PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ساخت منو

سونامی
10-04-2011, 21:40
من در تهیه یک نرم افزار آموزشی هستم برای ساخت منو های این نرم افزار یه یک نرم افزار قوی و قدرت مند و 100 لبته پر گرافیک باشه . این نرم افزار آموزشی با flash ساخته میشود

jafarian
10-04-2011, 22:03
من در تهیه یک نرم افزار آموزشی هستم برای ساخت منو های این نرم افزار یه یک نرم افزار قوی و قدرت مند و 100 لبته پر گرافیک باشه . این نرم افزار آموزشی با flash ساخته میشود

شمامیتونی ازاین برنامه قدرتمند برای ساخت اتوران استفاده کنید این لینک اولی که قرارمیدم ورژن فینال این برنامه هست تو لینک دوم هم یک فایل آموزشی به صورت پی دی اف ازاین برنامه قرار میدم لینک سوم هم میتونید که مربوط به سئوالات دررابطه با همین برنامه هستش موفق باشین دراین برنامه درضمن میتونید ازفیلم آموزشی که به صورت فلش هم ساختین بهره ببرین:20:

لینک دانلود برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک فایل آموزشی به صورت پی دی اف
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک سئوالات دررابطه با برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سونامی
10-04-2011, 23:15
دوست عزیز خواهشا به درخواست من توجه کن من نرم افزار برای ساخت اتوران نمی خواهم نرم افزار برای ساخت دگمه میخواهم

jafarian
11-04-2011, 06:43
دوست عزیز خواهشا به درخواست من توجه کن من نرم افزار برای ساخت اتوران نمی خواهم نرم افزار برای ساخت دگمه میخواهم

شما ذکرکرده بودید ساخت منو اینم یک نرم افزاربرای طراحی دکمه لینک دانلود به همراه لینک فارسی درمورد توضیح این برنامه رو قرارمیدم:20:

لینک دانلود برنامه

لینک توضیح درموردبرنامه

سونامی
12-04-2011, 12:47
دسوت عزیز لینک برنامه مشکل داره

jafarian
12-04-2011, 16:52
دسوت عزیز لینک برنامه مشکل داره

لینک دانلود تصحیح شد