PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در explorer.exe ویندوز 7

hamed_m2
04-04-2011, 22:38
سلام دوستان

در ویندوز 7 بر روی درایو ها که کلید راست می زنم ویندوز خطایی میدهد که اکسپلور ویندوز ریست میشه

من آنتی ویروس نود 32 ورژن 4 آپدیت روز رو هم استفاده میکنم و با اون درایو ها رو اسکن هم کردم

و حتی با ویندوز xp هم در ریشه درایو ها فایل مانند اوتوران هم وجود نداره و فکر میکنم مشکل در explorer.exe ویندوز 7

در ضمن یک فلش مشکوک به سیستم زدم که شاید از اون باشه ولی همون فلش در ویندوز xp بدون مشکل بود و هیچ

فایلی داخلش نداست حتی فایل مخفی سیستمی یا اتوران.

کسی از دوستان میدونی مشکل کجاست؟

---------- Post added at 10:38 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تصویر خطا پس از کلیک راست روی درایو

ebicross
04-04-2011, 23:21
چون معمولا کسانیکه این مشکل رو دارند به دلیل نبودن یک سری کدک های صوتی و تصویری هستش (شاید منطقی به نظر نرسه) برای همین اول ورژن آخر k-Lite Codec Pack رو نصب کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر حل نشد با نرم افزار Malware Byte به روز شده سیستم رو اسکن کنید.

اگر باز هم مشکل وجود داشت اعلام کنید.

hamed_m2
05-04-2011, 10:03
سلام دوست عزیز
تو یک فرم دیگه کسی به من گفته بود شاید مشکل ار کدک باشه ولی عجیب اینه این ویندوز رو من چند ماهه نصب کردم و روز اول نصب

کدک رو با ویندوز نصب کردم و k-Lite Codec Pack من ورژن 6.7.0 پس اگه کدک رو حذف کنم مشکل باید حل شه.

این برنامه Malware Byte کارش چیه لینک دانلودش رو ندارید؟

ممنون

hamed_m2
05-04-2011, 10:19
برنامه Malware Byte با آنتی ویروس نود 32 با هم روی سیستم اختلال ایجاد نمیکنه (مثل 2 آنتی ویروس )
ممنون

hamed_m2
05-04-2011, 12:27
این کارها رو برای حل این مشکل انجام دادم

1 - برنامه MalwareBytes.Anti-Malware.v1.45 رو نصب کردم چند تروجان پیدا کرد که مربوط به کیجن های برنامه ها بود و عملا کاری برای مشکل من انجام نداد.:41:

2 - برنامه Error Repair Pro 4.1.0 رو هم نصب کردم یه تعداد خطا در برنامه ها پیدا کرد و خطا ها رو رفع کرد ولی باز هم مشکل حل نشد.:41:

3- کدک 6.7.0 رو حذف کردم سیستم رو ریست و کدک ورژن 7 رو نصب کردم باز هم مشکل حل نشد.:41:

4 - سیستم رو با آنتی ویروس آپدیت روز نود اسکن کردم ولی باز .... :41:

فقط موند که از سیستم ریستور استفاده کنم که قبلا اونو غیر فعال کرده بودم.

* فکر کنم مونده فقط ویندوز رو عوض کنم *:13:

دوستان کسی چیز دیگه به فکرش میرسه؟
ممنون

ebicross
05-04-2011, 21:52
شما در استارت بنویسید Codec Tweak Tool و سپس در اون Thumbnail Settings رو بر روی Select None بزارید. سیستم رو ریست کنید.

hamed_m2
05-04-2011, 22:00
ممنون دوست عزیز از راهنمایتون ولی دیگه ویندز رو عوض کردم و نشد که این روش رو هم تست کنم.