PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قویترین برای مخفی و تغییر آی پی

sajad_n90
07-04-2011, 22:34
سلام
چند روز پیش به اینترنت وصل بودم(پر سرعت) و 2 ساعتی پشت کامپیوترم نبودم وقتی اومدم دیدم تمام برنامه هام اجرا شدن و جای چند تا از آیکون هام عوض شدن به نظر شما چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟؟؟
من کسپر اوجینال (اینترنت سیکوریتی) یک ساله دارم و اون رو هر روز آپدیت میکنم همچنین ویندوزم را (ویندوز 7)
من زیاد تو نت میچرخم ممنون میشم یه نرم افزار قوی و حرفه ای برای مخفی و تغییر آی پی معرفی کنید حجمش مهم نیست فکر کنم این جور نرم افزار ها باید کارا باشن؟
ممنون

jafarian
07-04-2011, 22:54
سلام
چند روز پیش به اینترنت وصل بودم(پر سرعت) و 2 ساعتی پشت کامپیوترم نبودم وقتی اومدم دیدم تمام برنامه هام اجرا شدن و جای چند تا از آیکون هام عوض شدن به نظر شما چه اتفاقی افتاده؟؟؟؟؟؟؟
من کسپر اوجینال (اینترنت سیکوریتی) یک ساله دارم و اون رو هر روز آپدیت میکنم همچنین ویندوزم را (ویندوز 7)
من زیاد تو نت میچرخم ممنون میشم یه نرم افزار قوی و حرفه ای برای مخفی و تغییر آی پی معرفی کنید حجمش مهم نیست فکر کنم این جور نرم افزار ها باید کارا باشن؟
ممنون

سلام شماازاین برنامه میتونی استفاده کنی بعدشم لینک سوم واسه این گذاشتم که چک کنی ببینی آی پی تون عوض شده یا نه اگه عوض بشه به اسم همون کشوری که انتخاب کردین نمایش میده:20:

لینک دانلود برنامه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک دانلود کرک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک سوم چک کردن آی پی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sajad_n90
08-04-2011, 20:54
ممنون
ولی من یه نرم ابزار میخوام که هر لحضه آی پی را عوض کنه .
برای یک بار که خودمم هم این کار رو همیشه انجام میدم من به محض اتصال به اینترنت از وی پی ان کشور آلمان استفاده میکنم و اون رو فعال میکنم ( ماهی 1000تومان دیگه پولی که نیست)