PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم !و ری استارت windows explorer

hoora-1
11-04-2011, 11:40
سلام دوستان
من جدیدا ویندوزم رو ریکاور کردم !
اما نمی دونم چرا خیلی هنگ می کنه مخصوصا وقتی به اینترنت وصل میشه هر چند دقیقه یک بار باید windows explorer رو ری استارت کنم !
یعنی ویندوزم ویروسیه؟ قبل از ریکاور کردن اینطوری نبود
در ضمن من از gprs ایرانسل استفاده میکنم ! و ویندوزم 7 .

AlexanderMahone
11-04-2011, 18:34
سلام دوستان
من جدیدا ویندوزم رو ریکاور کردم !
اما نمی دونم چرا خیلی هنگ می کنه مخصوصا وقتی به اینترنت وصل میشه هر چند دقیقه یک بار باید windows explorer رو ری استارت کنم !
یعنی ویندوزم ویروسیه؟ قبل از ریکاور کردن اینطوری نبود
در ضمن من از gprs ایرانسل استفاده میکنم ! و ویندوزم 7 .
اگر امکانش برات هست ویندوزتو از اول نصب کن چون ممکنه ویروس باشه و هم ممکنه یه سری از فایل های سیستمیت خراب شده باشن:10:

hoora-1
11-04-2011, 22:14
وای نه اصلا امکانش نیست !
آخه فایلهای روی سیستمم رو می خوام و هارد اکسترنالم هم پره !
ویندوز لپ تاپم هم اورجیناله تاحالا عوضش نکردم!

jolan57
12-04-2011, 10:53
برای اینکه مطمئن شوید سیستم شما ویروسی است یا نه یک فول اسکن با برنامه ی سبک زیر انجام دهید،

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoora-1
12-04-2011, 11:57
سعی می کنم دانلود کنم ! خبر می دم نتیجه رو !کار خاصی که نباید بکنم؟ یعنی روش خاصی که نداره؟

hoora-1
12-04-2011, 13:08
دانلود کردم و اسکن هم کردم
نمی دونم چرا اما حدود 1000 تا ارور پیدا کرده و برای اینکه اونا رو فیکس کنه باید مثه اینکه رجیستر بشه !
با تریال نمیشه !
میشه بگید چی کار کنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlexanderMahone
12-04-2011, 13:09
وای نه اصلا امکانش نیست !
آخه فایلهای روی سیستمم رو می خوام و هارد اکسترنالم هم پره !
ویندوز لپ تاپم هم اورجیناله تاحالا عوضش نکردم!

به این ادرس زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرو یه ویروس اسکن انلاین انجام بده ببین مشکلت حل میشه:10:
از سیستم مکانیک یا تون اپ 2011 هم استفاده کنی بد نیست

hoora-1
12-04-2011, 13:12
این اسکن آنلاین مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
آخه یه خورده واسه اطلاعات سیستمم می ترسم !
یعنی خطری نیست ؟

hoora-1
12-04-2011, 15:17
تون آپ رو دارم !
قبلا هم بهم گفته بودن اما نمی دونم دقیقا چی کار کنم !
اسکن آنلاین هم دارم الان انجام میدم البته هنوز شروع نشده!

jolan57
12-04-2011, 21:24
دانلود کردم و اسکن هم کردم
نمی دونم چرا اما حدود 1000 تا ارور پیدا کرده و برای اینکه اونا رو فیکس کنه باید مثه اینکه رجیستر بشه !
با تریال نمیشه !
میشه بگید چی کار کنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما چه برنامه ای رو دانلود کردین؟؟؟؟؟؟:31:
منظور من و لینک آنتی ویروس مالواربایت است شما تبلیغات کنار سایت رو دانلود کردین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hoora-1
13-04-2011, 08:02
[QUOTE=jolan57;6011767]شما چه برنامه ای رو دانلود کردین؟؟؟؟؟؟:31:
منظور من و لینک آنتی ویروس مالواربایت است شما تبلیغات کنار سایت رو دانلود کردین
QUOTE]

تنها چیزی که از آنتی ویروس دیدم همين بود !:41::19:
اگه تبلیغات بود پس چرا اسکن کرد ؟!؟!؟:13:
حالا دارم دانلودش میکنم !:45:

hoora-1
13-04-2011, 09:51
خب دانلود کردم
اسکن هم کردم
6 تا تروجان پیدا کرد که همه شون یا پچ بودن یا ستاپ نرم افزار !
فول اسکن کردم دیگه همین بود ؟
حالا دیگه چی کار کنم ؟

jolan57
13-04-2011, 15:10
خب دانلود کردم
اسکن هم کردم
6 تا تروجان پیدا کرد که همه شون یا پچ بودن یا ستاپ نرم افزار !
فول اسکن کردم دیگه همین بود ؟
حالا دیگه چی کار کنم ؟
اول برنامه رو آپدیت کردین دیگه؟؟
خوب اگر ویروس خاصی پیدا نکرد به احتمال زیاد سیستم شما (البته نه احتمال 100 درصد) ویروسی نیست
بهتر است فایل های خودتون رو جایی سیو کنید و یک بار ویندوز عوض کنید چون احتمالا ویندوز شما به خاطر ریکاوری آسیب دیده است

AlexanderMahone
13-04-2011, 16:36
این اسکن آنلاین مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
آخه یه خورده واسه اطلاعات سیستمم می ترسم !
یعنی خطری نیست ؟
دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد فقط در صورت پیدا کردن الودگی اونو ازبین میبره من خودم دوماهی یک بار با وجود انتیویروس نورتون از این سیستم اسکن استفاده میکنم هم ویروس اسکن هم سیکیوریتی اسکن و شما کافیه توی ااون لینکی که دادم اون اسکن ها رو انجام بدید فقط توی اینترنت اکسپلورر باز کن لینکو بخاطر سازگار بودن با مورتور اسکنر انلاین:11:

hoora-1
13-04-2011, 19:26
اول برنامه رو آپدیت کردین دیگه؟؟
خوب اگر ویروس خاصی پیدا نکرد به احتمال زیاد سیستم شما (البته نه احتمال 100 درصد) ویروسی نیست
بهتر است فایل های خودتون رو جایی سیو کنید و یک بار ویندوز عوض کنید چون احتمالا ویندوز شما به خاطر ریکاوری آسیب دیده است

آره اول آپدیت کردم !
اگه ویروسی باشه که فایلهام ویروسین! دوباره ویندوز عوض کنم ویروسی میشه!
منظورتون از عوض کردن چیه ؟
همون ریکاور اما به جای درایو c کلش رو ریکاور کنم ؟ یا چیز دیگه؟
البته بعد از اینکه با تون آپ 2010 و ccleaner اسکن کردم گویا درست شده و دیگه ندیدم هنگ کنه البته یه مشکلی واسه اتصال به اینترنت از طریق گوشیم پیش اومده !

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

دوست عزیز مشکلی پیش نمیاد فقط در صورت پیدا کردن الودگی اونو ازبین میبره من خودم دوماهی یک بار با وجود انتیویروس نورتون از این سیستم اسکن استفاده میکنم هم ویروس اسکن هم سیکیوریتی اسکن و شما کافیه توی ااون لینکی که دادم اون اسکن ها رو انجام بدید فقط توی اینترنت اکسپلورر باز کن لینکو بخاطر سازگار بودن با مورتور اسکنر انلاین:11:

سیکیوریتی اسکن که انجام شد و مشکلی نداشت
اما ویروس اسکن همش بازی در می آورد و ایراد می گرفت ویندوز من 7 اما اونجا نبود و من ویستا رو انتخاب کردم آخرشم گفت باید activex مثه اینکه نصب بشه دیگه نمی دونم هنوز موفق نشد ویروس اسکن رو انجام بدم !

AlexanderMahone
13-04-2011, 23:28
آره اول آپدیت کردم !
اگه ویروسی باشه که فایلهام ویروسین! دوباره ویندوز عوض کنم ویروسی میشه!
منظورتون از عوض کردن چیه ؟
همون ریکاور اما به جای درایو c کلش رو ریکاور کنم ؟ یا چیز دیگه؟
البته بعد از اینکه با تون آپ 2010 و ccleaner اسکن کردم گویا درست شده و دیگه ندیدم هنگ کنه البته یه مشکلی واسه اتصال به اینترنت از طریق گوشیم پیش اومده !

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:23 PM ----------

سیکیوریتی اسکن که انجام شد و مشکلی نداشت
اما ویروس اسکن همش بازی در می آورد و ایراد می گرفت ویندوز من 7 اما اونجا نبود و من ویستا رو انتخاب کردم آخرشم گفت باید activex مثه اینکه نصب بشه دیگه نمی دونم هنوز موفق نشد ویروس اسکن رو انجام بدم !

دوست من ویروس اسکنش طول میکشه تا فعال بشه اکتیو ایکس هم خود سایمنتک به صورت ایمن نصب میکنه نگران نباش اگر اینترنت پر سرعت داری به پیام هایی که میده درست عمل کنی و یکم صبور باشی اسکن میکنه من خودم هم یکم صبر میکنم اسکن شروع میشه

hoora-1
14-04-2011, 16:31
اینترنتم پرسرعت نیست از gprs ایرانسل استفاده می کنم !
خیلی صبر کردم اما شروع نشد که نشد !!!