PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار پاک کننده رجیستری

mehran_286
06-04-2011, 22:54
سلام دوستان

من از نرم افزار های زیادی برای پاک کردن رجیستری استفاده کردم ولی هر کدوم یه ایرادی داشت

مثلا تون اپ به محض این که باز می شد کش های مرور گر هامو پاک می کرد با این که تنظیماتشو غیر فعال کرده بودم

یا رجیستری مکانیک ضعیف عمل می کنه

حالا دنبال یه نرم افزاری هستم که کارش فقط وفقط پاک کردن رجیستری باشه و به جاهای دیگه کار نداشته باشه

و نرم افزار معتبری باشه و حداقل تایید شده باشه که بعدا مشکلی پیش نیاره

با تشکر :31:

jafarian
06-04-2011, 23:01
سلام دوستان

من از نرم افزار های زیادی برای پاک کردن رجیستری استفاده کردم ولی هر کدوم یه ایرادی داشت

مثلا تون اپ به محض این که باز می شد کش های مرور گر هامو پاک می کرد با این که تنظیماتشو غیر فعال کرده بودم

یا رجیستری مکانیک ضعیف عمل می کنه

حالا دنبال یه نرم افزاری هستم که کارش فقط وفقط پاک کردن رجیستری باشه و به جاهای دیگه کار نداشته باشه

و نرم افزار معتبری باشه و حداقل تایید شده باشه که بعدا مشکلی پیش نیاره

با تشکر :31:

شما میتونی ازاین برنامه استفاده کنی یکی ازکارهای این برنامه مرمت رجیستری هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
07-04-2011, 12:23
ازاین برنامه هم میتونی شما استفاده کنی واسه مرمت رجیستری ازاین صفحه هم میتونی اسکرین شاتهای این برنامه روببینید:20:

لینک دانلود برنامه+پچ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک تصاویرنرم افزار
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم یک برنامه مفید دیگه هم برای افزایش سرعت بارگذاری سیستم هم مرمت رجیستری بعدازنصب این برنامه ورجیسترکردنش توسط یک فایروال بلوک کنیدبرنامه را تا اجازه چک کردن برنامه را ازطریق اینترنت نده

لینک دانلود

usfelme
07-04-2011, 18:42