PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال درباره ی Google earth 2011

vivabarca
09-04-2011, 21:22
دوستان کسی می دونه چطور میشه از google earth روی یه فلش استفاده کرد به طوری که وقتی به وسیله ی یه کامپیوتر نقشه های این نرم افزار رو load کردی ، وقتی فلش رو به یه کامپیوتر دیگه وصل می کنی لازم نباشه دوباره اون تصاویر رو load کنی . در واقع من می خوام تصاویر این نرم افزار رو با اینترنت دانشگاه load کنم طوری که لازم نباشه دوباره با اینترنت دایال آپ خونه اون ها رو load کنم ، در ضمن من دوتا روش رو امتحان کردم ولی جواب نداد :
1. استفاده از نسخه ی پرتابل Google earth
2. نصب نرم افزار روی فلش
با انجام این دوتا کار ، باز اطلاعات دانلود شده روی کامپیوتر ذخیره میشه و تغییری در میزان فضای خالی فلش ایجاد نمیشه .
ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه .

hkhafan
09-04-2011, 21:43
سلام ؛
دوست عزیز فکر نکنم بشه دستی این کار رو کرد ... چندتا برنامه در این زمینه دیده بودم که فکر کنم بتونید باهاشون این کار رو انجام بدید ، نمونش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته خودم امتحانش نکردم
موفّق باشید

joe_satriani
09-04-2011, 21:45
با سلام
فكر كنم يه جايي باشه كه كلي نقشه ها رو بشه دانلود كرد و زماني كه ميخوايد از نرم افزار استفاده كنيد ،‌اون نقشه ها رو import ميكنيد توي نرم افزار و لود ميشه
ولي نميدونم از كجا ميشه - و اينكه اگه هم همچين امكاني باشه نقشه ها حجمشون خيلي بالاس
اميدوارم دوستان محلش رو بدونن و راهنماييتون كنن

موفق باشيد.

vivabarca
09-04-2011, 22:28
سلام ؛
دوست عزیز فکر نکنم بشه دستی این کار رو کرد ... چندتا برنامه در این زمینه دیده بودم که فکر کنم بتونید باهاشون این کار رو انجام بدید ، نمونش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته خودم امتحانش نکردم
موفّق باشید
من هم امتحان نکردم ولی با توجه به توضیحاتی که داده بود این نرم افزار نقشه های google maps رو دانلود می کنه در صورتی که هدف من ذخیره کردن همه ی ویژگی های google earth مثل تصاویر و نقشه ها ، عکس های 360 درجه ، 3D بناها و ... روی خود نرم افزار هست :41:

Mohammad King
10-04-2011, 15:56
اینجا رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید