PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید دزدگیر تصویری

professor
09-04-2011, 14:10
سلام
من یه دزد گیر تصویری میخوام چی رو بهم پیشنهاد؟ میکنید روی دوروبر قیمت 200 تومن.. البته اگه ارزونتر هم بود بهتر..
علاوه بر امکاناتی که همه تصویریا دارن میخوام موتور ماشین رو خاموش کنه و خروجی هم اگه بیش از یکی داشت که خیلی بهتر.. پاور ویندو هم واسم مهمه
راستش امروز دنبال مجیکار بودم که اکثرا مدل 110 رو بهم پیشنهاد میدادن که میگفتن کاملترین مدل هست ولی یکی از مغازه دارها چیتا رو بهم معرفی کرد 160 تومن بود عین مجیکار هم بود از لحاظ ظاهر حتی بهتر.. جفت ریموتش هم تصویری بود ولی گفت فقط استارتر نداره.. میخواستم ببینم این چیتا چطوره در مقایسه با مجیکار یا بقیه دزدگیرها ..
راستی راسته میگن ایزی کار از مجیکار هم بهتره؟
جایی هم سراغ دارید که طرف نصاب حرفه ای باشه؟چون شنیدم نصبش هم خیلی مهمه ..
ببخشید سوالام زیاد شد اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
ماشینمم 405 مدل 85 هست..

hamidR15
10-04-2011, 15:10
سلام
من یه دزد گیر تصویری میخوام چی رو بهم پیشنهاد؟ میکنید روی دوروبر قیمت 200 تومن.. البته اگه ارزونتر هم بود بهتر..
علاوه بر امکاناتی که همه تصویریا دارن میخوام موتور ماشین رو خاموش کنه و خروجی هم اگه بیش از یکی داشت که خیلی بهتر.. پاور ویندو هم واسم مهمه
راستش امروز دنبال مجیکار بودم که اکثرا مدل 110 رو بهم پیشنهاد میدادن که میگفتن کاملترین مدل هست ولی یکی از مغازه دارها چیتا رو بهم معرفی کرد 160 تومن بود عین مجیکار هم بود از لحاظ ظاهر حتی بهتر.. جفت ریموتش هم تصویری بود ولی گفت فقط استارتر نداره.. میخواستم ببینم این چیتا چطوره در مقایسه با مجیکار یا بقیه دزدگیرها ..
راستی راسته میگن ایزی کار از مجیکار هم بهتره؟
جایی هم سراغ دارید که طرف نصاب حرفه ای باشه؟چون شنیدم نصبش هم خیلی مهمه ..
ببخشید سوالام زیاد شد اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
ماشینمم 405 مدل 85 هست..
سلام دوست من.
من 702 ماجيار رو از سال 83 دارم وازش خيلي راضيم.تو خ سورنا از پائين كه مياي بالا سمت راست يه نمايندگي ماجيكار هست.يه نصاب داره به نام محسن. بچه وارديه .كارش خوبه.:46:

vafa1353
13-10-2011, 15:22
توصيه اكيد ميكنم كه ماجيكار نگيريد چون همش چيني شده و كيفيت بسيار افتزاه شده..من كه 2 ماهه گرفتم و 902 هم هست و از روز اول مشكل داشت و 3 بار بردم گارانتي ولي هنوز قاط ميزنه و با كنترل من بعضي از مجيكارهاي ديگه هم عمل ميكنه...

sina sinaie
18-10-2011, 15:30
سلام!
اگه یکی از دوستان به سووالای بالا بطور مبسوط جواب بده به من هم در حل مشکلم که ÷یدا کردن یک دزدگیر مناسب برای تندر 90 فول هست کمک میکنه.
هم اکنون چشم براه راهنمایی های شما هستیم!!!!!!!!!!

air_damned
24-02-2014, 16:30
سلام دوستان
بطور کلی برای پارس سال که امولیزر داره صلاح هست این دزدگیر های تو بازار که میگن با یه اهنربا از کار میوفتند رو بندازیم یا با یه قفل فرمون اگه چیزی تو ماشین مثل ظبط و اینها باارزش نداریم کافیه ؟

hamidR15
25-02-2014, 17:12
سلام
راهنمایی و مشاوره خرید محصولات ضد سرقت اتومبیل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])