PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری ..درمورد فلش مموری

ushuaia
05-04-2011, 18:57
سلام .عید بر شما مبارک ...استاد من با فلش از ماهواره شو ضبط کردم و امروز خواستم این اهنگ ها را فرمت کنم اصلا فرمت نمیشه و بعد از اینکه روی FORMAT کیلیک می کنم این جمله می اید (WINDOWS WAS UNABLE TO COMPLETE THE FORMAT) ..حال استاد چه کار کنم ایا نرم افزار قوی است که این فلش را فرمت کند ..استاد در داخل فلش هم فایل ها را به این گونه است ..(GEM TV-S0-N0.IDX.و فایل اصلی که به صورت ویندوز مدیا پلیر است به این صورت است GEM -S0.N0 ) استاد تو رو خدا کمک کنید ......ممنون

AlexanderMahone
05-04-2011, 19:38
سلام .عید بر شما مبارک ...استاد من با فلش از ماهواره شو ضبط کردم و امروز خواستم این اهنگ ها را فرمت کنم اصلا فرمت نمیشه و بعد از اینکه روی FORMAT کیلیک می کنم این جمله می اید (WINDOWS WAS UNABLE TO COMPLETE THE FORMAT) ..حال استاد چه کار کنم ایا نرم افزار قوی است که این فلش را فرمت کند ..استاد در داخل فلش هم فایل ها را به این گونه است ..(GEM TV-S0-N0.IDX.و فایل اصلی که به صورت ویندوز مدیا پلیر است به این صورت است GEM -S0.N0 ) استاد تو رو خدا کمک کنید ......ممنون
بعد از وصل کردن مموری به سیستم، shift رو نگه دار تا اتورانش اجرا نشه؛ احتمالا بتونی بعدش فرمتش کنی.
به این ادرس ها برو امیدوارم کمکتون کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کاش مدل و شرکت سازنده فلشتون رو هم گفته بودید:11:

majid lotfi
05-04-2011, 22:14
jaleb bod
mamnonn

AlexanderMahone
06-04-2011, 14:52
از این
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کن
رمز فایل فشرده شده:

ushuaia
09-04-2011, 19:32
سلام .فلشم درست نشد هر کاری میکنم فرمت نمیشود .مدل فلش ADATA

AlexanderMahone
10-04-2011, 17:09
سلام .فلشم درست نشد هر کاری میکنم فرمت نمیشود .مدل فلش ADATA
دوست من رو سیستم های مختلف امتحانش کردید؟
اینو هم امتحان کنید
رمز فایل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میتونید به این صفحه:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه کنید یه سری سوال میپرسه از شما بعد نرم افزار مناسب با مدل اصلی فلشتون رو بهتون میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید این لینک هم انلاین ساپورتشه میتونه کمکتون کنه:11: