اپلیکیشن ، فقط موارد کاربری و معروف را دسته بندی و انتخاب می کند.

آرامش بیشتری برای چشمهایتان

دارای گواهی رسمی تصویر بدون پرش
بدون سرگیجه، حالت تهوع یا ناراحتی فن آوری سینما سه بعدی ال جی پرش را از عینک حذف کرده و شما می توانید برای مدت زمان طولانی بدونه سرگیجه و خستگی به تماشای تصاویر سه بعدی بپردازید.

بدون محو شدگی
در حالیکه عینک های پیشرفته سینما سه بعدی ال جی پرش را از بین می برند. پانل های این تلویزیون های سه بعدی نیز تصاویر شفافتر و عاری از تاری ارایه می کنند. از تجربه تماشای برتر فیلم سه بعدی بدون تداخل تصاویر و سردرد ناشی از آن (در قیاس با سایر فن آوری های سه بعدی) لذت ببرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عینک های سه بعدی راحت

سبک

عینک های سینما سه بعدی ال جی تنها 16 گرم وزن دارند - تقریبا نصف وزن سایر عینک های سه بعدی.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فاقد امواج مضر

عینک های سینما سه بعدی ال جی بدون باتری بوده و فاقد امواج الکترومغناطیس مضر هستند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بدون باتری
برخلاف عینک های سه بعدی معمولی ، دیگر مجبور نیستید نگران شارژ دوباره باتری عینک باشید.

هر چه بیشتر ، بهتر
از بهای گزاف عینک های سه بعدی معمولی پرهیز کنید .عینک های سینما سه بعدی ال جی بسیار مقرون به صرفه هستند ، پس می توانید تعداد بیشتری خریده و از تجربه سه بعدی با دوستان و آشنایان لذت ببرید.
تصاویر سه بعدی فوق العاده

نهایت شفافیت سه بعدی
تا دو برابر شفاف تر از تلویزیون های سه بعدی معملی با مصرف بهینه نور زمینه ، تلویزیون های سینما سه بعدی ال جی تصاویر شفاف تر و واضح تری ارائه می کنند.

امکان مانور بیشتر
زاویه دید وسیع و قابلیت تماشای تصویر در حالت های مختلف نشسته و ایستاده
فن آوری سینما سه بعدی ال جی زاویه دید وسیعی برای مخاطبین فراهم کرده است و از لحاظ موقعیت قابل تماشا مانور بیشتری دارد. در حالت خوابیده و تکیه داده به پشت از تصاویر شفاف و واضح سه بعدی لذت ببرید.

کنترل دید و عمق سه بعدی
به منظور ایجاد شرایط دید مطلوب ، می توان تنظیماتی بر اساس مسافت دید و عمق سه بعدی انجام داد تا محیط دید بهینه ای حاصل شود . برای دید نزدیک ، فاصله بین اشکال سه بعدی در صفحه قابل کاهش است تا بدین ترتیب از فشار روی چشم جلوگیری شود. افرادی که ترجیح می دهند فاصله زیادی از تلویزیون داشته باشند می توانند با افزایش فاصله بین اشکال ، جلوه سه بعدی را افزایش دهند.

تبدیل دو بعدی به سه بعدی
تلویزیون های سه بعدی ال محتوای دو بعدی را از طریق الگوریتم تبدیل اختصاصی ال جی به سه بعدی تبدیل میکنند.

اتصال چندین منبع سه بعدی
تلویزیون سه بعدی ال جی از تمامی محتوای سه بعدی حاصل از دستگاه های ورودی گوناکون از قبیل USB 2.0 / DLNA و برنامه های ارسالی تلویزیون پشتیبانی می کند.

اشاره ، کلیک و کنترل
تلویزیون عادی ، پیچیده و خسته کننده تان را کنار گذاشته و تلویزیون هوشمند ال جی را روشن کنید. برای کنترل هر چیزی از جمله برنامه های کاربردی (اپیلیکیشن) مورد نظر ، محتوای منتخب و دستگاه های پخش فقط کافیست اشاره ، کلیک کنید و بکشید .تلویزیون هوشمند ال جی طوری طراحی شده است که بتوانید به راحت ترین شیوه ممکن دستگاه تان را کنترل کنید. ورودتان را به تجربه نوین وسایل سرگرمی منزل خوشامد می گوییم.

سایر ویژه گی ها

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ئظا
04-01-2012, 04:09
دوستان آیا پنل های این سری جدیدهایه ال جی ips هست؟
به خصوص در مورد LW 57000 سوالم هست

mmonemi
04-01-2012, 10:32
مبارکه چند اینچ و چقدر گرفتی ؟ آیا این مدل سه بعدی هست ؟ کیفیتش چطوره ؟

ممنون 47 اینچه با هدیه 500 تومنی و فروختن سینمای خانگی و یه کم تخفیف حدود 1.650 دراومد از مشهد خریدم
قیمت نقدش 2.050 بود.
از کیفیتش راضیم از نظر رنگ و روشنایی و عمق تصاویر و نیز زاویه دید که خوبه
در مورد ضیط کردنش هم که نمایندگی گفت باید هارد اکسترنال 500 به بالا داشته باشی
تصاویر تلویزیون و آنتن هم کیفیتش خوبه
مال من سه بعدی نیست مدل 57 اینچش سه بعدیه
هنوز کیفیتشو در فیلم های اکشن و پر سرعت با مدل های هم قیمت از سونی وسامسونگ از لحاظ
tru motion مقایسه نکردم

یک سوال از kia.tahamtan
چرا بحث ال جی رو تو تاپیک شارپ گذاشتین من اینجا رو توسط پیام خصوصی شما پیدا کردم !

mehdi speed 700
04-01-2012, 10:56
دوستان آیا پنل های این سری جدیدهایه ال جی ips هست؟
به خصوص در مورد LW 57000 سوالم هست

رفیق من که دارم میگم تلویزیون هایی که از سال 2009 به بعد هستند {ال جی} همشون پنل ips دارن.
دوست عزیز این قسمت زاویه دیدش رو امتحان کردم توی tv های ال جی و tv خودم که 57000 هست از هر طرف نگاه کنی یه کیفیت تصویر میبینی و سیاهی و سفیدی نداره ولی سامسونگ واقعا زاویه دیدش کمه زاویه ی خودت بیش تر از 54 درجه بشه از نظر عرض میگم tv یا سیاه میشه یا سفید

mehdi speed 700
04-01-2012, 11:38
این هم میخوام در مورد ips بزارم که دوستان بیشتر با پنل های ips آشنا بشند

فناوري VA در مقايسه با فناوري IPS توليد پنلهاي ال سي دي با فناوري هاي مختلفي صورت مي گيرد.
1- فناوري TN ارزانترين
2- فناوري VA قيمت متوسط : سامسونگ
3- فناوري IPS گرانترين : ال جي
ارزانترين پنل در واقع از قديمي ترين فناوري يعني TN استفاده مي كند و گرانترين پنل از فناوري IPS و مشتقات آن استفاده مي كند.
در فناوري پنلهاي اوليه (Twisted Nematic) بعلت شكل قرارگيري مولكولهاي كريستل مايع اشكالاتي مانند محدوديت زاويه ديد و رنگهاي غير طبيعي ديده مي شود.

اين مشكلات در فناوري VA كمتر گرديد ولي از بين نرفت. سامسونگ با استفاده از فناوري SPVA باز هم در توليد رنگ و بهبود زاويه ديد گامي برداشت ولي به هيچ شكل قابل مقايسه با فناوري IPS كه LG PHILIPS از آن استفاده مي كند نيست.
محدوديت زاويه ديد فناوري VA در مقايسه با بقيه فناوري ها در شكل زير كاملا قابل مشاهده است.
تصور كنيد تصويري كه شما از ال سي دي خود مي بينيد تصوير هاي ستون وسط باشد.اگر صفحه نمايش را كمي براست يا چپ مايل كنيم تصاوير پنلهاي سمت چپ (IPS) كه ساخته ال جي هستند تغييري نمي كنند ولي تصاوير پنلهاي سمت راستي (VA) كه ساخته سامسونگ هستند تغيير مي كنند.
مشكل بعدي پنلهاي VA مشكل پاسخ زماني است. پاسخ زماني در پنلهاي VA و مشتقات آن باز هم بيشتر از پنلهاي IPS است . با توجه به اينكه شركتهاي بزرگي همچون اپل در توليدات خود مثل Iphone و Ipod بعلت پاسخ زماني بهتر از پنلهاي IPS استفاده مي كنند تبليغات خلاف واقع شركتهاي توليد كننده پنل VA پاسخ زماني حدود 1 ميلي ثانيه را عنوان مي كند كه كاملا غير طبيعي است. در شكل زير مقايسه اي بين پاسخ زماني پنلهاي IPS از ال جي و پنل VA از سامسونگ مي بينيد.
همانطور كه در تصوير سمت چپ ( IPS از ال جي ) مي بينيد فيلمهاي اكشن و حادثه اي كه در آن سرعت تغيير تصوير زياد است در پنل سمت چپ بدون لرزش ديده مي شود در حاليكه در پنل سمت راست (VA از سامسونگ ) بعلت پاسخ زماني ضعيفتر تصوير همراه لرزش و پسماند تصاوير قبلي ديده مي شود.
موضوع بعدي حساسيت نسبت به ضربه مي باشد.
در پنلهاي (IPS ) بعلت شكل قرار گيري مولكولهاي كريستال مايع هنگامي كه روي پنل فشار وارد مي كنيم در نور و رنگ
صفحه تغييري مشاهده نمي كنيم ولي اين موضوع در پنلهاي (VA ) بصورت عيب زير خود را نشان مي دهد.

همچنين در هنگام نمايش فيلم اين عيب به شكل پسماند تصاوير قبلي مشاهده مي شود.
در مجموع بعلت پيچيدگي فناوري استفاده شده و مزاياي آن نسبت به بقيه توليد كنندگان پنل , پنلهاي IPS گرانتر از پنلهاي VA هستند.

البته این پنل فقط در tv های ال جی استفاده میشه نه در مانیتور ها.ولی در مانیتور های سال 2012 قرار استفاده بشه ولی این مانیتور ها گرون هستن.
و tv هایی که توی این 3سال اخیر ساخته شدن دارای این قالیت هستن

vb-sosol
04-01-2012, 12:50
من دیر به دیر آپدیت میکنم تازگی ها هم یه آپدیت جدید اومده بود نگرفتم چه فایده. تا حالا واسه ی من مکلی پیش نیومده.
فقط توی زیرنویس ها و صدای های با کیفیت گیر می کنه.
دوستان کسی این جا بلوری پلیر داره

حتما که نباید شما مشکلی داشته باشید :31:
شاید احتمال به یقین مشکل از نرم افزاری میتونه باشه
مثلا من تا قبل از آپدیت شبکه های دیجیتال رو صدا و تصویرشون بعضی وقت ها با هم هماهنگ نمیشد و یه زمانی طول میکشید تا هماهنگسازی انجام بشه ولی بعد از آپدیت این مشکل به صورت خیلی واضح حل شد
اگه من آپدیت نمیکردم قطعا هم فکر میکردم چون دیجیتال هست این امر عادی میباشد .

پ.ن: منم دنبال بلوری پلیر میگردم فیلمی که برامون فرستادم بلوری هست و سینمای خانگی ما هم vdv خور :41:
رفتم نمایندگی یه نمونه بلوری پلیر داشت میگفت 200 تومن:13:

moeen77
04-01-2012, 13:21
سلام من بعد از تحقیق فهمیدم تلوزیون های بسیو یک اشکال بزرگ دارند و او این است که به خاطر استفاده کردن از بنل بلاریزه تصویر های 2 بعدی 35 درصد تار است ایا درست است

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

سلا کسی به من بگه سیستم 3 بعدی اکتیو گران تر است یا بسیو منظورم عینکاش نیست

mehdi speed 700
04-01-2012, 15:25
سلام من بعد از تحقیق فهمیدم تلوزیون های بسیو یک اشکال بزرگ دارند و او این است که به خاطر استفاده کردن از بنل بلاریزه تصویر های 2 بعدی 35 درصد تار است ایا درست است

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

سلا کسی به من بگه سیستم 3 بعدی اکتیو گران تر است یا بسیو منظورم عینکاش نیست

شما به چشم دیدین یا پرس و جو کردین من خودم تست کردم به هیچ وجه این مشکل وجود نداره

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

حتما که نباید شما مشکلی داشته باشید :31:
شاید احتمال به یقین مشکل از نرم افزاری میتونه باشه
مثلا من تا قبل از آپدیت شبکه های دیجیتال رو صدا و تصویرشون بعضی وقت ها با هم هماهنگ نمیشد و یه زمانی طول میکشید تا هماهنگسازی انجام بشه ولی بعد از آپدیت این مشکل به صورت خیلی واضح حل شد
اگه من آپدیت نمیکردم قطعا هم فکر میکردم چون دیجیتال هست این امر عادی میباشد .

پ.ن: منم دنبال بلوری پلیر میگردم فیلمی که برامون فرستادم بلوری هست و سینمای خانگی ما هم vdv خور :41:
رفتم نمایندگی یه نمونه بلوری پلیر داشت میگفت 200 تومن:13:

در مورد بلوری پلیر اگه راهنمایی خواستی در خدمتم

jeghly
05-01-2012, 00:51
موضوع این دانگل وای فای چیه ؟
آیا میشه تلوزیون lg 57000 رو با مودم های وای فای متصل کرد؟ :46:

mehdi speed 700
05-01-2012, 09:31
موضوع این دانگل وای فای چیه ؟
آیا میشه تلوزیون lg 57000 رو با مودم های وای فای متصل کرد؟ :46:

رفیق واسه این که tv وایرلسش کامل بشه باید این دانگل رو برخی تا بتونی به مودم های وایرلس وصل بشی.نخواتسی یه کابل شبکه بخر به tv وصل کن من همین کار رو کردم چون دانگل وقتی منخواستم بخرم 30000 بود ولی حالا شده 65000 تومن منم نخریدم.آخرش کابل شبکه سرعتش واسه شبکه خانگی بالاتره ولی خوب سیمه دیگه باید سیمش رو از این کلیه خونه بکشی ببری پیش مودم.ولی وقتی بخوای فیلم های روی هارد رو با tv اجرا کنی منظورم فیلم هایی که توی هارد کامپیوتره.باید از کابل شبکه استفاده کنی

yas0102
05-01-2012, 14:35
سلام دوستان
برای فعال کردن وای فای تی وی باید دانگل وصل کرد که یه کابل به خروجی Hdmi و یه کابل دیگه به خروجی wireles تلویزون وصل میشه.
سوالم اینه که اگه تلویزیون خروجی وایرلس نداشته باشه میشه از مودم های یو اس بی استفاده کرد.

mehdi speed 700
05-01-2012, 15:15
سلام دوستان
برای فعال کردن وای فای تی وی باید دانگل وصل کرد که یه کابل به خروجی Hdmi و یه کابل دیگه به خروجی wireles تلویزون وصل میشه.
سوالم اینه که اگه تلویزیون خروجی وایرلس نداشته باشه میشه از مودم های یو اس بی استفاده کرد.

نخیر رفیق شما وقتی دانگل رو خریدی اون رو به ورودی wireles control وصل کنی بعدش خود تلویزیون میشناسدش.
اگه هم دانلگ نداشته باشی با هیچ وسیله ی وایرلس دیگه مثل مودم های وایرلس usb یا دانگل های برند های دیگه نمیشه وایرلس tv رو کامل کرد.

mmonemi
05-01-2012, 18:24
رفیق واسه این که tv وایرلسش کامل بشه باید این دانگل رو برخی تا بتونی به مودم های وایرلس وصل بشی.نخواتسی یه کابل شبکه بخر به tv وصل کن من همین کار رو کردم چون دانگل وقتی منخواستم بخرم 30000 بود ولی حالا شده 65000 تومن منم نخریدم.آخرش کابل شبکه سرعتش واسه شبکه خانگی بالاتره ولی خوب سیمه دیگه باید سیمش رو از این کلیه خونه بکشی ببری پیش مودم.ولی وقتی بخوای فیلم های روی هارد رو با tv اجرا کنی منظورم فیلم هایی که توی هارد کامپیوتره.باید از کابل شبکه استفاده کنی
سلام
آقا من یه lw95000 دارم واسه اینم دانگل لازمه؟
2-مودم وایرلسی سراغ داری که بشه با اون بطور بی سیم فیلم های رو هارد کامپیوتر رو اجرا کرد؟(بدون کابل شبکه)

mehdi speed 700
05-01-2012, 21:10
سلام
آقا من یه lw95000 دارم واسه اینم دانگل لازمه؟
2-مودم وایرلسی سراغ داری که بشه با اون بطور بی سیم فیلم های رو هارد کامپیوتر رو اجرا کرد؟(بدون کابل شبکه)

رفیق با دانگل نمیشه فیلم رو تماشا کرد شاید فیلم هایی که کیفیتشون پایینه رو از روی هارد اجرا کرد.
فکر نکنم به احتمال زیاد وایرلس کامله خبرش رو بهت خودنم

jeghly
05-01-2012, 21:34
من تلوزیون lg 57000 رو برای خرید انتخاب کردم فقط از دوستان
می خوام که مهر تایید رو برای این خرید برام بزنن منظور اینکه اگر معایبی دارد و یا محاسنی دارد که می شود معایبش را نادیده گرفت ذکر کنند ویا تضمینی برای این خرید بدهند:23::23::23:

mmonemi
05-01-2012, 22:46
اگه آقا mehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که فکر کنم مدل lw57000 رو دارن تایید میکنه حله دیگه

mehdi speed 700
06-01-2012, 10:59
من تلوزیون lg 57000 رو برای خرید انتخاب کردم فقط از دوستان
می خوام که مهر تایید رو برای این خرید برام بزنن منظور اینکه اگر معایبی دارد و یا محاسنی دارد که می شود معایبش را نادیده گرفت ذکر کنند ویا تضمینی برای این خرید بدهند:23::23::23:

رفیق 57000 در حال حاظر پر فروش ترین 3d tv ال جی شده چون نسبت به قیمتش عالیه.
شما اگه بودجه ی بالاتری متیونی بدی برو یه 65100 بگیر چون هرتزش بالاتره.
ولی بگم این 57000 از نظر کیفیت هیچ مشکلی نداره ولی 65100 بهرته اگه واسه فیلم دیدن و سریال این چیزا میخوای 57000 عالیه ولی واسه بازی 65100 بهتر از 57000 چون تصاویر پر سرعت رو خیلی مشخص نشون میده.
چون 57000 120 هرتز هست ولی 65100 200 هرتز هست.
قیمت 65100 400 تومن گرونتر از بقیس

payam80teh
06-01-2012, 15:52
با سلام خدمت همه ی دوستان.
من حدود یک هفته میشه که این تلویزیون رو خریداری کردم.
ازش راضیم مشکل خاصی نداره.
فقط به نظرم تنظیمات کارخانه ای تصویر مطلوب نیست و باید به طور دستی تغییرش داد تا تصویر عالی داشت.
البته لازم به ذکر است که تنظیمات کانال دیجیتال با م ا ه و ا ره تفاوت لازم داره.
بنده حدود چند ساعت روی کانالهای مختلف زمان گذاشتم و فکر می کنم تنظیمات خوبی رو پیدا کردم که اگه کسی خواست بگه اعداد و ارقام رو بنویسم.
خوش باشید.

raha1815
06-01-2012, 16:11
سلام دوستان
من lw57000 بخرم یا le 8500 full led
لطفا راهنمایی کنید

mmonemi
06-01-2012, 19:02
با سلام خدمت همه ی دوستان.
من حدود یک هفته میشه که این تلویزیون رو خریداری کردم.
ازش راضیم مشکل خاصی نداره.
فقط به نظرم تنظیمات کارخانه ای تصویر مطلوب نیست و باید به طور دستی تغییرش داد تا تصویر عالی داشت.
البته لازم به ذکر است که تنظیمات کانال دیجیتال با م ا ه و ا ره تفاوت لازم داره.
بنده حدود چند ساعت روی کانالهای مختلف زمان گذاشتم و فکر می کنم تنظیمات خوبی رو پیدا کردم که اگه کسی خواست بگه اعداد و ارقام رو بنویسم.
خوش باشید.
سلام
تنظیماتتون رو بذارید ما هم استفاده کنیم
در مورد بعضی تنظیمات مثل clear white , ... یه توضیح مختصری بدید

mehdi speed 700
06-01-2012, 19:10
من که گذاشتم روی سنسور هوشمند بهترین تصویر رو میده

mmonemi
07-01-2012, 00:32
من که گذاشتم روی سنسور هوشمند بهترین تصویر رو میده
رو این حالت تصویر lw95000 خیلی تاریک میشه به درد اتاق تاریک میخوره

pinokiu
07-01-2012, 00:52
ما 57000 داریم
این تلویزیونهای پسیو همونطور که شنیدین یه مقدار تصویرشون تیرست
حالا اون دوستمون میگه 35 درصد من درصدشو نمیدونم
اما اگه از زاویه عرضی زیاد بهش نگاه کنید متوجه این تیرگی میشید
البته معمولا شما تلویزیون رو از روبرو نگاه میکنین نه اینکه برین از گوشه ببینین
اما به هر حال اگه کسی میخواد تو زاویه وسیعی از این نلویزیونها استفاده کنه من پیشنهاد نمیکنم
اصولا من حتی 3d رو هم پیشنهاد نمیکنم.گول تبلیغات رو نخورید.
والا از وقتی ما این تلویزیون رو گرفتیم یدونه فیلم سه بعدی درست و حصابی ندیدیم باهاش.
حالا گیریم که فیلمشم باشه همونم خودش کلی هزینه داره.بیشتر جنبه نوآورانه داره تا اینکه عملا به درد بخوره.
من میگم از همون سریهای اسمارت دو بعدی بگیرید هم پولتون رو نگه میدارید هم اینکه سردرگم نمیمونین که اکتیو بخرین یا پسیو
3d به نظر من هیچ استفاده ای نداره

S0R3N4
07-01-2012, 01:03
دوستان
یه تلویزیون نچندان بزرگ (برای اتاق خوابم میخوام) ولی با نهایت کیفیت برای دیدن فیلم های Blu-ray 3D حد اقل هزینش چقدره؟

jeghly
07-01-2012, 10:12
دوستان من می خوام lw57000 رو بخرم اما توی گفتگو های مختلف رو که نگاه انداختم نظر های کاملا عکس یکدیگر بود
بعضی ها خیلی تعریف کرده و حتی سینما سه بعدی های الجی رو از بقیه مارک های دیگه مثل سامسونگ و سونی و ... بالاتر و باکیفیت تر می دونستند
اما بعضی دیگر از کیفیت این سری از تلوزیون های الجی ایراد گرفته و راضی نبودند
حالا از دوستان اهل فن و از دوستانی که این تلوزیون ها رو از همه نظر بررسی کردند می خوام که ارزش واقعی این تلوزیون رو برام شرح بدن
و در آخر آیا این تلوزیون رو بخرم یا نخرم:17::17::17: و اگر مدلی پیشنهاد می کنید از هر مارکی که در حد عالی و تا قیمت دو ملیون تومان لطف کنید و بگویید با تشکر

mehdi speed 700
07-01-2012, 11:10
ما 57000 داریم
این تلویزیونهای پسیو همونطور که شنیدین یه مقدار تصویرشون تیرست
حالا اون دوستمون میگه 35 درصد من درصدشو نمیدونم
اما اگه از زاویه عرضی زیاد بهش نگاه کنید متوجه این تیرگی میشید
البته معمولا شما تلویزیون رو از روبرو نگاه میکنین نه اینکه برین از گوشه ببینین
اما به هر حال اگه کسی میخواد تو زاویه وسیعی از این نلویزیونها استفاده کنه من پیشنهاد نمیکنم
اصولا من حتی 3d رو هم پیشنهاد نمیکنم.گول تبلیغات رو نخورید.
والا از وقتی ما این تلویزیون رو گرفتیم یدونه فیلم سه بعدی درست و حصابی ندیدیم باهاش.
حالا گیریم که فیلمشم باشه همونم خودش کلی هزینه داره.بیشتر جنبه نوآورانه داره تا اینکه عملا به درد بخوره.
من میگم از همون سریهای اسمارت دو بعدی بگیرید هم پولتون رو نگه میدارید هم اینکه سردرگم نمیمونین که اکتیو بخرین یا پسیو
3d به نظر من هیچ استفاده ای نداره

رفیق یکم از این جیب مبارک خرج می کنی میری فیلم 3 بعدی میخری و اونوقت 3 بعدی میبینی مشکل اینه که ما ایرانی ها از همون اول خیلی چیزارو مفتی در اختیارمون گذاشتن حالا هم میخوایم یه دو روز دیگه شبکه 1 و 2 و 3 رو هم واستون 3 بعدی کنن مفتی اگه توی آلمان واسه یک کانال ماهی 50000 تومن پول میدادین اونوقت این حرفا رو نمیزدین.
تیرگی تصویر رو هم شما میتونی به راحتی با دستکاری درستش کنی مشا تنظیمات رو روی درخشان بزار ببین این tv سیاه میشه.این tv ها با پنل ips هستند شما اون مقاله های قبلی رو لطفا مطالعه کنید بعد نظر بدین

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

دوستان
یه تلویزیون نچندان بزرگ (برای اتاق خوابم میخوام) ولی با نهایت کیفیت برای دیدن فیلم های Blu-ray 3D حد اقل هزینش چقدره؟

شما رفیق یا باید یه مانیتور 22 ال جی که سه بعدیه و قیمتشم 400 تومنه بخری یا باید یه tv 42 به بالا بگیری چون 3 بعدی کمتر از 42 نیست واسه پخش بلوری ها هم یه سیستم مشتی میخوای با بلوری پلیر واسه سیستمت ولی این مانیتور های ال جی رو هم میتونی با کابل hdmi بهشون بلوری پلیر وصل کنید.انتخاب با خودتونه

mehdi speed 700
07-01-2012, 11:16
دوستان من می خوام lw57000 رو بخرم اما توی گفتگو های مختلف رو که نگاه انداختم نظر های کاملا عکس یکدیگر بود
بعضی ها خیلی تعریف کرده و حتی سینما سه بعدی های الجی رو از بقیه مارک های دیگه مثل سامسونگ و سونی و ... بالاتر و باکیفیت تر می دونستند
اما بعضی دیگر از کیفیت این سری از تلوزیون های الجی ایراد گرفته و راضی نبودند
حالا از دوستان اهل فن و از دوستانی که این تلوزیون ها رو از همه نظر بررسی کردند می خوام که ارزش واقعی این تلوزیون رو برام شرح بدن
و در آخر آیا این تلوزیون رو بخرم یا نخرم:17::17::17: و اگر مدلی پیشنهاد می کنید از هر مارکی که در حد عالی و تا قیمت دو ملیون تومان لطف کنید و بگویید با تشکر

رفیق اگه واقعا میخوای باهاشون 3d ببینی یه tv سه بعدی بگیر ولی اگه میخوای کانالای خودمون رو 3d کنی فایده نداره 3d tv وقتی فایده داره که شما ماهی یه فیلم 3 بعدی بگیری ببینی و اگر نه پول خودتو ریختی توی چاه.
شما از کیفیت این tv مطمئن باش میخوای بیشتر بدونی پست های قبلیمو در مورد این tv نسبت به قیمتش بخون.
ولی اگه میخوای قیمتش کاهش کنه صبر کن تا آخر های بهمن طرفای عید یه 200 300 تومنی ازشون میافته ولی هدیه و جایزه خبری نیست.
من از 57000 کاملا راضیم.

yaran99
07-01-2012, 14:30
دوستان این عینک هایی که ال جی روی مدل lw57000 میده قیمت هر یک دونش چنده ؟ و تو نمایندگی ها برای فروش بصورت جداگانه وجود دارد ؟

jeghly
07-01-2012, 15:03
دوستان اگر lw57000 رو الان که الجی جشنواره نداره بخرم 4 عینک و کنترل جادویی را هم می دهد ؟
و قیمتش الان تو بازار چنده ؟ :46: (ممنون)

در ضمن آیا این تلوزیون در حالت 3d زیرنویس هم پخش می کند چون در پست های قبلی دوستان ایراد گرفته بودند ولی کسی جواب نداده بود ؟

vb-sosol
07-01-2012, 16:12
دوستان این عینک هایی که ال جی روی مدل lw57000 میده قیمت هر یک دونش چنده ؟ و تو نمایندگی ها برای فروش بصورت جداگانه وجود دارد ؟

قیمت هر کدوم 10 تومنه

mehdi speed 700
07-01-2012, 16:52

رفیق 7000 تومن بود ولی حالا شده 22000 تومن.افزایش پیدا کرده به خاط دلار

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

دوستان اگر lw57000 رو الان که الجی جشنواره نداره بخرم 4 عینک و کنترل جادویی را هم می دهد ؟
و قیمتش الان تو بازار چنده ؟ :46: (ممنون)

در ضمن آیا این تلوزیون در حالت 3d زیرنویس هم پخش می کند چون در پست های قبلی دوستان ایراد گرفته بودند ولی کسی جواب نداده بود ؟

4 تا عینک رو میدن با یه کنترل جادویی همشونم توی جعبند.
بله رفیق زیرنویس رو هم 3d پخش می کنه ولی یکم که دیدی زده میشی.
فیلم 3d که کلا زیرنویس فارسی نداره اون که جای خود و لفیلم های معمولیه خودمونم اگه با زیرنویس اجرا کنی نشون میده ولی 3d واقعی نیست یه ذره تصویر عمق پیدا می کنه ویه ذرش هم میزنه بیرون

pinokiu
07-01-2012, 19:36
رفیق یکم از این جیب مبارک خرج می کنی میری فیلم 3 بعدی میخری و اونوقت 3 بعدی میبینی مشکل اینه که ما ایرانی ها از همون اول خیلی چیزارو مفتی در اختیارمون گذاشتن حالا هم میخوایم یه دو روز دیگه شبکه 1 و 2 و 3 رو هم واستون 3 بعدی کنن مفتی اگه توی آلمان واسه یک کانال ماهی 50000 تومن پول میدادین اونوقت این حرفا رو نمیزدین.
تیرگی تصویر رو هم شما میتونی به راحتی با دستکاری درستش کنی مشا تنظیمات رو روی درخشان بزار ببین این tv سیاه میشه.این tv ها با پنل ips هستند شما اون مقاله های قبلی رو لطفا مطالعه کنید بعد نظر بدین

من کاری به ips این چیزا ندارم و به نظرم اینا بیشتر تبلیغه
اما در کل از تصویر و امکانات تلویزیون تا الان خیلی راضی بودیم.البته خدمات گلدیران که زیاد جالب نبوده الان نزدیک سه ماهه تلویزیون رو خریدیم هنوز هدایا نرسیده.اما در کل از خود تلویزیون و سینما راضی بودیم تا الان.
در مورد تبرگی هم از خودم در نمیارم.خب از عرض که بهش نگاه کنی نور کم میشه به نسبت سایر پنل ها.برای ما این مسئله مهم نیست چون از اون زاویه تلویزیون تماشا نمیکنیم اما ممکنه واسه کس دیگه ای مهم باشه.
در مورد سه بعدی هم حق با شماست خب باید واسش پول خرج کرد.اما خب مثلا تو خونه ما کسی سه یعدی نگاه نمیکنه.و اون موقع که ما این تلویزیون رو می خریدیم فقط بخاطر جایزه و هدایایی که میداد واقعا می ارزید خریدش به نسبت یه پنل دو بعدی.با یه مقدار کمی پول بیشتر صاحب سه بعدی شدیم.اما الان ظاهرا اون شرایط نیست دیگه.اینارو میگم چون تجربیات خودمه و دوست دارم که کسی که داره خرید میکنه بدونه.قصدم زیر سوال بردن اطلاعات شما نیست رفیق.

saeeiid
07-01-2012, 21:18
دوستان من 2 ماهه خردیم .
همین 57000 البته 42
از همه چیزش راضی ام . بلوری پلیر نخریدم ولی تا دلتون بخواد فیلم سه بعدی دانلود کردم و تست کردم . همش کار می کنه با زیر نویس . اونم راحت
حتی یه فیلم با 23 گیگ حجم رو هم تست کردم راحت ساپورت کرد.
کسی سوالی داشت بپرسه بگم بهش
ولی بعد از 2 ماه و خورده ای هدایا نرسیده دستم . جالب اینه که شماره 09685 کلا قطع شده !
بزنگید تست کنید . میگه در شبکه موجود نیست .

jeghly
07-01-2012, 21:28
آقا saeeiid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما که این تلوزیون را داری از کیفیت دو بعدیش هم راضی هستی
و اینکه در صحنه های سریع کم نمیاره (ورزشی)

zxcvbnm12
07-01-2012, 21:31
دوستان من 2 ماهه خردیم .
همین 57000 البته 42
از همه چیزش راضی ام . بلوری پلیر نخریدم ولی تا دلتون بخواد فیلم سه بعدی دانلود کردم و تست کردم . همش کار می کنه با زیر نویس . اونم راحت
ولی بعد از 2 ماه و خورده ای هدایا نرسیده دستم . جالب اینه که شماره 09685 کلا قطع شده !

میخام بدونم واقعا نظرت مهمه که تو 3 بعدی فقط

یعنی خیلی روان بدونه سایه و لرزش دارید نگاه میکنید

ناراحت نشین یه بار ولی من باورم نمیشه!!!:40:

mehdi speed 700
07-01-2012, 22:19
اما در کل از تصویر و امکانات تلویزیون تا الان خیلی راضی بودیم.البته خدمات گلدیران که زیاد جالب نبوده الان نزدیک سه ماهه تلویزیون رو خریدیم هنوز هدایا نرسیده.اما در کل از خود تلویزیون و سینما راضی بودیم تا الان.
در مورد تبرگی هم از خودم در نمیارم.خب از عرض که بهش نگاه کنی نور کم میشه به نسبت سایر پنل ها.برای ما این مسئله مهم نیست چون از اون زاویه تلویزیون تماشا نمیکنیم اما ممکنه واسه کس دیگه ای مهم باشه.
در مورد سه بعدی هم حق با شماست خب باید واسش پول خرج کرد.اما خب مثلا تو خونه ما کسی سه یعدی نگاه نمیکنه.و اون موقع که ما این تلویزیون رو می خریدیم فقط بخاطر جایزه و هدایایی که میداد واقعا می ارزید خریدش به نسبت یه پنل دو بعدی.با یه مقدار کمی پول بیشتر صاحب سه بعدی شدیم.اما الان ظاهرا اون شرایط نیست دیگه.اینارو میگم چون تجربیات خودمه و دوست دارم که کسی که داره خرید میکنه بدونه.قصدم زیر سوال بردن اطلاعات شما نیست رفیق.

تجربیات شماست درست ولی شما داری یک سری اطلاعات اشتباه میدی این پنل ها تا زاویه 60 درجه هیچ گونه افت نور ندارن بعد از اون زاویه هم نسبت به افزایش زاویه کمی افت نور پیدا می کنند

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

دوستان من 2 ماهه خردیم .
همین 57000 البته 42

شما رفیق چون توی غیر از تهرن هستین باید با شماره ی 02184733 تماس بگیرین.
شما چه فیلمی رو با حجم 23 گیگ ریخیت با این tv دیدی.شما لطف کن اطلاعات این فیلم به خصوص بیت ریت تصویر و کدیک صدای این فیلم رو به من معرفی کن.
شما بعد از 3 روز از خرید با نسبت به فعال سازی هدایا زنگ میزدی. تا واستون ارسال کنن

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

رفیق اکتیو لرزش تصویر داره.پسیو چون اصلا الکترونیکی نست مثل عینک معمولی تصویر میده اونوقتش ما از پشت یه تلق به یه جا نگاه کنی پرش تصویر میبینی الله اکبر به حق چیز های ندیده و نشنیده.

سایه در صورتی در پسیو به وجود میاد که شما فاصلت با tv کمتر از 1.5 متر باشه اونم به خاطر اینه که شما به چشمت فشار میاد هم چشم داغون میشه هم تصویر درست نداری.
استاندارد فاصله واسه ی 3 بعدی دیدن 3 متر به بالاست

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

دوستان من 2 ماهه خردیم .
همین 57000 البته 42

شما فیلم 23 گیگ دیدیو شیر آب هم باااااااازز:46::46::46::46::46::46:

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

لطفا دوستانی که تخصصی چیزی رو نمیدونن.ج.اب الکی به رفقا ندن

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

شما رفیق بعد از نصب 3 روز بعد تماس گرفتی واسه ی هدایا.

jeghly
07-01-2012, 22:21
تجربیات شماست درست ولی شما داری یک سری اطلاعات اشتباه میدی این پنل ها تا زاویه 60 درجه هیچ گونه افت نور ندارن بعد از اون زاویه هم نسبت به افزایش زاویه کمی افت نور پیدا می کنند

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

شما چه فیلمی رو با حجم 23 گیگ ریخیت با این tv دیدی.شما لطف کن اطلاعات این فیلم به خصوص بیت ریت تصویر و کدیک صدای این فیلم رو به من معرفی کن.
شما بعد از 3 روز از خرید با نسبت به فعال سازی هدایا زنگ میزدی. تا واستون ارسال کنن

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

رفیق اکتیو لرزش تصویر داره.پسیو چون اصلا الکترونیکی نست مثل عینک معمولی تصویر میده اونوقتش ما از پشت یه تلق به یه جا نگاه کنی پرش تصویر میبینی الله اکبر به حق چیز های ندیده و نشنیده.

سایه در صورتی در پسیو به وجود میاد که شما فاصلت با tv کمتر از 1.5 متر باشه اونم به خاطر اینه که شما به چشمت فشار میاد هم چشم داغون میشه هم تصویر درست نداری.

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

---------- Post added at 10:19 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

آقا mehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یعنی نمیشه این فیلم های بولوری 3d رو با این حجم بدون دستگاه بولوری دید؟

mehdi speed 700
07-01-2012, 22:25
این یه لینک مستقیم واسه ی تست فیلم 3 بعدی مدت زمان این کلیپ 2 دقیقس حجمشم 320 مگا بایت.
کفیتشم full hd با بیت ریت 20 مگ.
دوستان از این کلیپ میتونید هم واسه تنظیم تنظیمات عمق سه بعدی هم تنظیمات کیفیت تصویر استفاده کنید.
دوستانی که میخوان وساه تصاویر پر سرعت تصویر تاری نداشته باشن tv های خودشون trumosion رو روی زیاد تنظیم کنند.
کساین هم که فکر می کنند کیفیت رنگ ها واقعی نیست.
توی تنظیمات پیشرفته کنتراست داینامیک رو میتونن تغییر بدن ولی عمر tv میاد پایین اگه 20 سال عمر کنه 8 سال عمر می کنه

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

آقا mehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یعنی نمیشه این فیلم های بولوری 3d رو با این حجم بدون دستگاه بولوری دید؟

رفیق بلوری رو فقط باید با بلوری پلیر ببینی.
ولی میتونی فیلم 3 بعدی side by side رو با خوده tv ببینی ولی فیلم بلوری یه چیز دیگس.
شما فکر کن یه فیلمی که 10 گیگابایته با فیلم که 40 گیگابایته یکیه

zxcvbnm12
07-01-2012, 22:32
شما درست میگید الله اکبر ولی من منظورم این نبود که از جلو و عقب نگاه کنیم
منظورم به عنوان یه کاربر حرفه ای ایا از این برندی که اینپقدر تعریفش را دوستمون میکنه چطوریه
در ضمن من خودم نمیخام از برندی که دارم تعریف کنم از فاصله یه متری هم نگاه میکنم
نه سایه نه لرزش و هرچیز دیگه نداره

راستی سایه اون سایه نیست که شما فکرشو میکند بله 90 درصد این برندهای که الان دارید تماشا میکنید چه فاصله دور باشه و نزدیک کمی محسوس سایه نمایش میده حتی برنامه های که از پیکسل بالاتری برخوردارند
البته نمایش برنامه های که پیکسل پایین دارند این سایه به همان دلیلی که مشخصه بیشتر دیده میشه و ازار دهنده مخصوصا اینکه بیشتر برنامه های تلویزیونی و ماهواره ای ازکیفیت پایینی برخوردارند
ولی فلیپس تنها برندی بود که در پیکسل پایین نمایش بشکل نقطه نقطه نمایش میداد و هرچه شبکه های بالاتری و با کیفیتری داشتید این نمایش منحصربفرد میشد مخصوصا رنگ این برند دیوانه کننده و زنده میباشد

راستی اگه دوست داشتید یه بحثی در مورد سایه ولرزش داشته باشیم چرا که فعلا 90درصد برندهای که برای ایران اختصاص داده شده این مشکلو دارد که نحوه تماشا کردن و استاندارد فاصله و چند درجه زاویه دید و هرچیز دیگه در خدمتیم دوست من
لطفا دوست بزرگوار تو پاسخ دادن عجله نکنید

تجربه چندین ساله درخدمتیم سایه که سایه فراتر سایه در خدمتیم توضیح بدیم دوست گرامیmehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yaran99
07-01-2012, 22:56
آقا مهدی مگه فیلم side by side سه بعدی واقعی نیست ؟
چه فرقی با بلوری سه بعدی دارد ؟

baran77777
08-01-2012, 00:06
منظورم به عنوان یه کاربر حرفه ای ایا از این برندی که اینپقدر تعریفش را دوستمون میکنه چطوریه

راستی سایه اون سایه نیست که شما فکرشو میکند بله 90 درصد این برندهای که الان دارید تماشا میکنید چه فاصله دور باشه و نزدیک کمی محسوس سایه نمایش میده حتی برنامه های که از پیکسل بالاتری برخوردارند
البته نمایش برنامه های که پیکسل پایین دارند این سایه به همان دلیلی که مشخصه بیشتر دیده میشه و ازار دهنده مخصوصا اینکه بیشتر برنامه های تلویزیونی و ماهواره ای ازکیفیت پایینی برخوردارند
ولی فلیپس تنها برندی بود که در پیکسل پایین نمایش بشکل نقطه نقطه نمایش میداد و هرچه شبکه های بالاتری و با کیفیتری داشتید این نمایش منحصربفرد میشد مخصوصا رنگ این برند دیوانه کننده و زنده میباشد

راستی اگه دوست داشتید یه بحثی در مورد سایه ولرزش داشته باشیم چرا که فعلا 90درصد برندهای که برای ایران اختصاص داده شده این مشکلو دارد که نحوه تماشا کردن و استاندارد فاصله و چند درجه زاویه دید و هرچیز دیگه در خدمتیم دوست من

تجربه چندین ساله درخدمتیم سایه که سایه فراتر سایه در خدمتیم توضیح بدیم دوست گرامیmehdi speed 700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما چه مدلی از فیلیپس دارید و اگر تجربه امتحان تلویزیونهای مختالف رو دارید چه مدلی رو پیشنهاد میکنید ؟

mehdispeed700
08-01-2012, 12:26

رفیق دیگه دوران تجربه و اینا گذشته.تجربه به درد کشاورزی میخوره.الان اطلاعات بروز به درد tv‏ میخوره نه تجربه دایناسوری:46:

mehdispeed700
08-01-2012, 12:36
آقا مهدی مگه فیلم side by side سه بعدی واقعی نیست ؟
چه فرقی با بلوری سه بعدی دارد ؟

‏ رفیق از نظر عمق سه بعدی یکیه ولی کیفیت تصاویر فرق داره.
فیلم sbs‏ چون از دو تصویر هستش شما اگه کیفیت full hd‏ داشته باشی چون واسه سه بعدی دیدن باید دو تا تصویر باید یکی بشه سایز تصویر نصف میشه.
ولی توی بلوری چون کلا سه بعدیه تصویر واسه سه بعدی دیدن سایزش نصف نمیشه و شما کامل full hd ‎میبینی.

zxcvbnm12
08-01-2012, 12:43
:40:
رفیق دیگه دوران تجربه و اینا گذشته.تجربه به درد کشاورزی میخوره.الان اطلاعات بروز به درد tv‏ میخوره نه تجربه دایناسوری:46:

نه شما زیاد مغرور هستید دوست من

با علم روز خودت جلو برو و دل خودت را باچیزای که دارید خوش کن

یه بار بشما گفتم زود پاسخ میدید و سوالو یه جور دیگه برداشت میکنید برای اینکه فکر میکنید خیلی بلدی
بگذریم

من میگم تجربه فقط منظورم به تجربه نیست حتما که نباید بشما توضیح بدم که تجربه در کنار دانش
در ضمن دنیای تکنولوژی و صنعت اینقدر بزرگه بهتر ادعای الکی نکنیم
بدون که اگه تو شغلت خیلی مهارت دارید
اطمینان داشته باش که ضعف کاری هم وجود دارد
اره یه استاد دانشگاه میشناسم که فقط درس میده میره
ولی یه عیب ساده مداری رو نمیدونه چطوری
رفع عیب کنه شما هم انشالله خدایت دیگه

خوش باشید
معمولا سوکت برای پاسخ شما بهتره چون میترسید وارد بحث شوید بای عصر جدیدی
الله اکبر:27::27::27::27::27::11::11::11: :2::2::2::2:

mehdi speed 700
08-01-2012, 14:42
:40:

نه شما زیاد مغرور هستید دوست من

با علم روز خودت جلو برو و دل خودت را باچیزای که دارید خوش کن

یه بار بشما گفتم زود پاسخ میدید و سوالو یه جور دیگه برداشت میکنید برای اینکه فکر میکنید خیلی بلدی
بگذریم

من میگم تجربه فقط منظورم به تجربه نیست حتما که نباید بشما توضیح بدم که تجربه در کنار دانش
در ضمن دنیای تکنولوژی و صنعت اینقدر بزرگه بهتر ادعای الکی نکنیم
بدون که اگه تو شغلت خیلی مهارت دارید
اطمینان داشته باش که ضعف کاری هم وجود دارد
اره یه استاد دانشگاه میشناسم که فقط درس میده میره
ولی یه عیب ساده مداری رو نمیدونه چطوری
رفع عیب کنه شما هم انشالله خدایت دیگه

خوش باشید
معمولا سوکت برای پاسخ شما بهتره چون میترسید وارد بحث شوید بای عصر جدیدی
الله اکبر:27::27::27::27::27::11::11::11: :2::2::2::2:
من مغرور میخوام ببینم فوضولم کیه.

بله همین سوکت که شما میگی درسته باشه من سوکت می کنم.
شما چرا بحث رو منحرف می کنی پرفسور.
دو کلاس درس خوندی فکر کردی جایی خبریه.
دوستان و رفقا مطالب قبلیه من رو خوندن میدونن اطلاعاتم در چه سطحه.
یک سری اطلاعاتم هم مدیون هادی جان یا همون JABARSING هستم.
من به انتقاد هر کسی نیاز ندارم.اصلا من اشتباه میگم تو رو سمنو گوگولی مگولی.رفقا و دوستان خودشون میرن میسنجن می بینند کدوماش درسته

ehsanyacoza0021
08-01-2012, 15:24
سلام
ببخشید با تلوزیون های سه بعدی پسیو میشه سه بعدی بازی کرد عین مانیتور هاش
تو همین سایت مانیتور سه بعدی پسیو الجی رو تبلیغ کرده که نوشته بدون پک انودیا ببخشید یعنی الجی نرم افزار خودشو داره دیگه درسته؟ برای سه بعدی کردن بازی در مانیتو سه بعدی و اگه بجای مانیتور من کیس رو با کابل اچ دی ام آی به تلویزیون سه بعدی وصل کنم و نرم ازار سه بعدی را هم نصب بکنم میتونم با تلوزیون هم سه بعدی بازی کنم؟؟
یا اینکه باید از تبدیل 2 به 3 استفاده کنم که مثل سه بعدی اصلی نیست.
لطفا اساتید راهنمایی کنید ممنون آخه موندم تو این

pinokiu
08-01-2012, 16:11
سلام
تو همین سایت مانیتور سه بعدی پسیو الجی رو تبلیغ کرده که نوشته بدون پک انودیا ببخشید یعنی الجی نرم افزار خودشو داره دیگه درسته؟ برای سه بعدی کردن بازی در مانیتو سه بعدی و اگه بجای مانیتور من کیس رو با کابلاچ دی ام آی به تلویزیون سه بعدی وصل کنم و نرم ازار سه بعدی را هم نصب بکنم میتونم با تلوزیون هم سه بعدی بازی کنم؟؟

تلویزیون هر تصویر سه بعدی بهش بدی پخش میکنه
حالا میخواد بازی باشه یا فیلم فرقی نمیکنه
من همه مدلهای سه بعدی رو نمیشناسم اما با 57000 خودمون خواستم بازی کنم مشکلش اینه که تاخیر خیلی زیادی داره
من لپتاپم رو با hdmi به تلویزیون وصل کردم و بازی رو اجرا کردم
تصویر و همه چیز خوبه اما تاخیرش اعصاب خورد کنه
کلا response time این مدل بدرد بازی کردن نمیخوره
حالا شاید 65100 بهتر باشه نمیدونم دوستانی که دارن میان میگن
اگه واسه بازی میخوای بخری این نکته رو حتما یادت باشه

kia.Tahamtan
08-01-2012, 18:19
ال جی عکس های جدیدی از بزرگترین تلویزیون OLED دنیا منتشر کرد، کیفیت فوق العاده، ضخامت بی نظیر

نویسنده هانیه فدایی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
LG 55" OLED TVLGBlog.com

شرکت کره ای ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])که در سال 2011 در شاخه تلویزیون بسیار موفق عمل کرد، محصولات بسیار جذابی را برای معرفی در نمایشگاه CES 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آماده کرده است. ال جی با اعلام اینکه توانسته تلویزیون 55 اینچ OLED تولید کنند نظر کلیه محافل خبری را به سمت خود جلب کرد. حال این شرکت تصاویر واقعی فوق العاده جذابی را از این تلویزیون باریک منتشر کرده است. در ادامه علاوه بر تصاویر بیشتر، توضیحات ال جی در مورد پنل چهار رنگ OLED را مشاهده خواهید کرد.

