PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیتونم استریو میکس رو فعال کنم(دوستان به دادم برسید)

IIXFXII
11-04-2011, 08:35
دوستان عزیز من یه لب تاب ibm lenovo thinkpad edge -a97 دارم که روش یه ویندوز 7 نسخه ultimate نصب هستش هر کاری میکنم نمیتونم استریو میکس رو فعال کنم دوستانی کمک کردن و گفتن درایور کارت صدامو نسخه های قدیمیشو نصب کنم اما توی سایتش سه نسخه بیشتر نبود که هیشکدوم نصب نشد و اصلا نمیشه
دوستان کمک کنید اینو راش بندازم
ممنون از همه :11:

Enter
11-04-2011, 08:57
سلام ببين منم حدود 1 ماه پيش يه لپ تاپ سوني وايو سري F گرفتم كه هر كاري كردم نتونستم استريو ميكس رو فعال كنم تو سايتهاي خارجي كه زير و رو كردم كسايي كه اين مشكل رو داشتن به نتيجه نرسيدن و اكثرا ميگفتن كه خود شركت سوني توي سري جديد اين قابليت رو براي رعايت كپي رايت حذف كرده.وفقط ميتونم بگم اميدوارم كه كارت صداي لپ تاپ تو اين مشكل رو نداشته باشه كه كلا مثه من از خريد لپ تاپ پشيمون ميشي.

IIXFXII
11-04-2011, 09:35
عجب داستانی ای بابا اینجوری که خیلی بد میشه..
در ضمن ویندوز من که اصلا ارجینال نیستش از همین ویندوز هایی هستش که کرک میشه بعدشم ربطی به ویندوز نداره فکر میکنم مربوط به درایور کارت صدا باشه ..
حالا کسی نیست یه راه حلی چیزی پیشنهاد بده و یا اصلا یه نرم افزار جایگزین این استریو میکس معرفی کنه؟؟؟

*Batman*
11-04-2011, 10:40
سلام

شما به ترتیب زیر عمل کنید »

1- وارد کنترل پنل بشید و روی Hardware and Sound کلیک کنید.
2-روی Sound کلیک کنید تا کادرش باز بشه.
3-به سربرگ Recording برید.
4-یه جای خالی پیدا کنید و همونجا کلیک راست کنید و گزینه Show Disabled Devices را تیک بزنید.
الان باید Stereo Mix رو ببینید.

IIXFXII
13-04-2011, 10:53
ممنون از راهنماییت اما باور کن هزار بار همین کارو کردم.
کسی چیزی نمیدونه؟
تورو خدا کمک کنید..

V E S T A
13-04-2011, 13:13
ممنون از راهنماییت اما باور کن هزار بار همین کارو کردم.
کسی چیزی نمیدونه؟
تورو خدا کمک کنید..

سلام

دوست عزیز من خیلی سرچ کردم برای حل این مشکل و نتیجه ای برام نداشته راه حل هایی که سایت های دیگه ارایه دادن رو براتون میذارم ..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من این راه حل رو امتحان نکردم :

The solution, as I had to find for myself, is to simply uninstall the newer drivers and disable the automatic driver installation
policy, then install the older Vista_Win7_R237 drivers.

The older drivers are better even though they are obsolete, how Ironic

شما امتحان کنید شاید نتیجه داشته باشه

ieefull
19-04-2011, 22:48
دوستان عزیز من یه لب تاب ibm lenovo thinkpad edge -a97 دارم که روش یه ویندوز 7 نسخه ultimate نصب هستش هر کاری میکنم نمیتونم استریو میکس رو فعال کنم دوستانی کمک کردن و گفتن درایور کارت صدامو نسخه های قدیمیشو نصب کنم اما توی سایتش سه نسخه بیشتر نبود که هیشکدوم نصب نشد و اصلا نمیشه
دوستان کمک کنید اینو راش بندازم
ممنون از همه :11:
salam linke zir ra baz konid

آموزش استریو میکس در ویندوز ۷ و ویستا

IBaHRaMI
16-05-2011, 02:58
سلام وقت همكي به خير
دوست عزيز منم يه همجين مشكلي رو دارم لب تاب من dell 500ولي هنوز نتونستم راهش بندازم عجيبه تو xpمشكلي نداره اما 7 نمياد تصميم دارم رو ويستا امتحان كنم از خير 7 كذشتم:46:

ehsanbikas
02-06-2011, 15:48
درود:40:

درایور کارت صدا رو از سایت ساپرت شرکت سازنده متناسب با نسخه ویندوز خودتون دانلود و نصب کنید ( منظور از نسخه ویندوز 64 بیتی و 32 بیتی هست و البته سون یا ویستا و یا ... ):46:

:20:بعد از نصب درایور کارت صدا طبق این آموزش عمل کنید :

1- وارد کنترل پنل بشید و روی Hardware and Sound کلیک کنید.
2-روی Sound کلیک کنید تا کادرش باز بشه.
3-به سربرگ Recording برید.
4-یه جای خالی پیدا کنید و همونجا کلیک راست کنید و گزینه Show Disabled Devices را تیک بزنید.
الان باید Stereo Mix رو ببینید.
(((نکته مهم : اگه در این مرحله استریو میکس رو نتونستید ببینید مشکل از درایور کارت صدا هست و هنوز نصب نشده:27::21: )))
5-در صورتی که استریو میکس رو مشاهده کردید اگر disable بود روی اون راست کلیک کنید و enable رو بزنید تا فعال بشه.
6-سپس دوباره روی آن راست کلیک کرده و گزینه set defult رو بزنید تا استریو میکس به عوان دیوایس پیشفرض انتخاب بشه
7-تمام شد ... اکنون اگه صدا در هنگام پخش (مثلا در اتاق های گفتگو) اگه مشکل کیفیت داشت روی استریو میکس دابل کلیک کنید و به تب level برید و با کم و زیاد کردن ولوم اون به کیفیت دلخواه برسید

امیدوارم مشکلتون حل بشه :10:

موفق و پیروز باشد ..:11:

با تشکر از آموزش تصویری توسط : ieefull

szh_1367
03-06-2011, 09:52
اگر Stereo Mix رو در قسمت recording مشاهده نمی کنید حتما باید اخرین ورژن کارت صدای سیستم رو نصب کنید در غیر این صورت به دنبال Stereo Mix نگردین گشتم نبود

gadik
06-08-2011, 16:03
دوستان، در لپ تاپ های سونی استریو میکس وجود نداره، یعنی خود شرکت سونی این کار رو کرده

ebramadine
03-10-2012, 01:16
ممنونم. فقط به خاطر تشکر از شما login کردم . ممنونم