PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز 7 در سیستم های قدیمی؟

badboy2008
08-04-2011, 00:26
سلام دوستان

سیستم من خیلی قدیمیه (منظورم اینه که از نوع AGP هستش)

CPU : AMD Athlon XP 2600
RAM : 768
VGA : Geforce 6200 - 256 AGP

میخواستم بدونم در سیستم من ویندوز 7 نصب میشه ؟ یا در اجرا مشکل نداره؟

ممنون

saeed774
08-04-2011, 00:50
نصب میشه ولی خیلی از قابلیت ها از جمله Aero غیرفعال میشه. ویندوز هم خیلی کند خواهد بود چون هم Cpu و هم رمت خیلی پایینه. در ضمن درایور کارت گرافیک و بقیه سخت افزارها رو نمیتونی برای 7 پیدا کنی.

IRAN_KING
10-04-2011, 10:19
سلام.
من می خوام ویندوز 7 پک 1 نصب کنم.

این سیستمم. می خواستم بدونم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مثل نصب صدا گرافیک . مودم .غیره مشکل پیش نمیاد ؟!

این مادربوردم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ram:ddr2 800
cpu:5300
G:8400gs

کارت صدا هم توی سی دی مادربورد زده vista ولی الان تو سایتش 7 اومده باید حتما دانلود کنم؟
ممنون.....

P‌C
10-04-2011, 10:38
سلام.
من می خوام ویندوز 7 پک 1 نصب کنم.

این سیستمم. می خواستم بدونم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری مثل نصب صدا گرافیک . مودم .غیره مشکل پیش نمیاد ؟!

این مادربوردم:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدram:ddr2 800
cpu:5300
G:8400gs

کارت صدا هم توی سی دی مادربورد زده vista ولی الان تو سایتش 7 اومده باید حتما دانلود کنم؟
ممنون.....
اگه رمتون حداقل 1 گیگ هست هیچ مشکلی برای سون ندارید(اگر رم 2 گیگ باشه خیلی بهتره). در ضمن اکثر برنامه ها و درایورهایی که با ویستا سازگاره با سون هم سازگاره ولی بهتره که مخصوص سون باشه.
فعلا در کنار xp نصبش کنید تا به مرور درایوهاش رو پیدا و با کار باهاش آشنایی پیدا کنید.

saeed774
10-04-2011, 11:01
هیچ مشکلی جز رم نداری ، به قول دوستمون رم رو حتما 2 گیگ در نظر بگیر ، اگه 2 نیست حتما یکی بخر .

vahidmir2000
12-04-2011, 13:42
آقا انقدر قضیه رو فضایی نکنید. ویندوز سون روی یک سیستم معمولی پنتیوم 4 یا مشابه AMD با رم 512 هم نصب میشه و دقیقا به نرمی و لطافت اکس پی هم کار میکنه. 2 گیگ رم برای هر سیستم عاملی بسیار خوبه ولی نمیشه گفت مثلا برای سون ضروریه. اصلا یکی از تبلیغاتی که برای سون میشد و میشه اینه که با سیستم فعلیتون (که اکس پی روشه) میتونین این سیستم عامل رو استفاده کنید. البته قصد جسارت به نظرات شما رو نداشتم ولی چون تجربه شخصی خودم و چندتا از دوستان بود گفتم مطرحش کنم تا خیلی از دوستان که سیستمهای قدیمی دارن فکر نکنن دنیا به آخر رسیده. اینم بگم که سیستمی که روش سون نصب میشه حتما برای بازی کردن یا کارهای سنگین گرافیکی قرار نیست استفاده بشه. خیلی از دوستان یک سیستم عامل کم نقص و تا حدودی خوشگل میخوان که کارهای روزمره شون رو انجام بدن.

مخلصیم:31: