PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزار فیلمبرداری از دسکتاپ

resident2011
10-04-2011, 13:53
سلام من یه نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش می خوام .البته حتماً امکان نمایش کلیک راست و چپ موس رو داشته باشه.یعنی هروقت کلیک چپ موس رو فشار دادم کسی که فیلم رو نگاه میکنه متوجه بشه و یا هر کلیدی از کیبورد رو فشار دادم بازهم کاربر بدون کدوم کلید فشار داده شده.
ممنون میشم راهنمایی کنید .

jafarian
10-04-2011, 13:58
سلام من یه نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش می خوام .البته حتماً امکان نمایش کلیک راست و چپ موس رو داشته باشه.یعنی هروقت کلیک چپ موس رو فشار دادم کسی که فیلم رو نگاه میکنه متوجه بشه و یا هر کلیدی از کیبورد رو فشار دادم بازهم کاربر بدون کدوم کلید فشار داده شده.
ممنون میشم راهنمایی کنید .

شما میتونی دوست عزیزازاین برنامه استفاده کنی من خودم با این برنامه کار میکنم و خیلی هم راضیم میتونید حتی یک فیلم اینتراکتیو هم بسازین لینک دانلود به همراه سریال میزام موفق باشین :20:

لینک دانلود از سایت رسمی برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود سریال

resident2011
13-04-2011, 13:57
نرم افزار خوبی ممنون.ولی چندتا ایراد داره یکی موقعی که فایل رو به فرمت FLV تبدیل می کنم کیفیت به شدت پایین میاد دوم اینکه با همین فرمت حجم فایل بازهم زیاده .درصورتی که با Camtasia Studio 7 توی یه زمان مشخص خیلی بهتره فقط ایرادش همینه که حرکات موس و کیبورد رو نمایش نمی ده
من یه اموزش دید که وقتی طرف کلیک می کرد عکس موس نمایش داده می شد و هر کلیدی هم میزد قرمز میشد .از روی کیبورد هم هر کلیدی رو میزد می نوشت چه کلیدی .نمی دونید اسم اون نرم افزار چیه؟

ali_agha1981
13-04-2011, 14:18
یه نرم افزار بهت معرفی کنم فوق العاده است ::!!!!!
اسمش اینه خودت سرچ کن واسه دانلود
ALL CAPTURE 3

szh_1367
13-04-2011, 19:33
سلام

دوستان نرم افزاری وجود داره که از دسکتاپ فیلمبرداری بکند و خروجی ان GIF باشد

saeed774
13-04-2011, 20:18

Lt.Ali
13-04-2011, 21:25
TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور (تاپيک چند صفحه اي 1 2 3 4 5 ... آخرين صفحه)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید . 3>

resident2011
14-04-2011, 07:42
ممنون از کمکهاتون ولی هیچکدوم از این نرم افزارها بدرد من نمی خوره .