PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست bootvis

ساره38
07-04-2011, 17:52
سلام دوستان
سرعت بالا اومدن ویندوزم خیلی پایینه واسه همین دنبال برنامه bootvis هستم ممنون می شم اگه این برنامه رو دارین لینکش و واسه دانلود بذارین .
ممنون

jafarian
07-04-2011, 18:07
سلام دوستان
سرعت بالا اومدن ویندوزم خیلی پایینه واسه همین دنبال برنامه bootvis هستم ممنون می شم اگه این برنامه رو دارین لینکش و واسه دانلود بذارین .
ممنون

اینم لینک دانلودش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ساره38
08-04-2011, 08:56
ممنونم دوست عزیز
برنامه رو دانلودش کردم ،فقط می خواستم بدونم بعد از نصب باید تنضیمات خاصی انجام بدم یانه ؟ چون هیچ تاثیری رو سیستمم نداشته!!!!

jafarian
08-04-2011, 09:12
ممنونم دوست عزیز
برنامه رو دانلودش کردم ،فقط می خواستم بدونم بعد از نصب باید تنضیمات خاصی انجام بدم یانه ؟ چون هیچ تاثیری رو سیستمم نداشته!!!!

ویندوز من 7این روسیستم من اجرا نمیشه اما من این برنامه مفید دیگه به نوبه خودم به شما معرفی میکنم دان کنید بعد نیست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدازاین برنامه به همراه فیلم آموزشی که قراردادم میتونید استفاده کنید

لینک دانلود+فیلم آموزشی
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم لینک نسخه قابل نصب همین برنامه بالابه همراه کیجن فقط بعد ازرجیستر کردن برنامه رو توسط فایروال بلوک کنید ازاین نسخه قابل نصب استفاده بشه بهتره

لینک دانلود
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
08-04-2011, 10:34
برنامه کار خاصي نداره ، بعد از اجرا به تب Trace برو و گزينه آخر يعني Optimize System رو بزن ، پيغامي مبني بر ريست شدن سيستم ظاهر ميشه که سيستم رو ريست خواهد کرد . پس قبل اجرا هيچ برنامه اي باز نباشه.
بعد از ريست ويندوز بصورت کند بالا خواهد اومد تا مشکلات مربوط به بوت سيستم رو بطور اتومات بررسي کنه . تا 4يا 5 دقيقه با سيستم کاري انجام نده چوت بعد از بوت و کمي بعدش صفحه اي باز خواهد شد که مراحل کار رو نشون ميده و بايد صبر کني تا اين صفحه محو بشه.
بعد از ريست دوم که بايد بصورت دستي انجام بدي کاهش زمان بوت سيستم بطور محسوس پيداست. از سال 2003 با اين برنامه آشنا هستم

ساره38
08-04-2011, 15:46
ممنون دوستان اما چرا گزینه stop tracing فعال نیست؟