تا به امروز نمایشگرهای OLED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) معمولا در سایز کوچک و برای ابزارهای موبایل استفاده می شدند. اما ال جی توانسته تلویزیون OLED تولید کند. همانطور که می دانید کیفیت و کنتراست تصویر پنل های OLED فوق العاده بالاست و نمی توان کیفیت تصویر آن را با نمایشگرهای LCD مقایسه کرد. از طرفی فناوری OLED این امکان را فراهم می کند تا نمایشگر بسیار باریک شود. ضخامت تلویزیون OLED LG تنها 4 میلی متر است. اگر در تصویر پایین دقت کنید انگشت زنی که به تلویزیون اشاره کرده بسیار ضخیم تر از لبه تلویزیون است.
ال جی در بلاگ رسمی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خود اعلام کرده که رنگ ها در این نمایشگر OLED به دلیل استفاده از پیکسل های چهار رنگ، حتی طبیعی تر، زنده تر و دقیق تر از OLED های دیگر نمایش داده می شوند. هر پیکسل در پنل جدید OLED ال جی دارای چهار ساب-پیکسل قرمز، سبز، آبی و سفید (RGBW) است. OLEDهای معمول بازار همانند LCD ها دارای ساب پیکسل های قرمز، آبی و سبز (RGB) هستند. ال جی ادعا می کند که با اضافه کردن ساب پیکسل سفید رنگ ها را دقیق تر و طبیعی تر تولید می کند و در نتیجه تصاویر با کیفیت بسیار بالاتری نمایش داده می شوند.البته روش نشده پیکسل زرد شارپ رو بذاره

نمایشگرهای OLED زمان پاسخگویی بسیار سریعی دارند و از نظر تئوری می توانند با فرکانس 100,000 هرتز کار کنند. در حال حاضر تلویزیون های LCD یا LED و Plasma با فرکانس های 60 تا 400 هرتز کار می کنند. نمایشگر 55 اینچ ال جی علاوه بر ضخامت بسیار کم وزن سبک 7.5 کیلوگرمی دارد.
نمایشگرهای OLED می توانند انعطاف پذیر باشند تا کاربر بتواند آنها را در جهت ها مختلف خم و راست کند.
ال جی تلویزیون OLED خود را تا کمتر از 10 روز دیگر در نمایشگاه CES 2012 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لاس وگاس به نمایش عموم در می آورد.
منبع: Mashable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeeiid
08-01-2012, 19:14
آقا saeeiid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما که این تلوزیون را داری از کیفیت دو بعدیش هم راضی هستی
و اینکه در صحنه های سریع کم نمیاره (ورزشی)

سلام .
دوست عزیز آره دو بعدیش عالیه .
تو صحنه های پر تحرک هم کم نمیاره .
قبلش من سامسونگ 6260 داشتم . فروختمش . این خیلی بهتره

---------- Post added at 07:13 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

والا من تهران هستم .
خیابون شریعتی هم هستم . سر ملک !
وقتی گرفتم هموش شب زنگ زدم . 5 شنبه شب بود . ساعت 12 شب اومد نصب کرد و رفت بنده خدا .
برای هدایا هم تماس گرفتم و گفتم . گفتن چشم !

حل شد مشکل شما عزیز ؟
اونم هم فیلم آواتار بود . از توررنت گرفتم .
یه دونه ورژن 13 گیگش رو هم گرفتم که صداش رو پشتیبانی نکرد .
سوالی بود بگو

---------- Post added at 07:14 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

آره والا .
چرا باورت نمیشه .
همین دیشب فیلم آلیس در سرزمین عجایب رو کامل سه بعدی دیدم . با کیفیت 1920 در 1080 و صدای dts.
عالی بود و مشکلی هم نبود .

mehdi speed 700
08-01-2012, 20:51
سلام
تو همین سایت مانیتور سه بعدی پسیو الجی رو تبلیغ کرده که نوشته بدون پک انودیا ببخشید یعنی الجی نرم افزار خودشو داره دیگه درسته؟ برای سه بعدی کردن بازی در مانیتو سه بعدی و اگه بجای مانیتور من کیس رو با کابلاچ دی ام آی به تلویزیون سه بعدی وصل کنم و نرم ازار سه بعدی را هم نصب بکنم میتونم با تلوزیون هم سه بعدی بازی کنم؟؟

رفیق جریان این مانیتور های ال جی همون تبدیل 2 بعدی به 3 بعدیه که توی tv های پسیو میبینی.
تقریبا کار یه tv پسیو رو می کنه..
بله رفیق شما اگه کیس رو به tv وصل کنی میتونی هر بازی رو 3 بعدی کنی بد هم نیست ولی عالی هم نیست.
همون طور که رفیقمون میگه این tv زیاد باب بازی نیست.میتونی باهاش گیم بزنی ولی اگه ریزبین باشی مشکلات هرتز بر ثانیه tv رو که 120 هست رو میتونی حس کنی.اگه خریدین که مبارک باشه و باهاش گیم بزن و بد به دلت راه نده البته اگه مثل من گیم بازی کردن با مانیتور سیستم عادت کردی زیاد بهت فاز نمیده.
من که یه بار زدم حال نمداد چون از نزدیک بودا شاید اگه یه کیبورد و موس بیسیم بخرم فاصلم بیشتر کنم حال بده.
اگه نرم افزار سراغ داری که بتونه بازی رو 3 بعدی کنه جز نرم افزار های اینویدیا نصب کن ولی فکر نکنم با عینک پسیو بسازه.
شما اگه یه بازی 3 بعدی مثل آواتار که از بیخ که 3 بعدیه رو میتونی با tv بازی کنی اون موقع 3 بعدیش واقعیه.
من کریسیس رو بازی نکردم ولی دوستان که بازی کرده بودن میگفتن تنظیمات 3 بعدی هم داره حالا از رفقای خودمون هم تو فروم بپرس

moeen77
08-01-2012, 22:51
سلام این تلوزیون های 3 بعدی کلا از هر برندی چقدر تصویر را واقعی می کنه و اصلا بدرد می خوره بیشتر خرج کنیم تا 3 بعدی ببینیم

mehdi speed 700
08-01-2012, 23:40
سلام این تلوزیون های 3 بعدی کلا از هر برندی چقدر تصویر را واقعی می کنه و اصلا بدرد می خوره بیشتر خرج کنیم تا 3 بعدی ببینیم

رفیق شما یه زحمت بکش پست های قبلیرو یه نگاه بنداز تا متوجه شی به درد میخوره یا نه

ئظا
09-01-2012, 02:55
سلام

دوسته عزیز من مانیتور سه بعدی ال جی رو داشتم و میتونم بگم اصلا از 3D ایش راضی نبودم بماند که 2D ایش هم چنگی به دل نمیزد ، به همین دلایل ردش کردم و یه مانیتوره سامسونگ PX23720plus گرفتم البته 3D نیست ولی برای بازی و ... تصویرش خیلی عالی هست
اما اگر میخوای از 3D واقعی لذت ببری برو سراق تلوزیونهای سه بعدی ال جی که هم تصاویره معمولیشون عالی هست و هم سه بعدیش

دوسته عزیز شما یه روز وقت بزار و برو تصاویره 3D رو از نزدیک مشاهده کن ، اگر خوشت اومد که میخری و اگر نه هم حد اقل خودت تجربش کردی و به حرف دیگران اکتفا نکردی
ولی اگر تصمیم به خریده 3D گرفتی من با توجه به تجربیاتم پیشنها میکنم از تکنولوژی passive استفاده کن که فعلا فقط ال جی اون رو به بازار ارایه کرده ، و سایر برندها سه بعدیشون اکتیو هست
برای مقایسه تکنولوژی اکتیو و پسیو هم تو نت مقالاته زیادی هست
کمی مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید
موفق باشید

jeghly
09-01-2012, 13:01
اگر یرای تلوزیون دانگل بگیرم میشه فیلم هم از طریق وای فای پخش کرد یا فقط برای اینترنت است ؟؟؟؟؟؟؟؟

jeghly
09-01-2012, 13:42
ایا از طریق مودم های وایرلس با روتر می شود با تلوزیون از طریق dlna ارتباط برقرار کرد

mehdi speed 700
09-01-2012, 15:08
اگر یرای تلوزیون دانگل بگیرم میشه فیلم هم از طریق وای فای پخش کرد یا فقط برای اینترنت است ؟؟؟؟؟؟؟؟

رفیق بیشتر به درد اشتراک گذاری آهنگ و عکس میخوره.
فیلم هم میشه باهاش ببینی ولی در حد کیفیت cd.
برای اینترنت هم میشه استفاده کنی

---------- Post added at 03:08 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

ایا از طریق مودم های وایرلس با روتر می شود با تلوزیون از طریق dlna ارتباط برقرار کرد

شما باید روتر داشته باشی نداشته باشی کارت می لنگه.
روتری که کمه کمش بتونه دو تا پورت رو هبش وصل کنی اونموقع میتونی dlna برقرار کنی هری چی از روی هارد خواستی با tv به اشتراک بذاری ولی واسه فیلم دیدن نمی ارزه چون باید هم کیس روشن باشه هم tv

payam80teh
09-01-2012, 20:32
نور زمینه : 100
کنتراست : 100
روشنایی : 45
وضوح : 100
رنگ : تلویزیون دیجیتال 55 م ا ه و ا ره 65
ته رنگ : صفر
دمای رنگ : صفر
true motion : فیلم خاموش بازی و ورزش روشن
تار شدگی led : خاموش
تنظیمات پیشرفته :
کنتراست دینامیک : خاموش
رنگ دینامیک : خاموش
clear white: خاموش
رنگ طرح : صفر
کاهش نویز : کم یا متوسط ( هر چه کاهش نویز بیشتر تصویر بدونم عیب تر اما وضوح کمتر)
گاما : متوسط
مراقبت از چشم : خاموش
سینمای واقعی : روشن و خاموش ( من فرقی ندیدم)
طیف رنگ : استاندارد

ببخشید سلام من تنظیمات 42lw57000 خودم رو روی اینها قرار دادم و فکر می کنم بهترین تصویر و رنگ و وضوح و روشنایی و ازش می گیرم

omidrasool
09-01-2012, 20:35
دوستان تفاوت قیمت LG 57000 47 با LG 65100 47 چقدره؟
65100 به درد بازی 3بعدی میخوره؟
یه نظر شما قیمت ها میاد پایین؟

mehdi speed 700
09-01-2012, 21:28
تنظیمات پیشرفته :
کاهش نویز : کم یا متوسط ( هر چه کاهش نویز بیشتر تصویر بدونم عیب تر اما وضوح کمتر)

ببخشید سلام من تنظیمات 42lw57000 خودم رو روی اینها قرار دادم و فکر می کنم بهترین تصویر و رنگ و وضوح و روشنایی و ازش می گیرم

رفیق شما که اومدی کتراست رو داغون کردی شما وقتی کنتراست داینامیک رو خاموش کنی یعنی طبیعی بودن رنگ رو تا حد زیادی از بین بردی.همینطو رنگ داینامیک رو

---------- Post added at 09:28 PM ---------- Previous post was at 09:25 PM ----------

رفیق حدود 400 تومنه.
65100 بهتر به درد بازی میخوره.
قیمت ها حالا نمیاد پایین اگه دلار بیاد پایین که قیمت ها افت می کنه نیاد هم 1 ماه قبل از عید قیمت ها افت می کنه

ئظا
09-01-2012, 21:36

57000 47 اینچش 2.290 هست
65100 47 اینچش 2.690 هست

65100 چون 200 هرتز هست برای بازی بهتره

قیمتها با توجه به افزایش قیمت دلار به زودی بال خواهد رفت
به خصوص تو این مدلها که اسمارت و پر فروش هم هستن

jeghly
09-01-2012, 22:06
قابلیت Time Machine Ready DVR چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

من روتر وایرلس دارم اگر بخوام از طریق DLNA کامپیوتر رو وایرلس به تلوزیون وصل کنم باید چیکار کنم لطفا توضیح دقیق بدید. ممنون:20:

ئظا
09-01-2012, 22:28

قیمته 57000 سایز 47 2290 هست و قیمته 65100 سایز 47 2690 هست (اختلاف 400 تومن )

65100 برای بازی و 3D هایی که حرکات سریع توشون هست بهتره و برای مسابقات ورزشی

قیمتها با توجه به قیمت دلار به احتمال زیاد بالا میره

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%9B-%D8%AB%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84/)و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@=284935)رو یه نگاه بنداز

mehdi speed 700
09-01-2012, 23:41
قابلیت Time Machine Ready DVR چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

من روتر وایرلس دارم اگر بخوام از طریق DLNA کامپیوتر رو وایرلس به تلوزیون وصل کنم باید چیکار کنم لطفا توضیح دقیق بدید. ممنون:20:

رفیق این قابلیت همون ماشین زمان هست.شما یه هارد 500 به بالا به tv وصل می کنی اونوقت هم متونی برنامه های شبکه دیجیتال رو ضبط کنی هم برنامه یزنده رو به عقب برگردونی.ولی من هنوز آزمایش نکردم.

هیچی.شما توی تنظیمات مودم باید dlna رو فعال کرده باشی بعدش یه نرم افزار که همراهه tv هست به نام nero واسه اشتراک گذاری فایله.وقتی برنامه رو باز کنی یه سرور میساز واسه اشتراک گذاری بعدش فایل هایی که میخوای به اشتراک بذاری رو انتخاب می کنی و بعدش سرور رو فعال اونوقت میتونی با tv فایل هارو ببینی توی خوده دفترچه راهنمای تلویزیون هست

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:39 PM ----------

قیمته 57000 سایز 47 2290 هست و قیمته 65100 سایز 47 2690 هست (اختلاف 400 تومن )

65100 برای بازی و 3D هایی که حرکات سریع توشون هست بهتره و برای مسابقات ورزشی

قیمتها با توجه به قیمت دلار به احتمال زیاد بالا میره

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e%2F%25D8%25A7%25D9%2581%25D8%25B2%25D8%25A7%25DB% 258C%25D8%25B4-%25D9%2582%25DB%258C%25D9%2585%25D8%25AA-%25D8%25AF%25D8%25B1-%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B2%25D8%25A7%25D8%25B1-%25D8%25AA%25D9%2584%25D9%2588%25DB%258C%25D8%25B2 %25DB%258C%25D9%2588%25D9%2586%25D8%259B-%25D8%25AB%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25AA-%25D8%25A7%25D9%2584%2F)و اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو یه نگاه بنداز

رفیق اینا همه مزس شما یه سر تو بازار یک ماه پیش زده باشی حالا هم رفته باشی افزایش قیمت خیلی چیزارو متوجه میشی

ئظا
09-01-2012, 23:53
رفیق اینا همه مزس شما یه سر تو بازار یک ماه پیش زده باشی حالا هم رفته باشی افزایش قیمت خیلی چیزارو متوجه میشی

یک ماه پیش رو خبر ندارم دوسته عزیز
منظور این چند روزه اخیر هست که دلار به شدت بالا رفته
شنیدم که حدودا 30 درصد قراره قیمتها رو ببرن بالا
انشااله که ارزون بشه و همه بتونن به راحتی چیزی رو که دوست دارن بخرن
ولی وقتی دلار 50-60% رفته بالا ، باید دید چه خواهد شد

mehdi speed 700
10-01-2012, 10:54
رفقا آپدیت های جدید وساهی بعد از عید تو رهه با قیافه های جدید

رونمایی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند ال جی در سال ۲۰۱۲

۱۹ دی ۱۳۹۰ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت ال جی از ویژگیهای جدید تلویزیون های هوشمند خود در نمایشگاه CES لاس وگاس سال جاری پرده برداری می کند. ال جی قصد دارد در سال ۲۰۱۲ با قرار دادن بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی و کنترل جادویی جدید (Magic Remote) به تلویزیون های هوشمند خود رنگ جدیدی دهد.

به گفته مدیر ارشد ال جی در این بخش: گرچه بازار تلویزیون های هوشمند در مراحل اولیه خود به سر می برد، اما شرکت ال جی به طور مستمر در حال عرضه ویژگیهای جدید و به روز کردن تکنولوژی موجود به منظور دستیابی به جایگاه برترین تولید کننده تلویزیون های هوشمند در جهان می باشد. ویژگیهای کاربردی که در تلویزیون های هوشمند جدید ال جی معرفی خواهد شد، به کاربران این امکان را می دهد که تجربه جدیدی از تماشای تلویزیون داشته باشند.
تلویزیون های هوشمند ال جی پیشرفت چشمگیری را با ارائه بیش از ۱۲۰۰ برنامه کاربردی در سال اخیر داشته است. علاوه بردسترسی به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی، بیشتر کاربران می توانند به خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) و کمک به خیریه ها از طریق تلویزیون های هوشمند خود دسترسی داشته باشند.
ال جی در منطقه سه بعدی خود در نمایشگاه، علاوه بر ارائه مجموعه ای از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی سه بعدی، قادر است فیلم های دوبعدی موجود را با استفاده از موتور مبدل ال جی به سه بعدی تبدیل نماید.
به دلیل استفاده از تکنولوژی FPR، عینک های سه بعدی ال جی بدون باتری، سبک و ارزان بوده که این ویژگی باعث ایده آل بودن تلویزیون های ال جی برای استفاده گروهی در خانواده و مدت زمان طولانی تر برای مشاهده می باشد.
اگرچه ویژگی های تلویزیون های هوشمند در حال رشد می باشد، ولی با استفاده از کنترل جادویی ال جی همه چیز روزبه روز ساده تر می شود. ویژگی جدید تشخیص صدا این امکان را به کاربران می دهد که با استفاده از دستورات صوتی متن هایی را وارد کنند. کلید گرد موجود بر روی این کنترل جادویی موجب حرکت و انتخاب سریع تر در منوها و برنامه های مختلف می شود. تنها با حرکت دادن این کنترل (مانند موس کامپیوتر) می توانید گزینه مورد نظر را بر روی صفحه انتخاب نمایید. ویژگی تشخیص حالت بدن این امکان را به افراد می دهد که با حرکات فیزیکی مانند تکان دادن دست تلویزیون خود را کنترل نموده و تنها با یک اشاره به راحتی و سریع گزینه مورد نظر را بر روی صفحه تلویزیون هوشمند خود انتخاب نمایند.

سینمای سه بعدی هوشمند ال جی ویژگی ارتباطی متعددی را ارائه می کند، که جدیدترین آنها تکنولوژی WiDi اینتل میباشد، که به افراد این امکان را می دهد تا ارتباط بیسیم ساده و سریعی را بین تلویزیون و کامپیوتر شخصی خود بدون نیاز به اینترنت به وجود آورند. از طریق تکنولوژی اشتراک گذاری هوشمند کاربران قادر هستند به اطلاعات ذخیره شده روی دستگاه های خارجی از قبیل کامپیوترهای شخصی، تبلت ها و گوشی های هوشمند دسترسی یافته، و هم چنین تصویر تلویزیون را به دستگاه های خارجی از طریق WiFi انتقال دهند.
از طریق سرویس برنامه های کاربردی شما می توانید به تعداد زیادی برنامه و محتوا در تلویزیون هوشمند خود دسترسی داشته باشید. با وجود افزایش همیشگی تعداد برنامه ها و محتواها، ویژگی داشبورد خانگی ال جی با قابلیت به روز رسانی، همواره جستجویی سریع و آسان را برای شما فراهم می نماید. علاوه بر این با ایجاد یک میانبر بر روی صفحه داشبورد خانگی، افراد می توانند از برنامه و محتوای مورد نظر خود هر چه سریعتر استفاده نمایند.

pesaramol
10-01-2012, 17:44

moeen77
10-01-2012, 18:16
سلام یک سوال داشتم من می خواهم ببینم یک مدل تلوزیون تو ایران است می تون زنگ بزنم گلدیران و سوال کنم اگه شما میتونید به من بگویید تلوزیون pz9500 الجی تو ایران بیدا می شود لطفا زود جوب بدهید

ئظا
10-01-2012, 18:29
سلام یک سوال داشتم من می خواهم ببینم یک مدل تلوزیون تو ایران است می تون زنگ بزنم گلدیران و سوال کنم اگه شما میتونید به من بگویید تلوزیون pz9500 الجی تو ایران بیدا می شود لطفا زود جوب بدهید

هست دوسته عزیز
فقط هم 50 و 60 اینچ داره
پلاسما هم هست و 3D
برای خرید هم میتونید برید جمهوری :40:

moeen77
10-01-2012, 22:44
سلام کسی تلوزیون بلاسمای pz9500 از نزدیک دیده کیفیتش چطور است قیمتش چقدر است با تشکر

arsalan66
10-01-2012, 23:24
سلام دوستان چطوری میشه توی تلویزیون وی پی ان یا ساکس رو وارد کرد؟

دوستانی هم که دنبال فیلم سه بعدی هستن تو این سایت داره من استفاده کردم عالی بود:

kouroshpayande
11-01-2012, 02:37
دوستان من میخوام LW45000 بگیرم سوالم اینه آیا کنتراستش خیلی از lw57000 کمتره؟ آیا میارزه 250000 تومن بیشتر بدم و بجاش lw57000 بخرم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

ehsanyacoza0021
11-01-2012, 10:42
سلام:10:
ببخشید آقای arsalan66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این دوستی رو که برای خرید فیلم سه بعدی معرفی کردین سایتی نداره آخه فیس بوک فیلتره
ممنون میشم سایتشونو بذارین

از همه اساتید هم به خاطر راهنماییشون ممنونم:11:
ویه سوال دیگه ::45:
این نرم افزار انودیا در اصل کارت گرافیک رو مجبور میکنه هر فریم رو دو بار برای چشم چب و راست رندر کنه البته باید بازی هم ساپرت کنه که در عینک های اکتیو استفاده میشه و پسیو ساپرت نمیکنه برای همین کیفیتش مثل سه بعدی اصلی هست
سوال من اینه که آیا نرم افزار دیگه ای هست که بتونه همین کار رو بکنه و پسیو هم ساپرت کنه؟؟؟؟؟؟
بازم ممنون:11:

kouroshpayande
11-01-2012, 11:31
دوستان دست نگه دارید !! جشنواره از 25 دی شروع میشه

خواهشا یکی منو راهنمایی کنه , نمیدونم lx45000 بگیرم یا lx57000
250تومن اختلاف دارن

mehvar
11-01-2012, 12:07

250تومن اختلاف دارن
آقا خوش خبر باشی
اتفاقا منم امروز اومدم اینجا با بچه ها مشورت کنم
راستش میخاستم پاناسونیک بگیرم 50st30 ولی دیروز رفتم مغازه داره نداشت گفت باید سفارش بدیم از تهران بفرستن شب تاپیکهارو که خوندم و در مورد کارایی مدلهای جدید الجی مطلع شدم نظرم عوض شد
مدل 47lw5700 میخاستم دوستانی که دارن بگن کلن از کیفیتش راضی هستن و همچنین تو فیلمهای که سرعت حرکت بالاست تار میشه یا شفاف هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
البته تصمیم گرفته بودم برم بانه چون ظاهرا قیمتها خیلی فرق داره حدود 450تومن

mehdi speed 700
11-01-2012, 12:14

دوستانی هم که دنبال فیلم سه بعدی هستن تو این سایت داره من استفاده کردم عالی بود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fshargh3D)

رفیق چون نیمتونی تنظیمات ساکس رو وارد کنی پس vpn هم نمیشه توی tv وارد کنی چون tv خودش اتومات وصل میشه.
ولی به احتمال زیاد توی جایی که میخوای آی پی اینارو وارد کنی بشه دمینش رو تغییر داد حالا برو توی تنظیمات شبکه ببین میشه من تا حالا امتحان نکردم چون اگه هم بشه پسورد مخواد که با tv نمیشه وارد کرد

mehdi speed 700
11-01-2012, 12:25
دوستان من میخوام LW45000 بگیرم سوالم اینه آیا کنتراستش خیلی از lw57000 کمتره؟ آیا میارزه 250000 تومن بیشتر بدم و بجاش lw57000 بخرم دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید

رفیق مطمئنامی ارزه ولی شما واسه این که مطمئن بشی مطالب قبلیرو بخون

---------- Post added at 12:25 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

ببخشید آقای arsalan66 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این دوستی رو که برای خرید فیلم سه بعدی معرفی کردین سایتی نداره آخه فیس بوک فیلتره

این نرم افزار انودیا در اصل کارت گرافیک رو مجبور میکنه هر فریم رو دو بار برای چشم چب و راست رندر کنه البته باید بازی هم ساپرت کنه که در عینک های اکتیو استفاده میشه و پسیو ساپرت نمیکنه برای همین کیفیتش مثل سه بعدی اصلی هست
سوال من اینه که آیا نرم افزار دیگه ای هست که بتونه همین کار رو بکنه و پسیو هم ساپرت کنه؟؟؟؟؟؟

خیر رفیق واسه پسیو نمیاد چون فقط الان ال جی و vizio از پسیو استفاده می کنند.

mehdi speed 700
11-01-2012, 12:32
آقا خوش خبر باشی
اتفاقا منم امروز اومدم اینجا با بچه ها مشورت کنم
راستش میخاستم پاناسونیک بگیرم 50st30 ولی دیروز رفتم مغازه داره نداشت گفت باید سفارش بدیم از تهران بفرستن شب تاپیکهارو که خوندم و در مورد کارایی مدلهای جدید الجی مطلع شدم نظرم عوض شد
مدل 47lw5700 میخاستم دوستانی که دارن بگن کلن از کیفیتش راضی هستن و همچنین تو فیلمهای که سرعت حرکت بالاست تار میشه یا شفاف هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
البته تصمیم گرفته بودم برم بانه چون ظاهرا قیمتها خیلی فرق داره حدود 450تومن

رفیق بانه می ارزه آدمtv بخره ولس صاحب نداره سوخت بنداز دور جشنواره هم نداره.جایزه هم نداره کنترل جادویی هم توی این مدل خود گلدیران گذاشته و اگر نه نداره.

کیفیت تصویر عالیه.کیفیت صدا خوبه ولی بلند نیست به احتمال زیاد به یه سینمای خانگی نیاز پیدا می کنی.
نه که صدا نداشته باشه صدا داره ولی اگه بخوا آهنگ گوش کنی یا فیلم با صدای بلند و واقعی ببینی کفاف نمیده.
واسه فیلم های پر سرعت قابل توجه رفقا شما میتونی قسمت trumotion رو فعال کنی و تصاویر رو خوب ببینی ولی رفقا بدونید واسه تصاویر 24 فریم اینکار رو نکنید چون پرش تصویر به وجود میاد یا وساه فیلم های dvd یا بلوری اینکار رو بکنید که فریمشون بالاهه.
واسه همین تلویزیون دیجیتال هم فعال نکیند چون پرش تصویر ایجاد میشه.
واسه ی فیلم های 24 فریم و شبکه های خودمون و ماهواره یا تروموشن رو خاومش کنید یا روی کم بزارین

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

250تومن اختلاف دارن

شما رفیق پرسیدی اطلاع داری.
اگه هم جشنواره بیاد به احتمال زیاد هدایا کاهش یافته

Mr.Oo
11-01-2012, 13:10

سلام دوست عزیز، نرم افزار دیگه ای هم هست که میتونه بازی ها رو 3 بعدی نشون بده و با تلویزیون پسیو هم سازگار هستش و من لینک دانلودش رو میذارم و خودم هم امتحانش کردم اما تنظیمات سختی داره و نمیدونم بتونی استفاده کنی یا نه.
اگه خواستی دانلودش کن و اگر مشکلی داشتی ما در خدمتیم.

لینک مدیافایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک 4Shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehvar
11-01-2012, 13:36
رفیق بانه می ارزه آدمtv بخره ولس صاحب نداره سوخت بنداز دور جشنواره هم نداره.جایزه هم نداره کنترل جادویی هم توی این مدل خود گلدیران گذاشته و اگر نه نداره.

کیفیت تصویر عالیه.کیفیت صدا خوبه ولی بلند نیست به احتمال زیاد به یه سینمای خانگی نیاز پیدا می کنی.
نه که صدا نداشته باشه صدا داره ولی اگه بخوا آهنگ گوش کنی یا فیلم با صدای بلند و واقعی ببینی کفاف نمیده.
واسه فیلم های پر سرعت قابل توجه رفقا [SIZE=2]شما میتونی قسمت trumotion رو فعال کنی و تصاویر رو خوب ببینی ولی رفقا بدونید واسه تصاویر 24 فریم اینکار رو نکنید چون پرش تصویر به وجود میاد یا وساه فیلم های dvd یا بلوری اینکار رو بکنید که فریمشون بالاهه.
واسه همین تلویزیون دیجیتال هم فعال نکیند چون پرش تصویر ایجاد میشه.
واسه ی فیلم های 24 فریم و شبکه های خودمون و ماهواره یا تروموشن رو خاومش کنید یا روی کم بزارین

ممنون مهدی جان لطف کردی
در مورد بانه بله ریسکه حالا ممکنه مشکل پیش نیاد ممکنم هست دوروزه حال آدمو بگیره
یه سامسونگ اهد تیرکمون شاه داریم که حدود 18 سالی هست داره طفلی کار میکنه آخ هم نگفته
صدا برام در حد نرمال کافیه خونه ما کسی با صدای بلند رفاقت نداره
اما در مورد نمایش تصاویر که با سرعت حرکت میکنن مشکل خواهد داشت
چون زمان پاسخ دهیش 2.4 میلی ثانیست که خیلی بالاست و همین نظرمو زد
حالا باز باید برم از نزدیک بینم و تستش کنم
اما قابلیت هوشمند بودنش خیلی خیلی جذابه اگه قرار بود تنهایی استفاده کنم از باقی چیزاش میگزشتم زندگی من همش پای اینترنت میگزره اینم که خوراکه

[SIZE=1]---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:34 PM ----------

من هنوز دستم به این تی و ی نرسیده ببینم روش آی پی گرفتنش چطوره
اما اگه نگیره راهش اینه که شما یه مودم با قابلیت چیز پی ان بگیری که البته سرعت چیز پی ان تعریفی نداره یا این که روی کامپیوترت ساکس رو نصب کنی و بعد اینترنت رو از کامپیوترت شیر کنی که اگه با وایرلس نتونه بگیره مجبوری یه هاب بگیری

kouroshpayande
11-01-2012, 13:41
یکی از دوستان من نمایندگی ال جی داره دیروز از گلدایران بهش ایمیل زدن و گفتن جشنواره از 25 دی شروع میشه
متن ایمیل گلدایرانو خودم خودم دیدم

omidrasool
11-01-2012, 14:48
کسی از جزئیات این جشواره خبر داره؟
راستی میشه با lw65100 کرایزیز 3بعدی بازی کرد؟

mehdi speed 700
11-01-2012, 15:22
کسی از جزئیات این جشواره خبر داره؟
راستی میشه با lw65100 کرایزیز 3بعدی بازی کرد؟

بله شما بازی 3 بعدیشو گیر بیاری.روی کامپیوترت نصب کنی بعدش وصلش کنی به tv حالشو ببری

jeghly
11-01-2012, 15:36
یکی رو میشناسم تو بانه قیمت42 اینچ lw57000 رو 1.150.000 میده ظاهرا اینجا قیمت 1.700.000 به نظر شما آیا می ارزه از بانه بگیرم

pinokiu
11-01-2012, 15:39
هدایای ما امروز رسید بالاخره بعد از 2 ماه و نیم تقریبا
هدایا اینا بود:
یه کنترل مجیک موشن
5 تا عینک سه بعدی که از عینکهای توی جعبه خود تلویزیون خیلی با کیفیت تره
یه مودم زاکسل 660hw
کارتون سه بعدی despicable me که یک دیسک بلوریه.البته ما دستگاهشو نداریم
یک اشتراک اینترنت شاتل هم هست که یک کارت کوچیکه و سرعتش 128 و بمدت 1 سال 2.5 گیگ ترافیک رایگان داره.البته نوشته جزو سرویسهای eco شاتله که فکر کنم شبها ترافیکش رایگانه
.................................................. .
کنترل جادویی جالبه کار باهاش بد نیست.اگه بشه باهاش بازی کرد احتمالا خیلی حال میده
دانگل کنترل مجیک موشن هم پشت تلویزیون نصب میشه.یعنی چون سیمش خیلی کوتاهه باید پشت خود تلویزیون نصب بشه
فقط موندیم این بلوری سه بعدیش رو با چی ببینیم

pinokiu
11-01-2012, 16:08
یه چیزی الان دیدم خیلی جالبه
از 5 تا عینکی که فرستادن یکیش lens clip هست
یعنی با گیره ای که داره میشه رو عینک طبی سوارش کرد
واسه اونائیه که مجبورن با عینک تلویزیون ببینن
خیلی هم سبک و زیباست

---------- Post added at 04:08 PM ---------- Previous post was at 04:06 PM ----------

عجیبه من یه پست قبل از این بالایی زدم نوشت بعد از تایید نشون داده میشه
اما این بالایی رو که زدم سریع نشون داد

arsalan66
11-01-2012, 17:56

سلام دوست عزیز سایت جدا نداره ولی این ایمیلشه که میتونی لیستو ازش بگیری و در ارتباط باشی:
shargh_3d_shop@yahoo.com

mehvar
11-01-2012, 17:59
یکی رو میشناسم تو بانه قیمت42 اینچ lw57000 رو 1.150.000 میده ظاهرا اینجا قیمت 1.700.000 به نظر شما آیا می ارزه از بانه بگیرم
بله 1700 هست
بچه ها که میگن25 این ماه جشنواره ال جی شروع میشه اونوقت میشه راحتتر تصمیم گرفت که بانه به صرفه تره یا اینجا
لطفا مشخصات اون بابارو برام بفرستین احتمال داره من از بانه بگیرم اینجوری که حدود 500 تومن اختلاف قیمت میشه 35 درصد که به ریسگ گارانتی تا حدی میارزه البته من 47 اینچی میخام
مرسی

jeghly
11-01-2012, 19:01
بله 1700 هست
بچه ها که میگن25 این ماه جشنواره ال جی شروع میشه اونوقت میشه راحتتر تصمیم گرفت که بانه به صرفه تره یا اینجا
لطفا مشخصات اون بابارو برام بفرستین احتمال داره من از بانه بگیرم اینجوری که حدود 500 تومن اختلاف قیمت میشه 35 درصد که به ریسگ گارانتی تا حدی میارزه البته من 47 اینچی میخام
مرسی
آشنای یکی از فامیلای . منم نمیدونم کیه . اون زنگ زده بود قیمت گرفته بود

behnoom
11-01-2012, 19:40
یا سلام هر کس فیلم سه بعدی خواست بگه براش بدم قیمت 25 گیگ 7 تومان 50 گیگ 14 تومان

kouroshpayande
11-01-2012, 21:54
یا سلام هر کس فیلم سه بعدی خواست بگه براش بدم قیمت 25 گیگ 7 تومان 50 گیگ 14 تومان
فرق بلوری اورجینال با کپی چیه ؟ همون منوها رو داره؟

mehdi speed 700
11-01-2012, 23:48

رفقا توی گوگل تایپ کنید 3d sbs هر فیملی 3d باشه سایت های خارجی میزارن.کیفیتشم خوبه.
نمی ارزه با این قیمت بلوری خام دونه ای 1500 تومن اونوقت رایت می کنن میدن 14 تومن.
تازه با پول پستش حدود 20 تومن در میاد.
من توی اصفهان بلوری اصل آک باز نشده.25 گیگ 20 تومن 50 گیگ 25000 تومن اونوقت اینا از بازار کم بودن بلوری میخوان استفاده کنن و توی پاچه ی مردم کنن.
دیگه حناتون رنگی نداره.
شما چجوری بلوری میفروشی.
حتما شماره حساب میدی بریزیم به حساب بعدم ما میمونیم یه چیز کلفت نه این یارو میشناسیم نه چیزی.
حداقل من از این 3dbaz خریدم بلوری کپی 14000 تومن با پستش 3 تا فیلم side by side کیفیت خیلی بالا 20 تومن

---------- Post added at 11:48 PM ---------- Previous post was at 11:47 PM ----------

فرق بلوری اورجینال با کپی چیه ؟ همون منوها رو داره؟

میگی کپی رفیق نمیگی دست کاری شده که.
فرقش اینه ارجینال پک داره اصل با دستگاه پیشرفته رایت شده قاب و دم و دستگاه و اینا.
اینا کپیه و گرون

رفیق اگه میخوای بخری یا برو از این 3dbaz بگیر اونم side by side نه بلوری کیفیتشم فوق العاده بالاست.3d همون 3d بلوریه.
یا خودت فیلم رو با بیت ریت پایین تر از اینترنت دانلود کن

myleila
12-01-2012, 08:56
سلام

تلویزیون های 3بعدی پسیو ال جی میتونن فیلمهای سه بعدی ساید بای ساید sbs رو پخش کنن ؟

ممنون

masoud69.info
12-01-2012, 10:59
بله sbs پخش میکنه.

masoud69.info
12-01-2012, 11:06
من یه انیمیشن BDRip 1080p دارم. اگه با بلوری پخشش کنم میتونه برام به سه بعدیش برجستگی بده؟
مدل تلویزیونم 42lw5700
باتشکر

behnoom
12-01-2012, 12:53
[QUOTE=mehdi speed 700;6766758]رفقا توی گوگل تایپ کنید 3d sbs هر فیملی 3d باشه سایت های خارجی میزارن.کیفیتشم خوبه.
نمی ارزه با این قیمت بلوری خام دونه ای 1500 تومن اونوقت رایت می کنن میدن 14 تومن.
تازه با پول پستش حدود 20 تومن در میاد.
من توی اصفهان بلوری اصل آک باز نشده.25 گیگ 20 تومن 50 گیگ 25000 تومن اونوقت اینا از بازار کم بودن بلوری میخوان استفاده کنن و توی پاچه ی مردم کنن.
دیگه حناتون رنگی نداره.
شما چجوری بلوری میفروشی.
حتما شماره حساب میدی بریزیم به حساب بعدم ما میمونیم یه چیز کلفت نه این یارو میشناسیم نه چیزی.
حداقل من از این 3dbaz خریدم بلوری کپی 14000 تومن با پستش 3 تا فیلم side by side کیفیت خیلی بالا 20 تومن

دوست عزیز اولا حرفی که از دهنتون میاد بیرون بفهمید چی میگید دزد خودتونید اینم بگم بنده حرفی که به من زده بشه ناحق باشه نمیتونم هضم کنم و میبینید فوشهای ناجور بارتون کردم اولین و اخرین بارتون باشه

mehdi speed 700
12-01-2012, 14:41
من یه انیمیشن BDRip 1080p دارم. اگه با بلوری پخشش کنم میتونه برام به سه بعدیش برجستگی بده؟
مدل تلویزیونم 42lw5700
باتشکر

خود انیمیشن که سه بعدی نیست.
اگه خودش سه بدعی نباشه نمیشه زیاد برجستگی گرفت فقط عمق داره

pinokiu
12-01-2012, 15:12
هدایای ما دیروز رسید.یک پست هم همینجا نوشتم اما نمیدونم چرا ثبت نشد
هدایا شامل:
کنترل مجیک موشن با دانگل مجیک موشن که به پشت تلویزیون وصل می شود
5 عدد عینک سه بعدی.یکی از این عینکها مخصوص سوار شدن روی عینک طبی هست
یک مودم وایرلس زاکسل 660hw
یک کارت اکانت اینترنت 128 یک ساله که 2.5 گیگ ترافیک رایگان داره.از سرویسهای eco شاتل هست و شبها رایگانه
یک بلوری سه بعدی که برای ما کارتون despicable me هست.اما ما دستگاه بلوری نداریم که ببینیم

omidrasool
12-01-2012, 15:12
شنیدم کارت های انویدیا فقط با اکتیو سازگاری داره و پسیو ساپورت نمیکنه؟راسته؟
راه حلش چیه؟
یه سوال دیگه اینکه اگه فیلم 3بعدیو بزارم تو لپ ناپ بعد با HDMI به تلویزیون وصل کنم تو تلوبزیون 3بعدی میبینم؟
به نظر شما ارزش داره 400 تومن بیشتر بدم و به جای 57000 یه 65100 وردارم؟

pinokiu
12-01-2012, 15:14
هدایا شامل: کنترل مجیک موشن با دانگل مجیک موشن که به پشت تلویزیون وصل می شود - 5 عدد عینک سه بعدی.یکی از این عینکها مخصوص سوار شدن روی عینک طبی هست - یک مودم وایرلس زاکسل 660hw - یک کارت اکانت اینترنت 128 یک ساله که 2.5 گیگ ترافیک رایگان داره.از سرویسهای eco شاتل هست و شبها رایگانه - یک بلوری سه بعدی که برای ما کارتون despicable me هست.اما ما دستگاه بلوری نداریم که ببینیم

ehsanyacoza0021
12-01-2012, 21:14
سلام:20:
خبر بد
تمام هدایای سامسونگ و الجی مثل اینترنت رایگان و (5 تا عینک = 4) و مودم و فیلم سه بعدی برداشته شد
یعنی جشواره اش تموم شد فقط سامسونگ یه سینما خانواده که 400 هزار تومنه مونده که رفتم امروز جمهوری گفت یکشنبه بر میدارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی ببخشید آقای Mr.Oo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این نرم افزار که برای بازی کردن به صورت سه بعدی برای پسیو گذاشته بودین نصب نمیشه یعنی وقتی روی ستاپش کلیک میکنم ارور میده(The Sourse File Is Corropeted) میشه راهنمایی بفرمایید؟ یعنی کامپیوترم مشکل داره ؟
ممنون:11:

jeghly
12-01-2012, 22:55
خبر بد
تمام هدایای سامسونگ و الجی مثل اینترنت رایگان و (5 تا عینک = 4) و مودم و فیلم سه بعدی برداشته شد
یعنی جشواره اش تموم شد فقط سامسونگ یه سینما خانواده که 400 هزار تومنه مونده که رفتم امروز جمهوری گفت یکشنبه بر میدارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی ببخشید آقای Mr.Oo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این نرم افزار که برای بازی کردن به صورت سه بعدی برای پسیو گذاشته بودین نصب نمیشه یعنی وقتی روی ستاپش کلیک میکنم ارور میده(The Sourse File Is Corropeted) میشه راهنمایی بفرمایید؟ یعنی کامپیوترم مشکل داره ؟

پس اون بنده خدایی که تو تایپیک های قبل گفت الجی جشنوارش از 25 دی ماه شروع میشه چی ؟؟؟؟؟

mehdi speed 700
12-01-2012, 23:20
هدایا شامل:
کنترل مجیک موشن با دانگل مجیک موشن که به پشت تلویزیون وصل می شود
5 عدد عینک سه بعدی.یکی از این عینکها مخصوص سوار شدن روی عینک طبی هست
یک مودم وایرلس زاکسل 660hw
یک کارت اکانت اینترنت 128 یک ساله که 2.5 گیگ ترافیک رایگان داره.از سرویسهای eco شاتل هست و شبها رایگانه
یک بلوری سه بعدی که برای ما کارتون despicable me هست.اما ما دستگاه بلوری نداریم که ببینیم

رفیق ببین مودمش چند می ارزه.tv تون چیه که کنترل روش نبود.پس کارت هدیه عابر بانک مگه شارژ نشد.
فیلم بلوریش یه دونس یا دو تا بلوری توشه

saeeiid
12-01-2012, 23:35
دوستان سلام مجدد.
آقا من دیدم دوستان گفتن هدایا رسیده .
مال من کنترل جادویی روش بود به همراه دانگل و ... که خود نصاب نصب کرد و خلاص.
زنگ هم زدم بالاخره به ال جی گفت اسمتون رو وارد کردم ! انشالله میاد .
فقط دوست عزیز این اینترنته adsl هست دیگه ؟
نصبش چه جوریه ؟ مصیبت مخابراتی و اینا داره دیگه آره ؟
و اینکه نمایندگی ال جی که من ازش گرفتم یواشکی بلوری اورجینال میفروخت.
خودم هم دیدم کاملا پک شده و اورجینال .
میداد حدودا 25 تومن . گفت ارزونترم بهت میدم.
پس از کسی کپی نخرید .
تقلبیه
. و آخر اینکه دوستان من با این مدل 57000 بالاخره تو بازی اذیت می شم یا نه ؟
از لحاظ کلی !

ئظا
13-01-2012, 00:10
دوستان سلام مجدد.
پس از کسی کپی نخرید .
تقلبیه
از لحاظ کلی !

فیلم 3D بلوری با کیفیت عالی رو توصیه میکنم از ایشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بگیر قیمتش نصف اونیه که گرفتی

با 57000 هم از لحاظ کلی برای بازی مشکلی نداره ولی ممکنه تو تصاویره خیلی سریع 3D یه کم
لگ داشته باشه

saeeiid
13-01-2012, 00:18
فیلم 3D بلوری با کیفیت عالی رو توصیه میکنم از ایشون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft212273-page37.html)بگیر قیمتش نصف اونیه که گرفتی

با 57000 هم از لحاظ کلی برای بازی مشکلی نداره ولی ممکنه تو تصاویره خیلی سریع 3D یه کم
لگ داشته باشه

عزیزم الان بازی هست که بشه 3d بازی کرد ؟
من MW3 بتلفیلد 3 و دارم .
رو اینا میشه حساب کرد یا نه ؟

ئظا
13-01-2012, 00:27
عزیزم الان بازی هست که بشه 3d بازی کرد ؟
من MW3 بتلفیلد 3 و دارم .
رو اینا میشه حساب کرد یا نه ؟

شما با چی بازی میکنید؟ ( pc , PS3 , xbox 360)
اگر pc هست که من اطلاعی ندارم دوستان باید راهنمایی کنن
ولی اگر رو کنسولی بگو تا بگم :d

pinokiu
13-01-2012, 01:00
رفیق ببین مودمش چند می ارزه.tv تون چیه که کنترل روش نبود.پس کارت هدیه عابر بانک مگه شارژ نشد.

مودمش تو سایت شاتل زده 75 تومن اما من نگهش میدارم.بخوای به فروشنده ها بفروشی 50 به زور بر میدارن.یه روز ممکنه بدرد بخوره
tv ما 57000 اون موقع که ما خریدیم مجیک تو کاتن نبود.کارت هدیه هم همون 32-33 روزه شارژ شد
هدایا هم تقریبا بعد از 2 ماه و نیم رسید
فیلم بلوری هم یه دونست.یعنی یه دیسکه.رو جعبش نوشته دو دیسک اما یه دونه دیسکه

saeeiid
13-01-2012, 01:01
نه دادا !
عیال اجازه نمیده کنسول بگیرم ! با همون pc فعلا بازی می زنم !

pinokiu
13-01-2012, 01:14
دوستان سلام مجدد.
پس از کسی کپی نخرید .
تقلبیه
از لحاظ کلی !
اینترنت adsl هست و من دنبال نصبش نرفتم چون خودم adsl دارم اکانتشو دادم یکی دیگه برا خودش نصب کنه اونم هنوز نصب نکرده
در مورد بازی هم من مافیا 2 رو با لپتاپ اجرا کردم رو تلویزیون
تصویر کیفیتش خیلی خوبه و پرش اصلا نداره
مشکل بزرگش زمان پاسخگوئیشه نه هرتز پایینش
یعنی مثلا شما وقتی موس رو تکون میدی یکمی با تاخیر نتیجشو رو صفحه میبینی
ظاهرا وقتی با hdmi به تلویزیون وصل میشی این تاخیر بیشتر دیده میشه.شما واسه امتحان کامپیوتر رو وصل کن و موس روسریع تکون بده.میبینی که نشانگر موس یه مقدار قابل توجهی تاخیر داره
به نظر من اگه بازی برات مهمه اینو بدون که بعدا این مشکل ممکنه حالتو خیلی بگیره
و اینکه قکر کنم برای بازی 65100 بهتر باشه چون زمان پاسخگوئیش 2 میلی ثانیست
البته این اعداد خیلی حقیقت ندارن اما چیزی که احتمالا درسته اینکه زمان پاسخگویی 65100 بهتر از 57000 هست

kouroshpayande
13-01-2012, 09:35
آیا کسی از دوستان تونسته از طریق شیرنگ سیسیکم کانالهای سه بعدی مثل sky یا +canal ببینه؟ کیفیتش چطوره؟ آقا مهدی شما دیدی؟

rezgarv
13-01-2012, 10:14
با سلام خدمت دوستان یکی از آشنایان ما تلویزیون ال جی مدل scarlet داره که کانالهای دیجیتال رو سرج کرده و آورده اما تصویر ندارند رو کانا لها که میری می نویسه invaled service دوستان ممنون می شم یه کمکی بکنید.

mehdi speed 700
13-01-2012, 11:28
دوستان سلام مجدد.
پس از کسی کپی نخرید .
تقلبیه
از لحاظ کلی !

رفیق نگو کپی تقلبیه اگه کپیه که دیگه تقلبی نیست اگه تقلبیه یعنی مشکل داره اصلا کار نمیده.
من هم سراغ دارم شما 50 گیگ رو چند میخری ازش 25 گیگ رو چند میده.
راستی من مونم چرا خیلی از نمایندگی های ال جی یواشکی بلوری میفروشن:دی

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

آیا کسی از دوستان تونسته از طریق شیرنگ سیسیکم کانالهای سه بعدی مثل sky یا +canal ببینه؟ کیفیتش چطوره؟ آقا مهدی شما دیدی؟

نه رفیقولی دارم وایلش رو جور می کنم خیلی هزینه داره.تازه باید یا سیستم رو به tv وصل کنی یا یه گیرنده ی hd بگیری روی 300 تومنه اونموقع میتونی کنال هارو بخری ببینی یا اگه کد داری بدی مفتی ببینی

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

با سلام خدمت دوستان یکی از آشنایان ما تلویزیون ال جی مدل scarlet داره که کانالهای دیجیتال رو سرج کرده و آورده اما تصویر ندارند رو کانا لها که میری می نویسه invaled service دوستان ممنون می شم یه کمکی بکنید.

فکر نکنم اسکارلت بتونه کدیک دیجیتال بخونه

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

نیگا کن تورو خدا ما جواب همرو میدیم به همه دوستان کمک می کنیم اونوقت یکی نمیاد جوابه مارو بده:10::مورد توجه پینوکیو

saeeiid
13-01-2012, 11:42
آقا ممنون از جوواب شما !
والا اون روز نپسیدم اینو 25 گیگه یا 50 گیگ .
ولی اورجینال بود .
جالبه اول می گفت نداریم و اینا .
وقتی ازش خریدم و تموم شد گفت حالا بیا اینارو هم ببین خوبه و اینا !
اینقد کلک هستند که نگو !

saeeiid
13-01-2012, 11:49
رفیق نگو کپی تقلبیه اگه کپیه که دیگه تقلبی نیست اگه تقلبیه یعنی مشکل داره اصلا کار نمیده.
من هم سراغ دارم شما 50 گیگ رو چند میخری ازش 25 گیگ رو چند میده.
راستی من مونم چرا خیلی از نمایندگی های ال جی یواشکی بلوری میفروشن:دی

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

نه رفیقولی دارم وایلش رو جور می کنم خیلی هزینه داره.تازه باید یا سیستم رو به tv وصل کنی یا یه گیرنده ی hd بگیری روی 300 تومنه اونموقع میتونی کنال هارو بخری ببینی یا اگه کد داری بدی مفتی ببینی

---------- Post added at 11:26 AM ---------- Previous post was at 11:25 AM ----------

فکر نکنم اسکارلت بتونه کدیک دیجیتال بخونه

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:26 AM ----------

نیگا کن تورو خدا ما جواب همرو میدیم به همه دوستان کمک می کنیم اونوقت یکی نمیاد جوابه مارو بده:10::مورد توجه پینوکیو

راستی حاجی مودمش دوروره 80 تومن اینا می ارزه.

saeeiid
13-01-2012, 11:52
راستی حاج مهدی ، قیمت مودم دور و وره 80 تومن اینا هست .
فقط من نمیدونم موقع نصبش دردسر نصب داره ؟ مثل کپی شناسنامه صاحب خط و اینا.
آخه من مستاجرم ! کسی میدونه یه کمکی کنه لطفاً

pinokiu
13-01-2012, 11:57
آقا شرمنده من جواب میدم نمیدونم چرا ثبت نمیشه دیروز دو تا جواب نوشتم اما یکیش فقط ثبت شده
مودمش رو تو سایت شاتل زده 75 تومن تلویزیون ما 57000 هست اما اون موقع که خریدیم روش مجیک موشن نبود
کارت هدیه هم همون یک ماهه شارژ شد.هدایا هم تقریبا دو ماه و نیمه رسید دستمون
فیلم بلوری هم یک دیسکه.رو جعبش نوشته دو دیسک اما یک دیسک تو جعبه هست.دیسکش هم 50 گیگا بایتیه

pinokiu
13-01-2012, 12:11
ممکنه یک کپی از اجاره نامه رو بخوان
باز هم برای اینکه مطمئن باشی زنگ بزن از شاتل بپرس

saeeiid
13-01-2012, 13:01
ممکنه یک کپی از اجاره نامه رو بخوان
باز هم برای اینکه مطمئن باشی زنگ بزن از شاتل بپرس

آقا دستت درد نکنه . ممنون !
باشه احتمالا یه شنبه یه زنگ بزنم !

saeeiid
13-01-2012, 14:22
دوستتتان ورژن 4.03.13 تلویزیون اومده ها !
من دارم آپ می کنم ! فقطنمیدونم چرا ایندفعه اینقدر طول کشیده . الان یه ساعته شده 21 % .
قبلا ظرف 5 مین تموم بود @

mehdi speed 700
13-01-2012, 14:36

من که تا مودمش با کارت اینترنتش اومد میرم یمرفوشم واسه خرید دم و دستگاهه اینترنت ماهواره ای

---------- Post added at 02:36 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

به احتمال زیاد تغییرات این ورژنش گرافیکیه همونیه که توی ورژن جدید نمایشگاه ces معرفی شده واااااای دمشون گرم منم بهم خبر داد گفتم بعدا آپدیتش می کنم ولی الان میرم آپدیتش کنم

mehdi speed 700
13-01-2012, 14:43
دوستان حالا آپدیت نکنید به احتمال زیاد سرورشون سنگین شده ماله من که اصلا به یک درصد هم نمیره. در صورتی که اینترنت من 1 مگ.
من میزارم شب یا چند روز دیگه آپدیت می کنم

jeghly
13-01-2012, 14:48
آیا الجی 25 دی جشنواره میزاره یا نه
من می خوام برم بخرم موندم

mehdi speed 700
13-01-2012, 14:48
ال جی و معرفی بزرگترین تلویزیون سه بعدی UD در نمایشگاه CES 2012

۲۲ دی ۱۳۹۰ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ال جی اعلام کرد که قصد دارد بزرگترین تلویزیون سه بعدی UD جهان را در نمایشگاه CES 2012 معرفی نماید. با استفاده از تکنولوژی سه بعدی برتر ال جی و قابلیتهای تلویزیون هوشمند آن به همراه تکنولوژی UD، این تلویزیون ۸۴ اینچی پنجره نو به دنیای سه بعدی گشوده است
به گفته مدیران ارشد ال جی در این بخش، ال جی از تمام دانش و اطلاعات خود در زمینه تلویزیون های هوشمند و تکنولوژی سه بعدی برای ساخت این محصول استفاده نموده تا در CES امسال به بازدیدکنندگان نشان دهد که قصد دارد تولید کننده برتر محصولات صوتی و تصویری در سال ۲۰۱۲ و بعد از آن گردد.
تلویزیون سه بعدی UD ال جی دارای تصویری با رزولوشن ۸ میلیون پیکسل (۲۱۶۰×۳۸۴۰) می باشد که ۴ برابر بیشتر از پنل تلویزیون های Full HD متداول است. با برخورداری از طراحی فوق باریک ال جی، این محصول بهترین تجربه مشاهده تصاویر سه بعدی را در اختیار شما قرار می دهد.
از دیگر ویژگیهای این تلویزیون ۸۴ اینچی می توان به تکنولوژی کنترل عمق تصاویر سه بعدی اشاره کرد. شما قادر خواهید بود از تصاویر سه بعدی در کنار صدای سه بعدی بهره مند گردیده و تجربه یک سینمای خانگی سه بعدی واقعی را داشته باشید.
از طریق صفحه نمایش غول پیکر این محصول، کاربران به اکوسیستم تلویزیون های هوشمند ال جی دسترسی داشته و می توانند از حدود ۱۲۰۰ برنامه استفاده نموده، ازسرویس ها و قابلیت های برتر آن بهره مند شده و محتوای سه بعدی مورد علاقه خود را مشاهده نمایید. همچنین موتور مبدل ۲ بعدی به ۳ بعدی در این تلویزیون محدودیت دسترسی به محتوا را از بین برده است.
علاوه بر این یک ریموت جادویی جدید با طراحی منحصر به فرد، قادر به تشخیص دستورات شما بوده و با تشخیص صدا، حالت بدن و حتی اشاره شما به دستگاه، فرمان را اجرا می کند.

saeeiid
13-01-2012, 15:04
دوستان حالا آپدیت نکنید به احتمال زیاد سرورشون سنگین شده ماله من که اصلا به یک درصد هم نمیره. در صورتی که اینترنت من 1 مگ.
من میزارم شب یا چند روز دیگه آپدیت می کنم

دیگه من زدم !
الا 40 % شده !
البته اولش زیاد طول میکشه .
امیدوارم حداقل ایندفعه یه چیزیش فرق کنه. اوندفعه که اصلا فرقی نکرد !

در مورد جشنواره هم که والا چون سامسونگ هنوز جشنوارش ادامه داره ، معمولا ال جی کم نمیاره .
هرچند که من با یکی از این نمایندگی ها صحبت می کردم بهم گفت که داره لغو میشه .
احتمالا یه تغییری توش می دن ، مثلا جایزه نقدیش رو کم می کنن و ادامه میدن .
احتمالش خیلی زیاده ..

saeeiid
13-01-2012, 17:27
آقا تموم شد ولی رسما فرقی نکرد !
البته فیس بوک اضافه شد ! که راحت باز می کنه !
دیگه من فرقی ندیدم !

mehdi speed 700
13-01-2012, 17:32
دیگه من فرقی ندیدم !

یعنی قیافش همونه فقط فیس بوک اضافه شده

saeeiid
13-01-2012, 17:43
آره ! رسما فرقی نکرده !
یه فیس بوک ، توییتر ، یه دونه خبرگزاری آسوشیتد پرس و یه وی تیونر که گیرنده رادیو های ایرانیه ! که باحال بود !
البته رادیوهاش بیشتر غیر مجازن مثل اینکه !

vb-sosol
13-01-2012, 19:22
آره ! رسما فرقی نکرده !
یه فیس بوک ، توییتر ، یه دونه خبرگزاری آسوشیتد پرس و یه وی تیونر که گیرنده رادیو های ایرانیه ! که باحال بود !

چرا sms ندادن پس ؟
سری قبل که آپدیت اومده بود به من sms دادن

mehdi speed 700
13-01-2012, 20:16
آره ! رسما فرقی نکرده !

رفیق وی تیونر که قبلا هم بود تیو قسمت ویژه.همین رادیو اینترنتیه خودمونه.من فیس بوک و توییتر رو هم داشتم

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

ورژن حالایی tv من 04.03.10

ئظا
13-01-2012, 23:30
دیگه من فرقی ندیدم !

یعنی بدونه وی پی ان یا چیلتر شیکن یا هر چیزی به فیس بوک وصل میشه؟!!
تو ایران هستید دیگه؟

3pehr
14-01-2012, 08:54
احساس من اینه با ورژن جدید یکم عمق تصاویر سه بعدی بهتر شده
بقیه موارد که فرقی نکرده

mehdi speed 700
14-01-2012, 10:56
من که آپدیت نمی کنم فایده نداره زیاد تغییر ندادن

jeghly
14-01-2012, 11:11
دوستان فرق LX6500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با lw57000 چیه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])یا کلا فرق مدل های lw با lx در چیه
چون من گشتم هیچ فرقی ندیدم

حامد22
14-01-2012, 12:46
آیا میشه آپدیت تلویزیون 47lw57000 رو با کامیوتر دانلود کرد بعد با فلش به تلویزیون زد ؟

اگه میشه تو چه سایتی جدیدترین ورژن نرم افزار تلویزیون برای دانلود هست؟

طریقه وصل شدن خود تلویزیون به اینترنت هم بگید هر کاری می کنم میگه dns server اشتباهه چیکار کنم ؟

omidrasool
14-01-2012, 14:37
دوستان من فردا میخوام تلویزیونو بخرم.فقط یکی بطور قاطع بگه من LW65100 بگیرم یا LW57000?
به نظر شما ارزش داره 400 تومن بیشتر بدم؟بعدا پشیمون نمیشم؟

pinokiu
14-01-2012, 16:09
دوستان من فردا میخوام تلویزیونو بخرم.فقط یکی بطور قاطع بگه من LW65100 بگیرم یا LW57000?
به نظر من اگر از تلویزیونت مثل ما استفاده میکنی و دنبال بازی و این حرفها نیستی در بقیه موارد 57000 خوبه و ما ازش خیلی راضی هستیم.تقریبا هرکسی این تلویزیون رو خریده راضی بوده
اگر استفاده بازی میخوای داشته باشی صادقانه بگم که 57000 زیاد خوب نیست.65100 رو هم نمیدونم شاید اون هم خوب نباشه اما 57000 رو داریم و میدونم بدرد بازی نمیخوره
به هر حال واسه استفاده معمولی فیلم و ماهواره و این چیزا 57000 خیلی خوبه و می ارزه

Mr.Oo
14-01-2012, 17:54
آیا میشه آپدیت تلویزیون 47lw57000 رو با کامیوتر دانلود کرد بعد با فلش به تلویزیون زد ؟

طریقه وصل شدن خود تلویزیون به اینترنت هم بگید هر کاری می کنم میگه dns server اشتباهه چیکار کنم ؟

آره دوست عزیز، یه فایل pdf تو مدیافایر آپلود کردم که اون رو از سایت خود ال جی دانلود کردم و به طور کامل راهنماییت میکنه.

لینک فایل Pdf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Oo
14-01-2012, 18:00
خبر بد

نه دوست عزیز مشکل از کامپیوتر شما نیست حتما از فایلیه که دانلود کردین و خود فایل مشکل داره که عجیبه چون خودم هم همین فایل رو دانلود کردم و جواب داد اما میتونی از طریق تارنت دانلود کنی فایل رو که دیگه فکر نکنم مشکلی داشته باشی.

لینک دانلود فایل تارنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Oo
14-01-2012, 18:09
خبر بد

نه دوست عزیز مشکل از کامپیوتر شما نیست و از خود فایله و یکم عجیبه چون خودم هم همین فایل رو دانلود کردم و جواب هم داد اما میتونی تارنتش رو دانلود بکنی که همینجا لینکش رو قرار میدم و دیگه نباید مشکلی داشته باشه!

لینک فایل تارنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jeghly
14-01-2012, 21:16
دوستان می خواستم بدونم تلوزیون اینترنتی تو ایران چه کاربردی دارد و کسانی که همچین تلوزیون هایی رو خریدن آیا ار اینترنتش هم استفاده کردند
و یا حتی از 3d چقدر میشه استفاده کرد
خلاصه همچین تلوزیون هایی در حال حاضر کاربرد دارد که بخوای پول بیشتر بدی
ممنون می شم جواب بدید:20:

mehdi speed 700
14-01-2012, 21:26

من به طور قاطع به شما میگم 65100 بگیر ولی اگه میخوای قیافه ی tv تون شیک باشه ایال داریو ایالتونم از این خانم های حساسه یه دونه 57000 بخر قیافش قشنگه

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

رفیق میشه اینطوری اپدیت کرد ولی خطرش بالاست.
شما کابل شبکه رو به tv تون وصل کن بعدم قسمت تنظیمات وصل کردن به شبکه و تنظیم ip شبکه رو روی خودکار بزار خودش انجام میده فقط باید مودمت رو روی ppoe بزاری

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

دوستان می خواستم بدونم تلوزیون اینترنتی تو ایران چه کاربردی دارد و کسانی که همچین تلوزیون هایی رو خریدن آیا ار اینترنتش هم استفاده کردند

هر وقت رفیق اینترنتمون کاربرد پیدا کرد tv شم کاربرد پیدا می کنه.
آخه کیو دیدی با این اینترنت دیزلی فیلم ببینه که تازه بخواد با tv فیلم ببینه اونم توی کشوری که بیشتر سایت های فیلم آنلاین خارجی بستس

jeghly
14-01-2012, 21:38
از 3d چقدر میشه استفاده کرد
کلا پیشنهادتون چیه تلوزیون با این قابلیت بگیرم یا نه

jeghly
15-01-2012, 09:45
کلا تلوزیون های led : ساده - smart - cinema 3d - در یک سایز مثلا 42 اینچ چقدر تفاوت قیمت دارند:20:

saeeiid
15-01-2012, 11:32
یعنی بدونه وی پی ان یا چیلتر شیکن یا هر چیزی به فیس بوک وصل میشه؟!!
تو ایران هستید دیگه؟

آره دوست عزیز. راحت وصل میشه بدون هیچی .

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

من که از اینترنتش استفاده می کنم .
واسه دیدن سایتای خبری و اینا .
عالیه و راضی ام.
فیلم هم تا حالا 2 یا 3 تا کامل سه بعدی دیدم و خوب بوده . راضی ام .
بستگی داره دیدت چی باشه .
من قبل این ال ای دی سامسونگ داشتم .
فروختم با حدود 500 تومن ضرر. این و گرفتم . حداقل مطمونم تا چند سال دارمش دیگه .

saeeiid
15-01-2012, 11:58
من به طور قاطع به شما میگم 65100 بگیر ولی اگه میخوای قیافه ی tv تون شیک باشه ایال داریو ایالتونم از این خانم های حساسه یه دونه 57000 بخر قیافش قشنگه

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

رفیق میشه اینطوری اپدیت کرد ولی خطرش بالاست.
شما کابل شبکه رو به tv تون وصل کن بعدم قسمت تنظیمات وصل کردن به شبکه و تنظیم ip شبکه رو روی خودکار بزار خودش انجام میده فقط باید مودمت رو روی ppoe بزاری

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

هر وقت رفیق اینترنتمون کاربرد پیدا کرد tv شم کاربرد پیدا می کنه.
آخه کیو دیدی با این اینترنت دیزلی فیلم ببینه که تازه بخواد با tv فیلم ببینه اونم توی کشوری که بیشتر سایت های فیلم آنلاین خارجی بستس

دوست عزیز من والا حتما دیر آپدیت کردم دیگه ! چون اینا که گفتم تازه اومد واسم !

masoud69.info
15-01-2012, 11:58
یکی از اقوام تلویزیون LG مدل 42LW5700 در تاریخ 19/10/90 خریده. میخواستم بپرسم شامل جشنواره میشه ؟
مرسی.:11:

saeeiid
15-01-2012, 13:16
یکی از اقوام تلویزیون LG مدل 42LW5700 در تاریخ 19/10/90 خریده. میخواستم بپرسم شامل جشنواره میشه ؟
دوست عزیز ، ال جی همیشه تو.ی جشنواره هاش اعلام میکنه به مدت محدود ، و ریزتر هم مینویسه تا هروقت موجودی داشته باشن جشنواره رو اعلام می کنن.
بهترین راه اینه که از نمیاندگی کی خریده بپرسه مطمئن بشه .
البته موقع نصب هم از نصاب بپرسه بدک نیست !
و آخرین راه 84733 ، شماره 3 بخش جشنواره ها و هدایا

saeeiid
15-01-2012, 15:35
دوستانی که تلویزیون خریدن و هنوز هدایاش رو دریافت نکردن !
زنگیدم ال جی ! گفت به خاطر مسائل گمرکی مودم های وایرلس دیگه نداریم و موجودیمون تموم شده !
اگه می خواید با مودم کابلی واستون بفرستیم !
و الا یه 2 ماهی باید منتظر باشید !

حامد22
15-01-2012, 15:39
من دستگاه بلوری ندارم از کجا می تونم فیلم سه بعدی بلوری ذخیره در هارد گیر بیارم ممنون

eigor
15-01-2012, 16:28
آره منم امروز زنگیدم ال جی گفتش که به گمرکی خورده در حال حاظر کابلی داریم
یک سوال من خودم ای دی اس ال دارم فقط مودمم بیخودی هستش TV DNS نمیشناسه به مودمش نیاز دارم اما شاتل میگه سرویستو باید عوض کنی وگرنه مودم به دردت نمیخوره راست میگن؟

mehdi speed 700
15-01-2012, 17:31

رفیق شرط جشنواره این بود که تا قبل از 24/09 خریده شده باشه تازه سینما خانگی هم خریده باشه بعدشم نصبش باید تا 8.10 باشه

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

دوستانی که تلویزیون خریدن و هنوز هدایاش رو دریافت نکردن !
زنگیدم ال جی ! گفت به خاطر مسائل گمرکی مودم های وایرلس دیگه نداریم و موجودیمون تموم شده !
اگه می خواید با مودم کابلی واستون بفرستیم !
و الا یه 2 ماهی باید منتظر باشید !

اره منم زنگ زدم گفتن مودم وایرلس موجودی نداریم بعدش گفت تا 45 روز بعد از نصب بهتون زنگ میزنیم و بارتون ارسال می کنیم که تقریبا همین 2 ماه در میاد.
حالا طوری نست یه رفیق پیدا کردم یه هارد 1 ترا پر از فیلم بلوری 3 بعد ی50 گیگ داره قراره واسه یه دو هفته ازش قرض بگیرم هارد خودم رو بهش بدم واسه کارش.خودمم یه 7 8 تایی فیلم اصل دارم

mehvar
15-01-2012, 19:52
بچه ها از جشنواره مثل این که خبری نشد؟

jeghly
15-01-2012, 21:09
دوستان من امروز رفتم نمایندگی تو مشهد گفتن هنوز الجی چیزی درباره جشنواره نگفته

در ضمن قیمت 57000 که پرسیدم گفتن 1.780.000 که 80 تومن از قیمتی که دوستان گفتن بالاتر بود

ئظا
15-01-2012, 21:31
احتمالا قیمتها رو بردن بالا
چون ال جی قیمتهاش یکسان هست تو کل نمایندگی ها

جشنواره و هدیه به کنار ما که 2100 هم پول دادیم یه عینک کلیپسی چون عینکی هستم توش نگذاشته بودن؟!
زنگ زدم یه دونه بفرستن میگه 27600 تومن هست
خندم گرفته بود ولی در هر حال گفتم بفرستن
این گلدیران هم خیلی با مزس کاراش ف این وظیفه خودشون هست که تو جعبه تلوزیون حد اقل یه دونه عینک کلیپسی بزارن

saeeiid
15-01-2012, 21:48
سلام.احوال دوستان
من الان با تلویزیون دارم کامنت میزار
جلل الخالق

jeghly
15-01-2012, 22:12
من می خوام این تلوزیون رو بگیرم
به نظر شما الان بگیرم تا قیمت ها بالاتر نرفته یا وایستم تا شاید قیمت ها بیاد پایین تر

ئظا
15-01-2012, 22:29
سلام.احوال دوستان
من الان با تلویزیون دارم کامنت میزار
جلل الخالق

داداش یه سوال کردم ولی جواب ندادی
گفته بودی فیس بوک باز شده با آپدیته جدید
خواستم بدونم کانکت هم میتونی بشی بدونه چیز شیکن؟

من می خوام این تلوزیون رو بگیرم
به نظر شما الان بگیرم تا قیمت ها بالاتر نرفته یا وایستم تا شاید قیمت ها بیاد پایین تر

نظره من اینه که با توجه به قیمت دلار و این اوضاعی که پیش اومده بخر
من که خریدم:46:
ولی در هر حال خود دانی

omidrasool
15-01-2012, 23:03
من رفتم پرسیدم.
جشواره همون قبلیه فقط 2تا عینکا کم شده و فقط برای 55 اینچ اینترنت داره.
خیلی نامردیه برای 47 اینترنت نداره.

mehdi speed 700
15-01-2012, 23:05
من رفتم پرسیدم.
جشواره همون قبلیه فقط 2تا عینکا کم شده و فقط برای 55 اینچ اینترنت داره.
خیلی نامردیه برای 47 اینترنت نداره.

والله تا جایی که میدونیم جشنواره نیست چون اگه بود هم توی سایت ها تبلیغ میشد هم برگه هاش توی نمایندگی هاشون پخش میشد.اینا توی دادن هدایای قبلی موندن

ئظا
15-01-2012, 23:09
با این وضعیته $ همین خشک و خالش و هم میبرن بالا چه برسه بخوان التماسی بفروشن ( جشنواره )

jeghly
15-01-2012, 23:37
کسی قیمت 57000 توی شهر دیگه به جرء مشهد نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kouroshpayande
16-01-2012, 00:54
این فیلمهای بلوری که ال جی بعنوان هدیه میده کپیه یا اوریجینال؟ بعیده اصل باشه...
ضمنا من مدل 57000 خریدم ولی در تنظیمات فقط دو گزینه 24 و 50 هرتز وجود داشت دوستان لطفا راهنمایی کنید

pinokiu
16-01-2012, 02:34
احتمالا قیمتها رو بردن بالا
چون ال جی قیمتهاش یکسان هست تو کل نمایندگی ها

جشنواره و هدیه به کنار ما که 2100 هم پول دادیم یه عینک کلیپسی چون عینکی هستم توش نگذاشته بودن؟!
زنگ زدم یه دونه بفرستن میگه 27600 تومن هست
خندم گرفته بود ولی در هر حال گفتم بفرستن
این گلدیران هم خیلی با مزس کاراش ف این وظیفه خودشون هست که تو جعبه تلوزیون حد اقل یه دونه عینک کلیپسی بزارن
تو هدایایی که میفرستن 5 تا عینکه که یکیش کلیپسیه

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

راستی من فریمور تلویزیون رو آپدیت کردم حس میکنم رو بازی یکمی بهتر شد.البته باز هم تاخیر داره اما انگار قابل تحمل تره

ئظا
16-01-2012, 02:51
این فیلمهای بلوری که ال جی بعنوان هدیه میده کپیه یا اوریجینال؟ بعیده اصل باشه...
ضمنا من مدل 57000 خریدم ولی در تنظیمات فقط دو گزینه 24 و 50 هرتز وجود داشت دوستان لطفا راهنمایی کنید

24 و 50 فکر نکنم هرتز باشه بیشتر میخوره 24 فریم و 50 فریم باشه

تو هدایایی که میفرستن 5 تا عینکه که یکیش کلیپسیه

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

راستی من فریمور تلویزیون رو آپدیت کردم حس میکنم رو بازی یکمی بهتر شد.البته باز هم تاخیر داره اما انگار قابل تحمل تره

والا من هدایا شامل حالم نمیشه چون تازه خریدم و عینک کلیپسیی رو هم باید ازشون بخرم ( 27600 تومن )

omidrasool
16-01-2012, 08:58
چرا جشنواره هست.
تو کل خیابان شیخ بهایی اصفهان همه برگه هاشو دارن.
حالا من یه عکسشو اپلود میکنم.

vb-sosol
16-01-2012, 12:18
آخر یکی این تنظیمات دستی رو نذاشت :13:

pinokiu
16-01-2012, 16:09
آخر یکی این تنظیمات دستی رو نذاشت :13:

رفیقمون چند صفح پیش گفت منم میارمش اینجا با اجازش

تنظیمات پیشرفته :

mehdi speed 700
16-01-2012, 16:22

خسته نباشین ال جی و کشور های خارجی که مثل ماها گتره ای فیلم نمی بینن و کپی کنن که همه چیزاشون اصله.
اونور آب شما یه فیلم کپی کنی 250 هزار دلار باید جریمه بدی

jeghly
16-01-2012, 19:48
من زنگ زدم به مرکز الجی گفتن جشنواره از 25 شروع شده

ئظا
16-01-2012, 21:25
من زنگ زدم به مرکز الجی گفتن جشنواره از 25 شروع شده

جشنواره چی داداش؟
خبری باشه کلی تو تلوزیون و خیابون و .... تبلیغ میکنن
شاید اون جشنواره رو میگی که توش یه سری هم برای اسمارت تی وی ها قراره برنامه هاشون رو که نوشتن بدن و ....
ربطی به اون چیزی که شما فک میکنی نداره
که هدیه بدن و کلی چیزه اضافه
من یه عینک کلیپسی خواستم بگیرم نزدیکه 30 تومن پیادم کردن

kouroshpayande
17-01-2012, 00:57
خسته نباشین ال جی و کشور های خارجی که مثل ماها گتره ای فیلم نمی بینن و کپی کنن که همه چیزاشون اصله.
اونور آب شما یه فیلم کپی کنی 250 هزار دلار باید جریمه بدی
فرمایش شما درسته ولی منظور من شرکت ایرانی گلدایران علیه الاسلام بود... فکر نکنم این شرکت که در دادن هدایای اصلی مونده بیاد و 30 دلار برای هر مشتری بابت فیلم اوریجینال هزینه کنه
اینجام که از قانون کپی رایت خبری نیست از ایرانی جماعت هم که هر کاری برمیاد. همچین کپی میکنن که خود کمپانی وارنر یا کلمبیا یا دیزنی و... هم تعجب کنن
موفق باشی

ئظا
17-01-2012, 02:58
احتمالا اصل باشه چون برای اینا که 30$ تموم نمیشه
بعد هم فیلمهایی رو به عنوان اشانتیون یا هدیه میدن که دیسکانتهای شدید میخورن و 5$ هم نیستن
از کپیه ما ارزونتر درمیاد

pinokiu
17-01-2012, 03:00
فرمایش شما درسته ولی منظور من شرکت ایرانی گلدایران علیه الاسلام بود... فکر نکنم این شرکت که در دادن هدایای اصلی مونده بیاد و 30 دلار برای هر مشتری بابت فیلم اوریجینال هزینه کنه
اینجام که از قانون کپی رایت خبری نیست از ایرانی جماعت هم که هر کاری برمیاد. همچین کپی میکنن که خود کمپانی وارنر یا کلمبیا یا دیزنی و... هم تعجب کنن
موفق باشی
فیلمها رو خود شرکت ال جی کره زده نه گلدیران و منتشر کنندش خودشه
یعنی از طرف کمپانیهای اصلی سازنده فیلم توزیع نشده
نمیشه بگی اورجینال نیست در واقع امتیاز نشر انبوهش رو ال جی خریده و در عوض براش دیگه 60-70 دلار در نیومده و صد درصد خیلی ارزونتر پاش تموم شده
البته رو جعبه نوشته محتوی 2 دیسک بلوری که یک دیسک بیشتر نداره

pesartala2001
17-01-2012, 03:27
بله من خودم دیدم با دستگاه دریم باکس ۸۰۰ در ضمن اگه اکانت سیسیکم هم خواستی من خودم سرور دارم ۵ ساله و تو ۶ تا از سایتها هم در حال فروش هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehdi speed 700
17-01-2012, 17:44
بله من خودم دیدم با دستگاه دریم باکس ۸۰۰ در ضمن اگه اکانت سیسیکم هم خواستی من خودم سرور دارم ۵ ساله و تو ۶ تا از سایتها هم در حال فروش هستم

خوب رفیق شما که دیدی من توی این دم و دستگاها زیاد تخصص ندارم بگو باید چی بگیریم چیکار کنیم چقدر خرجشه یه توضیح کامل بده ما هم یاد بگیریم

vb-sosol
17-01-2012, 18:05
رفیقمون چند صفح پیش گفت منم میارمش اینجا با اجازش

تنظیمات پیشرفته :

این که دوستان تاییدش نکردن :13:

saeeiid
17-01-2012, 18:34
بله دیگه . خودت تست کن ببین چی بهتره

mehdi speed 700
17-01-2012, 20:43
رفیق این رفیقمون که این گزینه هارو خاموش کرده یا یک سریاشو روشن باید بر اساس و اصول اینارو تغییر بدی شما حلت سینمایی رو که تغییر بدی دیگه فیلم 30 فریم یا 60 فریم پخش نمیشه فیلم 24 فریم پخش میشه رو رون تره مثل سینما رنگشم مثل سینماست صداشم مثل سینما شما واسه دیدن فیلم 24 فریم شما باید تروموشن رو روی کم بزاری یا اصلا خاموش کنی چون تصویر 24 فریمه و اگه زایدش کنی پرش تصویر به وجود میاد

baran77777
17-01-2012, 21:46
جوایز جشنواره ظاهرا خیلی کم شده ما صبر کردیم گفتیم برای عید بهتر میشه ظاهرا ضرر کردیم

saeeiid
18-01-2012, 16:46
دوستان سلام .
من یه فیلم 3d دانلود کردم .
حدوده 30 گیگه .
پسوندش M2ts هست .
میخوام تبدیلش کنم . برنامه زیاد دارم .
یه چیز خوب کی سراغ داره معرفی کنه .
خودم با AVS تبدیل کردم خوبه .ولی واسه صداش آپشن نداره و فقط استرو 2 کانال تبدیل می کنه.
سایز فیلمه اینه :
(3840x1080p)
یه کمکی بنمایییییییییییید

ئظا
18-01-2012, 18:31
دوستان کسی میدونه 65100 فرمت صدای DTS رو ساپورت میکنه یا نه؟
یه تعداد فیلم سه بعدی ساید بای ساید هست که میخوام بگیرم و صداشون DTS هست
تو نت چیزی یافت نکردم ولی یه فروم خارجی دیدم زده تو آپدیته 9 قراره ساپورت DTS هم باشه
اگر دوستان اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن

pesartala2001
18-01-2012, 20:11
خوب رفیق شما که دیدی من توی این دم و دستگاها زیاد تخصص ندارم بگو باید چی بگیریم چیکار کنیم چقدر خرجشه یه توضیح کامل بده ما هم یاد بگیریم

ارزانترین دستگاه ایکسکروز ۴۰۰ پلاس هستش که کیفیت خیلی خوبی داره حدود ۲۵۰ هزارتومان میشه و ماهی هم ۱۲۰۰۰ تومان پول اکانت سیسیکم و یک اینترنت ای دی اس ال

mehdi speed 700
18-01-2012, 20:25
دوستان کسی میدونه 65100 فرمت صدای DTS رو ساپورت میکنه یا نه؟
یه تعداد فیلم سه بعدی ساید بای ساید هست که میخوام بگیرم و صداشون DTS هست
تو نت چیزی یافت نکردم ولی یه فروم خارجی دیدم زده تو آپدیته 9 قراره ساپورت DTS هم باشه
اگر دوستان اطلاع دارن لطفا راهنمایی کنن

رفیق تلویزیون فقط کد گذاری صدا با فرمت mp3 تا سقف 320 رو باز می کنه.و dts باز نمی کنه اگه هم باز کنه فقط دو کاناله باید فرمت صدارو به aac یا mp3 تغییر بدی.باید با بلور ی اجرا کنی

---------- Post added at 08:25 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

دوستان سلام .
من یه فیلم 3d دانلود کردم .
حدوده 30 گیگه .
پسوندش M2ts هست .
میخوام تبدیلش کنم . برنامه زیاد دارم .
یه چیز خوب کی سراغ داره معرفی کنه .
خودم با AVS تبدیل کردم خوبه .ولی واسه صداش آپشن نداره و فقط استرو 2 کانال تبدیل می کنه.
سایز فیلمه اینه :
(3840x1080p)
یه کمکی بنمایییییییییییید

رفیق من با توتال کانورتر تبدیل می کنم ولی فقط یاز full hd ساپورت می کنه

amir4iran
18-01-2012, 21:52
جوایز جشنواره ظاهرا خیلی کم شده ما صبر کردیم گفتیم برای عید بهتر میشه ظاهرا ضرر کردیم
افتضاح شده! 42 اینچ کارت هدیش 200 تومن! 7 تا عینک بدون اینترنت!آدم خر باشه دیگه بره ال جی بخره!

ئظا
18-01-2012, 22:14
افتضاح شده! 42 اینچ کارت هدیش 200 تومن! 7 تا عینک بدون اینترنت!آدم خر باشه دیگه بره ال جی بخره!
شما تلوزیون میخری واسه جوایزش؟
مگه لپ لپه؟

mehdi speed 700
18-01-2012, 23:25

کسی ال جی رو واسه هدایاش نمیخره واسه کیفیتش میخره اونم که واسه هدایا میخره از کیفیت چیزی سر در نمیاره

mehdi speed 700
18-01-2012, 23:39
دوستان این مقاله واسه کسایی هست که میگن سینما 3 بعدی در حالت 3 بعدی full hd نشون نمیده و کلا جوایز ال جی توی این چند ساله:دوستان مقاله ی اول مهمترینه:
جوایز و افتخارات

طراحی ، فن آوری و سازگاری عالی محصولات LG Electronics از لوازم خانگی گرفته تا تلفن های همراه در سراسر جهان مشهور است.
در سال 2011

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از سوی بزرگ‌ترین اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون اروپا (VDE) سینماسه‌بعدی ال‌جی گواهینامه Full HDدریافت کرد

تلویزیون سه‌بعدی CINEMA 3D ال‌جی از سوی بزرگ‌ترین اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون اروپا یعنی VDE گواهینامه Full HD دریافت کرد. شرکت ال‌جی الکترونیکس اعلام کرده است که سری تلویزیون‌های سینماسه‌بعدی ال‌جی، از سوی موسسه VDE در اروپا گواهینامه Full HD را برای حالت پخش محتوای سه‌بعدی دریافت کرده است که این مدرک تمامی ابهامات را در مورد Full HD بودن تلویزیون سه‌بعدی ال‌جی از بین می‌برد. هاویس کوان، مدیر بخش صوتی و تصویری ال‌جی در این باره گفت: ما خوشحالیم که دریافت گواهینامه Full HD تمامی مناقشات را در مورد تلویزیون‌های سه‌بعدی ال‌جی پایان می‌دهد. چالش در مورد تلویزیون‌های سه‌بعدی این بود که آیا CINEMA 3D ال‌جی تصاویر سه‌بعدی را با کیفیت Full HD پخش می‌کند و تصاویر افقی آن دارای1080 خط است یا خیر؟ بر اساس این گزارش، فناوری FPR که در تلویزیون‌ سینماسه‌بعدی ال‌جی به کاررفته تصاویر سه‌بعدی عمیق را به وسیله انعکاس و ترکیب دو تصویر 540 خطی (یکی برای چشم چپ و دیگری برای چشم راست) ایجاد می‌کند که این تصاویر به وسیله عینک سه‌‌بعدی ال‌جی تصویر سه‌بعدی با رزولوشن 1080 پیکسل به کاربر ارایه می‌کند. این قانون و فناوری Film Patterned Retarder (FPR) توسط اتحادیه بین‌المللی علوم و فنون VDE تایید شده است. گفتنی است تلویزیون CINEMA 3D ال‌جی تاکنون مجموعه‌ای از تاییدیه‌ها را از نهادها و انستیتوها را دریافت کرده است. اتاق بازرگانی الکترونیکی چین نیز اعلام کرده که رزولوشن عمودی و افقی تلویزیون سینماسه‌بعدی ال‌جی استاندارد p1080 را دارد و گرنه ال‌جی نمی‌توانست در چین از لوگوی Full HD در تبلیغات استفاده کند. بعلاوه لازم به ذکر است که بزرگترین مجله مصرف کنندگان امریکایی Consumer Magazine به تازگی تلویزیون سینما سه بعدی ال جی را به خاطر زاویه دید وسیع، عینک راحت و تصویر شفافتر به عنوان بهترین تلویزیون سه بعدی در امریکا معرفی نموده است. .

در سال ٢٠٠٩

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه ابداع و نوآوری CES را در ١۴ زمینه دریافت کرد

برنده جایزه افتخاری CES طراحی و فن آوری در سال ٢٠٠٩ در ١۴ زمینه شامل "بهترین ابداع و نوآوریCES " در گروه ارتباطات بی سیم برای گوشی
LG Dare(VX9700) و گروه لوازم خانگی برای ماشین لباسشویی بخارشوی دوکاره: بخارشوی با چرخه ضد حساسیت و خشک کن بخار (WM3001H) بوده است. محصولات LG در چندین گروه مختلف رقابتی شامل نمایشگرهای ویدئو، قطعات صوتی/تصویری، بلندگوهای سینمای خانگی، لوازم جانبی کامپیوتر، لوازم خانگی و ارتباطات بی سیم برنده جوایزی بوده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ٧ زمینه موفق به دریافت جایزه طراحی iF شد

مجموعاً ٧ محصول این شرکت موفق به دریافت جایزه طراحی iF شده اند. این محصولات ،امل گوشی های
Messaging Phone(KS-360) ،Renoir Phone(KC910) ،Touchlighting phone (KF510) ‎، تلویزیون هایPS70 ،PDP(PS80) ‎، سیستم های پخش DVD مدرن (DV4S) و یخچال چهار درب فرانسوی (LMX25981) بوده بوده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ٧ زمینه جایزه طراحی Reddot را از آن خود کرد

٧ محصول توانسته اند جایزه طراحی Reddot را به خود اختصاص دهند. این محصولات عبارتند از: بلندگوی (‏MSB-200) ‏Bluetooth، سیستم های پخش DVD مدرن (DVS 40)، گوشی های (KF750‏)Secret Phone‏، (Watch Phone (GD910، ماشین لباسشویی و خشک کن، مایکرو ویو (UD A2) و (‏AS-W126BMS0‏) ‎RAC. به ویژه، بلندگوی (‏‏MSB-200‏) Bluetooth به عنوان "بهترین بهترین ها" انتخاب شد. شد.

در سال ٢٠٠٨

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه EISA را در ٢ زمینه دریافت کرد

در جوایز Eisa، مشهورترین جوایز فن آوری اروپا، سینمای خانگی (‏HT953TV‏) Scarlet و گوشی لمسی Mobile TV (‏T80) عنوان بهترین محصول را دریافت کردند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه ابداع و نوآوری CES را در ١٣ زمینه دریافت کرد

١٣ محصول این شرکت در بزرگترین نمایشگاه لوازم خانگی جهان در سال ٢٠٠٨ موفق به دریافت جایزه نوآوری CES شدند. این محصولات عبارتند از: تلویزیون ۵٠ اینچی پلاسمای ‏(50PG60‏) Full HD ، مانیتور (‏W2452T) ‏LCD FLATRON، تلویزیون ۴٢ اینچی (‏42LG60‏) LCD HDTV، گوشی تلفن همراه LX-570 و سه مدل گوشی دیگر، دو مدل لوازم خانگی، یک سیستم پخش موسیقی و یک مدل سیستم پخش ویدئو.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ١١ زمینه موفق به دریافت جایزه طراحی iF شد

11 محصول توانستند جایزه طراحی محصول iF را به خود اختصاص دهند. این محصولات عبارتند از: گوشی KU990 ، گوشی VX-8800، ماشین لباسشویی هایی که در بازارهای آمریکای شمالی ارایه شدند، تلوزیون های (LCD (LG70، مانیتورها (X2252, W2284)، کامپیوترهای باریک (R10,R11)، هدست های استریوی Bluetooth، دستگاه های پخش موسیقی کوچک مدرن و دستگاه های پخش سیستم های تصویری (MP3 (V25

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ١١ زمینه جایزه طراحی Reddot را از آن خود کرد

11 محصول توانسته اند جایزه طراحی Reddot را به خود اختصاص دهند. این محصولات عبارتند از: گوشی KU990 ، گوشی VX-8800، گوشی VX10000، گوشی SV300، ماشین لباسشویی بخارشوی، سیستم سینمای خانگی HT762TZ و دستگاه های پخش سیستم های تصویری MP3. خصوصاً HT762TZ به عنوان "طراحی هنرمندانه سینمای خانگی" انتخاب شد.

در سال ٢٠٠٧

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ٢٩ زمینه جایزه طراحی Reddot را از آن خود کرد

این 29 محصول شامل تلفن همراه PRADA، تلفن Shine، تلویزیون 50 اینچ PDP، تلویزیون 47 اینچ LCD، مانیتور Fantasy، نوت بوک، دستگاه های پخش MP3، یخچال فریزر ساید بای ساید و دیگر محصولات است. در این میان تلفن همراه PRADA جایزه "بهترین بهترین ها" را نیز برنده شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ٢٠ زمینه موفق به دریافت جایزه طراحی iF شد

این 21 محصول شامل تلفن همراه باریک و تاشو، تلویزیون های 50 و 60 اینچ PDP و یخچال فریزر سه درب می باشد. محصولات گوناگونی در زمینه های تجاری انتخاب شدند؛ 5 تلفن همراه، 6 نمایشگر، 4 محصول رسانه ای و 5 لوازم خانگی. در سال 2005 ، 9 محصول، در سال 2006، 11 محصول و در سال 2007، 21 محصول انتخاب شدند که این خود سازگاری طراحی جهانی LG Electronics را به خوبی اثبات می کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه ابداع و نوآوری CES را در ١١ زمینه دریافت کرد

این 11 محصول شامل تلفن همراه Chocolate، تلفن FUSIC، که خروجی بی سیم را پشتیبانی می کند، تلویزیون 42 اینچ PDP، که قابلیت پخش همگانی با کابل دوسویه را دارد، یخچال فریزر سه درب و سیستم خشک کن- شستشوی ترکیبی است که برنده جایزه نو آوری CES در بزرگترین نمایشگاه لوازم الکترونیکی جهان شده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه "بهترین نمایش" CES را در سال ٢٠٠٧ دریافت کرد

سیستم های پخش Super Blu قادر به نمایش دیسک های Blu-ray و HD DVD است، که برنده جایزه "بهترین نمایش" CES شد. جایزه "بهترین نمایش" به محصولی که در 10 زمینه بالاترین ارزیابی ها را کسب کند تعلق می گیرد که این خود بیانگر آن است که فن آوری SMB در جهان شناخته شده است

در سال ٢٠٠۶

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرکت LG Electronics برنده جایزه بهترین تیم طراحی سال از جوایز طراحی Reddot شد

LG Electronics پس از Sony، دومین شرکت آسیایی و اولین شرکت کره ای است که موفق به اخذ جایزه بهترین تیم طراحی سال از جوایز طراحی Reddot می گردد. این جایزه که توسط سازمان طراحی Reddot به بهترین طراحی تعلق می گیرد، شاخص مناسب دیگری برای اثبات این مدعاست که شرکت LG Electronics همچنان پیشتاز در عرصه برترین طراحی ها است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه EISA را در ٣ زمینه دریافت کرد

جایزه EISA که در اروپا به اسکار صنایع الکترونیک اورپایی مشهور است، امسال به سه محصول از محصولات این شرکت تعلق گرفت. تلویزیون PDP معروف به ماشین زمان، پروژکتور دیواری و ضبط کننده چند کاره Super Multi DVD برندگان این جایزه بودند. برندگان جایزه EISA پس از فن آوری، مهم ترین جایزه در اروپا است که برندگان آن توسط ۵٠ مجله الکترونیکی و تبادل اطلاعات که در ١٩ کشور اروپایی منتشر می شوند انتخاب می گردند. این جایزه نه تنها نشانه برتری شرکت LG Electronics در زمینه طراحی است که برتری محصولات این شرکت را از نظر فن آوری و موفقیت در بازار اروپا نیز به خوبی نمایان می کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics در ١١ زمینه موفق به دریافت جایزه طراحی iF شد

١١ محصول شامل، تلویزیون ۵٠ اینچ PDP با فن آوری ماشین زمان، تلفن همراه Chocolate، تلفن باریک DMB، پروژکتور دیواری، مانیتور LCD، سینمای خانگی با بلندگوهای تخت، سیستم AV مرکزی، مبدل های محتوای سیگنال و در نهایت ضبط کننده HDD DVD از محصولات برنده جایزه طراحی iF بوده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LG Electronics جایزه ابداع و نوآوری CES را در ١١ زمینه دریافت کرد

١١ محصول از محصولات LG Electronics شامل، تلویزیون ۵٠ اینچ بی سیم PDP، تلویزیون LCD و یخچال تلویزیون دار از محصولات برنده این جایزه شامل "بهترین نوآوری" از CES در سال ٢٠٠۶ بوده اند. این مسابقه در شهر لاس وگاس، نوادا، ایالات متحده برگزار می گردد.

mehdi speed 700
18-01-2012, 23:53
چند ماهی است که تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی که از عینک های ارزان پسیو بهره می برند، رونمایی شده اند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از FLATPANELS HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2F)، همزمان با عرضه این تلویزیون ها به بازار، شرکت ال جی بروز رسانی نرم افزاری را بر روی این تلویزیون ها از جمله LW6500 و LW5600 برای افزایش کیفیت تصویر سه بعدی انجام داده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهبود کیفیت در تلویزیون های Cinema 3D
دو فن آوری مختلف برای تلویزیون های ۳D در بازار وجود دارد، اکتیو و پسیو. تکنولوژی تلویزیون های سه بعدی ال جی در سال ۲۰۱۱، تکنولوژی پسیو است که از عینک های ارزان قیمت پسیو همانند آنچه در سینماهای سه بعدی می توان دید، بهره می برد.
LG در حال حاضر بهبودهایی را برای تلویزیون های Cinema 3D انجام داده است و کاربران می توانند از این اصلاحات بهره ببرند. ال جی عنوان کرده است که الگوریتم نمایش تصاویر سه بعدی را تغییر داده است.
قبلا نحوه نمایش تصاویر سه بعدی در تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D به این صورت بوده است: در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه، تلویزیون دو فریم را نمایش می دهد، ۵۴۰ لاین برای چشم چپ و ۵۴۰ لاین برای چشم راست.
الگوریتم جدید به جای ۲ فریم، ۴ فریم را در طول مدت زمان ۲۰۰/۱ ثانیه نمایش می دهد.در این حالت برای چشم چپ ۱۰۸۰i و برای چشم راست ۱۰۸۰i نمایش می دهد.
وقتی که این دو تصویر با همدیگر ترکیب می شوند، یک تصویر ۱۰۸۰p را تولید می کنند. ال جی معتقد است که این بروز رسانی کیفیت تصویر سه بعدی را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد و می تواند با قدرت بیشتری با تلویزیون های سه بعدی اکتیو رقابت کند.
همچنین می توانید نحوه الگوریتم جدید را در تصویر زیر مشاهده نمایید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این بروز رسانی برای اکثر تلویزیون های ۳D ال جی اعمال شده است، علاوه بر این کاربران می توانند با اتصال تلویزیون خود به اینترنت این بروز رسانی را انجام دهند.

دسوتان همونطور که زیر این عکس نوشته شده شما واسه استفاده از این الگوریتم باید حالت trumotion رو خاموش کنید

amir4iran
18-01-2012, 23:56
شما تلوزیون میخری واسه جوایزش؟
مگه لپ لپه؟
کسی ال جی رو واسه هدایاش نمیخره واسه کیفیتش میخره اونم که واسه هدایا میخره از کیفیت چیزی سر در نمیاره
چه قدرجالبه به خدا! همه فکر می کنن خدا هستند و بقیه هیچی حالیشون نیست! مرد حسابی یکم تعقل داشته باش تا بفهمی من چی میگم. به نسبت کیفیت محصولات ال جی حالا که جوایزه شو کم کرده اصلا با توجه به قیمتش به صرفه نیست خرید کنی! خیلی مدل های دیگه مثل شارپ و پانا با کیفیت بهتر و فیمت مناسبتر هستند...

mehvar
19-01-2012, 00:34
از دوستان کسی از پلاسما های الجی خریده مثلا سه بعدی 50pz5500 و از کیفیت تصویرش و کاراییش راضی هست؟

pinokiu
19-01-2012, 01:25
از دوستان کسی از پلاسما های الجی خریده مثلا سه بعدی 50pz5500 و از کیفیت تصویرش و کاراییش راضی هست؟

پلاسما فقط پاناسونیک ولاغیر.کلا بیخیال الجی و سامسونگ و این برندهای کره ای باش چون تو پلاسما بدرد نمیخورن

pinokiu
19-01-2012, 01:32
دوستان این مقاله واسه کسایی هست که میگن سینما 3 بعدی در حالت 3 بعدی full hd نشون نمیده

امیدوارم ناراحت نشی اما تا چیزی رو مطمئن نیستی اینطوری همه جا نگو شاید یه بنده خدایی این حرف رو بدون هیچ تحقیقی قبول کنه و روش تصمیم بگیره
سینما سه بعدی به هیچ وجه تو حالت 3d فول اچ دی نیست هرکی هم گفته یا منظور داشته یا خواسته سر کارت بذاره
اصلا شما خودت تست کن تلویزیون رو بزار رو حالت پخش سه بعدی فرقی نمیکنه فیلمت سه بعدی باشه یا تصویر دوبعدی رو به سه بعدی تبدیل کنی
بعد عینکت رو ببر نزدیک تلویزیون و از یکی از لنزهاش نگاه کن ببین چی میبینی
یه خط در میون سیاهه
یعنی هر کدوم از چشمهات نصف پیکسلهای عمودی رو میبینه
درواقع رزولوشن سینما سه بعدی 1920*540 پبکسله و به هیچ عنوان تو حالت سه بعدی رزولوشن 1920*1080 رو شما مشاهده نمیکنید

pinokiu
19-01-2012, 02:42
یه چیزی حواسم نبود
لازم نیست رو مود سه بعدی برید
تو حالت عادی هم میشه فقط عینک رو ببرید نزدیک تلویزیون و ببینید که تو هر کدوم از لنزهای عینک یک خط در میون پیکسلها دیده می شوند

mehdi speed 700
19-01-2012, 11:34
چه قدرجالبه به خدا! همه فکر می کنن خدا هستند و بقیه هیچی حالیشون نیست! مرد حسابی یکم تعقل داشته باش تا بفهمی من چی میگم. به نسبت کیفیت محصولات ال جی حالا که جوایزه شو کم کرده اصلا با توجه به قیمتش به صرفه نیست خرید کنی! خیلی مدل های دیگه مثل شارپ و پانا با کیفیت بهتر و فیمت مناسبتر هستند...

خوب برو بخر خوش اودمدی اگه میفهمیدی که این چرت و پرتارو نمیگفتی والله.
ces داره زیردست نوآوری های ال جی میتابه اونوقت این اومده میگه مردم میرن شارپ میگیرن ال جی واسه لوازم خانگیش یه بخش داره واسه فقط تصویر هم یه بخش اسم lg display به گوشت خورده.تو دنیا فقط ال جی و پاناسونیک گواهینامه ی thx دارند

mehvar
19-01-2012, 11:48
پلاسما فقط پاناسونیک ولاغیر.کلا بیخیال الجی و سامسونگ و این برندهای کره ای باش چون تو پلاسما بدرد نمیخورن
ممنون دوست عزیز
میشه بفرمایید از چه نظر به درد نمیخورن؟کیفیت تصویر ؟کیفیت قطعات؟کیفیت ساخت ؟ ظاهر ؟یا چی ؟
مرسی

mehdi speed 700
19-01-2012, 11:54
امیدوارم ناراحت نشی اما تا چیزی رو مطمئن نیستی اینطوری همه جا نگو شاید یه بنده خدایی این حرف رو بدون هیچ تحقیقی قبول کنه و روش تصمیم بگیره
سینما سه بعدی به هیچ وجه تو حالت 3d فول اچ دی نیست هرکی هم گفته یا منظور داشته یا خواسته سر کارت بذاره
اصلا شما خودت تست کن تلویزیون رو بزار رو حالت پخش سه بعدی فرقی نمیکنه فیلمت سه بعدی باشه یا تصویر دوبعدی رو به سه بعدی تبدیل کنی
یه خط در میون سیاهه
درواقع رزولوشن سینما سه بعدی 1920*540 پبکسله و به هیچ عنوان تو حالت سه بعدی رزولوشن 1920*1080 رو شما مشاهده نمیکنید

خوب مشکل اینجاست شما با عجله جواب من رو میدی اینارو که من از خودم در نیاورد که.ال جی هم هیچ ادعایی بر این داره که 1080p نشون میده ال جی هم قبول داره که 540 هست چون شما با یه چشم تصویر رو میبینی ولی وقتی تصویر واسه دو تا چشم ارسال بشه 540 میشه 1080p اونم نه i یعنی شما به خاطر انعکاسی که توی مغز انجام میشه تصویر رو full hd میبینی.همیشه یکم استهلال آدم کنه خوبه.
540 پیکسل ماله یک چشم ولی چون تصویر واسه دو تا چشم هست 540 دوبرابر میشه و شما 1080 میبینی.
وا گر نه اگه اینطوری بود شما مثلا یه ماهی اگه از tv بزنه بیرون شما اونرو خط خطی میبینی نه صاف ولی واضع میبینی چون با دو تا چشم تصویر رو مشاهده می کنید.:10::10:

mehdi speed 700
19-01-2012, 12:01
یه چیزی حواسم نبود
لازم نیست رو مود سه بعدی برید
تو حالت عادی هم میشه فقط عینک رو ببرید نزدیک تلویزیون و ببینید که تو هر کدوم از لنزهای عینک یک خط در میون پیکسلها دیده می شوند

بله من اینکار رو هم انجام دادم ولی حرف شما هم کاملا درسته.پیکسل ها نصف میشه.ولی ما که تصویر عادی رو با عینک که نمیبینی شما تصویر سه بعدی رو با عینک میبینی که اونم full hd.
دوستان شاید توی ایران هر جوری بخوان واسه محصولاتشون تبلیغ بکنن میتونن ولی توی یه کشوری مثل چین چنین اجازه ای وجود نداره و چون چین یه کشور صنعتیه باید بهترین تجهیزات با اطلاعات واقعی اون ها به مردم ارئه بشه و اگر نه توی چین ال جی اجازه نداشت آرم full hd روی محصولاتش بزنه.

اینم یه عکس پیدا کردم که راحت تر میتونید صحبت های من رو متوجه بشین:

حالا دیگه فکر کنم قبلو کنید که من هیچ صحبتی رو بی اساس نزدم

jeghly
19-01-2012, 12:20
دوستان اگر بخوایم کارت هدیه شامل ما بشه باید یک سینما خانوادگی بخریم
شما چی پیشنهاد می کنید که ارزون و خوب باشه

Hot_birds
19-01-2012, 12:25
آقا ما از آبان تلویزیون و سینما خونگی رو خریدیم، اما هدایاش همچنان مونده. کارت هدیه شارژ شد، اما گویا موجودی مودم ندارن!
آخرین بار که زنگ زدم گفتن تو گمرک مونده مودما تا یه ماه و نیم دیگه هم طول می کشه، اگه می خواین مودم سیمی بهتون بدیم به جاش!
کسی می دونه مدل مودم های بیسیمشون چیه؟ چه کار کنم به نظرتون؟

mehdi speed 700
19-01-2012, 12:41
آقا ما از آبان تلویزیون و سینما خونگی رو خریدیم، اما هدایاش همچنان مونده. کارت هدیه شارژ شد، اما گویا موجودی مودم ندارن!
آخرین بار که زنگ زدم گفتن تو گمرک مونده مودما تا یه ماه و نیم دیگه هم طول می کشه، اگه می خواین مودم سیمی بهتون بدیم به جاش!

به منم همین رو گفتن گفتن موجودی مودم نداریم گفتن هر وقت اومد واستون میفرستیم یا اگه میخواید سیمی بدین کفتم نه همون بی سیم بدین 2 ماه دیگه بدین.
اینطور که رفقا میگفتن مودماش رو 60 70 تومنه.
شما اگه عجله داری یه باسیم بگیر .ولی اگه میخوای مثل من بفروشی یه بیسیم بگیر

M7000
19-01-2012, 12:44
سلام من نمیتونم با lg 57000 زیرنویس ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه

mehdi speed 700
19-01-2012, 12:48
دوستان اگر بخوایم کارت هدیه شامل ما بشه باید یک سینما خانوادگی بخریم
شما چی پیشنهاد می کنید که ارزون و خوب باشه

رفیق شما tv خریدین یانه یا اگه میخواین بخرین ارزون ترین سینمای خانگی 250 تومنه مدلشم lh-738 ما همین مدل روگرفیت نامرد یه صدایی داره با همین دو تا بلندگو و یه بیس.
من به یکی از همسایه هامون که سامسونگ خریده بودن یه سینما خانگی هدیه داده بودن بعد که رفتم در موردش تحقیق کردم یه سینمای خانگیه با 4 تا بلندگو و یه استریو و یک بیس که همش رو 360 هزار تومنه اونوقت قدرت خروجش 330 هست. در صورتی که این lh-738 ما با 2 تا بلند گو یه بیس و 250 تومن پول 400 وات خروجیشه.
ولی اینطور که رفقا میگن نمی ارزه شما یه سینما خانگی بخری 250 تومن ولی 200 تومن پول هدیه بدن.
شما اگه نیاز به سینما خانگی نداری نخر به هدیش نمی ارزه ما وقتی این سینما خانگی رو گرفتیم روش بهمون 400 تومن پول میدادن 9 تا عینک و مودم و اینترنت و فیلم ولی حالا خیلی کم شده.

mehdi speed 700
19-01-2012, 12:56
سلام من نمیتونم با lg 57000 زیرنویس ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه

یک باید زیرنویس باید اسمش با فایل یکی باشه.2 کد زیرنویس باید ansi باشه که این رو میتونی از طرق نت پد زیرنویس رو باز کنی بعد بزنی save as بعدش کد زیرنویس رو میتونی تعیین کنی اگه چیزی جز ansi بود باید تغییرش بدی به ansi.
بعدش tv زیرنویس رو باز می کنه اگه هم مشکل زمان داشت میتونی بری روی گزینه ی تنظیم فیلم همون موقع که داری فیلم میبینی و زیرنویس رو هماهنگ کنی یا زبونش رو تغییر بدی و اینا

pinokiu
19-01-2012, 13:09
ممنون دوست عزیز
میشه بفرمایید از چه نظر به درد نمیخورن؟کیفیت تصویر ؟کیفیت قطعات؟کیفیت ساخت ؟ ظاهر ؟یا چی ؟
مرسی
خواهش میکنم.جالا ظاهر که یه چیز سلیقه ایه
اما دقیقا هم کیفیت تصویر هم عمر پنل تو پاناسونیک خیلی بهتره.پنلهای پلاسما عمرشون خیلی محدود تر از ال سی دیه.تو این مورد پاناسونیک خیلی عمر پنلهاشو نسبت به بقیه بالا برده
در مورد کیفیت تصویر و کنتراست و مشکی بودن هم که باز فقط پاناسونیک

pinokiu
19-01-2012, 13:21
خوب مشکل اینجاست شما با عجله جواب من رو میدی اینارو که من از خودم در نیاورد که.ال جی هم هیچ ادعایی بر این داره که 1080p نشون میده ال جی هم قبول داره که 540 هست چون شما با یه چشم تصویر رو میبینی ولی وقتی تصویر واسه دو تا چشم ارسال بشه 540 میشه 1080p اونم نه i یعنی شما به خاطر انعکاسی که توی مغز انجام میشه تصویر رو full hd میبینی.همیشه یکم استهلال آدم کنه خوبه.
540 پیکسل ماله یک چشم ولی چون تصویر واسه دو تا چشم هست 540 دوبرابر میشه و شما 1080 میبینی.
وا گر نه اگه اینطوری بود شما مثلا یه ماهی اگه از tv بزنه بیرون شما اونرو خط خطی میبینی نه صاف ولی واضع میبینی چون با دو تا چشم تصویر رو مشاهده می کنید.:10::10:
رفیق شما مسحور این تبلیغات کره ای های دروغگو شدی
اصلا این حرفت کاملا اشتباهه
این دوتا تصویری که میگی 540 پیکسلن مکمل هم نیستن که وقتی کنار هم میان با هم جمع کنی بگی میشه 1080
این دو تا تصویر درواقع مثل هم هستن و تو هر ردیف پیکسل برای هر چشم جزئیات برابر ارسال میشه فقط از دو زاویه مختلف دیده شدن
در مورد خط خطی شدن و شارپنس افقی هم شما عینک رو بزن برو از فاصله 1 متری نگاه کن اون خط خطی ها رو خیلی واضح میبینی.البته از فاصله دور شاید خیلی کمتر به چشم میاد شاید خیلی ها اصلا متوجه نشن اما واسه کسی که چشم قوی و حساس به کیفیت داره به چشم میاد
و اینکه من اصلا رو هیچ برندی تعصب ندارم.خودمون یه 57000 الجی خریدیم و ازش راضی هم هستیم.اما نمیشه بگی بهترین جنس تو بازار همینه و الجی آخر تکنولوژی و کیفیته
یه سری مزایا داره و یه سری معایب.ما تحقیق کردیم دیدیم معایبش به مزایاش برای ما می ارزه و خریدیم
شما یه جوری برخورد می کنی انگار تو الجی سهام داری یا سود بهت میرسه
تعصب اونم رو یه کالا اصلا درست نیست رفیق

saeeiid
19-01-2012, 14:21

شما بی زحمت برو لیست قیمت تمام برندهارو بگیر . همزمان با قیمت عینک هاش و بقیه لوازمش .
بیا بزار اینجا ببینم کدوم با صرفه تره !

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

آره به منم همین و گفتن. حالا بازم میزنگم ! ببینم میشه یکی از این اپراتور هارو راضی کنم بزاره سر لیست !!!!

baran77777
19-01-2012, 14:43
کسی قیمت 47 اینچ lw98000 رو میدونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mehdi speed 700
19-01-2012, 15:29
خواهش میکنم.جالا ظاهر که یه چیز سلیقه ایه
اما دقیقا هم کیفیت تصویر هم عمر پنل تو پاناسونیک خیلی بهتره.پنلهای پلاسما عمرشون خیلی محدود تر از ال سی دیه.تو این مورد پاناسونیک خیلی عمر پنلهاشو نسبت به بقیه بالا برده
در مورد کیفیت تصویر و کنتراست و مشکی بودن هم که باز فقط پاناسونیک

رفیق عمر پلاسا دیگه تموم شده عمر lcd led هم تا سال 2014 تموم میشه و کم میشن توی بازر البته led ابز هم میتونه تا سال 2016 یا 2018 بمونه در حال حاضر lg نسل tv های oled با سیاز بزرگ رو وارد کرده اونوقت شما حرف از چی میزن یتنها دلیل اینکه oled حالا حالا ها توی بازار جاگیر نمیشه به خاطر قیمت بالاشه.
من به تبلیغ دروغ کاری ندارم این چیزیه که تموم شرکت های دنیا قبول دارن.
که ال جی توی دنیا بیشترین نوآوری رو توی دنیا در مورد نمایشگر ها داره.یه شرکتی مثل ال جی که نمیاد با یه تبلیغ اسم چندین و چند سالشو لکه دار کنه.
شما از پلاسما های ال جی چی میدونی.
اصلا تیو پلاسما حتی jvc یا سامسونگ هم کنتراست بالا و مشکی بودن تصویر هم عالیه حالا شما میدونی چرا نه:
چون که توی پلاسما نور پس زمینه وجود ندارد و هر سلول خود نور مورد نیاز را تولید می کندو هر وقت که tv خواست نور مشکی ایجاد کنه سلول قسمیت که میخواد نور مشکی ایجاد کنه رو خاموش می کنه و رنگ مشکی کاملا طبیعی به نظر میرسه.
لطفا تخصصی بحث کنید نه بر اساس فقط تجربه

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:24 PM ----------

رفیق شما مسحور این تبلیغات کره ای های دروغگو شدی
اصلا این حرفت کاملا اشتباهه
این دوتا تصویری که میگی 540 پیکسلن مکمل هم نیستن که وقتی کنار هم میان با هم جمع کنی بگی میشه 1080
این دو تا تصویر درواقع مثل هم هستن و تو هر ردیف پیکسل برای هر چشم جزئیات برابر ارسال میشه فقط از دو زاویه مختلف دیده شدن
در مورد خط خطی شدن و شارپنس افقی هم شما عینک رو بزن برو از فاصله 1 متری نگاه کن اون خط خطی ها رو خیلی واضح میبینی.البته از فاصله دور شاید خیلی کمتر به چشم میاد شاید خیلی ها اصلا متوجه نشن اما واسه کسی که چشم قوی و حساس به کیفیت داره به چشم میاد
و اینکه من اصلا رو هیچ برندی تعصب ندارم.خودمون یه 57000 الجی خریدیم و ازش راضی هم هستیم.اما نمیشه بگی بهترین جنس تو بازار همینه و الجی آخر تکنولوژی و کیفیته
یه سری مزایا داره و یه سری معایب.ما تحقیق کردیم دیدیم معایبش به مزایاش برای ما می ارزه و خریدیم
شما یه جوری برخورد می کنی انگار تو الجی سهام داری یا سود بهت میرسه
تعصب اونم رو یه کالا اصلا درست نیست رفیق

رفیق شما خودت متوجه اون مقاله نشدی.شرکت vde اروپا از تموم برند ها پول میگیره که واقعیت رو بگه:وقتی سامسونگ خوبه سامسونگ رو معرفی می کنه شاید شما آزمایشگاه vde اروپا رو نشناسی ولی توی اروپا کافی فقط استاندارد این شرکت پای هر نمایشگری بخوره چقدر اعتبار واسه ی اون محصول حساب میشه مثل آزمایشگاه carl zeiss یا thx

mehdi speed 700
19-01-2012, 15:38
شما اصلا به این عکس توجه کردین:چرا شما مرغت یه پا داره رفیق من این همه واسه شما دلیل و مدرک آوردم ولی کو گوش شنوا:

pinokiu
19-01-2012, 16:04
شما اصلا به این عکس توجه کردین:چرا شما مرغت یه پا داره رفیق من این همه واسه شما دلیل و مدرک آوردم ولی کو گوش شنوا:

خیلی برام جالبه بدونم شما یازاریابی انقدر از الجی تعریف میکنی؟
یا اونقدر در عظمتش ذوب شدی که دیگه همه سیستمت کلا رو الجی می چرخه؟
برادر من این عکسی که گذاشتی چه دلیلیه آخه؟یعنی چی مغز من خودش تصویر فول اچ دی میسازه این دیگه از اون حرفای صد من یه غازه
منطقت کجاست؟خودت یه دیقه فکر کن ببین چی داری میگی
ضمنا این حرکت که شما اینجوری شیفته و مبلغ یه کمپانی تجاری شدی خیلی حرکت جالبی نیست به نظرم
الان شما چون از این برند خرید کردی انقدر میخوای بگی خوبه و اینا؟خیلی خوشحالی الجی داری؟
دیگه همه باید الجی بخرن و ازش تعریف کنن؟هرکی هم نکنه هیچی حالیش نیست؟
من دیگه با شما هیچ بحثی ندارم چون فایده نداره.اما تا جایی که بتونم اطلاعات خودم رو و اون چیزایی رو که مطمئنم در اختیار بفیه می ذارم.شما هم دوست داشتی بخون.

mehdi speed 700
19-01-2012, 16:28
خیلی برام جالبه بدونم شما یازاریابی انقدر از الجی تعریف میکنی؟
یا اونقدر در عظمتش ذوب شدی که دیگه همه سیستمت کلا رو الجی می چرخه؟
برادر من این عکسی که گذاشتی چه دلیلیه آخه؟یعنی چی مغز من خودش تصویر فول اچ دی میسازه این دیگه از اون حرفای صد من یه غازه
منطقت کجاست؟خودت یه دیقه فکر کن ببین چی داری میگی
ضمنا این حرکت که شما اینجوری شیفته و مبلغ یه کمپانی تجاری شدی خیلی حرکت جالبی نیست به نظرم
الان شما چون از این برند خرید کردی انقدر میخوای بگی خوبه و اینا؟خیلی خوشحالی الجی داری؟
دیگه همه باید الجی بخرن و ازش تعریف کنن؟هرکی هم نکنه هیچی حالیش نیست؟
من دیگه با شما هیچ بحثی ندارم چون فایده نداره.اما تا جایی که بتونم اطلاعات خودم رو و اون چیزایی رو که مطمئنم در اختیار بفیه می ذارم.شما هم دوست داشتی بخون.

شما اطلاعاتت رو بگو من هم میگم دوستان خودشون بر اساس استدلال درست رو انتخاب می کنن.
همیشه که نباید تصویر full hd باشه مهم اینه که شما تصویر رو full hd ببینی که lg اب این تکنولوژی این مشکل رو رفع کرده پس نیازی به بحث نیست
من آنچه شرط بلاغت بود گفتم، تو خواه پند گیر خواه ملال

ئظا
19-01-2012, 17:02

شما تعقل کردی کافیه با این حرف زدنت تا بیخه عقلت معلومه
وقتی یه محصول جوایزش رو کم میکنه و قیمتشم بالا هست به نسبت بدون حتما یه مزیتی داره که اینطور رفتار میکنه
شما که هنوز نمیدونی چه فرقی بینه این تلوزیون و برندهایی که گفتی هست برو همون شارپ رو بخر
بلوری پلیر و 2 تا عینک اکتیو شاتر هم بهت هدیه میدن
یه کم چونه هم بزنی کلی تخفیف میدن

ئظا
19-01-2012, 17:21
یه خط در میون سیاهه

آقا چرا بیخودی یه حرف رو روش پافشاری میکنید؟
فکر کردید اکتیو جادو میکنه تصویر 3 بعدی میشه؟
کلا 3 بعدی یعنی گول زدنه مغز و تشکیل یه تصویر 3 بعدی در تصور انسان
حالا اکتیو میاد در لحظه ای برای یک چشم تصویر میفرسته و اون یکی رو خاموش میکنه
پسیو میاد دو تصویر رو همزمان میفرسته و بینشون رو خاموش میکنه
تا اینجا هر دو دارن یه جورایی 3 بعدی رو میسازن
میمونه تفاوتهاشون که دیگه همه میدونیم و تکرارش توضیح واضحات هست
مهمترینشون هم یکیش قیمت و وزن عینک هست که تو اکتیو بالاتر و گرونتره
شارژی بودن و دنگ و فنگهای اکتیو هست که پسیو اینا رو نداره
لرزشی هست که اکتیو به واسطه همون خاموش و روشن کردنهای هر چشم ایجاد میکنه که بازم پسیو بدونه لرزش هست
تیره بودنه شدیده تصویر تو اکتیو هست
سر درد آور بودن و سر گیجه آوری و حالت تحوع اکتیو هست که کلا 1تا 2 ساعت بیشتر نمیشه ازش استفاده کرد
و پسیو اصلا محدودیتی در این زمینه نداره

حالا معایب پسیو از نظره شما و کسایی که میگن اکتیو خوبه
اگر بریم به پنل بچسبیم میبینیم خط سیاه داره
اگر عینک رو بچسبونیم به تلوزیون خط سیاه داره
در حالت تئوری 1080P نمیبینیم و ....

نمیدونم میخواید از تصویر لذت ببرید یا دنباله ایراد گرفتن هستید

ولی تا جایی که میدونم اگر نگید آمریکایی ها هم نمیفهمن اونجا پر فروشترین 3 بعدی ال جی سینما 3D بوده

تازه برتری هایه بیشتری از پسیو به خصوص Cinema 3D نسبت به اکتیو هست که چون تئوری و علمی هستن کاری ندارم باهاشون
همینا که به چشم هم دیده میشن و احتیاجی به پنل چسبیدن هم ندارن کافی هست برای بحث ما

در ضمن اینم بگم که من اصلا پا فشاری رو برنده خاصی ندارم و فقط رو تکنولوژی پسیو تکیه دارم
که اونم چون فقط ال جی ( البته ویزیو هم هست که اولا تو ایران نیست ثانیا ضعیفتر از ال جی هست ) هست و به خصوص
سینما 3D که اختصاص به ال جی داره بحث هام در مورد ال جی هست

pinokiu
19-01-2012, 21:29
شما دونفر چرا اینجوری با بقیه صحبت میکنین؟خیلی گستاخید واقعا
آخه چیزی هم ندیدین جایی هم نرفتین انقدر قیافه علامه دهر به خودتون گرفتید
آدم خوبه به نظر دیگران احترام بذاره حتی اگه غلط باشه میگن درخت هرچی پربار تر اقتاده تر
ضمنا ایشون هم چیز بدی نگفت.من خودم اگه الان بخوام تلویزیون بخرم احتمالش خیلی کمه که ال جی بخرم
با اون شرایطی که من تو جشنواره خرید کردم واقعا می ارزید اما الان اگه آدم بخواد خرید کنه انتخابهای خیلی بهتر از الجی میشه پیدا کرد
از این رفتار بچگانه هم دست بردارین.نمیدونم شایدم واقعا کم سن و سالین.به هر حال یاد بگیرین این طرز رفتار غلطه

mehdi speed 700
19-01-2012, 21:47
آدم خوبه به نظر دیگران احترام بذاره حتی اگه غلط باشه میگن درخت هرچی پربار تر اقتاده تر
ضمنا ایشون هم چیز بدی نگفت.من خودم اگه الان بخوام تلویزیون بخرم احتمالش خیلی کمه که ال جی بخرم
با اون شرایطی که من تو جشنواره خرید کردم واقعا می ارزید اما الان اگه آدم بخواد خرید کنه انتخابهای خیلی بهتر از الجی میشه پیدا کرد
از این رفتار بچگانه هم دست بردارین.نمیدونم شایدم واقعا کم سن و سالین.به هر حال یاد بگیرین این طرز رفتار غلطه

عزیز من وقتی میای توی فروم اطلاعات غلط میدی واسه چی باید خاموش بمونیم.
شما که رفتی توی ناسا کار کردی و ساسونگ مدیر ارشد صدات میزنه چرا این طوری میگی.
وقتی اطلاعاتت نادرسته و هی روش پافشاری می کنی که من نمیتونم ساکت بمونم.
ما کاری نداریم شما میخوای چی بخری یا چه مارکی به نظر شما مهم تره ما میگیم حقیقت باید ثابت بشه:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

تازه من یه شهریوریم

poonel
19-01-2012, 22:05

ئظا
19-01-2012, 22:28

یه جواب بنده برای شما نوشته بودم که نمیدونم چرا پاک شده
البته فقط یه سری اطلاعات و صحبت منطقی بود
من به شخصه شما احترام میگذارم و هیچ خصومتی هم نه با شما و نه با هیچ کسه دیگه ای هم اینجا ندارم
ولی اینکه به نظرتون احترام بگذارم بحث دیگه ای هست
اگر من از مدل مو یا لباسه شما ایراد بگیرم خوب این یه امره شخصی هست و اصلا به من ربطی نداره
ولی وقتی شما یا هر کس دیگه بیای تو یه فروم عمومی بخوای اطلاعات غلط تحویل بدی باید طبق وظیفه تا جایی که بلدم تصحیحش کنم و به شما هم ( دوستانه ) تذکر بدم شایدم من اشتباه بکنمو شما قنعم کنی که در هر حال تا اطلاعات رد و بدل نشه امکانش فراهم نمیشه
در مورد جوایز هم باید عرض کنم اون دوستمون گفته چون ال جی جوایز رو برداشته پس آشغاله
من در جوابش گفتم مگه لپ لپ ه که جایزه نداشته باشه آشغاله؟
که بعد ایشون توهین کرد و جوابش رو هم شنید
فکر نکنم بحث اون موضوع ربطی به حرف من و شما داشته باشه که داریم در مورد کیفیت و کمیت صحبت میکنیم

تو اون پستی که پاک شده بود خدمتت عرض کرده بودم اکتیو چه معایبی داره و پسیو چه محاسنی
گفته بودم هم که من اصلا پافشاری رو ال جی ندارم ولی چون تو ایران فعلا فقط ال جی پسیو ارایه کرده
خود به خود میشه موضوع بحث ، و Cinema 3D هم که مختص ال جی هست

در مورد سه بعدی هم گفته بودم کلا این تکنولوژی بر پایه ایجاد تصویره مجازی در مغز هست و در کل باید مغز گول بخوره تا تصاویر 3 بعدی تو ذهنمون شکل بگیره ، حالا این گول زدن به چه روش باشه ( پسیو یا اکتیو ) مهم نیست

بعد از این میمونه معایب و مزایای هر کدوم از این تکنولوژی ها
که دیگه حوصله ندارم همه اونایی که گفته بودم رو تکرار کنم
ولی فقط اینو بگم که وقتی تو آمریکا و اروپا ملت ال جی رو به عنوان برند برتر تو 3 بعدی انتخاب کردن ملاکشون کارت هدیه و جوایز نبوده و رو مطالعه این انتخاب رو داشتن ، برای اثباتش هم یه سر به cnet و سایره سایتهای معتبر بزن تا متوجه بشی تو دنیا چی الان رو بورس هست
راستی سن و سال مهم نیست و چیزی که مهم هست برای اینطور بحث ها عقل و شعور و اطلاعات هست:46:

mehdi speed 700
19-01-2012, 22:29

این tv فقط یه شمکل داره اونم نیاز صد در صد به قلم نوری.
این tv ها ماله 3 ماه پیشن

pinokiu
19-01-2012, 22:29
چشم پدر بزرگ چون شما گفتین فقط هاااااا.
عزیز من وقتی میای توی فروم اطلاعات غلط میدی واسه چی باید خاموش بمونیم.
شما که رفتی توی ناسا کار کردی و ساسونگ مدید ارشد صدات میزنه چرا این طوری میگی.
وقتی اطلاعاتت نادرسته و هی روش پافشاری می کنی که من نمیتونم ساکت بمونم.
ما کاری نداریم شما میخوای چی بخری یا چه مارکی به نظر شما مهم تره ما میگیم حقیقت باید ثابت بشه:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

تازه من یه شهریوریم

اطلاعات شما غلطه
رفتی یه مشت تبلیغات خود شرکت سازنده رو کپی پیست کردی فکر میکنی شاخ غول شکستی؟
اگه قدرت تجزیه و تحلیل داشتی با منطق و تئوری حرفتو ثابت میکردی.البته گناهی هم نداری هنوز بالغ نشدی
کم کم که بزرگ شدی این چیزا رو یاد میگیری

mehdi speed 700
19-01-2012, 22:32
توی دنیا در حال حاضر فقط ال جی پسیو ارائه کرده vizio هم عینک میساز واسه پسیو

*Alucard*
19-01-2012, 23:01
دوستان لطفا موقع پست دادن ادب و احترام رو رعایت کنید.

ئظا
19-01-2012, 23:44
توی دنیا در حال حاضر فقط ال جی پسیو ارائه کرده vizio هم عینک میساز واسه پسیو
البته ویزیو تلوزیون هم میسازه
ولی شنیدم فقط مختص آمرکای شمالی هست
در کل تو ریویو هایی که از فلت پنل و cnet دیدم و مقایسه بین ال جی و ویزیو بود ال جی از همه نظر برتر از ویزیو بود ولی خوب هر دو پسیو هستن
اما برند Cinema 3D مختص و انحصاری ال جی هست

amir4iran
20-01-2012, 00:45
خوب برو بخر خوش اودمدی اگه میفهمیدی که این چرت و پرتارو نمیگفتی والله.
ces داره زیردست نوآوری های ال جی میتابه اونوقت این اومده میگه مردم میرن شارپ میگیرن ال جی واسه لوازم خانگیش یه بخش داره واسه فقط تصویر هم یه بخش اسم lg display به گوشت خورده.تو دنیا فقط ال جی و پاناسونیک گواهینامه ی thx دارند
شما چند سالته عمو جون؟pinokio راست گفت یا از فروش ال جی سود می برین که اینطوری دارین براش دست و پا می شکنید یا هنوز سنتون کمه و همه چیز و به جبران کردن و کم نیا وردن می بینید. یکم تمرین بحث گفتگو و تحمل نظرات مخالف رو داشته باشید.

شما بی زحمت برو لیست قیمت تمام برندهارو بگیر . همزمان با قیمت عینک هاش و بقیه لوازمش .
بیا بزار اینجا ببینم کدوم با صرفه تره!
من لیست همه برند هارو دارم سامسونگ تا آخر دی جشنواره داره و 400 تومن بغیر از اینترنت و شرکت در قرعه کشی بهت میده اگه سینما خانوادشو نخوای!پانا کارت داره از 50 تا 500 تومن قیمت 42st 1990 و قیمت 42vt 2490، اینکه کیفیت تصویر سه بعدی و دو بعدی پلاسما از ال ای دی بهتره رو هم همه می دونن. البته مصرف برقشم بیشتره، شارپ 1900 40 اینچ با دو عینک و بلوری پلیر که در میاد ال ای دی 4 رنگش 1750 بازم بگم؟

رفیق عمر پلاسا دیگه تموم شده عمر lcd led هم تا سال 2014 تموم میشه
شما که سنگ CES به سینه میزنی یکیم مطالعه بکن بعد خودتو علامه دهر جا بزن! پانا پلاسما هایی معرفی کرده که مصرفش از ال ای دی ها هم کمتره و تنها ایرادشو برطرف کرده!

در مورد جوایز هم باید عرض کنم اون دوستمون گفته چون ال جی جوایز رو برداشته پس آشغاله
من در جوابش گفتم مگه لپ لپ ه که جایزه نداشته باشه آشغاله؟
که بعد ایشون توهین کرد و جوابش رو هم شنید
فکر نکنم بحث اون موضوع ربطی به حرف من و شما داشته باشه که داریم در مورد کیفیت و کمیت صحبت میکنیم

اولا من نگفتم ال جی آشغاله! این متاسفانه پیش د اوری شماست از نظری که مخالف افکارت باشه! من گفتم دیگه کی میره ال جی بخره!بعدا مرسی که در جواب من که کوچکترین توهینی نداشت، توهین می کنید و حق به جانب دیگران را هتاک می خونی!ثانیا کاملا ربط داره شما آنچنان از ال جی حمایت می کنی که انگار نماینده فروششی! برادر من اینقدر متعصب نباش!

در آخرم بگم من دیگه جواب شما دو دوست عزیز رو نمی دم چون فروم به بیراهه میره ولی
1- پیشنهاد می کنم بیشتر تمرین دموکراسی خواهی رو بکنیم!
2- بنده به عنوان یک خریدار با توجه به قیمت و کیفیت و معایب ال جی و جوایز نه چندان زیاد در دوره جدید ، ال جی نخواهم خرید!

mehdi speed 700
20-01-2012, 10:10
شما چند سالته عمو جون؟pinokio راست گفت یا از فروش ال جی سود می برین که اینطوری دارین براش دست و پا می شکنید یا هنوز سنتون کمه و همه چیز و به جبران کردن و کم نیا وردن می بینید. یکم تمرین بحث گفتگو و تحمل نظرات مخالف رو داشته باشید.

من لیست همه برند هارو دارم سامسونگ تا آخر دی جشنواره داره و 400 تومن بغیر از اینترنت و شرکت در قرعه کشی بهت میده اگه سینما خانوادشو نخوای!پانا کارت داره از 50 تا 500 تومن قیمت 42st 1990 و قیمت 42vt 2490، اینکه کیفیت تصویر سه بعدی و دو بعدی پلاسما از ال ای دی بهتره رو هم همه می دونن. البته مصرف برقشم بیشتره، شارپ 1900 40 اینچ با دو عینک و بلوری پلیر که در میاد ال ای دی 4 رنگش 1750 بازم بگم؟

شما که سنگ CES به سینه میزنی یکیم مطالعه بکن بعد خودتو علامه دهر جا بزن! پانا پلاسما هایی معرفی کرده که مصرفش از ال ای دی ها هم کمتره و تنها ایرادشو برطرف کرده!

اولا من نگفتم ال جی آشغاله! این متاسفانه پیش د اوری شماست از نظری که مخالف افکارت باشه! من گفتم دیگه کی میره ال جی بخره!بعدا مرسی که در جواب من که کوچکترین توهینی نداشت، توهین می کنید و حق به جانب دیگران را هتاک می خونی!ثانیا کاملا ربط داره شما آنچنان از ال جی حمایت می کنی که انگار نماینده فروششی! برادر من اینقدر متعصب نباش!

2- بنده به عنوان یک خریدار با توجه به قیمت و کیفیت و معایب ال جی و جوایز نه چندان زیاد در دوره جدید ، ال جی نخواهم خرید!

در این فروم در مورد ال جی بحث می کنن نه tv های دیگه.شما اگه از فروم سر در میاوردی که حالا تازه عضو سایت نمیشدی.
من خودمو معرفی کنمک من 6 ماهمه و در حال حاظر تو شیشه هستم و ازینجا باهاتون ارتباط دارم.
مشکل ما ایرانی ها همینه همه چیز رو به سن ربط میدیم یه بچه 10 ساله از یه گنده بک 40 ساله بیشتر حالیشه ولی چون بچس حرف 40 ساله هه رو بیشتر قبول دارن بعد میگن چرا پیشرفت نمی کنیم واسه همین طرز فکر کاملا غلطه.
شما که اینقدر پلاسما رو قبلو داری یه تصویر 5 دقیقه روی پلاسما بمونه سایش تا چند دقیقه بعد روی تصاویر دیگه هست.شما همین پلاسمای ماله دوره ی ناصرالدین شاه رو بچسب.ما به آنیده فکر می کنیم.
ما هم گفتیم کسی ال جی رو واسه جایزه هاش نمیخره.این سینمای خانگی سامسونگ هم که جایزه میده با این همه دم و دسگاهش اندازهی پایین تریم مدل lh-738 ال جی که دو بلندگوئه با یه بیس کم میاره تازه این ال جیه 250 تومنه اون 350 تومن.
من طرفدار حزب دیکتاتور هستم تا دموکرات اگه قرار دموکراسی اینطوری با اطلاعات غلط باشه.
شما ال جی نخر مگه ارث بابای من رو میخوای بخری ما نسبت به کیفیت ال جی و امکاناتش اون رو پیشنهاد می کنیم وقتی هست که شما با پول یه tv ال جی میتونی یه tv بهتر از برند های دیگه بخری.
شما اگه میخوای در مورد برند های دیگه صحبت کنی باید بری به قسمت راهنمایی برای خرید HDTV مناسب. اینجا تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست شما اشتباه اومدی.یه عینک ته استکانی لطفا خریداری کنید

mehdi speed 700
20-01-2012, 10:17
اطلاعات شما غلطه
رفتی یه مشت تبلیغات خود شرکت سازنده رو کپی پیست کردی فکر میکنی شاخ غول شکستی؟
اگه قدرت تجزیه و تحلیل داشتی با منطق و تئوری حرفتو ثابت میکردی.البته گناهی هم نداری هنوز بالغ نشدی
کم کم که بزرگ شدی این چیزا رو یاد میگیری

اینم یه طرز تفکر ناصرالدین شاهی من موندم چرا خدا شمارو واسه حالا فرستاده شما باید زمان ناصرالدین شاه قاجار میومدین.
من این تبلیغات به قول شمارو دروغ رو کامل میخونم اگه قبول کردم کپی می کنم شما هنرشو داری برو همین دلیل و مدرکاتو از یه جا کپی کن.
من برم پروفسور هاکینگ هم بیارم واسه شما توصیح بده و جلوت یه دونه tv جلوت بسازه بهش میگی قدرت تجزیه و تحلیل نداری که با منطق و تئوری به شما ثابت کنه حالا ما هی بیام مقاله ارائه بدیم.
مثل یاسین توی گوش ........ میمونه

moeen77
20-01-2012, 10:19
اصلا این thx که می گید چه چیزی است و به چه دردی می خورد لطفا زود جوابم را بدهید

mehdi speed 700
20-01-2012, 11:49
اصلا این thx که می گید چه چیزی است و به چه دردی می خورد لطفا زود جوابم را بدهید

رفیق یه گواهینامه ی بین المللی هست که مربوط به کیفیت کالا و اطلاعاتی هست که در موردش میدن یعنی اگه گفتن fullhd هست ولی نبود این گواهینامه رو به اون tv به اون نمیدن.چون اطلاعات دروغ دادن.یعنی اگه واقعا اون tv استاندارد های لازم رو داشته باشه این گواهی رو بهش میدن این لینک اطلاعاتش به انگلیسی:

ئظا
20-01-2012, 11:56

اولا که این تاپیک مختص سینما سه بعدی ال جی هست
ثانیا با این حال من گفتم تو تکنولوژی 3 بعدی من passive رو قبول دارم که به همین دلیل چون فقط ال جی و ویزیو پسیو هستن
و ویزیو کلا تو ایران نیست پس خود به خود بحث میره رو ال جی
ثالثا من تبلیغی ندیدم که برای ال جی کرده باشم و لزومی هم به تبلیغ نیست چون تبلیغ در جایی معنی داره که سود دهی
برای شخص داشته باشه و اگر کمی فکر کنید درک میکنید که حرفتون اشتباه هست
شما خودت یه کم به حرفهات فکر کن
کسی که میخواد برای جایزه و .... تلوزیون بخره ،یعنی از کیفیت سر در نمیاره
حالا میخواد 20 سالش باشه میخواد 70 سالش باشه

اتفاقا شما تو این تاپیک کاری نداری اصلا که بخوای پست بدی
اطلاعاتی که شما میخوای تو همون تاپیکی هست که مهدی آدرس داد
موفق باشی

danyalsaki
20-01-2012, 12:21
سلام به همه دوستان از اینکه به جمع شما پیوستم خوشحالم
چند ماهی هست که 3d چهل اینچ گرفتم اما نمیتونم از سیستم ضبط برنامه هاش استفاده کنم
اگه راهنمای کنید ممنون میشم

moeen77
20-01-2012, 14:35
سلام ببخشید من انقدر سوال می کنم رو کاتالوگ تلوزیون های 3 بعدی الجی نوشده 3 بعدی xd engne جریننش چی چیه لطفا یک جواب بدهید

mehdi speed 700
20-01-2012, 14:52
چند ماهی هست که 3d چهل اینچ گرفتم اما نمیتونم از سیستم ضبط برنامه هاش استفاده کنم

رفیق فقط میتونی کنال های دیجیتال رو ضبط کنی چون tv میاد همون صفر ویک هایی که دریافت می کنه رو روی هارد ذخیره می کنه ولی اگه میخوای بیشتر بدونی یا پست های قبلی رو بخون یا صبر کن یک سری از رفقا کار کردن و هارد به tvشون وصل کردن اونا راهنماییت می کنن:10::10::10::10::10::10:

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

سلام ببخشید من انقدر سوال می کنم رو کاتالوگ تلوزیون های 3 بعدی الجی نوشده 3 بعدی xd engne جریننش چی چیه لطفا یک جواب بدهید

رفیق موتور پردازش تصویر tv یه هر شرکتی یه موتور پردازش داره مثلا سامسونگ موتر پردازش tvهاش hyperreal است یا توی 3dtvهاش 3d hyperreal هست یا توی tvهای سونی x-reality هست حالا بستگی داره خود شرکت چقدر حساسیت توی ساخت الگوریتم موتورهای پردازش تصویرش داده تا کیفیتش بالاتر باشه

Hot_birds
20-01-2012, 20:56
آقا کسی تا الان تلویزیونش رو با کامپیوتر شبکه کرده که از طریق کامپیوتر، با تلویزیون به اینترنت وصل شه؟
من تا مرحله ی سوم از چهار مرحله ی اتصالش پیش می رم، ولی بعد می گه آدرس DNS سرور غلطه. آی پی ها رو هم دستی ست کردم.
اما نمیدونم چرا از دی ان اس سرور ایراد میگیره.
کسی می تونه کمک کنه؟

mehdi speed 700
20-01-2012, 21:14
آقا کسی تا الان تلویزیونش رو با کامپیوتر شبکه کرده که از طریق کامپیوتر، با تلویزیون به اینترنت وصل شه؟
من تا مرحله ی سوم از چهار مرحله ی اتصالش پیش می رم، ولی بعد می گه آدرس DNS سرور غلطه. آی پی ها رو هم دستی ست کردم.
کسی می تونه کمک کنه؟

من رو خودکار گذاشتم کار میده و خودش اتومات به شبکه وصل میشه ولی تنظیمات مودمت رو هم روی pppoe تنظیم کن.
بعدشم dlna شم روشن کن تا بتونی از dlna استفاده کنی

pinokiu
20-01-2012, 21:17
کسی می تونه کمک کنه؟

ببین یه چیزایی رو فکر کنم اشتباه برداشت کردی
برای استفاده از اینترنت کامپیوتر رو لازم نیست با تلویزیون شبکه کنی.خود تلویزیون مرورگر اینترنت و یه سری اپلیکیشن برای کار با اینترنت رو خودش داره
شما برای اینکه از اینترنت روی تلویزیون استفاده کنی تنها کاری که باید بکنی اینه که به اینترنت وصلش کنی
باید یه مودم adsl که کابل lan ساپرت میکنه یا یک روتر داشته باشی که اینترنت رو از طریق اون روتر روی تلویزیونت شیر کنی
اگه adsl داشته باشی باید اول تنظیمات مودم رو روی حالت PPPOE بزاری
بعد کابل شبکه رو یه سر به تلویزیون و یه سر به مودم وصل کنی.بعد رو صفحه تلویزیون همون پنجره تنظیمات شبکه میاد که رو حالت اتوماتیک میزاری تا خودش آی پی بگیره از مودم.وقتی شناخت و این مرحله تموم شد دیگه وصله به اینترنت

Hot_birds
20-01-2012, 21:22
ببین یه چیزایی رو فکر کنم اشتباه برداشت کردی
برای استفاده از اینترنت کامپیوتر رو لازم نیست با تلویزیون شبکه کنی.خود تلویزیون مرورگر اینترنت و یه سری اپلیکیشن برای کار با اینترنت رو خودش داره
شما برای اینکه از اینترنت روی تلویزیون استفاده کنی تنها کاری که باید بکنی اینه که به اینترنت وصلش کنی
باید یه مودم adsl که کابل lan ساپرت میکنه یا یک روتر داشته باشی که اینترنت رو از طریق اون روتر روی تلویزیونت شیر کنی
اگه adsl داشته باشی باید اول تنظیمات مودم رو روی حالت PPPOE بزاری
بعد کابل شبکه رو یه سر به تلویزیون و یه سر به مودم وصل کنی.بعد رو صفحه تلویزیون همون پنجره تنظیمات شبکه میاد که رو حالت اتوماتیک میزاری تا خودش آی پی بگیره از مودم.وقتی شناخت و این مرحله تموم شد دیگه وصله به اینترنت

مشکل اینجاس که مودم من کابل یو اس بی داره!!!
بنابراین مجبورم از طریق کامپیوتر با تلویزیون به اینترنت وصل شم :41:

pinokiu
20-01-2012, 22:12
مشکل اینجاس که مودم من کابل یو اس بی داره!!!
بنابراین مجبورم از طریق کامپیوتر با تلویزیون به اینترنت وصل شم :41:
خب میشه وصل کرد فقط یکم باید خوصله کنی
اول برو تو network connection
اینجا تمام سخت افزارهای شبکه رو میبینی
که برای شما یه کارت شبکه LAN هست و یه کارت شبکه مجازی که واسه مودمت ساخته شده و با usb بهش وصل میشی
حالا برو تو properties کارت شبکه مجازی تو سربرگ sharing یه تیک هست allow other network user..... که فعالش میکنی
بعد زیرش از تو گزینه های home network connection اون کارت شبکه LAN رو انتخاب میکنی که قراره تی وی رو بهش وصل کنی
بعدش دیگه رواله
کابلو بزن به تی وی و رو تنظیمات خودکار بزار و برو جلو.اگه مشکلی بود بپرس

saeeiid
20-01-2012, 23:10
در مورد بحث دوستان .
ببینید دقیقا اونی که میگه سامسونگ سینما میده و این حرفا.
من سری قبل ال ای دی سامسونگ گرفتم با یه سینما روش که تقریبا نصف قیمت دادن بهم بخاطر جشنواره .
سینماش مفت نمی ارزید . هیچ فرمتی رو ساپورت نمیکرد. صدا هم کی هیچی .
به خاطر همین بعد از 6 ماه فروختمش . یکی از اصلی ترین دلایلش فقط صداش بود و سینمای مزخرفش.
2 - من حدود 6 سال پیش یه پلاسمای ال جی گرفتم . هنوز که هنوزه داره کار می کنه و عالیه .
ولی خوب دوستان میدونن که تکنولوژی پلاسما دیگه داره کم کم از رده خارج میشه و میره. و البته قضیه تصویرش رو هم که دوستمون گفت رو منم میگم . سایه اش قشنگ میمونه .
و این سه بعدی ال جی.
من نه به خاطر جایزه اش خریدم و نه میدونستم اینقده جایزه داره . یه روز تو جمهوری چرخیدم و فهمیدم و نتیجه گرفتم.
چون قبلا ال جی داشتم و بعد هم تجربه مزخرف سامسونگ رو داشتم . بازم مستقیم نرفتم سراغ ال جی . رفتم تقریبا همه برندهارو تست کردم .

حتی خودم یه فیلم سه بعدی روی فلاش ریختم و توی مغازه ها می دادم اونا واسم بزنن به تی وی تا ببینم و گول اون دموی خودشون رو نخورم .
ال جی واقعا یه چیز دیگه بود.
عینک سامسونگ که واقعا اعصاب خورد کنه . همون اول تا زدم پشیمون شدم .

من اطلاعاتم به اندازه شما دوستان شاید نباشه . ولی احساس می کنم درست نیست اینجوری با این الفاظ یه جورایی دعوا کنیم .
همونطور که گفته شد اینجا تایپیک ال جی هست . اونی که ال جی رو قبول نداره و ... نیازی نست بیاد اینجا و نظرات مخالفش رو به صورت طلبکار گونه بیان کنه که دوستان مجبور شن با همون لحن جواب بدن .

ضمنا طرفداری از یک برند خاص معنیش این نیست که طرف داره از اون شرکت پول میگیره یا بازار یاب اونهاست . این خیلی حرف اشتباهیه.
یه کم باید تحمل نظرات هم رو داشته باشیم .
و البته این که خرید یک جنس ، به خاطر جوایزش ، حالا می خواد یه دستمال کاغذی باشه یا یه تی وی ، کار کاملا اشتباهیه.

عذر می خوام اگه زیاد نوشتم

saeeiid
20-01-2012, 23:16

دوست عزیز ، واسه ضبط برنامه ها باید یه هارد 500 به بالا ، به صورت کاملا خالی و فرمت شده به تلویزیونت نصب کنی.
اون وقت خود تی وی اون رو به فرمت خاصی که خودش داره فرمت می کنه و آمادش می کنه برای ضبط.
که هم می تونی ضبط کنی و هم برنامه زنده رو برگردونی .
البته این مال ال جی هست دیگه . انشالله که تی وی شما هم ال جی باشه که این راهشه و در غیر این ضورت نی دونم !
و به قول دوستمون منم فکر کنم فقط شبکه های دیجیتال رو ضبط می کنه . البته اگه خودم تست کردم عرض می کنم میشه آنالوگ رو هم ضبط کرد یا خیر.

jeghly
20-01-2012, 23:35
دوستان دیروز رفتم 65100 گرفتم واقعا عالی هست هم دو بعدی و هم سه بعدی
فقط نمی تونم تلوزیون دیجیتال رو ببینم ( پیدا نمی کند ) در ضمن من تو مشهد هستم ممنون میشم کمکم کنید:20: