PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : buffalo vs western

vaghean
03-04-2011, 14:03
سلام به تمام دوستان گل!:10:
بالاخره ما هم رفتيم يه هارد خريدم و پستاي شما خيلي كمكم كرد و از همتون ممنونم بر اساس تحقيقاتي كه كردم فهميدم مارك ؟ بهترين ماركه و گفتم شماها تا حالا تو تمامي زمينه ها كمكم كردين اين اطلاعات هم در اختيارتون بذارم

اول از همه من شنفته بودم بهترين مارك وسترن ديجيتال مي باشد و از طرفي ديگر هم شتفته بودم 1ترا usb3 مشكلاتي داره حالا مي خواهم ثابت كنم كه usb3 ممكنه دارم ميگم ممكنه مشكل داشته باشه و فشار زيادي روي هارد مياد و ممكنه خيلي سريعتر آسيب ببينه و با توجه به نگذشتن مدت كوتاهي از تاريخ توليد و مطمئن نبودن از خوب بودن آن بايد دقت لازم را داشت.
خوب حالا ميريم سر اصل مطلب من يه سوال از شما مي كنم اگر مي خواهيم ببينيم كدام مارك بهتره ميگيم اوني كه گرونتره درسته؟! خير از رو قيمت به هيچ عنوان نمي شه قضاوت كرد بين مارك هاي مختلف، ممكنه يه جنسي بخاطر اينكه خيلي مشهور نيست ارزانتر باشه بخاطر جا افتادن يا يه جنسي مشهور باشه و گرونتر بدن مثله گوشي نوكيا!
يه سوال ديگه آيا ميشه از رو قيمت بفهميم كدام جنس از يك مارك باز ميگم از يك مارك كدام بهتره؟ بازم خير! چرا؟
چون مثلا جنساي وسترن فقط وسترن كارايي مختلفي داره يكيش دسكتاپي يكيش واسه شبكه هست.پس نمي تونيم بگيم اوني كه مثلا واسه شبكه گرونتره پس بهتره بقوله شيرازيا .... چه ربطي به شقيقه داره!
حالا آخرين سوال (درست حدس زدين جوابه اين يكي بله هست)
آيا ميشه از رو قيمت يه جنس از يه مارك تشخيص داد كدام بهتره؟
مثلا از مارك وسترن اونم جنس passport se اكسترنال مثلا مي خواهيم بدونيم 1تراش بهتره يا مثلا 500گيگابايتش؟
مي گيم خوب معلومه از قيمتش 1ترا بهتره درسته؟
اگر ميگين بازم نه بازم بقيه مطلبو بخونيد!!!!!
يه جنسي از يه ماركي داريم يكي جديدتره و يكي قديمتر و جديدتره امكاناتش بيشتره بنظرتون كدام بهتره؟
خدا پدر و مادرتونو بيامرزه
حالا قيمت كدام بيشتره؟ حالا اگر نباشه چي؟ معلومه مشكلي داره؟ يا ما داريم اشتباه ميكنيم مشكلي نداره ولي بازم اون قديميه بهتره!
اگر ميگين اشتباه مي كنم ديگه بقيه مطلبو نخونيد :27:
حالا من مي خواهم ببينم وسترن ديجيتال 1ترا passport se اوني كه usb3 ساپورت مي كنه بهتره يا اوني كه فقط usb2 ساپورت ميكنه؟
قايل ذكر است كه usb3 اسمشWDBACX0010BBL و usb2 اسمش WDBABM0010BBK
سايتشم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا توجه به مطالب گفته شده WDBACX0010BBL بهتره چون usb3 داره و جديدترم هست و بايد گرونتر باشه حداقل 10 دلار!
اما به هيچ وجه اينطور نيست و اگر دقت كنيد در ايران تماما usb3 ميارن چرا؟؟؟؟ چون ارزونتره پاي خودشون در مياد
مدرك سايت amazon قيمت $99.99 و $115.86 ، 15دلار بيشتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدرك سايت تقريبا 7دلار

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر سايتي كه سرچ كنيد همينه
پس usb2 بهتر از usb3 هست تازه من يه جاي ديگه هم خونده بودم اگر هارد usb2 به پورت usb3 بزنيد سرعتش زياد مي شود اينو ديگه نمي دونم! البته تو usb2 و usb3 شايد من اشتباه كنم! ولي يه چيز ديگه
داخله تمامي هارد اكسترنال يه هارد اينترنال هست و داخله هارد اكسترنال وسترن از هارد green استفاده شده و همه شما مي دونيد كه هارد آبي براي لپتاپه و از green بهتره ولي گرونتره
پي اگر هارد اكسترنالي از آبي استفاده كنه بهتره و براي استفاده متداول هم بهتره
جمع بندي:
هارد وسترن usb2 از usb3 بهتره اللخصوص usb3 هنوز تا جا بيوفته
هارد usb2 آبي از usb2 سبز بهتره
اللخصوص ضد ضربه هم باشه
اينم هارد بوفالو

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر پورت usb بوفالو خراب شد اينجوري ميشه جداش كرد و يكي ديگه بهش زد

دقت كنيد بالاي سريالش حتما made in japan زده باشه و يه چيز ديگه اينجوري مطمئني هارد توشم اصله!

اينم ضد ضربه هست

تعجب كرديد بله داخلش وسترنه
usb2 بهتر از usb3
آبي بهتر از سبز
ضد ضربه هم باشه چه بهتر
يعني بوفالو
منم رفتم خريدم ديگه اگر تعريف كنم بي انصافي

البته نا گفته نماند كه به علت ضد ضربه بودن هم بزرگتره هم يكمي سنگينتر البته ايني كه من ميگم اصلا قابل تشخيص نيست
واسه منم اصلا نه بوفالو مهمه نه وسترن ولي به اين دلايل اينو خريدم
فقط برام مهم بود كه از تمامي شما كمكم كردين تا تونستم يه هارد خوبي بخرم ممنون:11:
حسابي خسته شدينا شرمنده