PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Topic تخصصی MentalRay

Knight.comix
03-04-2011, 18:13
سلام به دوستای جدیدم امیدوارم حال همتون خوب باشه:31:
اسم تاپیک که روشه...
خیلی تو این انجمن ها گشتم تنها چیزی که همه بهش اهمیت میدن مدل سازیه
آخه چرا؟ ماشالا تو اینتر نت و تو مغازه ها که از جونه آدمیزاد تا شیر مرغ ریخته مدلینگ... من خودم که همه چی دارم
حالا اگه مدل سازی در مورده یک چیز خاص یا یه کارکتر خاص باشه یه چیزی...
...........:8:
خوب به نظرم اومد که اگه بخوایم از صفر منتال رو شروع کنیم کاره احمقانه ای به نظر میرسه... واسه همین ترجیح دادم تاپیک بصورت پرسش و پاسخ باشه
من هر دفعه چند تا از کار های خودمو اینجا آپ می کنم ببینین و هر سوالی به نظرتون رسید بپرسین
به هم دیگه کمک کنیم...به شرطی که شما هم تو متحرک سازی کارکتر به من کمک کنین... چون من تو این قسمت خیلی ضعیفم... من هم از شما یاد میگیرم
:20:
این هم از کارهام
تمام طراحی فضای داخلی وغیره... کاره خودمه... :5: لطفآ در کنار سوال ها نظرتون هم بگین...
...............................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سری اول آپلود ها فضای نشیمن و آشپزخونه

Knight.comix
03-04-2011, 20:12
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستای جدیدم...
خوب از اسم تاپیک معلومه که در مورد چیه دیگه...:5:
ماشالا مودلینگ تواینترنت و تو مغازه ها از جونه آدمیزاد گرفته تا شیر مرغ هست من نمی دونم چرا اکثرآ همه به این موضوع می پردازن؟
حالا اگه طراحیه یه موضوع یا کارکتر خاص باشه یه چیزی... ولی آخه نه هر چیزی که...

دیدم اگه بخوایم موضوع منتال ری رو از صفر شروع کنیم کاره احمقانه ایه واسه همین ترجیح دادم که بصورت پرسش و پاسخ باشه
من هر دفعه چند تا از کارای خودمو آپ می کنم و شما هم هر سوالی براتون پیش اومد از من بپرسین... بقیه دوستان هم به من کمک کنن:8:
من به سوال ها جواب میدم به شرطی که شما هم تو زمینه ی متحرک سازیه کارکتر به من کمک کنین که خیلی تو این زمینه ضعیفم...:13:
خوب حالا که تاپیکم باز شد شروع می کنم عکسامو آپلود کنم

لطفآ علاوه بر اینکه سوال هاتو رو می پرسین نظرتون هم در مورد کارها بگین...:5:
تمام کاری که می بینین از طراحی تا مکس کاره خودم هست....
..........................................
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
..........................................
اولین سریه آپلود ها طراحی داخلیه نشیمن و آشپزخونه:20:

alone_son
03-04-2011, 21:17
این همه مرکز آپلود (( پارسی حرف بزن آپلود سنتر دیگه چیه:46:))
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زیاد هستند ولی الان دیگه حضور ذهن ندارم:31:

Knight.comix
03-04-2011, 21:54
من یه ویرایش میزنم باید 1 ساعت صبر کنم که پستم تایید بشه انجوری تمام وقتم تلف میشه نمی دونم سره تاپیکم چه بلایی میاد!!!
چه جوری باید از این وضعیت خلاص بشم آخه...؟

PrimeP30Master
03-04-2011, 22:02
من که موفق نشدم چیزی ببینم ، شما چطور دوستان؟؟!:13:
لطفا یه جا دیگه آپ کن دوست عزیز ، با تشکر.:46:

Knight.comix
03-04-2011, 22:08
دوستان عزیز من همه ی کار هارو درست انجام دادم ولی چون دکمه ی ویرایشو میزنم پستام غیب میشه از این وضعیت خیلی بدم میاد... عین زندان می مونه اینجا... دوباره پست اول رو می نویسم...
..............................
سلام به دوستای جدیدم امیدوارم حال همتون خوب باشه:31:
اسم تاپیک که روشه...
خیلی تو این انجمن ها گشتم تنها چیزی که همه بهش اهمیت میدن مدل سازیه
آخه چرا؟ ماشالا تو اینتر نت و تو مغازه ها که از جونه آدمیزاد تا شیر مرغ ریخته مدلینگ... من خودم که همه چی دارم
حالا اگه مدل سازی در مورده یک چیز خاص یا یه کارکتر خاص باشه یه چیزی...
...........:8:
خوب به نظرم اومد که اگه بخوایم از صفر منتال رو شروع کنیم کاره احمقانه ای به نظر میرسه... واسه همین ترجیح دادم تاپیک بصورت پرسش و پاسخ باشه
من هر دفعه چند تا از کار های خودمو اینجا آپ می کنم ببینین و هر سوالی به نظرتون رسید بپرسین
به هم دیگه کمک کنیم...به شرطی که شما هم تو متحرک سازی کارکتر به من کمک کنین... چون من تو این قسمت خیلی ضعیفم... من هم از شما یاد میگیرم
:20:
این هم از کارهام
تمام طراحی فضای داخلی وغیره... کاره خودمه... :5: لطفآ در کنار سوال ها نظرتون هم بگین...
سری اول آپلود ها فضای نشیمن و آشپزخونه

Knight.comix
04-04-2011, 04:50
واقعآ چقدر عالیه که من واسه تایید هر پستم یه روز باید صبر کنم...
من چقدر خوش حالم...

Knight.comix
04-04-2011, 12:43
سلام دوستان
می شه یه کی به من بگه من باید چی کار کنم که دیگه پست هام احتیاجی به تایید نداشته باشه که بتونم به کارم ارامه بدم؟؟؟

Wolf of aria
04-04-2011, 15:11
بعد از چند پست ديگه راحت ميشي خودش اوتومات اضافه ميشه ..........
خوب براي اينكار برو به تاپيكهاي ديگه نظر بدي اگر كمك ميخواستن كمكشون كن بلاخره ميبيني از شر تاييد شدن راحت ميشي.

mohammadrm
04-04-2011, 21:46
سلام دوست من
کارت خوبه . اگه میشه یه مقاله آموزشی بره آموزش تکستچرینگ و رندر با منتال ری بره محیط داخلی درست کن ( البته همونطور که گفتم اگه میشه و شما هم وقتشو داشته باشین ) . ممنون میشم .

Knight.comix
04-04-2011, 22:24
سلام دوست من
مرسی

سلام دوست من
کارت خوبه . اگه میشه یه مقاله آموزشی بره آموزش تکستچرینگ و رندر با منتال ری بره محیط داخلی درست کن ( البته همونطور که گفتم اگه میشه و شما هم وقتشو داشته باشین ) . ممنون میشم .

می شه دقیقآ منظورتون رو از تکسچرینگ بگین؟ تو منتال که فرقی نمی کنه....
بعدشم باید دقیقآ بگین که منظورتون از رندر با منتال چیه؟ تنظیمات رندر؟ نور پردازی؟ متریال؟ آخه چی؟؟؟:5:

mohammadrm
06-04-2011, 22:42
کلا میخوام منتال ری رو یاد بگیرم . هر چی که داره .

Knight.comix
09-04-2011, 00:43
آقا منتال یه موتور برای رندره... و قاعدتآ با متریال و نور پردازی خودش کار می کنه... ولی چون این موتور مال خود شرکت اتودسکه با همه جاهای مکس مچه... و مشکلات بقیه موتور ها رو نداره... اصولآ بقییه موتور ها دستو پایه آدم رو تو خیلی چیزها میبندن...
خوب واسه شروع اول شما باید بگی تسلطت تو چه چیز هایی هست...؟؟؟!!!

Knight.comix
09-04-2011, 00:43
آقا منتال یه موتور برای رندره... و قاعدتآ با متریال و نور پردازی خودش کار می کنه... ولی چون این موتور مال خود شرکت اتودسکه با همه جاهای مکس مچه... و مشکلات بقیه موتور ها رو نداره... اصولآ بقییه موتور ها دستو پایه آدم رو تو خیلی چیزها میبندن...

M0RTEZA_R
13-04-2011, 16:15
کلا میخوام منتال ری رو یاد بگیرم . هر چی که داره .
من هم به منتال ری علاقه دارم.آموزش ندارین؟؟؟؟

mohammadrm
09-05-2011, 07:54
من بیشتر کارم نمای داخلی و نمای بیرونی هست . پارسال با منتال ری کار کردم که به دلیل نداشتن تمرین به کل یادم رفت .
حالا میشه یه آموزش خوب از محیط داخلی برام بزاری ؟ مدلینگش هیچی از متریال و تکستچر شروع کن تا آخر برو .

Excel-VB
06-06-2011, 18:03

سلام دوست عزیز
اگر هنوز آن شور و شعف ابتدای تاپیک را دارید بی صبرانه منتظر آموزش منتال ری هستیم ..