PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین عکاسی تا سقف 120 هزار تومان

lgarena
03-04-2011, 19:24
با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه کاربران محترم

میخواستم بدونم یک دوربین عکاسی دیجیتال تا سقف 120هزار تومان چی پیشنهاد میکنید؟ مارکش برام مهم نیست ولی هرچه زوم اپتیکالش قویتر باشه بهتره. قبلا از پاسخگویی شما سپاسگزارم.

Fox
05-04-2011, 11:33
با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه کاربران محترم

میخواستم بدونم یک دوربین عکاسی دیجیتال تا سقف 120هزار تومان چی پیشنهاد میکنید؟ مارکش برام مهم نیست ولی هرچه زوم اپتیکالش قویتر باشه بهتره. قبلا از پاسخگویی شما سپاسگزارم.

سلام، با کمک بخش جستجوی سایتای فروش دوربین، مثل Digikala میتونی لیست دوربینهای توی این رنج قیمت و مشخصات اونارو ببینی.

Radars
05-04-2011, 14:48
سلام

با توجه به بودجه ای که دارید بهتره کانن بخرید.

مدل های CANON A495 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و یا CANON A3000 IS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مناسب هستند ولی زوم اپتیک حداکثر 4 دارند.

البته فوجی هم هست: FUJIFILM Z100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با زوم 5 ولی کیفیت کانن بهتره.

موفق باشید

nikaien
05-04-2011, 16:16
قيمت رو پايين گفتي و اين كارتو سخت ميكنه
يا بايد دست دوم بخري يا اينكه نو ولي بدون كيفيت. من باشم دست دوم تميز رو ميخرم

lgarena
05-04-2011, 21:54
سلام، با کمک بخش جستجوی سایتای فروش دوربین، مثل Digikala میتونی لیست دوربینهای توی این رنج قیمت و مشخصات اونارو ببینی.

بابت پاسخگویی جنابعالی خیلی ممنون.ببخشید که من فعلا دکمه تشکر رو ندارم که فکر کنم بخاطر تازه وارد بودن تو این سایته. موفق باشید:11: