PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن سایت های خارجی ، یاهو مسنجر ، ایمیل و ...

satttanism
04-04-2011, 17:02
سلام بر دوسنان

از دیروز تا حالا برای من فقط بعضی از سایت های داخلی مثل تابناک , فارس نیوز , irib و امثال اینها باز میشه و هیچ سایت خارجی باز نمیشه حتی گوگل

چیز پی ام هم کانکت نمیشه و ارور 800 میده!
البته شده بعضی وقتها کانکت بشه که در این صورت همه چیز راحت باز میشه!!!

با پشتیبانی هم تماس گرفتم جواب سر بالا بهم میدن

حالا نکته جالب اینجاست که پشتیبانی هم تایید کرد که مشکل وجود داره و فقط من نیستم

اما من وقتی که ویندوز رو عوض میکنم این مشکل به طور کامل حل میشه و همه سایت ها راحت باز میشن!

اینم بگم که من هر چند وقت یک بار در طول همین 2 3 ماهه این مشکل رو داشتم که ویندوز عوض کردم و حل شده

ولی میخوام ببینم دلیل اصلی کار چیه و چرا اینطوری میشه و وقتی ویندوز عوض میشه درست میشه پس با تغییر در جایی هم حتما مشکل حل میشه چون من نمیخوام ویندوز فعلی رو عوض کنم

کسی چیزی میدونه؟

راستی سرویسمم صبانت هست

alivw71
04-04-2011, 18:38
تمام مشکلات مربوط به ISP میشه.

---------- Post added at 07:38 PM ---------- Previous post was at 07:36 PM ----------

فایروالتو دیسی بل کن و انتی ویروستو OFF کن درست نشد به ای اس پی مربوط میشه.

satttanism
04-04-2011, 19:23
این کارها رو کردم

حتی mac address ام رو عوض کردم و هیچ نشد!

اگه مشکل از ISP هست پس چرا با تعویض ویندوز حل میشه و اگه مشکل از ویندوزه پس چرا سایت های خاص فقط باز میشن!!!

Electronic-Arts
04-04-2011, 21:14
این کارها رو کردم

حتی mac address ام رو عوض کردم و هیچ نشد!

اگه مشکل از ISP هست پس چرا با تعویض ویندوز حل میشه و اگه مشکل از ویندوزه پس چرا سایت های خاص فقط باز میشن!!!
ممکنه از طرف خود ISP به سیستمت نفوذ کرده باشن یه آنتی ویروس قوی نصب کن که آنتی اسپای ور هم داشته باشه فایروال ویندوز رو هم روشن کن شاید درست بشه

parsa5564
04-04-2011, 21:19
فکر نمی کنم ربطی به عوض کردن ویندوز داشته باشه

شاتل هم همین مورد رو داشت حدود یک ماه پیش و بعد خودش درست شد.البته فقط یک روز اینطوری بود

ali_agha1981
05-04-2011, 20:48
دوست عزیز هیچ ربطی به ویندوز و...نداره
فقط به isp و اینترنت ربط داره
برای من و همه این مشکل به وجود میاد به اینترنت کانکت میشی ولی هیچ سایتی برات باز نمیشه به جز فارس نیوز و...
چرا ؟برای اینکه این سایت ها روی سرور داخلی و اینترانت(اینترنت ملی) هستند و به همین دلیله که شما فقط میتونی چند تا سایت محدود دولتی رو باز کنی و هیچ سایتی برات باز نمیشه حتی گوگل
حتی اگه با چیز پی ان هم وصل بشی بازم هیچ سایت برات باز نمیشه
دلیلشم اینه که اینا به جای اینکه اینترنت رو قطع کنن ...شما رو به اینترنت وصل میکنن ولی همه ی پورت ها بسته هستن (در واقع اینترنت قطعه) و فقط شما به چند تا سایت دولتی میتونید کانکنت بشید
دلیل اینکه چرا اینترنت قطع میشه بعضی مواقع ...خودت دیگه باید بدونی ...:13:

mehdi_08
05-04-2011, 21:47
دی ان اس های مختلف رو امتحان کن ببین کدومش برات جواب می ده

Hossein813
05-04-2011, 23:14
يكي از دوستام يه بار اينجوري شد جز سايت هاي ايراني جايي رو باز نميكرد. بعد با چيز پي ان باز ميكرد.
زنگ زد مخابرات گفتم مشكله مودم هست ! بعد من مودم بردم براش فرقي نكرد. آخر سر هم با 2 تا ....... به اپراتور مخابرات فرداش درست شد . واقعا براي اين وضع توي ايران متاسفم :41:

kambizm
06-04-2011, 06:33
احتمالن وقتی این مشکل پیش میاد به صورت سراسری برای همس. فکر کنم باید فیلتر شکنی استفاده کنی

Kianoosh
06-04-2011, 14:46
منم این مشکل زیاد برام پیش اومده اینترنت مخابرات دارم امروز باز اینطوری شد...پژمان تو Internet Access داری بعد از کانکت شدن؟بریج ساختی با کانکشن یا اتومات وصل میشه؟اگه اینترنت اکسز نداری مشکلت مشابه منه یعنی diagnostic که بکنی میگه دی ان اس ها جواب نمیدن یا سایت ماکروسافت و... و این به هیچ جا ربطی نداره جز ISP ! تعویض ویندوز تاثیری رو این مشکل نداره ریست کردن مودم ساختن کانکشن جدید کانفیگ جدید و ... هم بی فایده هست اگه نه مشکلت فرق داره دیگه نمی دونم ...برای من هر دفعه خودش درست میشه یا 2-3 ساعت مثل امروزه یا 10-12 ساعت مثل ایام خاصه!:دی
+
تو این موارد هیچ چیزی کار نمی کنه وی پی ان نرم افزارهای هیتلرشکن انواع مسنجرها و ... هر چیزی که با IP خارجه سر و کار داشته باشه !:دی

satttanism
06-04-2011, 18:56
خوب من که گفتم

من به سایت های ایرانی دسترسی دارم اونم با سرعت عالی!!! یعنی میزنم ف ، فارس نیوز خودش باز شده طوری که انگار از روی سیستم خودم لود میشه: دی

تمام DNS ها جواب میدن حتی سایت ها پینگ هم میشن اما باز نمیشن!

کانکشنم بریج هست تازه من ویندوزم رو عوض کردم برای تست کاملا مشکل رفع شده بود اما ویندوزم رو برگردوندم چون فعلا نمیتونم پاکش کنم

یه نکته جالب اینکه من هی کانکت میشم بعد DC می شم تا یه دفعه چیز پی انم کانکت میشه میتونم بیام اینترنت تازه: دی

خلاصه انگار ملی تر از من پیدا نشده که اینترنت ملی رو دارن روی من تست میکنن

worldm
06-04-2011, 19:03
برای منم که از طریق گوشی و سیم کارت ایرانسل استفاده میکنم همینطوریه گوگل و ایمیلم به زور باز میشه هفته قبل 3 روز پشت سر هم باز نمی شد.فکر کنم قضیه اینترانت ملی همونوطوری که فکر میکردم کاملا جدیه دوستان.

maziarb
06-04-2011, 20:11
توی تنظیمات مودم tss option رو عددش رو 1392 بذارین، ببینین درست میشه؟

satttanism
06-04-2011, 21:01
توی تنظیمات مودم tss option رو عددش رو 1392 بذارین، ببینین درست میشه؟
دوست عزیز ، من همچین گزینه ای در تنظیمات مودم ندیدم میشه دقیقتر راهنمایی کنید در کدوم قسمت؟

Kianoosh
07-04-2011, 01:06
خوب من که گفتم

من به سایت های ایرانی دسترسی دارم اونم با سرعت عالی!!! یعنی میزنم ف ، فارس نیوز خودش باز شده طوری که انگار از روی سیستم خودم لود میشه: دی

تمام DNS ها جواب میدن حتی سایت ها پینگ هم میشن اما باز نمیشن!

کانکشنم بریج هست تازه من ویندوزم رو عوض کردم برای تست کاملا مشکل رفع شده بود اما ویندوزم رو برگردوندم چون فعلا نمیتونم پاکش کنم

یه نکته جالب اینکه من هی کانکت میشم بعد DC می شم تا یه دفعه چیز پی انم کانکت میشه میتونم بیام اینترنت تازه: دی

خلاصه انگار ملی تر از من پیدا نشده که اینترنت ملی رو دارن روی من تست میکنن

اخه هر سایت فارسی زبانی که داخلی حساب نمیشه!:دی باید ببینی هاستش کجاست برای من الگوی خاصی نداره مثلا سایت صدا و سیما و همین فروم خودمون باز نمیشه تو این شرایط ولی فارس نیوز و رجا باز میشن (کلا فارس تحت هر شرایطی باز میشه!:دی)

تو این مواقع یا اصلا اینترنت اکسز ندارم یا باید اول یه سایت داخلی رو پینگ کنم تا اون علامت تعجب زرد بره از روی کانکشن! بعید میدونم این مشکل ارتباط مستقیمی با ویندوز داشته باشه شاید Malware تروجان یا ... روی این ویندوز باشه؟!

حالا نگران نباش به زودی طرح همه گیر میشه !:27:

solidworm
07-04-2011, 08:31
با تغییر DNS Server در تنظیمات local area connection درست نمیشه؟ بعد مودم رو خاموش و دوباره روشن کنید.

satttanism
07-04-2011, 11:45
با تغییر DNS Server در تنظیمات local area connection درست نمیشه؟ بعد مودم رو خاموش و دوباره روشن کنید.
نه دوست من این ها رو تست کردم

امروز دیگه پشتیبانی اعتراف کرد که مشکل از فیل*ترینگ مخابرات هست و گفت فقط صبانت اینطور نیست

البته من فکر میکنم که اینا میدونن چطور میشه دور زد این مشکل رو اما نمیگن

ali_agha1981
07-04-2011, 20:09
نه دوست من این ها رو تست کردم

امروز دیگه پشتیبانی اعتراف کرد که مشکل از فیل*ترینگ مخابرات هست و گفت فقط صبانت اینطور نیست

البته من فکر میکنم که اینا میدونن چطور میشه دور زد این مشکل رو اما نمیگن

دوست عزیز منم توی صفحه قبل همینو بهت گفتم که مشکل از مخابرات و سرور هست نه ویندوز و سیستم شما

l30l30y
07-04-2011, 23:56
دوستان حق با دوست گلمون ali_agha1981 هست مشکل از ISP شماست من اهل تبریزم از شرکت هماراسیستم اینترنت گرفته بودم همین طوری بود اما الان پارس آنلاین دارم اصلا هم یه همچین مشکلی رو ندیدم.فقط مستونم بگم اگه میتونی از وی پی ان استفاده کن چون من وقتی اینترنتم قاط میزد این کارو میکردم یا اگه وی پی ان جواب نداد از سایت های هیلتر شکن استفاده کن اگه بخوای برات پیام خصوصی میدم.

satttanism
08-04-2011, 15:57
ویندوز رو عوض کردم تا بعد ببینم چی میشه

فعلا که مشکلی نیست!

jafariking
02-05-2016, 08:36
سلام بچه ها .

منم همچین مشکلی دارم . از حدود 2 ماه پیش نمیدونم خودبخود چی شد که دیگه یاهومسنجر و ایمیل یاهو رو نمیتونم باز کنم . مسنجر که Error کانکشن میده و وقتی میخوام برم ایمیل لیست کشورها میاد که ایران توشون نیس . حالا بعد از 2 ماه از مرورگر Opera میتونم به ایمیل سر بزنم ولی از موزیلا مشکل باقیه و مسنجر هم همونجوری مونده .

کسی میتونه کمک کنه ؟ یه بار ویندوز رو عوض کردم ولی درست نشد اینترنت رو هم از مخابرات گرفتم. n.jafari1365@gmail.com