PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد نصب وایرلس چاپگر سه کاره...

mehrdad_a
05-04-2011, 10:02
با سلام خدمت اساتید
دوستان من یک چاپگر سه کاره اچ پی مدل 4583 خریدم و از طریق کابل راه اندازی کردم و هیچ مشکلی نداره اما هر کاری میکنم نمی تونم وایرلسشو فعال کنم یعنی بدون کابل میخوام با لپ تاپم ارتباط برقرار کنم و دستور چاپ بدم اگه میشه نحوه راه اندازیشو یاد بدین خیلی ممنون میشو خیلی برام ضروریه
در ضمن چطوری بفهمیم که وصل شده چون روی چاپگر فقط یه دکمه داره برای وایرلس و اونو میزنم فقط آبی میشه و هیچ اتفاقی نمی افته آیا باید آیکنی اضافه بشه تو رو خدا یه راهنمای نصب خوب یاد بدین اگه بلدین
ممنون از همه شما

mehran gorji
05-04-2011, 10:50
با سلام خدمت اساتید
دوستان من یک چاپگر سه کاره اچ پی مدل 4583 خریدم و از طریق کابل راه اندازی کردم و هیچ مشکلی نداره اما هر کاری میکنم نمی تونم وایرلسشو فعال کنم یعنی بدون کابل میخوام با لپ تاپم ارتباط برقرار کنم و دستور چاپ بدم اگه میشه نحوه راه اندازیشو یاد بدین خیلی ممنون میشو خیلی برام ضروریه
در ضمن چطوری بفهمیم که وصل شده چون روی چاپگر فقط یه دکمه داره برای وایرلس و اونو میزنم فقط آبی میشه و هیچ اتفاقی نمی افته آیا باید آیکنی اضافه بشه تو رو خدا یه راهنمای نصب خوب یاد بدین اگه بلدین
ممنون از همه شما
به این تاپیک سر بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehrdad_a
06-04-2011, 10:17
به این تاپیک سر بزن

با تشکر از شما به اون تاپیک سر زدم ولی چیزه بدرد بخور نداشت نمیشه مراحل رو کامل توضیح بدین

mehrdad_a
13-04-2011, 07:25
اقا یه نفر نیست یعنی مشکل ما رو حل کنه؟

mehran gorji
13-04-2011, 07:47
این سوال رو از بروبچ شبکه سوال کن.احتمالا مشکلت حل میشه.
شرمنده

roteal2007
13-04-2011, 09:37

اینجا توضیح دادم

---------- Post added at 10:37 AM ---------- Previous post was at 10:35 AM ----------

اینجا توضیح دادم

cd رو میزاری و نکست میزنی تا برسی به اونجایی که میگه میخوای به صورت وایرلس تنظیمش کنی یا نه بعدش مودم وایرلست و یا اکسس پوینت رو مشخص میکنی و پسوردتو میدی و تمام....نصبشو خود cd به صورت تصویری خیلی روان توضیح داده بازم مشکلی داشتی بگو