PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهروی متروکه........!

night lord
11-04-2011, 23:53
سلام این کارو دارم میزنم . تا یه جاهایی پیش اومدم ، بیشتر تمورکزم رو تکسچرینگه .
میخوام حس اینکه این راهرو ماله یه خونه ایه که تو قسمت نیم طبقه زیر زمین قرار داره القا بشه . خونه تو نواحی مرطوب و جنگلی هستش ، یعنی رطوبت سراغ نیم طبقه زیر زمین میاد .
نظرتون چیه ؟ چجور شده؟
ایده های خوب برای پیشبرد کار قبول میشود:31:

1. یه AO از اول کار ... نور پردازی تمام.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. یه AO دیگه با یه مقدار جزییات بیشتر... (برگ خشک ریختم رو کف) ، یه چنتا لوله موله و این چیزا هم اضافه کرده بودم
نمیدونم چرا امروز که فایلو باز کردم هیچکدوم نبودن:13: ، منم بیخیالشون شدم و ادامه دادم .

3. متریال دیوارها و کف داده شده...

4.یه wire:27:

mojtaba_14
12-04-2011, 07:49
فک کنم تکسچرا،بخصوص تکسچر کف ریز تر بشه،بهتر باشه.
واسه نور هم volume light بذاری،به فضات میاد.

RatAtouille
12-04-2011, 16:05
مدلینگت خوب بود ولی اصلا خوب تکستچر ندادی ! شبیه بازی های گرافیک پایین شده .

night lord
12-04-2011, 21:58
خوب من دوباره اومدم .
امروز که از صبح خونه نبودم غروب که اومدم نشستم پاش و ادامه دادم یه مقدار اصلاحش کردم :20:.
تکسچر کف و بهبود دادم
کلا دیوار پشتو دوباره تکسچر دادم با تکسچر قبلی حال نکردم :13:
تکسچر سقفو دادم هنوز کاملش نکردم چند لایه دیگه بهش اضافه میکنم .

فک کنم تکسچرا،بخصوص تکسچر کف ریز تر بشه،بهتر باشه.
واسه نور هم volume light بذاری،به فضات میاد.

مرسی .
درسته آخر کار نورپردازیشو یه ویرایش میکنم و از volume light استفاده میکنم . یا اگه شد با فوتوشاپ درستش میکنم و حالتشو میدم .

مدلینگت خوب بود ولی اصلا خوب تکستچر ندادی ! شبیه بازی های گرافیک پایین شده .

مرسی . یه خورده دستکاریش کردم . ببینید اگه بازم باید بهتر بشه بگید که اصلاح کنم تا کار قوی تر بشه .

hadi665
12-04-2011, 22:33
آفرین کارت خوب پیش رفت
اما احساس میکنم تکسچرو یکمی با عجله ساختی

مدلینگو سایه ها خیلی خوب شد اما تکسچر یه طوری شده
تو دیوار مقابل حتی تکسچر کش اومده

حیفه

-
موفق باشی ;)

night lord
13-04-2011, 00:07
آفرین کارت خوب پیش رفت
اما احساس میکنم تکسچرو یکمی با عجله ساختی

مدلینگو سایه ها خیلی خوب شد اما تکسچر یه طوری شده
تو دیوار مقابل حتی تکسچر کش اومده

حیفه

-
موفق باشی ;)

مرسی .
والا با عجله که نبود ولی بد بودنشو بزاریم به حساب کم تجربه گی تو تکسچرینگ و اینکه بعضی جاها خیلی اعصابمو به هم میریخت .
من تمام تکسچرارو تو خود مکس درست کردم ، هنوز نبردم تو فوتوشاپ رو تکسچرا کار کنم ، ولی ادامه کارو سعی میکنم تو فوتوشاپ هم کار کنم تا نتیجه نهایی بهتر بشه.

درمورد کش اومدن هم فکر نکنم کش اوده باشه ،البته اول کش اومده به نظر میرسید ولی کلا دوباره متریال دادم ،
چشم ، حالا هر جاشو فکر میکنید کش اومده و به هم ریخته بگید تا اصلاح کنم .

night lord
13-04-2011, 23:49
خوب از اونجایی که بچه ها خیلی اشتیاق نشون دادن و کار منو زیر بار نقد خودشون قرار دادن :45: ،من کارمو به همون روال قبلی خودم
ادامه دادم و تکسچر کردم .
یه کم کار دارم اینه که وقت زیاد نمیکنم تا بشینم و تمومش کنم .
خوب تکسچر دیوارا تموم شد و تو راه تکسچر کردنش کلی تجربه جدید کسب کردم و مشکلایی که تو مراحل قبل اعصا بمو خورد میکرد حالا حل شده:8: .
پس ادامه میدم .

قدم بعدیم اون طاقچه که روی دیوار هست و از این زاویه دوربین زیاد تو چشم نیست رو تکسچر میکنم .
بعد اون خنزری پنزری هایی:31: رو که رختم اون ته رو تکسچر میکنم.
و در آینده (چند روز بعد) یه سری دیتیل دیگه بهش اضافه میکنم و تکسچر میکنم و بعد روی اصلاح نورپردازی و جزییات نورپردازی کار میکنم و در آخر هم پست پرداکشن مکنم با فوتوشاپ.

اینم از کار امروزم:

night lord
15-04-2011, 10:57
خوب من باز اومدم
یه روز دیگه هم گذشت و کارمو ادامه دادم تا رسیدم به اینجا تقریبا تکسچرش تموم شده منهای مهتابی .
یه کم به دوربین زاویه دادم تا فضا مبهم تر بشه و یکم حس متروکه بودن و ناشناخته بودنو بیشتر کنه .
یه مقدار ریز روی تکسچر ا کار کردم و بهبود بخشیدمشون.
کسیفیای روی شیشرو درست کردم .
یه کم جزییاتو بیشتر کردم و ...
بعد میخوام روی نورپردازی کار کنم . میخوام یه مقدار آب هم به کف با جزییات لوله اضافه کنم .

بابا یکی یه نظری بده ، همه میان نگاه میکننو میرن ، دستشون درد نکنه:41:

mojtaba_14
15-04-2011, 11:06
خیلی بهتر شده،دوربین جدیده هم بهترش کرده.
به نظر من اگه می خوای آب اضافه کنی ،نزدیک اون قسمتهایی اضافه کن که کثیفی هاشو سبز کردی،اینطوری اون سبزی ها منطق پیدا می کنن و کارت طبیعی تر میشه.
راستی نمی خوای یکی از مهتابی ها رو بشکنی؟؟!:31:

3d-meysam
15-04-2011, 12:20
نبود سایه کارتو خیلی غیر طبیعی کرده، یکم رو نورپردازیش کار کن.

N O V A L I S
15-04-2011, 14:20
آفرین.. خوبه.. فقط نورپردازیش خیلی مهمه، روش خیلی کار کن.. من جات بودم اصلا دوست نداشتم این صحنه زیاد روشن باشه.. افکت Volume به نورات بده و فضا رو مالیخولیائی کن..
اون کابل های رو دیوار رو یه کم آویزون کن (بهشون شکم بده) و یه چند تا آبجکت حجیم و اوراقی بنداز تو راهرو.. بازی مافیا 1 یادمه یه مرحله داشت می رفتی داخل یه زندان متروکه.. یادش بخیر، یادم انداختی..

night lord
15-04-2011, 18:13
سلام . مرسی از اینکه توجه میکنید . الان عجله دارم نمیتونم دقیق توضیح بدم .
امروز بیشتر روی اضافه کردن جزییات کار کردم . میخوام تا میتونم جزییات بهش اضافه کنم . برای همین باید بیشتر روی تکسچرای دیوار
لایه اضافه کنم .
در مورد سایه هم ، سایه داره ولیچون از بالای دیوار داره نور وارد میشه خیلی کمرنگ شده . سعی کردم سایشو بیشتر کنم ولی نشد(البته زیاد باهاش ور نرفتم) همه نورارو به غیر از نورای بالای پنجره بدون cast shadow هستن ولی بازم سایه درست نشد . اگر نشد آخر کار تو post product براش میزارم .

RatAtouille
15-04-2011, 22:52
خوب شده به نظر من یکم ترسناکش کن تاریک بشه با یک هاله نور قرمز بهتره ...

night lord
17-04-2011, 14:03
خوب دوستای گلم .
من باز اومدم متاسفانه یه مقدار کار ریخته سرم ، اینه که نتونستم زیاد کار کنم تو این مرحله فقط یه مقدار روی نور پردازی کار کردم و کنتراست نورهارو کمو زیاد کردم تا به نتیجه مطلوبتری برسم .
کار دیگه ای که کردم سعی کردم سایه هارو یه مقدار قویتر کنم تا به قول دوستمون از غیر طبیعی بودن خارج بشه .
و کار بعدی اصلاح کردن شیشه نزدیک سقف بود ، یکی از دوستامون گفت شیشه بشکنه و بریزه روی زمین که ایده خوبی بود .
و یه مقدار volum light ایجاد کردم .
یه مقدار برای تفنن هم پست پروداکشن کردم رندر آخرمو . تا دستم بیاد کار نهایی تو چه مایه هایی باید بشه .

شد این:

حالا دیگه نور پردازی کامل شده . میخوام جزییات بیشتری بدم مثل همون بیلو کلنگ که فرشید جان گفت و یه چنتا ترک روی دیوار و زمین و یه سری نوشته روی دیوار .
.البته قبلش باید یه مقدار روی تکسچرا کار کنم اگه شد . یه سری جزییات که تکسچر ندارن رو تکسچر کنم .

موفق باشید

hadi665
17-04-2011, 14:55
آفرین نتیجه ی کارت خیلی خوب شده
یکمی جعبه و این چیزا جاشون خالیه توی محیط

موفق باشی ;)

night lord
20-04-2011, 12:09
سلام من باز اومدم
یه مقدار کار سرم ریخته که خیلی مثبت نیست ولی خوب وقتمو گرفته برای همین نمیرسم زیاد رو کارم تمرکز کنم .
چنتا آبجکت مدل کردم . و یه درخت خشک بیرون گذاشتم تاجلوه بهتری به کار بده .

فکر نکنم دیگه بتونم دیتیل بهش اضافه کنم . همینو تکسچر میدم اگه و تموم میکنم اگه بازم رمقی بود ادامه میدم .
فکر کنم دیتیلش در حد قابل قبول باشه و با ه مقدار تکسچر دادن و بهبود نورپردازی کامل بشه .

اینم مرحله آخر: