PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه فایل ویروسی که پاک می شه و درایوم دیر لود می شه

يک دوست
09-04-2011, 16:05
سلام دوستان
من روز اول عید یه فایل تصویری دانلود کردم و در درایو d سیوش کردم و یه بار هم اجراش کردم بعدا سیستم رو خاموش کردم بعد از اون هر زمان که سیستم رو روشن می کنم و می رم تو درایو D نوار آدرس بالای صفحه در ویندوز سون شروع به پر شدن می کنه انگار داره یه چیزی رو لود می کنه و کلا میزان استفاده از سی پیو رو بالا می بره یعنی از یک درصد یهو می شه 80 درصد و بعدشم فن سی پیو به شدت شروع به کار کردن می کنه و نوار سبز اون بالا کماکان در حالت لود کردن می مونه و این فرآیند تموم نمی شه تا زمانی که یه بار سیستم رو خاموش روشن کنم تا درست بشه تو تسک منیجر هم که نگاه کردم دیدم یه پروسه به نام explorer.exe داره حجم بسیار بالایی از سی پی رو مصرف می کنه
در ضمن این فایل که دانلود کردم دیگه نه باز می شه و نه پاک می شه
ولی فایلهای زیادی بعد از اون ایجاد کردم و حذف کردم و یا انتقال دادم مشکلی نداشت این یکی فقط اینجوریه
از تو سیف مود هم پاک نمی شه و همین مشکلات رو داره
چک ارور ویندوز و دیفراگمنت هم کردم که موفقیت آمیز بود و مشکلی نداشت
با نودآنلاین هم چک کردم ویروسی رو پیدا کرد و پاک کرد ولی مشکل حل نشد
با اویرا آپدیت شده هم ویروس یابی کردم بازم مشکل حل نشد
ریستور هم کردم به چند ساعت قبل از گرفتن این فایل ولی بازم مشکل داره
این مشکل رو با درایو دیگم نداره
حالا می خوام ببینم چه جوری می تونم این مشکل رو حل کنم
لطفا فقط نگین که فرمت کن که بحث 320 گیگ اطلاعات مورد نیاره
کمک!:41:

AlexanderMahone
09-04-2011, 17:01
سلام دوستان
من روز اول عید یه فایل تصویری دانلود کردم و در درایو d سیوش کردم و یه بار هم اجراش کردم بعدا سیستم رو خاموش کردم بعد از اون هر زمان که سیستم رو روشن می کنم و می رم تو درایو D نوار آدرس بالای صفحه در ویندوز سون شروع به پر شدن می کنه انگار داره یه چیزی رو لود می کنه و کلا میزان استفاده از سی پیو رو بالا می بره یعنی از یک درصد یهو می شه 80 درصد و بعدشم فن سی پیو به شدت شروع به کار کردن می کنه و نوار سبز اون بالا کماکان در حالت لود کردن می مونه و این فرآیند تموم نمی شه تا زمانی که یه بار سیستم رو خاموش روشن کنم تا درست بشه تو تسک منیجر هم که نگاه کردم دیدم یه پروسه به نام explorer.exe داره حجم بسیار بالایی از سی پی رو مصرف می کنه
در ضمن این فایل که دانلود کردم دیگه نه باز می شه و نه پاک می شه
ولی فایلهای زیادی بعد از اون ایجاد کردم و حذف کردم و یا انتقال دادم مشکلی نداشت این یکی فقط اینجوریه
از تو سیف مود هم پاک نمی شه و همین مشکلات رو داره
چک ارور ویندوز و دیفراگمنت هم کردم که موفقیت آمیز بود و مشکلی نداشت
با نودآنلاین هم چک کردم ویروسی رو پیدا کرد و پاک کرد ولی مشکل حل نشد
با اویرا آپدیت شده هم ویروس یابی کردم بازم مشکل حل نشد
ریستور هم کردم به چند ساعت قبل از گرفتن این فایل ولی بازم مشکل داره
این مشکل رو با درایو دیگم نداره
حالا می خوام ببینم چه جوری می تونم این مشکل رو حل کنم
لطفا فقط نگین که فرمت کن که بحث 320 گیگ اطلاعات مورد نیاره
کمک!:41:
میتونید اون عکس رو توی ویروس توتال اپلود کنید و نتیجه اسکنش رو ببینید
از SpywareDoctor.Emsisoft Antimalware.Malwarebyte.SuperAntispyware
هم میتونی استفاده کنی که به نظر من اسپایور دکتر و امسی سافت و مالویر بایت بهتر عمل میکنن
از برنامه NortonPoweEraser هم استفاده کنی جواب میده
ضمنا پوشه Temp ویندوز رو هم خالی کن بعد فایل های مخفی رو از حالت مخفی بیرون بیار اکستنشن های اونارو هم از حالت محافظت شده در بیار و فایل های سیستمی محافظت شده هم از حالت مخفی بیرون بیار یه بار در حالت عادی فول اسکن کن و یه بار توی SafeMode با اون 3 تا نرم افزار که گفتم مشکلت حل میشه اگر نشد فکر کنم باید فرمت کنی دراوتو:11:
بهترین راه برای خلاصی از دستش اینه که فایل رو توی ویروس توتال اپلود کرده و نتیجه اسکن رو ببینید هر ضد ویروسی که اونو شناخت از همون برای نابودی این مشکل استفاده کنید