PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : dvd هندی کم در کامپیوتر پخش نمیشود

MAXXX
05-04-2011, 21:30
سلام
یه هندی کم پاناسونیک x32 هست که فیلم های پرفته شده رو روی مینی دیویدی 1.4 رایت میکنه
مشکل اینه که کامپیوتر و دیویدی پلیر ها نمیتونن اینا رو پخش کنن
دلیلش چیه و چه کاری میشه کرد برای تبدیلشون ؟

Radars
05-04-2011, 23:32
سلام

شما در انتهای فیلم گرفتن باید به اصطلاح فیلم رو ببندید. آیا این کار رو کردید؟

MAXXX
06-04-2011, 18:31
سلام
راستش این دوربین ماله یکی از اقوامه و من برای ایشون پرسیدم و نمیدونم بستن یا نه
برای بستن کار خاصی باید کرد ؟

Radars
07-04-2011, 11:49
سلام
راستش این دوربین ماله یکی از اقوامه و من برای ایشون پرسیدم و نمیدونم بستن یا نه
برای بستن کار خاصی باید کرد ؟
توی تنظیمات دوربین هست، من دقیق نمی دونم کجاست.با کمی جستجو کنید پیدا می کنید. چون من هم برای یکی از اقوامم رو که اون هم مشکل شما رو داشت با چند دقیقه جستجو در منوها پیدا کردم. الان یادم نیست کجا بود ولی خیلی راحت و دم دست باید باشه.

موفق باشید

alireza fatemi
07-04-2011, 11:58
حرف دوستمون رادارز درسته ، توی دوربین های سونی این گزینه به نام فاینالیز هست برای پاناسونیک هم احتمالا باید یه همچین چیزایی باشه

sadegh124
28-02-2013, 12:34
دوست عزیز دی وی دی هایی که بوسیله دستگاههایی غیر از کامپیوتر رایت میشن (دوربین یا دستگاههای مبدل وی اچ اس به دی وی دی) باید عملیات فاینالایز در آخر کار روی آنها انجام شود
اگر فاینالایز نشود در کامپیوتر دی وی دی خالی نشان داده میشود که الته مشکلی ندارد شما خیلی راحت میتونی با نرم افزارcdroller تراک ضبط شده را استخراج و استفاده کنی
آدرس سایت نرم افزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می باشد (البته باید برنامه را رجیستر کنی وگرنه تراک را در کامپیوتر ذخیره نمی کند و عملا به درد شما نمیخوره)
از سایت زیر برنامه را دانلود و استفاده کن صد در صد مشکلت حل میشه
برای دانلود نرم افزار همراه با کد رجیستر اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ELSIN
28-02-2013, 17:44
سلام صادق عزیز
ممنون از اطلاعاتت
فقط وقتی پست میزنی به تاریخ تاپیک دقت کن
موفق باشی :n11:

علي طهماسبي
07-07-2013, 20:34
با سلام به همه ي دوستان
و خصوصا صادق عزيز

سلام صادق عزیز
ممنون از اطلاعاتت
فقط وقتی پست میزنی به تاریخ تاپیک دقت کن
موفق باشی
مدير عزيز من نمي دونم چرا به تاريخ بحثي كه به نتيجه نرسيده اينقدر اهميت ميديد آقا صادق زحمت كشيدند و اين مطلب مهم رو به ما(حداقل خودم رومي گم) نشون دادند شايد در بسياري از بحثها نتيجه دقيقي گرفته نشده يا اطلاعات كافي نبوده يا ... اگه شخصي اطلاعات جديدي داشت نبايد براي استفاده ديگران در سايت به علت قديمي بودن بحث بگذاره نمي دونم

ELSIN
08-07-2013, 00:24
بنده تشکر کردم از ایشون و یک نکته رو یادآوری کردم که وظیفه ام ایجاب میکرد

عمندی
28-03-2018, 22:32
سلام من برنامه رو لود کردم نتونستم کارکنم باهاش اولا اینکه زبانش آلمانیه بعدشم برای رجیستری کردنش هزینه میخواد ظاهرا اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم یا سایتی معرفی کنه که برنامش رایگان لود بشه