PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه وقتی ویندوز log off هست task manager را اجرا کنم ؟

esf-kh
03-04-2011, 12:08
با درود .

به خاطر وجود بعضی پردازش‌های مشکوک هنگامی که ویندوز log off یا حتی lock هست نیاز دارم که ببینم چه پروسسها و چه سرویس‌هایی بیشترین بار پردازش رو به خودشون نسبت می‌دهند به همین خاطر خواستم بپرسم راهی است که بشه وقتی ویندوز log off هست taskmanager را اجرا کرد ؟ یا راهی است که بشه با اجرای مثلا cmd و اجرای برنامه‌ای به این اطلاعات دست یافت ؟ اصلا چه جوری cmd رو وقتی وقتی ویندوز log off هست اجرا کنم ؟

ممنون

satrianism
03-04-2011, 18:17
ctr+alt+delنمیاره؟؟

esf-kh
03-04-2011, 20:09
درود .

ctrl + alt + del تا اونجايي که من مي‌دونم و تست کردم براي وقتي است که ويندوز run باشه . من براي وقتي مي خام که ويندوز در حالت log off قرار داشته باشه . به عبارتي مي‌خام ببينم در موقعي که سيستم log off هست چه پروسس‌هاي در حال اجراست و چه مقدار cpu usage رو به خود اختصاص مي‌دن .

ebicross
03-04-2011, 22:12
وقتی ویندوز Logoff هستش یعنی هیچ کاربر فعالی نداره دیگه و در این حالت نمیتونید Application اجرا کنید. Task Manager هم مسثنی نیست.
زمانیکه ویندوز Logoff باشه پروسس های در حال اجرا بسیار کم میشن و CPU Usage در حد یک دهم درصد میشه. (صفر نمایش داده میشه)