PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اجرای کرک بابیلون در وین7

lilaj
06-04-2011, 00:12
سلام خدمت دوستان
تو ویندوز ایکس پی هیچ مشکلی نبود اما تو 7 از بابیلون 6 تا 9 هیچکدومشون کرکش واسه من کار نمیکنه!
البته بگم قبلا بابیلون 6 کاملا رو وین 7 من نصب بود اما جدیدا بازی در آورده و به هیچ صراط مستقیم نیس
چه باید بکنم؟

Cyanide
06-04-2011, 14:10
واسه من تا به اینترنت وصل میشم اکسپایر میشه

lilaj
06-04-2011, 21:34
و من همچنان منتظر جوابم:41:

AMIR MOHAMMAD . M
11-04-2011, 20:34
واسه من تا به اینترنت وصل میشم اکسپایر میشه

در قسمت کنترل پنل نرم افزار رو تو لیست فایر وال قرار بده تا در هنگام اتصال به اینتر نت جلوی اون رو بگیره.
( فایروالت هم اگه خاموشه روشنش کن )

AMIR MOHAMMAD . M
11-04-2011, 20:50
سلام خدمت دوستان
تو ویندوز ایکس پی هیچ مشکلی نبود اما تو 7 از بابیلون 6 تا 9 هیچکدومشون کرکش واسه من کار نمیکنه!
البته بگم قبلا بابیلون 6 کاملا رو وین 7 من نصب بود اما جدیدا بازی در آورده و به هیچ صراط مستقیم نیس
چه باید بکنم؟

مشکل عجیبی هست. به نظر من بابیلون وکرکش رو عوض کن .من هم از ویندوز 7 استفاده می کنم و چنین مشکلی ندارم.

GHAGHALEELEE
12-04-2011, 00:18
در مورد بابیلون واسه کرک بگردید دنبال اون بابیلون هایی که واسه رجیستری از یوزر و پسورد استفاده کردن.توی تورنت احتمالا پیدا میکنید

lilaj
13-04-2011, 19:48
اولا ممنون از مساعدت همه دوستان
واسه من بابیلون 6 نصب بود و بقیه ورژنها از همون اول کرکش کار نمیکرد اما همین 6 خیلی خوب کار میکرد.تا اینکه یهو بازی درآورد
من چندبار با استفاده از یوزر و پورد کرکش کردم اما هر سری با اتصال به اینترنت دوباره کرکش میپرید!!
دیگه یوزر پسوردهام تموم شدن و من ماندم بی بابیلون!!!!!!!
از بعضیها شنیدم که باید یه کرک جدید بگیری،نتیجه رو بهتون میخبرم
راستی یه شنیده دیگه هست که میگن بابیلون نرم افزار جاسوسی بوده که خود ایران کرکها رو خراب میکنه!!!!!!!!!!!!!!
شنیدن کی بود مانند دیدن

mhs_837
14-04-2011, 08:58
شما بابیلون 8 رو نصب کن(هنگام نصب اینترنت قطع باشه) ، کرک یا پچ اوون رو هم اجرا کن.بعد طبق شکل زیر عمل کن و قسمت کانکشن رو به ------ سرورهای اشتباه تغییر بده.حالا می تونی اینترنتت رو وصل کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lilaj
24-04-2011, 18:30
با سلام خدمت دوستان
من بابیلونم رو عوض کرده و ورژن 8 رو نصب کردم که با یوزر پس کرک میشد و کرک اجراییش مثل قبلیها کار نمیکرد
با راهنمایی های فوقالذکر دوستان منوهای اتصال به اینترنت رو هم دیزیبل کردم و به حول قوه الهی الان بابیلون مشکلی نداره
اینارو گفتم که یه مثال کاربردی از حل مشکل رو خدمت دوستان بیان کرده باشم
ممنون از صرف وقت همه دوستان