PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لنز برای canon G10

hormozan m
10-04-2011, 00:07
سلام . دوستان خسته نباشید . من میخوام برای دوربینم لنز تهیه کنم !

لطفا چند مدل با قیمت و اگر زحمتی نیست با عکس معرفی کنید!:20:

پیشاپیش از همکاریتون تشکر میکنم.:40:

hormozan m
10-04-2011, 00:57
:19::18::19:

kamyar_s
10-04-2011, 09:25
دوست عزيز g10 يه دوربين كامپكته و لنزش قابل تعويض نيست

hormozan m
10-04-2011, 09:34
مال من که میخوره! شما تا حالا G10 دیدی که اینجوری نظر میدی!

از اساتید محترم کسی میتونه راهنمایی کنه!!!؟!:11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Samin_System
10-04-2011, 12:32

دوست عزيز G10 لنزش قابل تعويض نيست بلكه مبدل لنز بهش مي خوره . حرف اون دوستمون هم كاملا درسته . بنده خودم G10 دارم و تا حالا به فكرم نرسيده كه مبدل براش بگيرم . چون به نسبت قيمتي كه داره ارزش نداره . درباره ابن موضوع هم در يك تاپيك ديگه بحث شده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید موفق باشيد .

hormozan m
10-04-2011, 16:41
کار مبدل چیه !؟ یکم توضیح بدید لطفا؟؟؟

kamyar_s
10-04-2011, 18:29

تو كه هنوز فرق مبدل و لنز و نميدوني درست نيست اينجوري صحبت كني g10 يه دوربين كامپكت كه لنز ش قابل تعويض نيست بهتون پيشنهاد ميدم تاپيكهاي سايت و بيشتر مطالعه كني تا اطلاعات بهتري تو اين زمينه و فرق دوربينهاي كامپكت و اس ال ار پيدا كني
وقتي هم سوال ميپرسي و كسي بهت احترام ميزاره و جوابتو ميده اينطوري رفتار نكني

hormozan m
10-04-2011, 19:12
تو كه هنوز فرق مبدل و لنز و نميدوني درست نيست اينجوري صحبت كني g10 يه دوربين كامپكت كه لنز ش قابل تعويض نيست بهتون پيشنهاد ميدم تاپيكهاي سايت و بيشتر مطالعه كني تا اطلاعات بهتري تو اين زمينه و فرق دوربينهاي كامپكت و اس ال ار پيدا كني
وقتي هم سوال ميپرسي و كسي بهت احترام ميزاره و جوابتو ميده اينطوري رفتار نكني

شما که میدونی نیا اینجا به ما توضیح بده!:2:

samin system عزیز اگر امکان داره یکم در مورد مبدلی که فرمودید توضیح بدید؟ قیمت! مرسی:40:

kamyar_s
10-04-2011, 19:24
شما که میدونی نیا اینجا به ما توضیح بده!:2:

samin system عزیز اگر امکان داره یکم در مورد مبدلی که فرمودید توضیح بدید؟ قیمت! مرسی:40:

من ديدم چند تا پست پشت سر هم همراه با التماس داشتي برات توضيح دادم ياد بگيري:5:

hormozan m
10-04-2011, 19:43
من ديدم چند تا پست پشت سر هم همراه با التماس داشتي برات توضيح دادم ياد بگيري:5:
دوست عزیز مثل این که شما قصد خراب کردن تاپیک رو داری لطفا برای دادن اسپم ( که تخصص شما میباشد) به تاپیک دیگه مراجعه کنید:31:

شما مثل این که مشکل خود بزرگ بینی داری!!!!! کی التماس کرد:27:

kamyar_s
10-04-2011, 19:49
دوست عزیز مثل این که شما قصد خراب کردن تاپیک رو داری لطفا برای دادن اسپم ( که تخصص شما میباشد) به تاپیک دیگه مراجعه کنید:31:

شما مثل این که مشکل خود بزرگ بینی داری!!!!! کی التماس کرد:27:

خيلي ممنون از لطف و سطح شعور شما :thumbsdow
در ضمن عزيزم من دو سال تو اين سايت پست ميزنم:22:

hormozan m
10-04-2011, 19:51
خيلي ممنون از لطف و سطح شعور شما :thumbsdow
در ضمن عزيزم من دو سال تو اين سايت پست ميزنم:22:

خواهش میکنم! چه سابقه ایی دارید در اسپم:19:

kamyar_s
10-04-2011, 20:06
خواهش میکنم! چه سابقه ایی دارید در اسپم:19:

در پاره اي از مواقع و براي بعضي از افراد اسپم خيلي مفيد حتي واجب تر از نان شب است.
اگر باز هم خواستين كافيه فقط دوباره پست التماسي بزنيد. من حتما به التماس شما جواب ميدهم.
موفق و مويد باشيد. :thumbsup:

Samin_System
11-04-2011, 08:36
مبدلها در دوربينهايي مثل G10 ضريب تله يا وايد لنز رو تغيير ميدن . مثلا اگه شما از يك مبدل تله با ضريب 1.4 استفاده كني اونوقت زوم دوربين شما از 5x به 7x تغيير پيدا مي كنه . يا اگه از مبدل وايد با ضريب 0.8 استفاده كني در اون صورت وايد 28mm لنز به يك وايد 22mm تبديل ميشه . براي اينكه بتوني از يك مبدل استفاده كني احتياج به يه آداپتور هم داري . آداپتور وسيله ايه كه با اون ميشه مبدل رو روي لنز سوار كرد . اين مبدلها هم مشكلات خودشونو دارن و كمتر پيش مياد كسي بخواد براش هزينه كنه .

hormozan m
11-04-2011, 23:35
مبدلها در دوربينهايي مثل G10 ضريب تله يا وايد لنز رو تغيير ميدن . مثلا اگه شما از يك مبدل تله با ضريب 1.4 استفاده كني اونوقت زوم دوربين شما از 5x به 7x تغيير پيدا مي كنه . يا اگه از مبدل وايد با ضريب 0.8 استفاده كني در اون صورت وايد 28mm لنز به يك وايد 22mm تبديل ميشه . براي اينكه بتوني از يك مبدل استفاده كني احتياج به يه آداپتور هم داري . آداپتور وسيله ايه كه با اون ميشه مبدل رو روي لنز سوار كرد . اين مبدلها هم مشكلات خودشونو دارن و كمتر پيش مياد كسي بخواد براش هزينه كنه .

مرسی از توضیحات! :31: خیلی نا امید شدم کلی کیف کردم این عکسو دیدم! حالا به نظر شما هزینه اش چقدر میشه؟

( حدودی )

ارزش داره یا نه ؟؟!؟؟:27:

Samin_System
13-04-2011, 17:33
مرسی از توضیحات! :31: خیلی نا امید شدم کلی کیف کردم این عکسو دیدم! حالا به نظر شما هزینه اش چقدر میشه؟

( حدودی )

ارزش داره یا نه ؟؟!؟؟:27:

مبدل لنز تله با ضريب 1.4x براي Canon G10 كه زوم اونو تا 7x بالا ميبره . قيمت 103 دلار . البته ممكنه تو بازار ايران اگه پيدا بشه قيمتش بالاتر باشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آداپتور براي همين مبدل لنز به قيمت 30 دلار :

نتيجه كار هم يه معجون در مياد اين ريختي البته هنوز مبدل لنز روي آداپتور بسته نشده :

نهايتا با بستن مبدل لنز اين شكلي ميشه . با اين هيبت و ريخت و قيافه يه دوربين SLR رو قورت ميده .

به نظر شما براي بالا بردن زوم دوربين به اندازه فقط 2x آيا ارزش داره اين همه هزينه كنيد ؟

ديدن اين لينك هم خالي از لطف نيست .

hormozan m
14-04-2011, 09:20
سلام . ممنون از توضیحات کاملتون! :40: