PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطا بر روی Desktop

setayesh_mj
10-04-2011, 10:12
سلام به همه دوستان :10:

من دو روز پیش ویندوز سیستمم را عوض کردم اما حالا وقتی صفحه دسکتاپ میاد این پیغام خطا ظاهر میشه و هیچ طوری هم بسته نمیشه و توی هر برنامه ای که باشم باعث میشه برنامه درست اجرا نشه (در ضمن من دو تا هارد روی سیستمم دارم یکی SATA و یکی IDE)

avgt32.exe - No Disk
There is no disk in the drive. Please insert into drive\Device\Harddisk2\DR14

این پیغام سه تا گزینه Cancel - Try Again - Continue داره که هر کدوم را میزنی باز هم پیغام خطا بسته نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم کمکم کنید:11:

Mohammad King
10-04-2011, 16:05
سلام اینجا رو بخونید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
10-04-2011, 19:52
همانطوري که در سايت مايکروسافت اشاره شده ، نام درايوا رو عوض کني مشکلت حل ميشه

setayesh_mj
14-04-2011, 12:15
سلام مجدد:10:
با عرض معذرت مشکل سیستم من حل نشده:13:
لطفا واضح تر برام توضیح بدید که چیکار کنم:46:

خواهش میکنم کمک کنید:41:

setayesh_mj
14-04-2011, 15:04
خواستم این را هم اضافه کنم که قبل از عوض کردن ویندوزم توی my computer غیر از درایور اصلی DVD یه درایور CD داشتم که هیچ استفاده ای نداشت در واقع سیستمم قفط یه درایور DVD داره اما حالا اون درایور CD پاک شده و نیست، خواستم بدونم این پیغام خطا ربطی به این موضوع داره یا نه؟

setayesh_mj
15-04-2011, 10:04
خواهش میکنم یکی جواب منو بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif :19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

saeed774
15-04-2011, 11:08
اصولا وقتی ویندوز نصب بشه باید هیچ مشکلی از لحاظ شناسایی درایوا نباشه.
من احتمال میدم مشکل شما از تنظیمات بایوس باشه .چون شما هم از Sata و هم IDE استفاده میکنین. شما یکبار تنظیمات بایوس رو پیش فرض یا همون Defualt کنین.

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

هر دو هارد شما در ویندوز با وجود ظهور پیغام ، خوب شناسایی میشن؟ یعنی تمام درایوا و اطلاعات شما موجوده؟
تو Run تایپ کن : msconfig و اینتر بزن و به سربرگ Startup برو و ببین اگه این پیغام اونجا هست تیکشو بردار و ok کن.

setayesh_mj
16-04-2011, 10:20
اصولا وقتی ویندوز نصب بشه باید هیچ مشکلی از لحاظ شناسایی درایوا نباشه.
من احتمال میدم مشکل شما از تنظیمات بایوس باشه .چون شما هم از Sata و هم IDE استفاده میکنین. شما یکبار تنظیمات بایوس رو پیش فرض یا همون Defualt کنین.

---------- Post added at 11:08 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

هر دو هارد شما در ویندوز با وجود ظهور پیغام ، خوب شناسایی میشن؟ یعنی تمام درایوا و اطلاعات شما موجوده؟
تو Run تایپ کن : msconfig و اینتر بزن و به سربرگ Startup برو و ببین اگه این پیغام اونجا هست تیکشو بردار و ok کن.

با تشکر از راهنمایی های شما دوستان
اولا که هر دوتا هارد در ویندوز شناخته شده اند و تمام درایوها و اطلاعاتشون موجوده
دوما من هر دو روش را امتحان کردم اما این پیغام خطا همچنان بر روی دسکتاب ظاهر میشه ولی یه نکته ای که هست اینکه اعداد این پیغام خطا تغییر کردند
و پیغام به این صورت شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مجددا تقاضا میکنم بنده را راهنمایی کنید
با تشکر:11:

vaheme64
16-04-2011, 17:00
منم همین مشکل را دارم ، با سر تیتر مختلف و با اعداد مختلف، اگر کمک کنید متشکرم

setayesh_mj
16-04-2011, 23:43
:19::19::19::19::19::19::19::19::19:
Please Help Me

:19::19::19::19::19::19::19::19::19:

saeed774
17-04-2011, 00:16
شما زمانی که ویندوز نصب میکردین ، USB به سیستم وصل بود؟ وسیله ای که جای فلاپی درایو قرار میگیره و عمدتا شامل یو اس پی و رم ریدر هست تو سیستم شما وجود داره؟
این مشکل زمانی هم بوجود میاد که به هنگام نصب ویندوز وسایل Removable نظیر یو اس بی ، رم ریدر و هارد اکسترنال به سیستم وصل بوده باشه و به هنگام نصب به عنوان هارد شناسایی شده و درایو C یا درایوای ثابت به اونا اختصاص داده شده .

شما یکبار USB یا در صورت وجود قطعه بالا ، مموری کارت یا .... به سیستم وصل کنین و سیستم رو در حالت وصل بودن این قطعات ریست کنین. بعد نتیجه رو بگین؟
اگر پیغام ظاهر نشد . درایو مربوط به USB یا مموری کارت یا هارد اکسترنال رو باید تغییر نام بدین و برای اینکار روی My Computer کلیک راست کنین و Manage رو بزنین . به قسمت Disk Managment برین و روی همون قطعات جداشدنی کلیک راست کنین و Chane Drive Letter.... رو بزنین و یک درایو بعد از درایوای دیسک ثایت اختصاص بدین

jack426
18-04-2011, 02:47
شاید ویندوز ویروسی باشه

vaheme64
26-05-2011, 16:23
با عرض سلام
این ویروس مثلا برای cpu های دو هسته کاری می کرد که 50 درصد قدرت cpu را به خودش اختصاص می دهد و با عث کند شدن کامپیوتر می شود و 2 فایل در درایو d , E من داشت بنام nftuow و دیگری که یادم نمی یاد چند ویروس کش نشناختند که آخر Avira V10.0.0.580 شناخت و پاک کرد و با این نوع تشخیص ویروس
is the TCR/Crypt.ZPACK.Gen trojen
این ویروس پنجره با سر تیتر های مختلف با نام نرم افزارهای درحال اجرا با متنی که دوستان گفتند نمایش می داد و باعث کند شدن PC می شد
با تشکر