PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایا این ویروس است؟

mpvd
03-04-2011, 13:53
با سلام
کامپیوتر من چند وقتی هست که به شدت کم سرعت شده یعنی وقتی task manager رو فعال میکنم cpu usage رو 100% هست ..( همیشه ).. چه برنامه ای فعال باشد . چه نباشد... در ضمن هر چند وقت یک بار باید dial up connection جدیدی بسازم تا بتونم تو اینترنت کار کنم .. یعنی هر چند وقت یک بار کانکشن قدیمیم فقط به ظاهر به اینترنت وصل میشه ولی هیچ به اینترنت وصل نیستم... لطفا کمکم کنید

AlexanderMahone
04-04-2011, 15:14
دوست من ویندوز رو از اول نصب کن بعد از Norton.Panda.Trendmicro استفاده کن و بعد از اپدیت فول اسکن رو انجام بده استفاده از malwarebyte در کنار یکی از نرم افزار های بالا امنیتت رو دوبرابر میکنه و چون از دیال اپ استفاده میکنی به نظر من از TrendMicro Titanum Maximum Security استفاده کنی به نفعته هم اپدیتش سریعه هم قدرت دفاعیی که برات داره 100% از Nod بیشتره

mpvd
05-04-2011, 19:40
با سلام دوباره.. از راهنمایی تون خیلی متشکرم.. اگه میتونید در مورد این اشکال توضیح بدین. تا در مورد مشکلات کامپیوتری اطلاعات و امادگی بیشتری داشته باشیم

saeed774
05-04-2011, 20:00
از لحاظ سخت افزاری فن cpu رو چک کن اگه گرد و خاک داشت آروم تمیزش کن. هاردت رو یک بار دیفرگ کن. از برنامه های پاک کننده رجیستری استفاده کن . پوشه های Temp ویندوز رو خالی کن.
برای اینکار نرم افزار زیرو دانلود و اجرا کن : همه تیک ها بجز Preftech رو بزن و Empety Selected رو بزن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با نرم افزار زیر رجیستری رو بهینه کن :
CCleaner 3.05.1409

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته تمام مواردی که دوستمون اشاره کردن هم انجام بده.

AlexanderMahone
06-04-2011, 15:04
با سلام دوباره.. از راهنمایی تون خیلی متشکرم.. اگه میتونید در مورد این اشکال توضیح بدین. تا در مورد مشکلات کامپیوتری اطلاعات و امادگی بیشتری داشته باشیم
دوست من اینگونه مشکلات بخاطر خراب شدن سیستم عامل به علت نصب کردن و پاک کردن زیاد نرم افزار اثرات باقی مونده از ویروس ها تون اپ نکردن سیستم عامل و به روز نبودن نرم افزار های مورد استفاده و خود سیستم عامل هم هست شما میتونی با نصب نرم افزار تون اپ 2011 و انجام دادن یه تون اپ کامل و استفاده کردن از اخرین ورژن برنامه ها و نصب دوباره ویندوز از اینجور مشکلات در اینده دور باشی ویندوزتو از اول نصب کن اول از همه انتی ویروس قویی مثل نورتون یا ترند میکرو نصب کن اپدیتشون کن و یه فول اسکن انجام بده بعد از سوپر انتی اسپایور یا مالویر بایت استفاده کن اونم اپدیت کن و اسکن کن در اخر نرم افزار های مدیریت دانلود مرورگر مسنجر برنامه رایت و بازیهای مورد استفادتو نصب کن زمانی که نصب کامل برنامه ها تموم شد با استفاده از تون اپ 2011 سیستم رو چک کن تا مشکلات رجیستری و فراگمنت هاردت رو رفع کنه اون موقع سیستمت خیلی نرم و پر سرعت برات کار میکنه
ضمنا سعی کن از نرمافزار هایی که با سریال فعال میشن استفاده کنی نه با پچ چون گاهی اوقات پچ ها به سیستم عامل ناخواسته اسیب میزنن:10: