PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دريافت اس ام اس فارسي

mani_gwx
29-05-2006, 19:43
من يه سوالي راجع به دريافت اس ام اس فارسي داشتم.گوشي من6630من تا چند روز پيش اس ام اس فارسي رو مي تونستم دريافت كنم ولي الان به صورت نا مفهومي دريافت مي كنم.اگه ميشه راهنمايي كنين/ممنون.اگه برنامه اي هست با نصبش لطفاتوضيح بدين. :biggrin:

reflex
29-05-2006, 20:12
سلام دوست عزيز
اين مشكل واسه من هم پيش اومده بود.كلامات بصورت مربع نشون داده ميشن.شما بايد برنامه font remover را توی گوشیتون نصب کنید.بعد وارد برنامه که شدید از شما سوال میکنه که آیا می خواهید فونت شما را ریمو کنم.شما یس را انتخاب کنید.بعد گوشی را ریسیت کنید.امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

Aminzikzak
30-05-2006, 01:05
♥عضویتت مبارک mani_gwx عزیز♥
من روی یه 7610 یه theme نصب کردم که بعد از نصبش همچین مشکلی برام پیش اومد ، هر چی ریستش کردم درست نشد ...
بردم واسم فلشش کردن (یه سیمبین جدید روش نصب کردن) درست شد. 5000 تومان هم بیشتر نده واسه فلش کردنش چون هیچ کار خاصی نمیکنن فقط دستگاهشو دارن، که ما نداریم.
البته اول راهی که reflex جون گفته رو انجام بده نشد بعد برو دنبال پیشنهاد من.
بای بای...

mani_gwx
30-05-2006, 19:10
رفلكس جان اگه ميشه برنامشوهم برا دانلود بزار چون من ندارم.يه دنيا ممنونت ميشم.قربان شما

reflex
31-05-2006, 08:49
بفرما دوست عزيز .وقتي لينك رو باز كردي چند ثانيه اي صبر كن.بعد روي دانلود پاييني كليك كن.خودت استادتري ديگه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mani_gwx
01-06-2006, 16:55
ممنون رفلكس جان محبت كردي.ولي مشكلم درست نشدبرنامه رو نصب كردم ولي نوشت كه هيچ فونتي پيدانشد.به هر حال شما زحمت كشيدين يه دنيا ممنون.