PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام hi-speed usb host controller

dez.fuli
07-04-2011, 16:39
سلام خدمت دوستان عزیز

من از وقتی که از ویندوز 7 استفاده می کنم هر وقت فلش دیسکم رو وصل می کنم با پیغام زیر مواجه میشم:

This device Can perform faster !
this USB device can perform faster if you connect in to a Hi-Speed USB 2.0 port

این رو هم اضافه کنم که سرعت انتقال داده ها از usb به کامپیوتر یا برعکس خیلی کم شده البته نسبت به ویندوز xp !
حالا این مشکل رو چه طوری باید حل کنم؟
اگه راهی بلدین ممنون میشم جوابم رو بدید... مرسی

join me
08-04-2011, 00:34
شما فلش رو به کدوم usb کامپیوتر وصل کردین ؟؟؟ اگر از جلوی کیس ، این اتصال بعلت اینکه با رابط کابلی انجام میشه نسبت به حالتی که از پشت کیس که مستقیم به مادر بورد متصل میشه از سرعت کمتری برخورداره ....

dez.fuli
13-04-2011, 20:15
شما فلش رو به کدوم usb کامپیوتر وصل کردین ؟؟؟ اگر از جلوی کیس ، این اتصال بعلت اینکه با رابط کابلی انجام میشه نسبت به حالتی که از پشت کیس که مستقیم به مادر بورد متصل میشه از سرعت کمتری برخورداره ....

البته شما درست می گید. کابل رابط از سرعت کم می کنه ولی من حتی با پورت مستقیم مادربورد در پشت کیس هم امتحان کردم ولی باز هم این پیغام ظاهر میشه و البته سرعت هم چنگی به دل نمی زنه.
یه مسئله دیگه هم هست: فلش دیسک من جدیده و از ویندوز سون پشتیبانی میکنه ولی مادر بوردم قدیمیه (asus p5 gd1 pro)

ممکنه مشکل از این مسئله ناشی بشه؟؟

ebicross
13-04-2011, 21:37
توی تنظیمات Bios گزینه ی Enable USB2.0 روشنه؟ شاید یهو خاموش شده.
با Unistall کردن زیر مجموعه های بخش USB در Device Manager گاهی اوقات این مشکل رفع میشه.
اگر نشد بگین.
این مشکل رو از اول که 7 نصب کردید داشتید؟

dez.fuli
14-04-2011, 23:58
توی تنظیمات Bios گزینه ی Enable USB2.0 روشنه؟ شاید یهو خاموش شده.
با Unistall کردن زیر مجموعه های بخش USB در Device Manager گاهی اوقات این مشکل رفع میشه.
اگر نشد بگین.
این مشکل رو از اول که 7 نصب کردید داشتید؟

واقعا متشکرم
بله مشکل حل شد. گزینه Enable USB2.0 غیر فعال شده بود. با فعال کردنش مشکلم برطرف شد.

ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز...

tima_tima85
28-07-2013, 15:53
با سلام من هم در ویندوز اکس پی همچین مشکلی دارم و سیستمم هم خیلی قدیمیه لطفا راهنمایی کنید.
تنظیمات بایاس را چطوری باید تغییربدم
ممنون

Ali_RNT
03-08-2013, 17:26
اگه سیستمتون خیلی قدیمیه و این گزینه تو بایاسش نیست احتمال زیاد پورت usb شما قدیمیه.
یعنی پورت usb شما usb 1.0 هستش باید مادر بورد رو ارتقا بدی.