PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودرو تا 35 میلیون تومان

arix
08-04-2011, 23:58
سلام دوستان

راستش خودمون یک 206 تیپ 3 داریم.مادرم گردنش را عمل کرده و وقتی سوار ماشین می شه می گه ماشین زیاد ضربه می زنه.این شد که تصمیم گرفتیم یک ماشینی بخریم که نرم باشد تا در دست انداز ها گردن مادرم اذیت نشود

پس اولین و مهمترین فاکتور :

نرم بودن ماشین و ضربه نزدن در دست انداز ها

پدرم هم دیگر سنی ازش گذشته و توی این تهران خیلی دوست داره که یک ماشین دنده اتوماتیک سوار شه.قبلا یک سراتو (مدل قدیمی) داشتیم.خیلی دوستش داشت.پس دومین فاکتور :

دنده ی اتوماتیک

حالا اگر دو مورد بالا تامین شد موارد زیر هم می تونه مهم باشد :

کوچک بودن ماشین (چون بیشتر در شهر هستیم)
کم مصرف بودن ماشین
خدمات پس از فروش
آپشن
قیافه
و ...

پیشاپیش از لطف شما و وقتی که برای پاسخ می گذارید ممنونم

:11:

total_overdose
09-04-2011, 00:46
سلام دوست عزیز
نظرم رو مزدا 3 بود ولی گفتید نرم باشه میگم نه!
مگان 2000 اتومات ماشین خیلی نرمیه اما جمع جور نیست!
تویوتا یاریس هم هست اما اگر بتونید گزینه جمع جور بودن رو بزارین کنار مگان رو پیشنهاد میدم:46:

آرمان2
09-04-2011, 09:22
هيوندا دست دو اگر پيدا بشه خيلي خوبه!

mortezaon
09-04-2011, 09:27
به نظر من هم مزدا 3
اما باید توجه کنی که تو جاده های ایران با این وضعیت چاله چوله هر ماشینی بگیری بعد از یه مدت کمک هاش می زنه

.

saegheh67
09-04-2011, 09:52
به نظر من مگان 2000 مزدا 3 تقریبا کوبیدنش مثل 206 میمونه کلا ماشینهای اسپورت میکوبند

mohamad skystar
09-04-2011, 13:24
کوچک بودن ماشین (چون بیشتر در شهر هستیم)
کم مصرف بودن ماشین
خدمات پس از فروش
آپشن
قیافه
و ...
:11:

سلام.با شرایطی که دوست گرامی گفتن بهترین گزینه تویوتا یاریس هست:
از نظر ابعاد برای رانندگی در شهر بسیار مناسب.
از نظر مصرف سوخت که دیگه کم مصرفترین خودرو هست.موتور 1300 CC با 16 سوپاپ
خدمات پس از فروش تویوتا در ایران که دیگه برا همه مشخصه چون ایرتویا چندین ساله نماینده تویوتا در ایران هست و اگر مشکل واردات قطعات نباشه همه جوره ساپورت میشه محصولاتش.
از نظر قیافه خودرو که بستگی به سلیقه خریدار داره اما ماشین خوش قیافه ای هست.
از نظر آپشن هم مناسبه:

ترمز ضد قفل ABS همراه با EBD و ترمز کمکی
کیسه ایمنی هوا - ایربگ (راننده و سرنشین)
سیستم تهویه مطبوع دستی (کولر)
آنتن مخفی در شیشه عقب
برف پاک های تناوبی - قابل تنظیم
آینه های جانبی برقی و همرنگ بدنه
زنگ هشدار دهنده فراموش کردن کلید و روشن ماندن
سیستم ورود بدون کنترل (ریموت کنترل)
کنسول عقب
بال عقب
صندلی عقب 40: 60 دوتکه با قابلیت خواباندن
رینگ آلومنیومی - سایز لاستیک 185/60 R15

این گزینه پیشنهادی من بود متناسب با شرایط شما.موفق باشید

arix
09-04-2011, 16:13
مرسی از همه دوستان.(اینجا دکمه تشکر نداره؟)

خب پس نتیجه ای که از اکثر نظرات گرفتم مگان 2000 و تویوتا یاریس هستش.خوشحال می شوم باز هم نظرات دوستان را بدانم.من تاحال سوار هیچ کدام نشدم.نکته ی خاصی هیچ کدوم ندارند(مثلا مشخصه ، قلق ، حسن یا ایراد خاصی؟).از لحاظ ایمنی کدام بهتر است؟

mohamad skystar
09-04-2011, 18:50

خب پس نتیجه ای که از اکثر نظرات گرفتم مگان 2000 و تویوتا یاریس هستش.خوشحال می شوم باز هم نظرات دوستان را بدانم.من تاحال سوار هیچ کدام نشدم.نکته ی خاصی هیچ کدوم ندارند(مثلا مشخصه ، قلق ، حسن یا ایراد خاصی؟).از لحاظ ایمنی کدام بهتر است؟

توصیه میکنم حتما سوار هر دو خودرو بشید و رانندگی کنید چون خیلی از چیزا رو وقتی پشت فرمون ماشین میشینید میفهمید و تو تصمیم گیریتون تاثیر داره.

AmiRreZA_RAcEr
10-04-2011, 13:52

تویوتا یاریس این صفحه کیلومترش وسطه فکر کنم این مورد هم گردن مادر رو در دراز مدت اذیت کنه و به خصوص دیدم بعضی از زنها خیلی اذیت میشن سر این قضیه و 3 ماهی طول میکشه بهش عادت کنند
من نظرم روی مگان 2000 و هیوندای آوانته هست ، دوتاش ماشینهای نرم و راحتین ، آوانته به نظرم نرم تر بوده هروقت سوار شدم ، سوزوکی ویتارا هم خوبه اگه یکم هزینه رو اضافه کنید ، نرم ، شاسی بلند ، داخلی و کم مصرف ، زیبا ، نسبت به بقیه شاسی بلند ها هم کوچیک و خوبه

mohamad skystar
10-04-2011, 15:50
تویوتا یاریس این صفحه کیلومترش وسطه فکر کنم این مورد هم گردن مادر رو در دراز مدت اذیت کنه و به خصوص دیدم بعضی از زنها خیلی اذیت میشن سر این قضیه و 3 ماهی طول میکشه بهش عادت کنند
من نظرم روی مگان 2000 و هیوندای آوانته هست ، دوتاش ماشینهای نرم و راحتین ، آوانته به نظرم نرم تر بوده هروقت سوار شدم ، سوزوکی ویتارا هم خوبه اگه یکم هزینه رو اضافه کنید ، نرم ، شاسی بلند ، داخلی و کم مصرف ، زیبا ، نسبت به بقیه شاسی بلند ها هم کوچیک و خوبه

دوست من سوزوکی ویتارا جز شاسی بلندهاست و دوستمون اشاره ای به شاسی بلند نکردن.
مصرف سوختش هم به مراتب نسبت به مگان و یاریس و آوانته بالاتره.

AmiRreZA_RAcEr
11-04-2011, 10:35
دوست من سوزوکی ویتارا جز شاسی بلندهاست و دوستمون اشاره ای به شاسی بلند نکردن.
مصرف سوختش هم به مراتب نسبت به مگان و یاریس و آوانته بالاتره.

میدونم ولی به نظرم انتخاب در خور تاملیه ، همچنین درسته که شاسی بلنده ولی طول و عرضش همچین تفاوت چندانی با مگان نداره !

mohamad skystar
11-04-2011, 15:04
میدونم ولی به نظرم انتخاب در خور تاملیه ، همچنین درسته که شاسی بلنده ولی طول و عرضش همچین تفاوت چندانی با مگان نداره !

در مورد طول و عرض OK
اما دوستمون تو شهر زیاد تردد دارن و سوزوکی مصرفش بالاتره نیست به بقیه.

arix
12-04-2011, 00:21
باز هم سلام دوستان

خودرو را خریدیم و راضی هستیم.برای احترام به نظر تمام کسانی که لطف کردند و کمک کردند ننوشتم که چه ماشینی خریدیم

فقط خواستم ازتون تشکر کنم:11:

mohamad skystar
12-04-2011, 00:42
باز هم سلام دوستان

خودرو را خریدیم و راضی هستیم.برای احترام به نظر تمام کسانی که لطف کردند و کمک کردند ننوشتم که چه ماشینی خریدیم

مبارک باشه.
موفق باشید

AmiRreZA_RAcEr
12-04-2011, 10:45
باز هم سلام دوستان

بنویس چی خریدید خوب
مبارک باشه