PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم امکان فرمت فلش مموری

fnouri
07-04-2011, 07:37
با سلام خدمت دوستان
فلش kingmax ud-1 8gb رو دارم دیروز هنگام فرمت فول بعلت قطعی برق و خاموشی سیستم الان دیگه قادر به استفاده از فلش نیستم خوشبختانه سیستم فلشو می شناسه ولی نمیتونم از اون استفاده کنم برنامه
UFD_Recovery tool V1.0.1.2
از سایت گرفتم ولی فلشو نمیشناسه بنظر دوستان چیکار باید بکنم.
باتشکر
:13::41::31:

shkz
07-04-2011, 08:15
با سلام خدمت دوستان
فلش kingmax ud-1 8gb رو دارم دیروز هنگام فرمت فول بعلت قطعی برق و خاموشی سیستم الان دیگه قادر به استفاده از فلش نیستم خوشبختانه سیستم فلشو می شناسه ولی نمیتونم از اون استفاده کنم برنامه
UFD_Recovery tool V1.0.1.2
از سایت گرفتم ولی فلشو نمیشناسه بنظر دوستان چیکار باید بکنم.
باتشکر
:13::41::31:

سلام
من هم یک فلش داشتم که اینطوری شده بود یعنی کامپیوتر اونو میشناخت ولی نمیتونستی بازش کنی. مال من ترنسند بود و تو سایت شرکتش برنامه ای هست که بصورت آنلاین برخی مشکلات فلشها را برطرف میکنه و مشکل من با استفاده از اون حل شد. برای مدل فلش شما هم شاید همچین امکاناتی باشه.

bane_soheil
07-04-2011, 09:39
با سلام،دوست عزیز برای kingmax چنین برنامه ای وجود نداره و اما حل این مشکل به نظر من:
این مشکلات معمولاً در اثر خارج کردن نادرست Flash Memory از درگاه USB ایجاد می شود. در بعضی مواقع نوعی از ویروس ها (Trojan) هم توانایی از کار انداختن دستور باز شدن Removable Disk ها را دارند. و نیز گاهی اوقات Flash Memory ها به آسانی باز می شوند اما Format پذیر نیستند و یا وقتی می خواهید فایلی را در آن ها کپی کنید با خطاهای گوناگونی مواجه می شوید که یکی از آنها The disk is write-protected می باشد.
نرم افزاری با حجمی نزدیک به دو مگابایت در اختیار ماست که شما می توانید از (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) دریافت کنید. به سادگی نصب می شود و خود نیز پس از پایان مراحل نصب اجرا می شود. آنگاه Drive مربوط به Flash Memory یا همان Cool Disk را به این برنامه معرفی کنید و به آسانی در چند ثانیه آن را Format کنید.
توجه کنید که همیشه ، این سخت افزار را Stop و سپس از درگاه USB خارج کنید. این کار باعث می شود علاوه بر اینکه ویندوز شما آسیب نبیند ، سخت افزار شما نیز دچار شوک الکتریکی نشود.
در صورتی که با روش فوق مشکل شما حل نشد از نرم افزار Dr.UFD که در بخش نرم افزارهای Security موجود است استفاده بفرمائید. پیش از اجرای نرم افزار ، حتماً Flash Memory را متصل کنید

fnouri
09-04-2011, 07:57
با سلام،دوست عزیز برای kingmax چنین برنامه ای وجود نداره و اما حل این مشکل به نظر من:
این مشکلات معمولاً در اثر خارج کردن نادرست Flash Memory از درگاه USB ایجاد می شود. در بعضی مواقع نوعی از ویروس ها (Trojan) هم توانایی از کار انداختن دستور باز شدن Removable Disk ها را دارند. و نیز گاهی اوقات Flash Memory ها به آسانی باز می شوند اما Format پذیر نیستند و یا وقتی می خواهید فایلی را در آن ها کپی کنید با خطاهای گوناگونی مواجه می شوید که یکی از آنها The disk is write-protected می باشد.
نرم افزاری با حجمی نزدیک به دو مگابایت در اختیار ماست که شما می توانید از (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) دریافت کنید. به سادگی نصب می شود و خود نیز پس از پایان مراحل نصب اجرا می شود. آنگاه Drive مربوط به Flash Memory یا همان Cool Disk را به این برنامه معرفی کنید و به آسانی در چند ثانیه آن را Format کنید.
توجه کنید که همیشه ، این سخت افزار را Stop و سپس از درگاه USB خارج کنید. این کار باعث می شود علاوه بر اینکه ویندوز شما آسیب نبیند ، سخت افزار شما نیز دچار شوک الکتریکی نشود.
در صورتی که با روش فوق مشکل شما حل نشد از نرم افزار Dr.UFD که در بخش نرم افزارهای Security موجود است استفاده بفرمائید. پیش از اجرای نرم افزار ، حتماً Flash Memory را متصل کنید
با سلام ضمن تشکر متاسفانه مشکلم حل نشد پیغام خطا میده
there is no media specified device
میده و با برنامه های Dr.UFD هم تست شد متاسفانه جواب نداد

beckham7
09-04-2011, 09:38
فلش رو ببرید گارنتی
اگه گارنتی اواژنگ که مادم العمر و تعویض میشه

Behroux
09-04-2011, 09:41
سلام
من هم مدتی پیش فلشم رو ویندوز می شناخت اما می گفت فرمت نشده و باید فرمت بشه اما وقتی می خواستم فرمتش کنم ارور می داد و فرمت نمی شد. چند نرم افزار رو امتحان کردم اما موفق نشدم فرمتش کنم!!
آخرش از دیسک زنده لینوکس استفاده کردم و با نرم افزار Gparted به راحتی فلش رو فرمت کردم.
ممکنه نرم افزارهایی مثل Partition Magic هم تو ویندوز این قابلیت رو داشته باشند.

javadi2020
09-04-2011, 09:41
با سلام
من هم همین مشکل رو دارم یک فلش 32 گیگ سونی است ولی همین پیغام را می دهد:

there is no media specified device

کسی راه حلی دارد؟

pro get
30-07-2012, 01:45
باسلام وتشکر فراوان