PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بعد از دانلود دانلود منیجر

GOLI87
09-04-2011, 14:58
با سلام
من بعد از اینکه نرم افزار دانلود منیجر رو دانلود کردم این تصاویری که گذاشتم هی بعد از روشن شدن سیستم ظاهر میشه،نمی دونم بایستی چکار کنم اگه کسی میتونه کمک کنه
این تصویر منظورش چیه و چرا وقتی هر کدومش رو کلیک کنم صفحه دسکتاپو مشکی میکنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم که بعد از روشن شدن دائم رو دستکتاپ هستش!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد ازز اینکه واسه تصویر اول رو her کلیک کردم بعد یه مدت این اومد ولی من دانلودش که کردم اجرا نکردم تا بپرسم بعد...

jafarian
09-04-2011, 16:27
با سلام
من بعد از اینکه نرم افزار دانلود منیجر رو دانلود کردم این تصاویری که گذاشتم هی بعد از روشن شدن سیستم ظاهر میشه،نمی دونم بایستی چکار کنم اگه کسی میتونه کمک کنه
این تصویر منظورش چیه و چرا وقتی هر کدومش رو کلیک کنم صفحه دسکتاپو مشکی میکنه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم که بعد از روشن شدن دائم رو دستکتاپ هستش!!

بعد ازز اینکه واسه تصویر اول رو her کلیک کردم بعد یه مدت این اومد ولی من دانلودش که کردم اجرا نکردم تا بپرسم بعد...

معنیش اینه که ویندوز شما وقتی که به اینترنت وصل بودین توسط مایکروسافت شناسایی شده که نسخه اصل نیست وواسه رفع مشکلشم شما ازاین کرکی که من قراردادم برای ویندوزخودتون استفاده کنیدابتدا درمحیط ویندوزازکرک استفاده کنید اگرکارنکردباکلیدF8
درمحیط safe mode وارد اکس پی بشین بعد ویندوز خودتون کرک کنید بابرنامه ای که من قراردادم دیدین بازبعد ازاجرای کرک پیغام داد ویندوزباید عوض بشه موفق باشین:20:

لینک دانلود کرک اکس پی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

GOLI87
11-04-2011, 18:34
ببخشید این دانلود منیجرو رو یه سیستمه دیگه دانلود کردم که این قسمت میاد،واسه شکی که بهش داشتم کاری انجام ندادم،میشه کمک کنید لطفا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

hkhafan
11-04-2011, 19:33
ببخشید این دانلود منیجرو رو یه سیستمه دیگه دانلود کردم که این قسمت میاد،واسه شکی که بهش داشتم کاری انجام ندادم،میشه کمک کنید لطفا؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

سلام ؛

دوست عزیز این پیغام مشخص کننده ی آلوده بودن یا نبودن فایلتون نیست ، اگه با آنتی ویروس به روز اسکن کنید میتونید بفهمید آلوده هست یانه ...البته به نظر من برای اطمینان بهتره برنامه رو از سایتای معتبر فارسی بگیرید که خیالتون هم راحت باشه ، مثلاً :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرچ کنید از جاهای دیگه هم پیدا میکنید.
موفّق باشید

joe_satriani
11-04-2011, 20:12
با سلام
همينطور كه دوستمون گفتن ويندوز شما در حال آپديت بوده و غير قانوني گزارش شده از سوي مايكروسافت
براي قانوني كردن ويندوزتون به تاپيك زير بريد

نرم افزارهای قانونی کردن (Validate كردن) ویندوز

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حتي الامكان آپديت شدن اتوماتيك ويندوز رو هم غيرفعال كنيد

موفق باشيد.