PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پنهاان کردن Taskbar و یک سئوال دیگر

Zalamen
11-04-2011, 20:09
من برای پنهان کردن تسک بار تا یه مدتی از نرم افزار Taskbar Eliminator استفاده می کردم ولی چند وقت بعد دیگه درست و حسابی کار نمی کرد.راهی از Registry نیست که بشه تا هر وقت دلمون خواست پنهان باشه؟چون با اون نرم افزار هر نیم ساعت یکبار 2 باره میومد.
سئوال دیگه هم این که چرا آیکون درایو G ه من این شکلی شده؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
11-04-2011, 21:31
درایو شما آیکونش عوض شده چون داخلش یک فایل Autorun.ini داره که باید حذف بشه.

اگر میخواین اصلا TaskBar نمایش داده نشه همون نرم افزار که گفتید بهترینه و من راه خاص رجیستری برای این کار ندیدم.
البته نرم افزارهایی هست که میتونه ارتفاع TaskBar رو تنظیم کنه و کافیه در اون نرم افزارها ارتفاع رو منفی قرار بدین یا صفر کنید تا دیگه نمایش داده نشه.

Dew Drop
12-04-2011, 10:16
من برای پنهان کردن تسک بار تا یه مدتی از نرم افزار Taskbar Eliminator استفاده می کردم ولی چند وقت بعد دیگه درست و حسابی کار نمی کرد.راهی از Registry نیست که بشه تا هر وقت دلمون خواست پنهان باشه؟چون با اون نرم افزار هر نیم ساعت یکبار 2 باره میومد.این فایل رو دانلود و اجرا کنید,taskbar رو با Hide taskbar می تونید مخفی کنید,البته یه فایل show هم داره که با اون هم می‏تونید برش گردونید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پ.ن
البته این نکته رو هم فراموش نکنید که معمولاً دستکاری ها تو ویندوز بعضی وقتها غیرقابل برگشته و به هیج عنوان توصیه نمی‏شه.

Zalamen
12-04-2011, 14:33
درایو شما آیکونش عوض شده چون داخلش یک فایل Autorun.ini داره که باید حذف بشه.

اگر میخواین اصلا TaskBar نمایش داده نشه همون نرم افزار که گفتید بهترینه و من راه خاص رجیستری برای این کار ندیدم.
البته نرم افزارهایی هست که میتونه ارتفاع TaskBar رو تنظیم کنه و کافیه در اون نرم افزارها ارتفاع رو منفی قرار بدین یا صفر کنید تا دیگه نمایش داده نشه.

من این فایل رو نتونستم پیدا کنم.میشه راهنمایی کنین باید چه طوری پاکش کنم؟
ویرایش:پیدا کردم و مشکلم حل شد.با تشکر.

kourosh_sos
12-04-2011, 14:45
دوست عزیز فایل Autorun.ini که معمولا کنارشون یک فایل اجرایی مثل EXE یا COM و یا BAT موجود هست معمولا برای ویروس هاست که در اینجا فایل اجرایی از درایو شما حالا با آنتی ویروس یا دستی پاک شده که فقط این فایل مونده دقت کنید که این فایل بصورت Hidden هستش و موقع سرچ تیک Search Hidden رو باید بزنید در مورد TaskBar چرا تو خود ویندوز تیک AutoHidde رو نمیزنید ؟

Zalamen
12-04-2011, 14:48
دوست عزیز فایل Autorun.ini که معمولا کنارشون یک فایل اجرایی مثل EXE یا COM و یا BAT موجود هست معمولا برای ویروس هاست که در اینجا فایل اجرایی از درایو شما حالا با آنتی ویروس یا دستی پاک شده که فقط این فایل مونده دقت کنید که این فایل بصورت Hidden هستش و موقع سرچ تیک Search Hidden رو باید بزنید در مورد TaskBar چرا تو خود ویندوز تیک AutoHidde رو نمیزنید ؟

من از Dock استفاده میکنم وقتی موس رو میرم پایین هی تسک بار ظاهر میشه.(میشد)