PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مي خوام عمر dvd هام زياد باشن !

manli7
11-04-2011, 12:06
سلام دوستان من چند تا dvd كه خيلي برام مهمه چي كار بايد بكنم كه خراب نشن وحالا حالا برام كار كنند و بمونند ممنون

saeed774
11-04-2011, 12:18
سلام دکي جون، من در چنين شرايطي اگه DVD ها قفل نداشته باشند يه کپي ديگه ازشون ميگيرم و اصل DVD ها رو يه جاي امن داخل کاور ميذارم . بعد از کپي ها استفاده ميکنم و زماني که غير قابل استفاده شدند دوباره همون کارو انجام ميدم.

يا اگه فضاي کافي در هارد داشته باشم با نرم افزار از DVD ها ايميج ميگيرم و با درايو مجازي بازشون ميکنم و اصل DVD ها رو ميذارم گاو صندوق:31:

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

راستي اين موضوع چه ربطي به ويندوز XP داشت ؟!!!

manli7
11-04-2011, 13:48
سلام آقا سيعد مثل هميشه بازم شما ! خوب فرقش چيه كه قفل داشته باشه يا نه ؟

AMIR MOHAMMAD . M
11-04-2011, 20:19
سلام میتونی از نرم افزار clone cd استفاده کنی و از دی وی دی ها یک ایمیج بگیری و با همین برنامه انها را با سرعت یک رایت کنی
تا عمر دی وی دی ها زیاد بشه(اگه تصویری باشند با این کار کیفیت فیلم ها به هیچ عنوان کم نمیشه ) .
حتی اگه قفل (فیزیکی یا نرم افزاری ) داشته باشند میتونی به راحتی قفل ها رو بشکونی .
ولی باید بگم این کار برای طولانی مدت باعث کاهش قدرت دی وی دی رام می شه.
این کارهایی هم که اقا سعید گفتن خوب هست.

saeed774
11-04-2011, 21:36
سلام آقا سيعد مثل هميشه بازم شما !

منظور؟!!!!!!!!:5:

خوب فرقش چيه كه قفل داشته باشه يا نه ؟

منظورم اينه که اگه قفل دار باشه کار سخت ميشه ، چون شکستن قفل سخته ، البته بستگي به قفلش داره و نميشه به راحتي ازش ايميج گرفت يا کپي کرد.

manli7
12-04-2011, 17:50
منظور الان از اين ايميج گرفتن چيه؟

AMIR MOHAMMAD . M
13-04-2011, 21:43
منظور الان از اين ايميج گرفتن چيه؟

ایمیج یه کپی برابر با اصل از cd یا dvd هست که می تونید روی هارد خودتون داشته باشید .
وبا برنامه ی VirtualCloneDrive یا برنامه های شبیه به اون میشه ایمیجی روکه گرفتید باز کنید به طوری که
انگار یه دی وی دی رام مجازی روی سیستمتون دارید.اگر مایلید این برنامه هایی که گفتم نصب کنید
واز انها استفاده کنید چون کار کردن با انها مثل اب خردن هست و خیلی بدرد بخور هستند.