PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فابیو کاپلو: هرگز به بازیکنانم زنگ نمی زنم/ مربی برادر بزرگ بازیکنان نیست

Ezel
09-04-2011, 10:33
فابیو کاپلو: هرگز به بازیکنانم زنگ نمی زنم/ مربی برادر بزرگ بازیکنان نیست

سرمربی تیم ملی انگلیس ، اعلام کرد از آن دست مربیانی نیست که به بازیکنان شان تلفن می زنند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس، اعلام کرد از آن دست مربیانی نیست که به بازیکنان شان تلفن می زنند.

سرمربی ایتالیایی به تازگی بار دیگر جان تری را به عنوان کاپیتان سه شیرها انتخاب کرد و در مقابل ریو فردیناند، کاپیتان قبلی انگلیس، به این دلیل که کاپلو برای اطلاع دادن این موضوع با او تماس نگرفته، ناراحت شده است.

اما کاپلو اعلام کرد که برای کسی استثنا قائل نمی شود.

او گفت:" روش کاری من بسیار ساده است. ما بسیار خوش شانسیم که تنها چند ساعت در روز کار می کنیم. بنابراین در ساعاتی کاری اندکی که داریم باید بهترین کارها را انجام دهیم.

و بعد از کار این فرصت را داریم که خوش بگذرانیم و هر کاری دلمان خواست، انجام بدهیم. من هرگز به بازیکنانم تلفن نمی زنم. هرگز.
اگر بازیکنی مصدوم باشد، هم به او زنگ نمی زنم اما با پزشکش صحبت می کنم. یک مربی برادر بزرگتر بازیکن نیست. من کارهایی بهتری برای انجام دادن دارم تا اینکه بخواهم برای بازیکنانم تلفن بزنم.

شما بازیکنان دارید که خوب رفتار می کنند و بعضی ها که رفتارشان خیلی خوب نیست. مشکل اینجاست که عکاسان می دانند بازیکنان کجا می روند. به همین دلیل تصاویر آنها را فردا روی صفحه اول روزنامه ها یا در یوتیوب پیدا می کنید.

تنها باید مراقب باشید. من به بازیکنانم گفته ام خوش بگذرانند اما مراقب افرادی که اطراف شان هستند، باشند. به ویژه مراقب موبایل ها باشند.کاپلو تابستان 2012 و بعداز رقابت های یورو، تیم ملی انگلیس را ترک خواهد کرد و از هم اکنون مقصد بعدی اش را می داند.

" بعد از انگلیس، بدون تردید به اسپانیا وماریا خواهم رفت. من در آنجا خانه دارم. جای بسیار دوست داشتنی ای برای زندگی است، به ویژه در زمستان

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپی نوشت : شیوه ی کار کاملا در چهارچوب مشخص ، با حفظ کردن فاصله با بازیکنها . به نوعی دون فابیو در زمره ی مربیان محافظه کار قرار می گیره .

Ezel
10-04-2011, 10:37
انتقاد گری نویل از کاپلو: اگر فرگوسن بود این طور برخورد نمی کرد

مدافع سابق منچستریونایتد سرمربی ایتالیایی را به دلیل دادن بازوبند کاپیتانی سه شیرها به جان تری بدون اطلاع ریو فردیناند مورد انتقاد قرار داد

سایت گل- گری نویل، مدافع سابق منچستریونایتد، فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس را به دلیل دادن بازوبند کاپیتانی سه شیرها به جان تری بدون اطلاع ریو فردیناند مورد انتقاد قرار داد.

نویل که در ژانویه گذشته از فوتبال خداحافظی کرد، معقتد است سرالکس فرگوسن در چنین شرایطی این طور برخورد نمی کرد.

او در گفتگو با نشریه میرر گفت:" این بهترین راهی نبود که می شد انتخاب کرد. همه این را قبول کردند. نمی توان این مسئله را پنهان کرد.

ما در منچستریونایتد سرمربی ای داشتیم که با ما در ارتباط بود و همیشه با ما صحبت می کرد. بنابراین خیلی عجیب بود که در مورد موضوع مهمی مانند کاپیتانی چنین برخوردی صورت گرفت.بسیار عجیب و غیرمعمول بود که مردی با تجربه مانند کاپلو بعد از دیدار مقابل دانمارک گفت که سرانجام اهمیت کاپیتانی انگلیس را درک کرده است .امایک هفته بعد آنگونه برخورد کرد.فکر می کنم آن شیوه نامناسب و غیرضروری بود. این حق مربی است که تصمیم بگیرد چه کسی کاپیتان باشد اما نه به این صورت.موضوع این است که نباید به این شکل اعلام می شد و کاپلو مشکلی ایجاد کرد و لزومی برای ایجاد آن وجود نداشت. واقعا عجیب بود زیرا او مربی بسیار باتجربه ای است.

یک مربی باتجربه می داند چطور توجه رسانه های را جلب کند اما گاهی چنین اتفاقات عجیبی در انگلیس رخ می دهد."

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید