PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید انلاین

Fusi0n
11-04-2011, 11:39
سلام دوستان اقا اگر میتونید کمک کنید من دو خرید از سایت رپید انجام دادم این سایت مشکل داشت از قبل عید بوده من خبر نداشتم در هنگام خرید پول واریز میشه ولی برای تائید اخر هنگام ورود به سایت ارور داده میشه و پول الان از حساب کسر شده وبرگردونده نشده متاسفانه من کد تراکنش یاداشت کردم ولی فایل متنی Text به هم خورده و الان دسترسی ندارم سریال خرید و ...
راه حلی هست بشه صفحه که این سریال خرید (ترانکش) به نمایش میاد دوباره برگردوند ؟ یا راه دیگه هست معرفی کنید ؟

راهنمایی کنید

tosan622
12-04-2011, 02:47
چون فکر نمیکنم توی تاریخچه مرورگرتون ذخیره بشه بنابر این تنها راه مراجعه به بانک مربوطه و چک کردن آخرین تراکنشها هستش. اگه تراکنش موفقیت آمیز نبود درخواست استرداد بدین و اگر موفقیت آمیز بود شماره پیگیری تراکنش رو استعلام کنید

Fusi0n
12-04-2011, 11:59
چون فکر نمیکنم توی تاریخچه مرورگرتون ذخیره بشه بنابر این تنها راه مراجعه به بانک مربوطه و چک کردن آخرین تراکنشها هستش. اگه تراکنش موفقیت آمیز نبود درخواست استرداد بدین و اگر موفقیت آمیز بود شماره پیگیری تراکنش رو استعلام کنید

سلام ممنون من الان باید به کدوم بانک برم بانکی که حساب خودم یا بانکی که از اون دروازه پرداخت باهاش انجام دادم

DrXoX
12-04-2011, 17:58
سلام ممنون من الان باید به کدوم بانک برم بانکی که حساب خودم یا بانکی که از اون دروازه پرداخت باهاش انجام دادم

بانک خودتون
اگه اینترنت بانکت فعاله کد تراکنش رو از تو اینترنت می تونید ببینید